Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#73701) Bencus88 válasza Lackooo84 (#73699) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Anno mikor tárcsázós nettel akartam megnézni egy poresz videót akkor tényleg majdnem kitéptem a hajam, 1000ea nettel nyilván nem jó, de 5 perc alatt kb a kávé nem fő le :DDD

(#73702) Lackooo84 válasza Bencus88 (#73701) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na jó de az arányokat nézzük, 1000-es nettel ennek kb 13 másodperc alatt le kellene jönnie... :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#73703) Bencus88 válasza Lackooo84 (#73702) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Persze ahhoz képest elég kaki.

Amúgy rest módban tölt a legjobban

(#73704) Kendek válasza Lackooo84 (#73702) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nem egészen, az ezres net csak azt jelenti, hogy megfelelő belső hálózati összeköttetés esetén az internetkapcsolat a te oldaladról nem lesz szűk keresztmetszet. De a letöltési sebességet ezen felül még egyéb dolgok is befolyásolják.
Szóval valóban le kellene jönnie egy másfél gigás frissítésnek pár másodperc alatt, ha számszerűen csak ezt az egy paramétert nézzük, de sajnos nem csak ezen az egy dolgon múlik.

<-ƘƘ->

(#73705) ProEvoFan válasza Lackooo84 (#73661) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálam wifivel gyorsan szed le mindent, legyen az teljes játék vagy bármekkora patch.

(#73706) Frod válasza ProEvoFan (#73681) üzenetére


Frod
addikt

Ha már akciók, azt miért csinálja egy ideje, hogy psprices-on, hiába Hide-olok egy játékot, jelzi is, hogy arra a bizonyos játékra be van nyomva ez, de lazán listázza közben. Ebből a 24 akcióból is vagy 15 "rejtve" kellene, hogy legyen de nem... Vagy ez is már csak akkor működne rendesen ha fizetnék nekik? :(((

Do you see the white shadow?

(#73707) ProEvoFan válasza Frod (#73706) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az nekem sem működik rendesen.
Miért? Nemtom'.

(#73708) ldave válasza Dr. Venkman (#73698) üzenetére


ldave
félisten

A Greedfall is olyan volt, mint egy Bioware B csapat játék az X360 időkből, ettől még lehet ez is jó. A Spiders egy kis csapat, akik olyat RPG-ket csinálnak, mint manapság már szinte senki. Igaz, általában túlvállalják magukat, de inkább ez legyen, mint az ellentettje.

A Slime draws near! Command?

(#73709) Kendek válasza ProEvoFan (#73705) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nálam a gyors az azt jelenti, hogy játékletöltésnél az 500-as netből egy jó 300-at hoz, de előfordul, hogy ez is ingadozik. 400-at, de főleg az 500 Mpbs-ot elérni én még nem láttam, márpedig mindig figyelemmel kísérem a router-rel, ami pontosan visszajelzi. És nem az internetkapcsolatommal van a baj, az rendszerint a névleges felett teljesít.
A frissítések letöltése pedig tényleg lassabb, ez eléggé feltűnő. Adott esetben gyorsabb lehet törölni és letölteni a teljes játékot, mint csak a patch-et. Feltételezem, hogy ez így van priorizálva. Mivelhogy frissítetlen játékkal általában lehet játszani, de ami nincs telepítve, azt nehéz elindítani.

<-ƘƘ->

(#73710) ProEvoFan válasza Kendek (#73709) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Digi 1000 Mbit/s net.
Wifivel 60GB, kb 50 perc. Nekem ez kurvajó. :K

[ Szerkesztve ]

(#73711) Kendek válasza ProEvoFan (#73710) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Igen, de ez kb. a negyede annak amit az internetkapcsolatod tud. Szóval arról van szó, hogy lehetne ennél sokkal gyorsabb is, ha szerveroldalon jobban tudná küldeni. :)

<-ƘƘ->

(#73712) Bilux


Bilux
veterán

TDUSC 2022 :Y :C

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#73713) Rony949 válasza Bilux (#73712) üzenetére


Rony949
őstag

Beszarok hogy még mindig nincs gameplay. Már mióta megy a marketingje.

(#73714) Scholes9 válasza keIdor (#73561) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nálam is így van :B :K

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#73715) rosszcsont88


rosszcsont88
tag

Jóestét !
most tervezem ps5 digitál vásárlását, sok ps4 játékom van lemezen . nem kevés pénzt költöttem lemezre , érdemes ps5 lemezes versiot megvennem, adjam el az egészet ? ps plus van 1-2 játék azok mennek e ps5 digitálon ?

(#73716) gumikacsaa92


gumikacsaa92
tag

Sziasztok.
Nektek ad ki a ps5 játék közben folyamatosan halk zúgó hangot? Pont lehet hallani ha épp a menübe vagyok és nem lövök. Ratchet and clank alatt vettem észre, de más játéknál is csinálta.

(#73717) toompa válasza rosszcsont88 (#73715) üzenetére


toompa
őstag

Üdv!
Ha most tervezed, januárra talán meg is kapod. Digitálból nagyon gyér a mennyiség ami érkezik.
Lemezeshez hamarabb hozzájutsz. Az sem most lesz, de hamarabb.

(#73718) gumikacsaa92 válasza gumikacsaa92 (#73716) üzenetére


gumikacsaa92
tag

Kiegészítés:
Most utána olvasva coil whine jelenség van ps5nél is.
Nagyon tenni vele nem lehet semmit.
Esetleg ti tapasztalatok ilyet?

(#73719) rosszcsont88 válasza toompa (#73717) üzenetére


rosszcsont88
tag

j.ó.f.o.g.á.s .. teli van ..

(#73720) BusinessGuy válasza gumikacsaa92 (#73718) üzenetére


BusinessGuy
senior tag

El kéne engedni végleg a CW témát, milliószor ki lett fejtve az elmúlt 10-15 évben hogy semmilyen negatív hatása nincs max az ha irritálóan hangos és zavar a hangja. De akinek a ps5 cw hangos ilyen téren az még nem hallott corsair tápot asztalon zümmögni.. :C

(#73721) jeni válasza rosszcsont88 (#73719) üzenetére


jeni
félisten

nem csak ott :)
a p.h. aprón is

(#73722) toompa válasza rosszcsont88 (#73719) üzenetére


toompa
őstag

Aki kiad érte annyit... :)

(#73723) madkiller válasza wolf13 (#73686) üzenetére


madkiller
őstag

Lehet a fakehdr miatt. Próbáld meg kikapcsolni.

[ Szerkesztve ]

(#73724) wolf13 válasza madkiller (#73723) üzenetére


wolf13
őstag

Köszi. Megnézem este.

(#73725) Deck válasza wolf13 (#73686) üzenetére


Deck
titán

Chromatic Aberration-t vedd low-ra a játékba. (valamennyit talán segít) De, hogy off miért nincs benne... :U :F

Legalább már játszhatóbb a 60fps miatt. Anno a 30 miatt abbahagytam, kb fájt a szemem tőle már.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#73726) ProEvoFan válasza Deck (#73725) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Project Cars 3 akciós storeban. 6K.
Hála isten nem szimulátor, mint az előző részek, de nem is full arcade. Szóval innen nézve, akinek megvan a játék, mi a vélemény?
Kell valami új autós játék!

(#73727) wolf13 válasza Deck (#73725) üzenetére


wolf13
őstag

Köszönöm neked is. Inkább ez lehet a hiba oka.

(#73728) Dr. Venkman válasza ldave (#73708) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Majd megnézem már ezt a Greedfallt tényleg, régóta megvan ps plusban, elvileg már ps5 patchet is kapott. Mondjuk a leírásod nem annyira hozta meg a kedvem. :) Viszont az új játékuk tényleg nem tűnik olyannak amit senki nem csinál. Másod-harmadvonalas Soulsborne ARPG a trailer alapján.

(#73729) Dr. Venkman válasza Rony949 (#73713) üzenetére


Dr. Venkman
tag

Viszont van megjelenési dátum! Ez amúgy elég vicces mostanában, hogy kezdik átvenni a mozik módszerét a kiadók és előre másfél évvel bejelentik a kiadást. Lásd még Starfield. Aztán fél év, egy év múlva meg majd eltolják. Ennek mi értelme van? A filmeknél még megértem ott kell egyfajta menetrend a közönség eléréséhez, nem jöhet minden egyszerre, de ott általában (ha nincs Covid) tényleg akkor jönnek a moziba. Ehhez képest a játékok megjelenése finoman szólva sincs kőbe vésve, néha még hetekkel a release előtt is bejelentenek csúszást.

(#73730) kzoli420 válasza Dr. Venkman (#73728) üzenetére


kzoli420
tag

Ne aggodj, a ps5 patch nem vonatkozik a PS plus valtozatokra :) En is pont tegnap akartam nekikezdeni, de emiatt jol elment a kedvem tole

Nagyon bizom benne, hogy errol leszoknak a kiadok. Bar nem vagyok tisztaban a PS plus konstrukctioval (ki fizet kinek), de ha mondjuk egy 5 dollaros upgrade packot kellene megvenni, szerintem sokkal jobban jarna mindenki, mint egy teljes aras (vagy akcios) vasarlassal....

[ Szerkesztve ]

The greatest conqueror only conquers himself. With that conquest completed, the conquest of anything external is the play of children. // PSN: Sir_Zoltan

(#73731) tboy93 válasza Dr. Venkman (#73728) üzenetére


tboy93
nagyúr

Ps plusban kapott greedfallhoz nem jar ingyenes ps5 patch.

(#73732) Moby válasza ProEvoFan (#73710) üzenetére


Moby
addikt

Tegnap töltöttem le a '16-os recsitet. 25 giga lejött ~7 perc alatt, wifin(gigás net+AX92u).

(#73733) Major Lion válasza Bencus88 (#73701) üzenetére


Major Lion
senior tag

nana, egy kávé kevesebb mint fél perc alatt lefő a megfelelő géppel :)

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#73734) Major Lion válasza Frod (#73706) üzenetére


Major Lion
senior tag

psprices sok szarságot csinál, van olyan játék ami szerinte már hónap óta akciós. És van hogy nem küld értesítést :(

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#73735) VTom válasza kzoli420 (#73730) üzenetére


VTom
veterán

Nincs upgrade pack a PS+-os Greedfall-ra? Na, akkor ez is kimarad :) annyira nem vonz, hogy pénzt adjak érte, PS+-ban pont jó volt.

[ Szerkesztve ]

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#73736) Mrdevil válasza ProEvoFan (#73726) üzenetére


Mrdevil
addikt

Borzasztó gagyi hulladék, a második rész köröket ver rá szerintem. Árulni fogom, de hogy mennyiért megy el azt nem tudom.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#73737) Drp81


Drp81
aktív tag

Sziasztok, kérdésem, hogy a CP2077 hogy muzsikál PS5-ön? Valaki itt játszik vele? Thx.

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#73738) Major Lion válasza Drp81 (#73737) üzenetére


Major Lion
senior tag

Szarul, várd meg a Ps5 verziót.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#73739) 3L1T3 válasza Major Lion (#73738) üzenetére


3L1T3
addikt

A szarul elég nagy túlzás. :) De böfögni mindig egyszerűbb mint érdemben segíteni.

[Cyberpunk 2077 Patch 1.23: PS4/Pro vs PS5 - Ready For PSN Store Comeback?]

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#73740) tboy93 válasza VTom (#73735) üzenetére


tboy93
nagyúr

Sajnos úgy tűnik, ez lesz a tendencia :(

(#73741) Major Lion válasza 3L1T3 (#73739) üzenetére


Major Lion
senior tag

Kinek mi az igénye, van akinek már az 1.0 is jó volt és itt nyomták hogy nincs semmi baj kérem. Nem látom értelmét elkezdeni a játékot mikor mindjárt jön a rendes PS5 verzió és akkor talán már úgy fok kinézni és működni ahogy behazudták.

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#73742) Peace válasza Major Lion (#73741) üzenetére


Peace
nagyúr

Én annyira nem reménykednék idén abban a PS5 verzióban. ;)

(#73743) tboy93 válasza Major Lion (#73741) üzenetére


tboy93
nagyúr

"mindjárt" :) azért kíváncsi leszek mikor fog megjelenni a ps5 patch :D

(#73744) GEIL válasza 3L1T3 (#73739) üzenetére


GEIL
addikt

Azta.....de hogy még PS5-ön is "droppol az fps 57 re" (60-at se tud tartani ?)
De amikor meg fix 60-at mutat, akkor is olyan mikrolaggok vannak amik szúrják a szemet......és ez nem a PS5 hardver hibája.....ez egy retek játék.... :Y :W

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#73745) Drp81


Drp81
aktív tag

Köszönöm a sokféle választ :D Ha esetleg bebűnöznék és megvenném most, a PS5 upgrade ingyenes lesz ha jól tudom, ugye?

"Vajon Miyazaki platinázta már valamelyik játékát?"

(#73746) Peace válasza Drp81 (#73745) üzenetére


Peace
nagyúr

Ha 8 hónapot kibírtál, akkor szerintem most már tényleg várd meg a teljes PS5 verziót és reménykedj, hogy valóban játszható lesz. ;) Ingyenes lesz.

[ Szerkesztve ]

(#73748) GEIL válasza 3L1T3 (#73747) üzenetére


GEIL
addikt

Ne személyeskedjünk, kár a gőzért....a véleményemmel többen egyetértenek mint amennyien ellene vannak.

Most ha tényszerűek vagyunk akkor ennyi:
(hogy mitől retek az mindegy).....optimalizálatlanság, mert még csúcs hardvereken is gázul fut....tele buggal....., korán adták ki.....sürgették a kiadót, fejlesztőket...stb.....
karakter árnyékokról beszéljünk...ennyi év fejlesztés és vicc ahogy megjelenitik...futás közben vicces....kb PS2 szint. Így kiadni ezt hiba volt...tudják is...toldozzák foltozzák és közben eltelt fél év....textúrahibák, fps dropok....stb és még mindig nincs olyan állapotban amilyennek lennie kellett volna már réges régen.... ;] :( :DDD kb mint anno a duke nukem forever....mire megjelenik, már max egy szűk réteget fog érdekelni....

[ Szerkesztve ]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#73749) Major Lion válasza 3L1T3 (#73747) üzenetére


Major Lion
senior tag

Jaj ne már.. senki sem Pawel-t szidja aki csizmát modellezet vagy kabátot, esetleg Kuba-t aki a hud-ot tervezte :D Szerintem mindenki tisztában van ezzel hogy a tulajdonosok/management baszta el, vagyis a cég.
Pont pár napja pörgött itt ugyanez a téma, most akkor jót vagy semmit mindenről, mert minden mögött ott egy ember aki részt vett a termék legyártásában?

On a long enough timeline the survival rate for everyone drops to zero

(#73750) Deck válasza GEIL (#73748) üzenetére


Deck
titán

Az a sok hazudozás, hogy milyen lesz a játék... És amilyen lett... :(

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.