Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#72401) balazs025 válasza pzstm (#72400) üzenetére


balazs025
senior tag

(#72402) PiszokAlfréd válasza syler123 (#72351) üzenetére


PiszokAlfréd
tag

"ilyen karóvető szerű fegyver is volt amivel konkrétan a falra tudtad tűzni az ellenfeledet."
Ilyen amúgy volt már a Painkillerben is, 2004-ben :C

(#72403) Scholes9 válasza VTom (#72381) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Azaz :K :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#72404) syIex válasza balazs025 (#72401) üzenetére


syIex
veterán

Igen ez az. :K

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#72405) Skynet258 válasza pzstm (#72400) üzenetére


Skynet258
veterán

$60

Ahh így jár aki nem frissíti az oldalt időben. :DDD

[ Szerkesztve ]

https://geekpulse.hu

(#72406) semetka


semetka
őstag

Én is végeztem ma a Ratchet-tel. Fantasztikus élmény volt elejétől a végéig, én maradtam a 4K/30-nál, Insomniac nagyon érti a dolgát. Utolsó előtti nehézségen játszottam de 1-2 boss kivételével könnyűnek éreztem. Tetszettek a bolygók, talán a résdimenziók lehettek volna kicsit agyalósabbak főleg hogy páncélt adott ami nagyban javított a fejlődésen és a sebzésen. Hossza nekem bőven jó volt (kb20óra), főleg hogy nekem amiket írtok 20-30%-kal hosszabb minden játék :D Persze mindent megcsináltam így megvan a legfényesebb trofi is.

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#72407) 3L1T3 válasza syIex (#72398) üzenetére


3L1T3
addikt

Annyira jellegtelen lesz így, nem hiába olyan az alap dizájn amilyen. A fekete DualSense-ről is ez a véleményem.

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#72408) KoNZoLik@ válasza 3L1T3 (#72407) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az még egy dolog, de halál ronda is, plusz még drága is, ja és a PS logó sincs kivágva rajta😅

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72409) b. válasza syIex (#72398) üzenetére


b.
félisten

Jól néz ki, végre.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#72410) hombre[EU] válasza 3L1T3 (#72407) üzenetére


hombre[EU]
veterán

GameStation5 :DDD

Life, Uh, Finds A Way

(#72411) .LnB válasza zkxdn (#72389) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Amúgy ezt minek tetted spoilerbe? Meg egy hírt, ami releváns is, azt nem így kellene megosztani a topikban. :U
Amúgy hír örömteljes persze, de ez a tálalás..

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#72412) d@vee válasza syIex (#72398) üzenetére


d@vee
őstag

Hát nemtudom, én biztos nem adtam volna érte egy fillért sem. Ízlések és pofonok, az én részemről a gyári fekete fehér merészebb dizájn jön be. Így olyan semmilyen, full kínai konzol koppintás érzete van :DDD

Ja

(#72413) predakon válasza 3L1T3 (#72407) üzenetére


predakon
őstag

egyetértek, nekem sem tetszik ez a kommersz feketézés, a kontrollerből is inkább a piros tetszik de micsoda szerencse h 1 kontroller nekem elég :D

Korábban szóba került a Dead Space, vállalnék belőle egy új részt némi nyugtató társaságában :)

[ Szerkesztve ]

PH PS5/XBOX discord link https://discord.gg/QUKTTkrrrA

(#72414) Peace


Peace
nagyúr

Kaphatóak már PS5-el kompatibilis és Sony által 100%-ban jóváhagyott beépíthető SSD-k?

(#72415) balazs025 válasza Peace (#72414) üzenetére


balazs025
senior tag

Még nem.

(#72416) KKaresz45 válasza 3L1T3 (#72407) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nagyon nagy +1. A legtöbb konzol "alap" kiadása fekete (OneX, XSX, PS4, PS4 Pro). A hozzájuk adott kontrollerek mind feketék, a külön csomagolt kontrollerek alap kiadása is a legtöbb esetben fekete. Még a Switch Pro kontroller is alapból fekete. Ezek után én sem értem hogy PS5-ből is mért pont a feketére vannak ráizgulva az emberek. Én baromira örülök hogy a PS5 és a hozzá adott kontroller végre nem fekete alapból.

(#72417) keIdor válasza KKaresz45 (#72416) üzenetére


keIdor
titán

Ízlések és pofonok, nekem tetszik a gépe.
De az alap fehérrel sem csúnya, szóval én hagyom úgy.

A fekete egy “alap” szín, a legtöbb bútorral “kompatibilis”. A fehér nem ilyen. Ezért szeretem én is a feketét, illetve a szürkét is. Lehetne a PS5 gun metal, az az egyik legjobb.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#72418) syler123


syler123
veterán

Egész szép lett a Metro Exodus, igaz én nem játszottam a Ps4-es változattal. Mondjuk az, hogy a kezdő videó hanghibával indult (zúgás), majd újrakezdve szintén zúgással, de már elviselhető hangerővel kezdett az nem a legjobb indulás. Konkrétan az első benyomás a játékról, ilyet elcseszni... Soundbarral és Arctis 7p fejessel is csinálta. A videó végeztével megszűnt, azóta nem volt hanghiba.
A ravaszokat jól kihasználja, tetszik, singleplayer játékokhoz sokat hozzáad. Eddig nincs úgy eltúlozva, mint a Controllnál, ami egy adaptív ravasz gyilkos volt konkrétan...

(#72419) KKaresz45 válasza keIdor (#72417) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nem fikázni akartam. Önmagában nézve nem néz ki rosszul. Csak a többi konzol desigjának ismeretében olyan snassz. De értem a fekete melletti indokokat is.

(#72420) KKaresz45 válasza Peace (#72414) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nem, tudtommal az SSD port még mindig le van tiltva. Nyárra ígértek új infókat az ügyben de hivatalos bejelentés még nem volt.

(#72421) syIex


syIex
veterán

Ahogy keldor is írta, ízlések és pofonok. Nekem nagyon bejön ez a snassz letisztult és még egyszerűbb kinézet. Az elején pedig, hogy matt fólia van az kimondottan felüdülés, mert az a fényes fekete minden porszemet vonzott....:)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#72422) Peace válasza KKaresz45 (#72420) üzenetére


Peace
nagyúr

Akkor várunk tovább.....

(#72423) hyggelig válasza KKaresz45 (#72416) üzenetére


hyggelig
senior tag

Nekem bejön, ha minden egységes. Rendezettebbnek is tűnik tőle a szoba.

(#72424) KaitouP válasza 3L1T3 (#72407) üzenetére


KaitouP
Topikgazda

+1, újabb fekete az általában amúgy is fekete műszaki cuccok közt.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#72425) Peace válasza 3L1T3 (#72407) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem direkt feldobja a nappalit, mert van egy 190 cm széles fekete médiatároló, fekete hangrendszer, fekete Lego Batman Tumbler. :DDD Úgyhogy a fehér PS5 üdítően hat. Vettem egy szép Lego Discovery űrsiklót a PS mellé, így most megvan a fekete-fehér egyensúly. :P

(#72426) TwentySix


TwentySix
aktív tag

Ha radugok egy USB-s HDD-t, vagy SDD-t, utolsg at lehet masolni a PS4 jatekokat, vagy uninstall-reinstall?

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#72427) -=Jam=- válasza TwentySix (#72426) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Át lehet helyezni.

(#72428) Chalez


Chalez
őstag

Nov 11-i rendelésem most érkezett meg a Platinumshop-tól. Lemezes verzió :C

[ Szerkesztve ]

(#72429) Mike válasza syIex (#72398) üzenetére


Mike
veterán

hát... eléggé semmilyen

(#72430) TwentySix válasza -=Jam=- (#72427) üzenetére


TwentySix
aktív tag

Koszi

Samsung Galaxy S9+ / TomTom HD6000 HDTraffic / Garmin Montana 650T offroad/

(#72431) Mike válasza semetka (#72406) üzenetére


Mike
veterán

kell hordani az armorokat a hatásukért. mert mindig kiírja hogy miket ad az összes amit összegyűjtöttél, és ha keverem a seteket, sem változik

[ Szerkesztve ]

(#72432) Frod


Frod
addikt

Új akciók, eddigi legalacsonyabb áron többek közt:
Returnal
Sackboy
Spiderman MM
Demon's Souls

+1 katasztrófaturistáknak, Plussal: Anthem

Do you see the white shadow?

(#72433) tboy93 válasza Frod (#72432) üzenetére


tboy93
nagyúr

Anthem lemezesen is 2k alzában. Bár volt téma facebook csoportban és eléggé lehúzták, sokak szerint ennyit sem ér meg.

[ Szerkesztve ]

(#72434) -=Jam=- válasza Mike (#72431) üzenetére


-=Jam=-
őstag

Nem kell hordani, azok passzív képességek. Csak a kinézet miatt kell felvenni, ha valakinek jobban tetszik úgy :)

(#72435) Frod válasza tboy93 (#72433) üzenetére


Frod
addikt

De digitálisan csak 959 :DDD
Ha van 3 haverod és akartok párat hülyülni ennyit azért megér.
A coop élmény minden játékra ad egy +2 pontot legalább, ha más nem elsztorizgattok közben, stb.

Do you see the white shadow?

(#72436) Mike válasza -=Jam=- (#72434) üzenetére


Mike
veterán

köszi!

(#72437) tboy93 válasza Frod (#72435) üzenetére


tboy93
nagyúr

Mintha valahol olyat olvastam volna, hogy a szervereit le akarják lőni. Utána nézek mégegyszer :D

(#72438) Peace válasza Frod (#72435) üzenetére


Peace
nagyúr

Én azóta se bontottam ki celofánból. Nincsenek haverjaim. :O :DDD

(#72439) Frod válasza tboy93 (#72437) üzenetére


Frod
addikt

A játék támogatását, és a 2.0-ás átdolgozott verziót lőtték le, a szerverek - még - mennek!
[link]
"...and affirms that at the very least, they aren’t shutting down the servers for the game..."

Do you see the white shadow?

(#72440) pzstm válasza Frod (#72432) üzenetére


pzstm
titán

meglesem vajon a miles morales upgrade megy-e olcsóbban vagy maradt a 7000 körüli :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72441) Deck válasza pzstm (#72440) üzenetére


Deck
titán

Maradt 6.500 Ft

PS5

(#72442) Deck


Deck
titán

Steelseries Arctis 1 Wireless: Vannak róla itt saját tapasztalatok? :R

PS5

(#72443) Chalez


Chalez
őstag

God Of War 4K és 60 fps még mindig úgy van csak együtt, ha lemezes verziót telepítek, és nem engedem frissíteni? Ér valami különösebb hátrány, ha nem rakja fel a frissítést? Pl játékmenet, vagy technikai problémák stb?

(#72444) bandi0000 válasza Chalez (#72443) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Már von hozzá rendes 60 fps patch is, bár a felbontásra nem emlékszek de valszeg fullos

Xbox One: bandymnc

(#72445) RazoR válasza Deck (#72442) üzenetére


RazoR
veterán

Ezzel már én is próbálkoztam, de nem kaptam választ sajnos, én is ilyet tervezek venni.

(#72446) belan válasza syIex (#72421) üzenetére


belan
addikt

Szerintem nagyon jó ez a matt fekete kontrolleren is jól nézhet ki ne más véleményére adj soha a életbe ! Fehér mitől jobb főleg kontroller tiszta retek lesz egy idő után . Az a fényes fekete meg tiszta karc lesz egy idő után a gépen persze én vigyázok rá de láttam már ahol karcos volt nagyon .

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#72447) pzstm válasza Chalez (#72443) üzenetére


pzstm
titán

nekem digitálisan van meg a collectionből és 60FPS, már kijött jóideje a hivatalos patch is hozzá (pár hónapja)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#72448) Chalez


Chalez
őstag

bandi0000, pzstm köszi a tippeket, még tavalyról maradt bennem, hogy a 60 fps nem megy a digi verzióval, csak a lemezessel, patch nélkül.

(#72449) KKaresz45 válasza Deck (#72442) üzenetére


KKaresz45
senior tag

És #72445 RazoR: Én nemrég szereztem egyet (most hogy bement az ára egy ezressel a Pulse 3D alá) és össze tudom majd hasonlítani a Pulse 3D-vel. Első benyomás alapján az összeszerelés, anyagahsználat kicsit gagyibb mint a Pulse. De mondjuk ez várható is volt, mert ezen spóroltak a Steelseriesnél az Arctis 7P-hez képest. A hangját még tesztelem, első hallásra nem vagyok tőle hasra esve, úgy értem hogy nem hallok extrém minőségi ugrást a Pulse-hoz képest.

Lazán kapcsolódik, hogy itthon is megjelent 1-2 boltban az Arctis 7P. Érdemes figyelgetni annak aki vadászik rá.

(#72450) Deck válasza KKaresz45 (#72449) üzenetére


Deck
titán

Jobb pedig mint a Pulse 3D. Főleg, hogy az aksi 2x tovább bírja :D Rtings összehasonlítás

[ Szerkesztve ]

PS5

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.