Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-17 21:43:19

LOGOUT.hu

PlayStation 5 ON-topik téma-összefoglaló
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Az OFF-topik ezen linken keresztül érhető el.

A témához szemernyit sem kapcsolódó hozzászólás és a Spoiler tag használatának elmulasztása figyelmeztetés nélküli törlést vonhat maga után!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#165963) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Nyereményjáték!

Újabb játékkulcs került felajánlásra opr jóvoltából, és ez alkalommal is játszani lehet érte! :C

Stellar Blade™

A játék egy külön topikban zajlik, ott lehet leadni a feltett kérdésekre a helyes válaszokat. A szabályok és a kérdések az összefoglalóban olvashatóak.

Jó játékot és sok szerencsét mindenkinek! :)
A felajánlást pedig köszönjük opr kollégának! :R

<-ƘƘ->

Hozzászólások

(#72451) KKaresz45 válasza Deck (#72450) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Igen, én is olvastam reviewkat és azért szereztem be mert kíváncsi voltam. Az akksi ideje tuti jobb, de a Pulse is kibír 7-8 órát, annál többet meg nem játszok egyben szóval nekem ez nem annyira szempont.

(#72452) blckhm válasza syIex (#72398) üzenetére


blckhm
tag

Szerintem nagyon jól néz ki így, nekem is fekete faceplate van rajta és így illik bele a nappalink tematikájába. :)

Már csak egy olyan szilikontok kellene a kontrollerekre ami fekete és tudom mellette használni a DS charging station-t, matricázni nem nagyon szeretném, kinőttem már a Panini korszakomat.

(#72453) proly01


proly01
őstag

Itt kérdezem mert a topikja elég hallott.
Tudja valaki mit kell a karakteren és hanyasra fejlesztenem hogy büntetés nélkül tudjam használni a white bow-t a deoms soulsban? :R

....Pr:)ly....

(#72454) Zsinder válasza Deck (#72450) üzenetére


Zsinder
aktív tag

Pontszámok alapján nem csodálom, ha nem nagyon hall különbséget. :DDD

(#72455) Deck válasza KKaresz45 (#72451) üzenetére


Deck
titán

Ha megnézed az rtings tesztet akkor láthatod, hogy kb mindenben jobb. :P

PS5

(#72456) KKaresz45 válasza Zsinder (#72454) üzenetére


KKaresz45
senior tag

Nem azt írtam hogy nem hallok különbséget, hanem azt hogy a reviewk alapján nagyobb különbségre számítottam.

#72455 Deck Ebben a Reviewban van egy csomó szempont ami számomra teljesen irreleváns pl. milyen vele utazni meg hogy milyen az irodában. De én most nem vitatkozom, még nem vontam le a végső következtetést.

[ Szerkesztve ]

(#72457) syIex


syIex
veterán

Most jött az e-mail, hogy a Konzol Stúdió-hoz érkezik a gép amit előrendeltem még régebben.
Ha valakinek kellene szívesen át adom.
Ez a csomag.
Ha valakinek kellene akkor írjon még ma, mert szombaton 12-ig vissza kell jelezzek, hogy kérem-e.

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#72458) sting2 válasza Peace (#72425) üzenetére


sting2
addikt

Ilyen szettben jobban is mutat a " Challenger Ursiklo" design a végtelenül leragott csont " fekete router" helyett..

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#72459) nandi1040 válasza syIex (#72457) üzenetére


nandi1040
újonc

Szia engem érdekel, digitális vagy lemezes ? H a lemezes lecsapnék rá

(#72460) nandi1040 válasza syIex (#72457) üzenetére


nandi1040
újonc

Jah most láttam a linket, lemezes akkor érdekel :)

(#72461) Schalyt


Schalyt
csendes tag

Sziasztok,
én is kaptam egy konzol studios levelet lemezes ps5-re.
Ha esetleg valakit érdekelne írjon rám privátba és tovább adom ugyazon az áron az előrendelést.

(#72462) McNamara válasza Schalyt (#72461) üzenetére


McNamara
Ármester

Ment a PÜ :R

(#72463) RangerFox válasza proly01 (#72453) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

(#72464) zkxdn válasza .LnB (#72411) üzenetére


zkxdn
őstag

Mert onnan jött a leak, hogy ez lesz a nyári Sony Eventben és nehogy valakinek "elrontsam/lelőjem" a meglepetést, bár már minden oldal lehozta, szóval mind1 :DDD

[ Szerkesztve ]

(#72465) ProEvoFan válasza Deck (#72450) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Neked Steelseries Arctis 1 Wireless van?
Idén cserélném a HyperX Stingert (hangzással nincs baj, csak unom a vezetéket).
Látom annyiba kerül, mint a 3D pulse és legalább XSXhez is tudnám használni, mert ha jól tudom, a Sony fülese nem kompatibilis a zöld konzollal, mint ahogy az Xbox wireless sem kompatibilis a PS5el.

(#72466) Deck válasza ProEvoFan (#72465) üzenetére


Deck
titán

Még nincs. De ezt néztem ki most magamnak, HyperX Cloud Alpha-m van de én is unom a vezetéket. :D

PS5

(#72467) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Diablo 2 előrendelésnél írja, hogy kapsz béta lehetőséget.
Na de mikortól?
Van erről valakinek valami információja?

(#72468) prime77


prime77
aktív tag

Sziasztok!

Playstation 5-re mennyi irányítót lehet kötni?
Mondjuk Fifázni, ha hárman akarnak, és egy csapatban lenni - akkor 3 irányító ráköthető?
Vezetékes irányító is van hozzá?
Úgy tudom az "originalt" sokat kell tölteni, mert hamar lemerül.
A legnagyobb kapacitású SSD 825GB-s?
Köszönöm szépen a válaszokat!

(#72469) RangerFox válasza prime77 (#72468) üzenetére


RangerFox
Topikgazda

Igen, lehet egyszerre 3 kontrollert rácsatlakoztatni (4 a max). Tudod vezetékkel is használni a gyári kontrollert, 5-10 órát bír egyébként játéktól függően egy töltéssel. A belső tárhely mérete minden esetben 825GB, ezt a későbbiekben lehet majd bővíteni.

[ Szerkesztve ]

(#72470) polonic


polonic
félisten

Elkezdtem a Last of Us remasterdet. A kezdés is elég erős. :U

(#72471) oriic válasza ProEvoFan (#72467) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tudni még. De nem sima béta lehetőséget ad, hanem korai hozzáférést az open bétához.

Live-Die-Respawn

(#72472) Kendek válasza polonic (#72470) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Direkt van, ez alapozza meg a későbbieket. :U

<-ƘƘ->

(#72473) #65537792


#65537792
törölt tag

Kell valakinek a rendelésem? PS5 driveos. 1-2 hét.

(#72474) Mirage válasza keIdor (#72417) üzenetére


Mirage
tag

Nekem mondjuk éppenséggel minden bútorom fehér/szürke, szóval a Ps5-höz képest pont hogy a Series X az ami inkább kilóg a sorból :DDD
Egy ideális világban az lenne a tuti ha csinálnának magukból a gépekből is legalább egy fehér és fekete verziót, mint pl a ps4 esetében. (De tényleg, egy matt fehér hatású series x nagyon adná szerintem :D)…

(#72475) KoNZoLik@ válasza polonic (#72470) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Hát az igen elég durva, én ott konkrétan bekönnyeztem...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#72476) totalwarrior válasza ProEvoFan (#72465) üzenetére


totalwarrior
tag

Nekem 3D pulse fejesem van, valóban nem működik Series X-el wireless, de a kontrollerbe bedugva tökéletes.

(#72477) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Az Xbox konzolokra is elérhető a FidelityFX Super Resolution Vajon a Sony is integrálni fogja?

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#72478) #65537792


#65537792
törölt tag

Első én00 2021-06-25 16:06:25
Második fmzsolt77 2021-06-25 16:16:31

(#72479) Kendek válasza CptAdamica (#72477) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Ez nem az engedélyezéséről szól, ugyanis nem gátolják a használatát, hanem a támogatásáról. Erre nincs feltétlenül szükség, de nyilván nem árthat ha kínálnak egy ilyen megoldást, amit így egyszerűbb lenne kihasználni.

<-ƘƘ->

(#72480) CptAdamica válasza Kendek (#72479) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, közben én is kapcsoltam, hogy nem a legmegfelelőbb szó az engedélyezni. :D Mondjuk gondolom nem lenne nagy kunszt beépíteni.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#72481) Kendek válasza CptAdamica (#72480) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A PS oldalán kicsit macerásabb lehet integrálni, mert jobban eltér a szoftveres háttér. Vagyis úgy mondanám, hogy tovább fog tartani kicsit, de tuti, hogy a Sony is tervez vele. Különben elég nagy előnyt adnának a konkurenciának. De mint ahogyan pl. a VRR meg az SSD bővítés támogatásának az összehozása is nehezen megy, ennek a megoldása sem napok kérdése lesz.

<-ƘƘ->

(#72482) belan


belan
addikt

Ha esetleg a ps5 kell garizni kell hozzá a gyári kontroller is ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#72483) Marky18 válasza Kendek (#72481) üzenetére


Marky18
aktív tag

Ismerve a Sony sebesseget iden mar ne varjunk erre se. Talan most, hogy lesz beta system software tobb infonk lesz arrol, hogy mi varhato a kozeljovoben.

(#72484) Kendek válasza belan (#72482) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Attól függ, hogy hova viszed. Ha vissza oda ahol vásároltad, akkor tuti, hogy bekérik az egész csomagot. Viszont ha a Triwarden Kft-hez, akkor ott csak azt kell vinned amivel gond van, mert csak azt fogják kicserélni.

<-ƘƘ->

(#72485) Mike válasza prime77 (#72468) üzenetére


Mike
veterán

a ps4-re 4-et lehet, tehát ennyit mimium itt is

(#72486) CptAdamica válasza Kendek (#72481) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk igen, biztosan nagy előnyt adna az MS-nek. Valahol írták, hogy még akár a PS4-be is integrálható lenne, de gondolom azt már hagyják.

Megyen!

(#72487) ProEvoFan válasza belan (#72482) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Triwarden Kft nem kéri, kivétel ha a kontroller is hibás.Csak a gépet csomagold be nekik, más nem kell.
Ha rám hallgatsz, akkor a Triwardenhez viszed/küldöd, mert az a tuti gyors. Tapasztalat.Nekem egy hét alatt cserélték a gépet.

[ Szerkesztve ]

(#72488) belan válasza ProEvoFan (#72487) üzenetére


belan
addikt

Én Sony hoz szoktam Nagyvárad terén van oké köszi a infót csak azért kérdeztem esetleg változott valami ez ügyben !kendek :R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#72489) Kendek válasza CptAdamica (#72486) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Amúgy eddig is használtak hasonló megoldásokat (mármint olyanokat amik alacsonyabb számolt felbontásból csinálnak viszonylag jó minőségű magasabb felbontást). Kb. a HZD lett a leghíresebb e téren (sakktáblás renderelés), aztán elég elterjedt lett ez a reconstructed resolution dolog, kézen fogva a dinamikus felbontással. Szóval nem arról van szó, hogy a FidelityFX most megváltja a világot, hanem csak egy jó alternatíva.

<-ƘƘ->

(#72490) CptAdamica válasza Kendek (#72489) üzenetére


CptAdamica
veterán

A HZD-ről láttam az animációt, az elég menő volt. És a PS-nél van rendszerszintű felskálázás, vagy ez külön játék engine-enként változik?

Megyen!

(#72491) balazs025


balazs025
senior tag

Abandoned gameplay reveal (egyben a beígért app) el lett halasztva augusztusra: [link]
Kojima nem halad vele. :DDD

(#72492) Kendek válasza CptAdamica (#72490) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Rendszerszintű fel- és leskálázás az természetesen van, merthogy itt már fix a HDMI kimeneti felbontása, és játékindításkor nem vált át arra amit a játék támogat. De ez közel sem nyújt olyan minőséget mint a FidelityFX. Hogy a játékmotorba mit építenek be, az más kérdés, azt nem kell feltétlenül külön támogatnia a Sony-nak. Viszont ha van egy ilyen kész megoldás rá, akkor az lényegesen meg tudja könnyíteni a játékfejlesztők dolgát.

<-ƘƘ->

(#72493) CptAdamica válasza Kendek (#72492) üzenetére


CptAdamica
veterán

Köszönöm az infót, kíváncsi leszek, hogy nagyobb címeknél is annyira hatásos lesz e a FidelityFX, inkább PC-n örülök neki a vga hiányban, meg annak, hogy elvileg 1-2 napos munka beépíteni, elterjedhet jobban, mint a DLSS.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#72494) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Nahát, kipróbáltam a Game Pass-ben a Dirt 5-öt, és a 2. futam közben arra gondoltam, hogy ez mi ez. Szóval le is töröltem, de ami érdekesebb, gondolkoztam, hogy biztos kell e nekem az F1 2021, ami megint alig fog valamit változni potom 23k-ért? Gyors mérlegelés után megegyeztem magamban, hogy nem, szóval megvettem helyette inkább a Returnalt, ami már jön is lefelé, kíváncsi leszek, de szeretem magam szivatni, szóval bizakodó vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#72495) 3L1T3 válasza CptAdamica (#72494) üzenetére


3L1T3
addikt

Ó te fiú pedig a z F1 2021 elég sok dologban változik…

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#72496) CptAdamica válasza 3L1T3 (#72495) üzenetére


CptAdamica
veterán

Áh, engem az építs saját csapatot annyira nem köt le, se a sztori mód, azt vártam volna, hogy a szabadedzés programokat kicsit megbolondítják és izgalmasabb lesz, de pont ma láttam, hogy megint tök ugyan azok lesznek megint, szóval elkeseredtem, mert már hányingerem van tőlük. :D Majd akciósan behúzom, vagy majd jövőre, hátha kukázzák az EGO-t és kicsit feldobják az egészet.

[ Szerkesztve ]

Megyen!

(#72497) LendvaiFeri1 válasza CptAdamica (#72494) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Az utóbbi években moslék volt az egész. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#72498) undercover


undercover
senior tag

STEELSERIES Arctis 7P nincs valakinek? :D Ha már Steelseries én mindig ezen gondolkodom...

Amugy én F1 rajongó vagyok, tudom nem változik sokat, de jó elmókázni pár futamot számomra mindig az aktuális résszel.

Elvileg az F1 2021:
Szebb lesz mert kap Ray-Tracing támogatást
Részletesebb törés modellt kap, ilyen kisebb elemek is törhetnek majd az első és hátsó szárnyról vagy az oldaldobozokból ehhez részletesebb grafikon is lesz.
Jobbak lettek talán a motorok hangjai,
Kap egy Fifa szerű karriermódot, Jobb lesz a fizika is valamivel.

De amugy valószínűleg a F1 2022-re tartogatják a puskaport amikor a Formula 1-ben is sok minden változni fog.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#72499) CptAdamica válasza undercover (#72498) üzenetére


CptAdamica
veterán

Én úgy hallottam, hogy RT csak a visszajátszásokban fog menni.

Megyen!

(#72500) _drk válasza ProEvoFan (#72465) üzenetére


_drk
őstag

Nekem is az volt kinézve, ameddig nem néztem rá az MM-ben. 40ért nagyon bazári műanyag volt, az Összeszerelés gyenge, össze vissza csuklott már a kezemben. Az egész mintha már a kezemben szét akarna esni vagy/és törni.
Előbb próbáljátok megnézni!
Én inkább vettem egy Epos gsp 300at. Jó nekem az a vezeték és a Sennheiser biztosít a jó mélyről :D.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 5 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.