Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#38701) FoBCRaistlin válasza Balupapa (#38700) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

wááá bazzeg, szörnyű tudsz lenni.
Le van írva minden. De inkább elmondom. Kell egy üres rendszer csigától végig, és egy értelmes dob a végére.
Pl Milltek.

1,4 PD.re nemtom mennyi legyen az átmérő, nekem 65milis lesz.

Lóerő téma. Már meséltem egy ARL leonról

Szűrő nélkül semmi változás, kati után cső levág +X ló jött ki padon. Szal egy rendes kipu hoz. Bár én már tuti csippel rohangálnék :D

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38702) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Azt ígérték a héten kész lesz a golf, erre valami fogaskerék ( :F ) nincs meg, illetve rosszat rendeltek. Nagyon remélem, hogy holnap megoldják és 7végén és a jövő héten bejárathatom.
Hol van valami különleges fogaskerék a vezérlésen kívül?

(#38703) Balupapa válasza FoBCRaistlin (#38701) üzenetére


Balupapa
senior tag

:B
mennyi kb egy ilyen üres rendszer? és a dob?
fogyasztást befolyásolja egy ilyen rendszer?
chip: sajnálom arra az egy órás bűvészkedésre kifizetni azt a 60-70 ezret :B :F

_-=*WheelWhores*=-_

(#38704) Kickass válasza Balupapa (#38700) üzenetére


Kickass
őstag

japp, vhogy így van, lehet ujabb autókban már több dob is van nem tudom, nem vagyok szaki, de alánézel és meglátod :D
gázáramlás megváltozik, de optimalizálás nélkül én nem hiszek benne hogy ez lóerőben sokat jelentene, ha lemérik és mégis az csak jó de gondolom x<10 lóerőkről beszélhetünk max
sokan váltanak méretet is, de szerintem (és ez abszolút laikus vélemény) eltúlozzák a 60-65-76mm-es rendszerek felpakolását a sokszor 150-160 lovas vasakra, de a 200-250 is fölösleges egy 76os rendszer, ezzel persze lehet valaki vitatkozni fog

(#38705) bitpork válasza TaaT (#38692) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt miért írod? Én úgy tudom h műszakin a káros anyag és hangterhelést vizsgálják, nem? Az rendben van h műbizonylat nincs róla, de ha az előbbi kettőben eleget tesz a kocsi, egy üveg pia oszt csók. V egy kamu dobot kell rátenni , benne meg egy cső. Megbontani úgysem fogja.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38706) FoBCRaistlin válasza Balupapa (#38703) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Most nem akarok csúnyát írni, de gondolkozzunk egy picit.
Egy rendes rendszer ami nem rohad le alólad 2 év alatt, az lesz vagy 50K és hoz 5-10 lovat (inkább 5)
egy csipp meg 65K és hoz 25 lovat. tényleg hülyeség a csipp... :U

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38707) bitpork válasza FoBCRaistlin (#38706) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem is értem a kérdést: ha erősebbet akarsz, akkor vegyél gyárilag erősebbet, nem? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38708) FoBCRaistlin válasza bitpork (#38707) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Jaja, polo gti :C
Bár én nem szólok, nekem sem Cuprám van... sajnos.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38709) Balupapa válasza FoBCRaistlin (#38706) üzenetére


Balupapa
senior tag

gondolkozzunk :)
a gyári kipuf rendszer ( gondolok itt legfokepp a hatso dobra ) nem örökéletű, ugye az én kocsim sem 2 éves
(még ha laikus szemmel tisztán annak tűnik kívül belűl ;] :DDD ) szóval majd ha kirohad alólam a dob, és költeni KELL rá, akkor inkább költök kicsivel többet és lesz fasza rendszer :U

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#38710) TaaT válasza bitpork (#38705) üzenetére


TaaT
veterán

Mert hangosabb lesz :)

Enyémben benne maradt a középdob [link]

Give them hell Ukraine!

(#38711) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

El is felejtettem mondani.

nem szoktam fogyit nézni.
Most nyomtam egy teli tankosat.
7 literrel rohangáltam. többnyire pálya őőő izé 130-al ;] (50)

TaaT: nem rossz, kivéve amit 6s-nél hallok gázelvételnél.

(#38712) Balupapa: csak nem akarja megvenni nekem alkatrésznek. ;]

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38712) Balupapa


Balupapa
senior tag

ESP nagyon elakarja adni :D
aze fotosnak ne emnejen at ulaj :Y

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#38713) bitpork válasza TaaT (#38710) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

De ha nem, akkor nincs gond...különben meg minisztériumi a kocsid? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#38714) TaaT válasza FoBCRaistlin (#38711) üzenetére


TaaT
veterán

Az már orvosolva lett, a hővédő lemez berezonált még régen :K

bitpork: nem tudok róla :)

Szolid kipuff hangok :)) [link]

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#38715) FoBCRaistlin válasza TaaT (#38714) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Na azért! :K

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38716) Kicker válasza Mágus2 (#38664) üzenetére


Kicker
senior tag

koszi

de ez mintha nem egeszen ugyanaz lenne... megnezem valamelyik kereskedesben

Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

(#38717) Balupapa válasza Balupapa (#38712) üzenetére


Balupapa
senior tag

R.I.P baby:DDD

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#38718) 14adam válasza bitpork (#38705) üzenetére


14adam
addikt

megérdeklődtem a helyi autószerelő sráctól,hogy náluk mennyire nézik. Azt mondta,hogy csak fék legyen az autón meg ne legyen kilyukadva a kaszni aztán felőlük minden átmehet :DDD

(#38719) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Muhahahaa, kész a felni fent a new gumma. hétvégén dobom is fel... aztán megy a fékkel egybekötött gumi teszt ;]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38720) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsit vegyesek most az érzelmeim.

Egyrészt ma is gurultam vele ~230km-t, és lassan megszokom már annyira, hogy kezdem élvezem is vele az utat.

Másrészt, mikor nekiálltam kiporszívózni, akkor feltűnt, hogy nincs meg az emelője és a csavarkulcs készlete sem (ami nélkül fölös súly a pótkerék).
Ez a szélvédőkarccal együtt már piszkált annyira, hogy megeresszek egy emailt a korábbi tulajnak, amiben mellékesen kilistáztam minden hibát/hiányosságot, amit én és a szerelők találtak (csak úgy tényszerűen, vázlatosan).

Erre felhúzta magát, és rizsázott, hogy milyen szép HASZNÁLT autót adott el nekem milyen jó áron, most legyek már csendben. És nyomatékosan kijelentette, hogy az emelője márpedig benne volt.

Erre még válaszoltam neki, hogy nem volt benne az emelő, és fogja már vissza magát, mert az is kemény, hogy az apja, aki "a város polgármestereként kezeskedett azért, hogy az autó rendben van", az nem csak a karcos szélvédőt felejtette megemlíteni, de mutogatott nekem egy komplett felniszettet a garázsban, hogy az is jár hozzá, de persze mégsem kaptam meg, csak azt, amik a csomagtartóban voltak (ezért nem tudtam megnézni, hogy az emelője megvan-e, mert tele volt pakolva a háta), mert ifjabbik politikus szerint arról sohasem volt szó, és én efelett szemet is hunytam (hihető, hogy a fia nem akarta azokat is nekemadni, mert így is 4 friss gumis felszerelt, 2 friss téligumis, 2 üres felni, és egy pótkerék van itt, de attól még tény, hogy a garázsban mutattak nekem még másik négyet is), de az emelőmet azt kérem, ha már karcos a szélvédő is.

Így, amit eddig írtam itt róla, és figyelembe véve a 1.550.000 végösszeget reális a kérésem?
Vicc az 50k benne. Azt arra hivatkozva nem hagyta lealkudni, hogy ad egy rakás felnit, miután az apja mutatott is egy nekem kazalnyit.

Szerintem átbaszva így sem vagyok, de szerintem picit már túllő az ingerküszöbön, hogy emelő sincs, és be sem vallja.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#38721) tomcsi23 válasza #00809728 (#38688) üzenetére


tomcsi23
veterán

Akörül lenne, ja.
Melyiket választod? ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38722) #00809728 válasza tomcsi23 (#38721) üzenetére


#00809728
törölt tag

Hy!

Ebc v. ATE lesz.

Kéne pár info az automról.
mekkora cm tárcsa van elől ill. hátul.
2008/01 2.0pdti 125kw
BBY motorkod

Mert van egy Debreceni cég ATE kerámia cuccokkal foglalkozik+sport tárcsákkal.

[ Szerkesztve ]

(#38723) tomcsi23 válasza #00809728 (#38722) üzenetére


tomcsi23
veterán

Részemről inkább EBC, afelé kacsintgatok én is. :K
Alvázszám alapján lehet pontos méretet mondani (már akinek van hozzá progi). Szvsz 312x25, ill. 255x10.

A motorkódod változik? Alább mást írtál. :P

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38724) Kiskokó válasza janos666 (#38720) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ez mind szép és jó de azé másfél milláért mit vársz egy még 10 évet se elért Prémium Autóért...
Ez a baj a vevőkkel... Sajnos túl sokat hisznek/gondolnak.

Alkudik is az árból.. legyen makulátlan a kocsi, legyen 13 garnitúra felni persze ha lehet majdnem új gumival és a többi aztán meglepődik ha valami előbukkan hiba... 60 ezer egy szélvédő csere nagy kaland...
Ilyenért még írsz neki...

AZ én ugyan ilyen A4-emen 2 hétre rá vétel után elszállt a turbó... (5 éve) kiderült hogy 60 ezerrel tekerve volt az óra... hivogattam őket ment az anyázás stb stb.. (megsúgom nem 1.5 volt a kocsi )
Szerinted lett belőle valami ?
Most ilyené pereskedjek stb stb...nem éri meg az időt energiát sajnos ilyen a világ, szar volt de ez van lekellet nyelni, pedig elhiheted azé ott 5.2 ről volt szó...

Persze érthető a te eseted is csak túlzásnak találom.
Ilyen árkategóriába örülj hogy nem esett még ki a kerék alólad... legalább is egy ilyen volumenű autónál.

Aztán másfél év múlva eladó lett az A4... FULL- FULL volt olyat azóta is ritkán látok sőt... nem is... 4,1 volt az ár téli szetten új gumikkal. Az autónak semmi hibája nem volt, új turbó volt rajta, vacsi új vezérlés meg olaj, a komplett első S-line futomú (170e) felújítva, új olajpumpa (ez is tipushiba ezzel ne szopd be, imádkozz)
Mellé gyönyörű állapot... fél évbe telt még elvitték 3.8 lett a vége úgy hogy kiharcolta hogy a nagy 18as vadi új pirelli gumikkal megkapja...
De tudod mit... legalább róla nem hallottam utána aki megvette.
Gyönyörű volt, szép de egy átok volt az a kocsi nekem örültem hogy elment.

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38725) FoBCRaistlin


FoBCRaistlin
őstag

Boldog nőnapot Hölgyeim!

Illetve az egyéb érdeklődésű uraknak is :DDD nem akarok célozgatni. (tomcsi, vr6)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38726) rob210 válasza FoBCRaistlin (#38725) üzenetére


rob210
nagyúr

Egyik se Zoli vagy "más"ra gondolsz!
:D

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#38727) Octi válasza janos666 (#38720) üzenetére


Octi
aktív tag

Komolyan nem értelek :F

Vettél egy HASZNÁLT autót, "megtekintett, kipróbált" állapotban, és reklamálsz.
Ráadásul olyan dolgokért, amiket simán észrevehettél volna, ha normális időt szánsz az átnézésére.

Megpróbáltam leszokni a sexről és a drogról. Életem legkeményebb 1 órája volt! PSN ID: Octi_18T

(#38728) tomcsi23 válasza rob210 (#38726) üzenetére


tomcsi23
veterán

Elvárná a kedvességet, de attól mert nőnap van, még nem fogom bababolajjal bekenegetni a kis hab testét. :DDD ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38729) dJ Peer


dJ Peer
aktív tag

Van egy kis gond. kellene a segítségetek.
Alkatrész kellene, jeladós főtengely szimmering. Már vagy 25-öt rendeltek, de egyik sem jó.
Golf 4 1.4-es AKQ a motorkód. Tud valaki ilyet?

(#38730) #00809728 válasza tomcsi23 (#38723) üzenetére


#00809728
törölt tag

Ez a jó.Sajnos multkorit benéztem.
alv: VSSZZZ6LZ3R003309

(#38731) FoBCRaistlin válasza rob210 (#38726) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

"Mással" van itt a baj. :K

tomcsi23: jól van... te kis ribi

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38732) tomcsi23 válasza #00809728 (#38730) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nyugodtan kérj ajánlatot fékmestertől, EBC-re, meg ATE-ra is. Hamar válaszolnak.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38733) #00809728


#00809728
törölt tag

(#38734) Mágus2 válasza dJ Peer (#38729) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Tudok küldeni alktatrész számot, de csak este, ha még aktuális. ;)

(#38735) Morris


Morris
veterán

Urak, érdekel valakit vatta új AL-KO első lengéscsillapító garnitúra? Golf IV és Audi A3-hoz jó!

(#38736) tomcsi23 válasza #00809728 (#38733) üzenetére


tomcsi23
veterán

Fékmesternél vékonyabb cerkával írnak, kértél már ajánlatot?

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38737) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#38736) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nekem is "kicsit" soknak tűnik

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#38738) #00809728 válasza tomcsi23 (#38736) üzenetére


#00809728
törölt tag

Igen de véletlenül delete lett. :O

(#38739) tomcsi23 válasza #00809728 (#38738) üzenetére


tomcsi23
veterán

:DDD
Másik mappa, szemetes..? Vagy kérd újra.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38740) TaaT válasza tomcsi23 (#38736) üzenetére


TaaT
veterán

Mondjuk fékmesternél 2-3hét a szállítási idő, a másikon meg 5-7nap :)

Már ha vkinél ez számít, én a fékmestertől rendeltem :D

Give them hell Ukraine!

(#38741) #00809728 válasza tomcsi23 (#38739) üzenetére


#00809728
törölt tag

Kértem újra... ;]

(#38742) latyak17


latyak17
tag

legalább annyit sikerült intézni, hogy jövőpénteken viszem a kocsit fényezőhöz :)))

METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

(#38743) tomcsi23 válasza #00809728 (#38741) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mit mutatnak a számok? :)

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#38744) janos666 válasza Kiskokó (#38724) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Persze, egyrészt fülig ér a szám, hogy ennyi pénzért ilyen autót kaptam, ami így pár nap és több száz kilométer után tényleg tetszik is, öröm vele gurigázni.

Egyszerűen csak nem szeretem, hogy ha hülyének néznek. Pitiáner dolgokkal se. Főleg az ilyen nagy mellénnyel tett kijelentések után, hogy kár csavarról-csavarra átnéznem az autót, mert ő, mint szavahihető ember kezeskedik érte, hogy minden tartozék megvan, és nincs más számottevő hibája, mint amit elsorolt.
Ezt én szerintem joggal vettem úgy, hogy OK, akkor nem leszek kukacos, haladjon az üzlet (nagyon sietett vele, aminek végül is örültem, hogy haladunk) de tényleg szaván foghatom, ha mégis bibis valami.
Miért fájna ideadni azt az emelőt, ha megvan, vagy bevallani, hogy nincs meg, a szélvédőért pedig egyszerűen elnézést kérni, nem lebaszni, amiért szólni mertem neki így utólag (csak azért, hogy vegye komolyabban az emelő keresést)?

A kerekek meg ja... Nem én akartam hozzá három komplett szettet (irreálisnak is tűnt, és ha megkapom, már meg lenne hirdetve eladásra 4 kerék), az apja mutogatta, hogy annyi van a garázsban.
Ezért sem azt vártam, hogy utánam gurítson még négy felnit, ha félreértés volt, de elnézést azért kérhetett volna a félreértésért.

Amúgy ha másnak is szarakodik a rádiója: 4k-ért megcsinálta nekem egy nyugdíjas TV szerelő az önpusztító antennaerősítőt. Hőlégfúvóval lehúzta a gumit, kihámozta belőle a beleszakadt IC-ket és visszaforrasztotta őket a NYÁK-ra. Pár óra pepecselés, és újra vannak FM sávok.
Ennyit még úgy is megért, hogy nem igazán hallgatok rádiót.

Amivel viszont talán gondom lesz, az a DIY Xenon.
Már első este villogtak rám mint az állat. Akkor visszatekertem 3-ról 0-ra, de tegnap este is rám pislogott egy pici autó.
Lehet, hogy ez így határeset, de ha véletlenül beraknék hátra valami nehezet, akkor már nem lehet mínuszba tekerni.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#38745) #00809728 válasza tomcsi23 (#38743) üzenetére


#00809728
törölt tag

Cégesre kaptam azt meg nem tudom most megnézni biztonsági okok miatt.
Hétfő

(#38746) MunezXBK válasza janos666 (#38744) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Alapból nullán kellene lennie.

De vidd el beállíttatni.

(#38747) dJ Peer válasza Mágus2 (#38734) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Köszi, de elintéztem. Ha minden igaz hétfőn meg tudom rendelni a Volkswagen márkaszervíztől. Ma kicsúsztam az időből, de a lényeg, hogy lesz, és jövő héten össze tudják rakni.
34 ezer forintért 1 szimmering...

(#38748) Kiskokó válasza janos666 (#38744) üzenetére


Kiskokó
veterán

Ha kell van két belevaló D2S Gyári Bixenon izzóm (trafóval együtt van az izzó egyben)
15be a párat odaadom ha esetleg kell.. ezeknek a szériás A4eknek tipushibája hogy villog az izzó.

[ Szerkesztve ]

| Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

(#38749) TaaT válasza dJ Peer (#38747) üzenetére


TaaT
veterán

"34 ezer forintért 1 szimmering..."

annyiból majdnem vezérlést cserék (igaz vízpumpa nélkül) az 1.6 16V-n :Y

Give them hell Ukraine!

(#38750) MunezXBK válasza TaaT (#38749) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

De jó neked.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.