Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36051) Mágus2 válasza RohamDroid (#36044) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Elring, victor reinz tömítés elég jó, vagy eredeti cseh( száma 047103383D). Ne legyen lengyel utángyártott, meg kínai se.

Ha lent lesz a hengerfej, meg kell nézni nincs e elsüllyedve valamelyik henger(egymáshoz képest nincs- e valamelyik lejjebb.). Ha meg van süllyedve, akkor össze se rakd, ki kell hézagolni alul rézgyűrűvel, elég pepecs meló, de többet nem lesz vele gond.

[ Szerkesztve ]

(#36052) Balupapa


Balupapa
senior tag

Heh, mi ez a sok kép az 1.hszben? :DDD Aszittemá' rossz helyen járok :K

_-=*WheelWhores*=-_

(#36053) FoBCRaistlin válasza Balupapa (#36052) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Hordja össze a konszern szemetet a szél :D

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36054) 8th válasza ESP (#36040) üzenetére


8th
addikt

Az valóban. Főleg azoknál az autóknál ahol nem lehet azt kikapcsolni. Na azokkal sem nagyon kell havas/jeges úton meredekebb emelkedőn felmenni. :D

más: addig addig faragják ezt a butácska haldex awd rendszert míg a végén jó lesz. :C

(#36055) Mágus2 válasza FoBCRaistlin (#36053) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A tiédről nem lesz kép? Tudom, h csúnya meg csak 1.2-es, nem fogunk kinevetni. ;]

Balupapa, ez a kérdés rád is vonatkozik.

[ Szerkesztve ]

(#36056) Balupapa válasza Mágus2 (#36055) üzenetére


Balupapa
senior tag

enyém már fákin' fémösz így is :DDD

_-=*WheelWhores*=-_

(#36057) FoBCRaistlin válasza Mágus2 (#36055) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nem :N

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36058) Mágus2 válasza FoBCRaistlin (#36057) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Ez a fajta összetartás mindig is példás volt a magyar történelemben. :Y

(#36059) tomcsi23 válasza 8th (#36054) üzenetére


tomcsi23
veterán

Jaja, az új superb 4x4-ekben is már ez a 4 (5?) gen van.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#36060) FoBCRaistlin válasza Mágus2 (#36058) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Minek rakjam fel? Akit érdekelt már látta, vagy küldök neki képet. :))

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36061) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Nyíííííhaaaa :DD

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#36062) Mágus2 válasza FoBCRaistlin (#36060) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

A kezdeményezés arra irányult, h a fél topik ne arról szóljon, h mindig valaki megkérdezi a másikat, h milyen autója van. Sokan kérdeznek, de vagy nem emlékszem mit hajt, vagy eleve meg sem írta soha(nem beszélve azokról akik csak benéznek, vagy újak). Egy kép nem a világ. ;)

Valdd be, mindegyik kép luigiről tetszik és nem tudsz választani a képek közül. ;]

(#36063) FoBCRaistlin válasza Mágus2 (#36062) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Na jó lebuktam... nárcisztikus egoista vagyok, és nem tudok dönteni a képek között. :K

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36064) 8th válasza tomcsi23 (#36059) üzenetére


8th
addikt

Golf 4-ben nem igazán volt a helyzet magaslatán de ez egész ügyes, feltéve ha ez nem egy fake videó. Azért nálam még mindig az Audi 90 Quattro marad a csúcs. :D

(#36065) Balupapa válasza FoBCRaistlin (#36063) üzenetére


Balupapa
senior tag

ezt valahol mindig is sejtettük, de végre bebizonyosodott :C
A beismerés az elsőő lépés a gyógyulás felé.

_-=*WheelWhores*=-_

(#36066) FoBCRaistlin válasza Balupapa (#36065) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nem tudom kiről van több cuki, tükörből magamat meztelen felsőtesttel fényképezem kép a neten :D

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36067) Mágus2 válasza FoBCRaistlin (#36063) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Viccet félre téve: természetesen nem kötelező, ha nem akarsz képet az első hsz-ben, a te döntésed.

#36066 FoBCRaistlin :Y :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36068) Balupapa válasza FoBCRaistlin (#36066) üzenetére


Balupapa
senior tag

ohh, üdv a rajongó táborban ;]
a csajok miatt muszáj :DDD

Hát, legalább mostmár egyről tudok én is :DD

Mágus2: Facebookról beszél.... :)

[ Szerkesztve ]

_-=*WheelWhores*=-_

(#36069) FoBCRaistlin válasza Balupapa (#36068) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Azt hittem a fiúk miatt! :DDD :DDD :DDD

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36070) bitpork válasza FoBCRaistlin (#36063) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Na de most komolyan: arany-cinóber vörös némi zebrás beütéssel, hogy ennyire rejtegeted?!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#36071) FoBCRaistlin válasza Balupapa (#36068) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Régóta figyellek cukorfalat ;)

bitpork: Igazából kocsim sincs, csak nem akarok lebukni.

[ Szerkesztve ]

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36072) tomcsi23 válasza 8th (#36064) üzenetére


tomcsi23
veterán

Csak van némi fejlődés az évek alatt. Audi 90 meg torsenes, nem?

Fúbaze, melegszik a levegő. :DDD

(#36071) FoBCRaistlin: ne kamuzz, hogy nincs kocsid, amikor még videót is tettél fel. :U

;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#36073) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#36072) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Tudom, hogy te s be akarsz csatlakozni ;)

Na ez nem volt szép tőled, mondtam, hogy ne mutasd meg másnak :(((

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36074) ESP válasza tomcsi23 (#36072) üzenetére


ESP
senior tag

Vadállat :D

Ez egész jól megy [link]

[ Szerkesztve ]

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#36075) 8th válasza tomcsi23 (#36072) üzenetére


8th
addikt

Igen. Hóban nagyon jó móka főleg bekapcsolt hátsó diffizárral. Ott nincs esp nincs asr, hogy belefékezgessen ha keresztbe óhajtasz befordulni a sarkon. A mai autókhoz képest egy teljesen más dimenzió. Nagyon szeretem. Ha sok pénzem lesz összekalapáltatok egyet szigorúan 1.9pd motorral típusjelzések nélkül. :DDD
mod: meg egy ilyen mercit. Lennék akkora troll, hogy felbasznék egy 200D típusjelzést a seggére... combos rwd nyáron ügyes kis quattro télen, és az élet szép. És most mehetek kezet mosni, megint belelógott a bilibe. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#36076) Mágus2 válasza FoBCRaistlin (#36073) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Nincs mit szégyelleni rajta, 20mp 0-100-ra szép eredmény. :R

[ Szerkesztve ]

(#36077) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Sziasztok! Eladom a Polom, ha valakit érdekelne, továbbiakban a bajtársam egy Skoda Roomster lesz.

Itt látható a hirdetés, ha valakit érdekel, Ebben az árban benn van az átírás is. ami olyan 54e Ft körül van.

(#36078) VR6-Fan válasza rob210 (#36004) üzenetére


VR6-Fan
veterán

nem értem mire fel?

nekem ilyen dolgokba, mint pl nincsenek letakarítva az utak, stb, ennek a dalnak a refrénje szokott ironikusan felcsengeni bennem :U ....
még mindig nem értem ezzel mi a bajod...

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#36079) FoBCRaistlin válasza VR6-Fan (#36078) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Az, hogy a magyar EMBER fehér!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36080) 8th válasza FoBCRaistlin (#36079) üzenetére


8th
addikt

Sukár várnyú márja ki a szemidet té rásszistá tee... :P

(#36081) bitpork válasza FoBCRaistlin (#36079) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ha Te is Homo sapiens sapiens vagy mint EMBER, akkor az azért megvan hogy sokadrészt feka vagy mint mindenk? :U

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#36082) Pancsermeste válasza FoBCRaistlin (#36050) üzenetére


Pancsermeste
őstag

Én is ilyen gummát vettem, mondván a gagyi de új gumi csak jobb lesz az öreg (bár nem kopott) márkásnál.
Én hatalmasat csalódtam benne vizes/nedves úton, kegyetlenül csúszik, ill. sokkal óvatosabban kell indulnom vele mint az öreg gumival vagy akár a nyárival, hogy ne pörögjön ki...
Most hogy hó is esett, komolyan aggódtam útnak indulni vele, de meglepődve tapasztaltam, hogy hóban egész jól tapad! :U

-= Pancsermeste® =-

(#36083) ESP


ESP
senior tag

Mielőtt kidobják a fél topikot rasszizmusért idéznék valahonnan.
Tiltunk minden olyan hozzászólást, amely faji, vallási, nemzeti, nemzetiségi, nemi, politikai, egyéb hovatartozást sért.

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#36084) FoBCRaistlin válasza Pancsermeste (#36082) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Igazából nem figyeltem fel semmi gyengeséget vele.
Aztán lehet csak én megyek nagyon finoman amikor felkerül a téli.
Azt tudom, hogy hóban imádom.
Most is elmentem tankolni. Na mondom kíváncsi vagyok hogyan muzsikál. (komoly állapotok vannak nálunk) Ugye a kocsi is ültetve van, hasa simán leér.
Nos ismét

Indít, eggyes... tak-tak, kint is voltam. :D Ennyi.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#36085) rob210 válasza ESP (#36083) üzenetére


rob210
nagyúr

Én ezt csak azért szeretem, mert szólásszabadság van, tele a youtube a bunkó MAGYARozó mélyen tisztelt sötétebb bőrszínű becsületes állampolgárral, de én azt se mondhatom, hogy büd.s mocs.k, mert rögtön kitiltás, meg ejnye bejnye lesz.

Nagyon elegem van ebből az országból.
Ha ezért kitiltanak az nem engem minősít.
:R

Renault power

(#36086) bitpork válasza rob210 (#36085) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

És? Gondolom ezért nem a tecsövön keresel magadnak beszélgető társakat. Itt vagyunk mi Neked (még ha engem utálsz is ;) ), kultúráltan és lelkesen a motorkocsit irányába. Az emberek színéről meg csak annyit, hogy az ember színe a kék. :K

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#36087) ESP


ESP
senior tag

Láttátok? :D

2012.10.23. - 2013.03.03-ig egyéni arcképem Ali G VOLT

(#36088) bitpork válasza ESP (#36087) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

This video has been removed by the user.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#36089) tomcsi23 válasza bitpork (#36086) üzenetére


tomcsi23
veterán

Így is van. Aztán nehogy elkezdjen itt valaki dízelezni, mert rögtön megyek a modkerbe. :DDD :P

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#36090) dJ Peer válasza bitpork (#36088) üzenetére


dJ Peer
aktív tag

Vajon mennyit fizetett a BKV, vagy a sofőr, hogy levegyék? :D

Na már megin' összeesküvés elméleteket gyártok.

(#36091) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Na ki derült hogy ki a ludas az ügyben. Tegnap tele töltöttem (max szintig) a tartályt. Ma megtettem vele 140 km-t és mikor haza értem mondom megnézem mennyi fagyi maradt a tartályban. Na épphogy látszott még hogy van benne. Egyből mérges lettem :((( Letéptem az aknadeszkákat a helyéről és alánéztem. (fotók a hsz végén, látszik benne pár induló elmebaj is rozsda fedéssel)
Szóval mindent végignézve nem találtam semmit. Ezután fogtam magam kiálltam a hóba melegítettem a kocsit amikor üzem meleg lett akkor 20 másodpercig 2500on pörgettem beálltam vissza a garázsba. A hóban semmi.
Hát mondom ebből tényleg hengerfej lesz =( . Ekkor észrevettem hogy az egyik Fém vízcsövön amit az okosok össze vissza elvezetnek a blokk alatt :C Folyás nyom van.
Lekövettem és az egyik bilincs volt a rohadék meg pumpát és a fémcsövet összekötő gumicső.

Aki a pumpára tippelt annak majdnem igaza volt mert annak a csövén volt a hiba másrészről TIPUSHIBAT kereső tag is megnyugodhat.
Másrészt már nem tudom ki mondta hogy a BMWben volt valami cső elhasználódás és az okozta mert ersztett a cső. Na ő nyert pirospont neki a tippért :D

Köszi hogy elolvastátok eme sztorit :D Jöhet a flémelés :R :C

Ja és Mágus2 köszi a tippet de egyenlőre nem szedem szét :DDD

[ Szerkesztve ]

Üdv.: Csaba

(#36092) Morris


Morris
veterán

[link]
Az új amerikai VW. Nekem nagyon bejön, de sajna itthon nem hinném, hogy látni fogom...

(#36093) marsu válasza Morris (#36092) üzenetére


marsu
addikt

Szerintem is jól néz ki, és ha jó áron adnák itthon is biztosan lenne rá kereslet ...

:K :)

Press any key to continue ...

(#36094) TaaT válasza Morris (#36092) üzenetére


TaaT
veterán

Azt amerikai igényekhez szabták, idehaza marad a touareg :)

Give them hell Ukraine!

(#36095) Morris válasza marsu (#36093) üzenetére


Morris
veterán

szerintem veri az amarok-ot :U (persze nem összehasonlítható) de mint dizájn, ez nagyon jól sikerült!

TaaT: Úgy gondolják, itthon ilyenre nem lenne igény? Ezt mi alapján szokták meghatározni? :F

[ Szerkesztve ]

(#36096) TaaT válasza Morris (#36095) üzenetére


TaaT
veterán

Mármint Európában nem lenne rá igény :) Amúgy biztos meg van a jól bejáratott piackutatási technikájuk hozzá.

Give them hell Ukraine!

(#36097) Xmodule


Xmodule
őstag

Hali. Két kérdésem is lenne. Eddig ugy volt, hogy kinyitottam a kocsit beultem gyujtast adtam rá és 5db csipogo hang jött. Azt mindig megvártam utanna inditoztam. Mostanaban viszont nincs ez a hang egyáltalán. Mi ez miért nincs? Ha van akkor meg miért van? Másik meg, hogy még valamiért mindig nyikorgo hang jön az bal elsö kerékböl de csak akkor amikor balra kanyarodok. Mi lehet vajon ez? Azutan jelentkezett, hogy levettem a nyári kerekeket és feltettem a télieket. Eddig nem csinálta sosem sem a nyárival sem a télivel. köszi. a gép meg egy 2003 as skoda octavia vRS mk1 1.8T 20v.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#36098) Morris válasza TaaT (#36096) üzenetére


Morris
veterán

Hát én igényt tartanék rá! :K

(#36099) 14adam válasza Xmodule (#36097) üzenetére


14adam
addikt

cserélgesd fel a gumikat. Nem veszíthetsz vele semmit.

Aksi nem merült le mostanába?

(#36100) Mágus2 válasza Xmodule (#36097) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Sípol, vagy gong-ol, nem mindegy. A gong a be nem kapcsolt öveket jelzi, sípolás meg szinte bármi lehet, ami nem tetszik neki.

Nyikorgásra nincs jó ötletem, talán a lemez takaró ami a féktárcsa mögött van. Te cserélted a téli kerekeket, vagy szerviz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.