Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-07 14:37:55

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#182846) zsolt19900 válasza Csabadi (#182843) üzenetére


zsolt19900
őstag

atos19881101: köszi én is pont erre gondoltam

Csabadi: sajnos erre a cikkszámra már majd' 10kért hozza méterét mindenhol ahol megnéztem :( és amit mondtál ettől féltem, hogy nem pont 8mm a belső átmérő.... ez jelenthet bármi gondot azon felül, hogy nem tudom rászorítani (azt ugye a külső átmérője végett?) vettem külön kis normális minőségű ababilincshez hasonló bilincseket.... azokat is cserélném, nem a gyári kis szorítóssal raknám össze

Gondolok itt problémára arra, hogy a nagyobb belső átmérő végett több anyag megy, vagy áramlásilag valami probléma lehet? mert ha igen, akkor inkább neki sem állok ezekkel amit vásároltam.... (ezt mondjuk tőled is kérdezhetem atos)

Amennyiben nem lehet ettől probléma, úgy megejtem a cseréket és azokat is átnézem amiket még mondtál, viszont nekem elvileg hiába van hűtés/fűtés a szűrőn, elvileg ki van valahogy kötve, iktatva a rendszerből

A gyári árakra visszatérve én is láttam a hőfokjeladót azért is láttam, hogy lesz csőcsatlakozás bőven, ezért a fent nevezett bilincsből be is vásároltam

Bagatell hibának tűnik, csak olyan kínos amikor állok a lámpánál mondjuk és rugdalózik az autó :D

inf3rno: azóta nem sikerült az Audival foglalkozni sajnos, de tervben van még az is természetesen

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.