Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75951) CyberPunk666 válasza Khaosz55 (#75946) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Nekem egy forcefield pro sub 4 van, elégedett vagyok vele.
Kényelmes, tényleg felveszi a hát formáját.

Ellenben kipróbálni a hatékonyságát nem volt alkalmam szerencsére,
de gondolom ha rá merik írni, hogy az átengedett erőt tekintve a legjobb,
konkrét számokat írva, a többiek meg nem perelik őket, akkor szerintem
megfelel nekem.

Bár saját tesztek nélkül a biztonság része csak hit kérdés,
a kényelem szempontjából meg megfelelő.

[ Szerkesztve ]

(#75952) Topiccsendőr válasza Francia91 (#75948) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nah, hat pont erre celoztam.
Az uzemeltetes pont olyan egy ilyen gepnel, mint egy szofisztikalt szakacsblognal a rantottasutes.
Ket tojas,
Csipet so,
Es akkor vegyuk elo a piritott fustolt fenyomagvakat is, amig elokeszitjuk a kihalofelben levo feherszarvu rinocerosszalonnakat.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#75953) Geresics válasza home98 (#75945) üzenetére


Geresics
addikt

Ajánlom figyelmedbe a SENA 10S-t! :K
Én azért választottam ezt, mert ahogy nézegettem mindenféle motoros videót, Amerikán kívül is a fél világ ezt használja. :U

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#75954) demars válasza mrhero (#75942) üzenetére


demars
addikt

Vágót neki, meg kalapácsot! :K

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#75955) Ferdzsoo válasza Khaosz55 (#75946) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nekünk az asszonnyal Dainese Wave air van, napokat túrázok vele a bőr alatt. Nem is érzem hogy bent van. Imádom. Védeni nemtudom mit véd nem estem vele.
Nem rohadok alá nyáron sem.

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#75956) Khaosz55 válasza Ferdzsoo (#75955) üzenetére


Khaosz55
addikt

Szimpatikus a Dainese Wave Air-t is.
Amiket még nézegetek:
Forcefield PRO L2k ez most akcióban 30K . Igaz meg kell kérdeznem milyen méretekben van.

Az utód a Pro L2K evo már 50K. A Sub4 meg 64K.

(#75957) Khaosz55 válasza CyberPunk666 (#75951) üzenetére


Khaosz55
addikt

Had kérdezzem meg, hogy mekkora méretűt használsz és mekkora a magasságod?

(#75958) ath válasza Khaosz55 (#75957) üzenetére


ath
senior tag

nekem sima l2k van, nem az evo, 193 körül vagyok, és az L-es jó.

(#75959) Khaosz55 válasza ath (#75958) üzenetére


Khaosz55
addikt

Megtaláltam a mérettáblázatot.

Most fogom lemérni a hátamat. L2K már nem nagyon kapható 1-2 helyen még németbe.
Szerintem német országból fogom rendelni.
SUB4 140 Euro
L2K Evo 123 Euro
L2K meg 89 Euro

(#75960) CyberPunk666 válasza Khaosz55 (#75956) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

A darazsgarazsban nincs 50-ért sub4? En ott vettem akciósan es a múltkor még volt.

189-190 cm vagyok és L-es van. Először azt hittem kicsi lesz, de leér az ülésig, ha felegyenesedek, ha meg hosszabb lenne, akkor nem tudnék hátranézni sisakban, mert beleakadna.
Szóval érdemes rendesen próbálni, mert a túl nagy az ugyanolyan gond, mint a túl kicsi.

A mérettáblázat meg semmire nem jó, mert pont annyira homályos (csak +/- 1-2 cm kell lent és fent), hogy pontosan honnan is méred, hogy pont nem tudod, hogy a kettő közül melyik is lenne a jó. Próbálni kell.

[ Szerkesztve ]

(#75961) Something_ válasza CyberPunk666 (#75960) üzenetére


Something_
őstag

Hehe, en 180 cm vagyok es XL-es a pro sub 4em, elotte l-es pro l2k-m volt.

(#75962) Something_ válasza Khaosz55 (#75959) üzenetére


Something_
őstag

XL-es pro sub4en az L-es l2k: [link]

Lemertem anno az l2k-t: [link]

(#75963) CyberPunk666 válasza Something_ (#75961) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Biztos rövidek a lábaid. Vagy nem szoktál hátranézni ;] ...
Esetleg hasalós a motorod.

Nekem most normál ülésnél (ilyen picit előredőlve) pont nem ül fel az ülésre, ha meg feljebb van, akkor nem tudok hátranézni a sisakban.

(#75964) CyberPunk666 válasza Something_ (#75962) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Az egymásra rakott képeknél nincs összeigazítva a tetejük?
Így nem sokat ér a kép.
(bocs, ha mégis, telefonról nézem)

(#75965) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Unokatesómba belementek hátulról, zúzódásokkal megúszta, volt egy saját maga által bejáratott, új vásárolt, marka szervizelt tip-top motorja. Megroppantott motor (600-as) 8 éves (Totálkár 300 000 Ft vitték el a roncsot, önindító kiszakadt, első villa eltört stb) biztosító 900 K-t fizetett. Most vehet egy ismeretlen előéletű üszköt használtan, a többiről ne is beszéljünk... (bőrruhára, telefon, sisak-kra alig fizettek valamit pedig szétmentek)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#75966) -Mike- válasza zoltanz (#75965) üzenetére


-Mike-
addikt

Ez ebben benne van, RIP motor.

(#75967) zoltanz válasza -Mike- (#75966) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mai mo-i autós vezetési morál a kecskebéka segge alatt van....

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#75968) -Mike- válasza zoltanz (#75967) üzenetére


-Mike-
addikt

Egyetértek. Ma is kilépek a pickupból mert érzem hogy valaki lökdösi hátulról, erre egy egyterű húzza a gallytörőrácsot. :D De a nyomorék egyből előkapja a telefonját és filmez engem, holott az ő ajtaján volt egy másfélméteres horpadás és én vagyok a fasz hogy legközelebb ne álljak meg itt. :D

[ Szerkesztve ]

(#75969) zoltanz válasza -Mike- (#75968) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Töketlen. :DDD

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#75970) HSM válasza zoltanz (#75965) üzenetére


HSM
félisten

Még így is milyen gyönyörű, ami megmaradt belőle. :(
Át tudom érezni a helyzetet... Felháborító, hogy ezeket az értékeket senki nem téríti meg.
1,2M, pfff. Az a kínálat legalja ebből az évjáratból, kitudja, milyen előélettel....

Óriási szerencse a szerencsétlenségben, hogy ép bőrrel megúszta unokatesód. :K

(#75971) BoB válasza zoltanz (#75967) üzenetére


BoB
veterán

Mindenki mindig jobban tud mindent. Amíg olyanok vannak, hogy xy ide a logout-ra posztol hogy addot helyszínen bp.-en mennyi köcsög van mert hogy ő milyen szabályos erre meg ledudálják, majd kiderül hogy csak tényleg ő volt béna és nyom nélkül törli a posztot, mit vársz?

Engem ez idegesít a legjobban. Mindig mindenki vérprofi, mindig mindenki más hülye.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#75972) -Mike- válasza BoB (#75971) üzenetére


-Mike-
addikt

Kivótaz?

(#75973) BoB válasza -Mike- (#75972) üzenetére


BoB
veterán

Mostanában sütögetni szokott. Jó sok bejegyzése van, szerintem kitalálod. Asszem' hogy ehez az oldalhoz is van valami köze.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#75974) zoltanz válasza BoB (#75971) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Ebben az esetben nem kérdés ki volt a hibás, egy rendőr is szemtanú volt.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#75975) Topiccsendőr válasza zoltanz (#75974) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Es kuzdott a biztositoval, vagy azonnal elfogadta az elso ajanlatot?

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#75976) BoB válasza zoltanz (#75974) üzenetére


BoB
veterán

A morálra reagáltam nem a balesetre.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#75977) zoltanz válasza BoB (#75976) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Aki szerint jó a közlekedési morál tegye fel a kezét ... Köszi...
(ma is csak kézszer szorított le az útról minket egy teherautó)

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#75978) Topiccsendőr válasza zoltanz (#75977) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Biztos van feljebb, de annyira rossznak nem mondanam, foleg mondjuk 98 hoz kepest. Na akkor szopas volt robogozni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#75979) Lomha 8V válasza Topiccsendőr (#75952) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Ez is milyen hozzászólás. :D Van aki Ford T- modellt, meg Duesenberg-et tart fent úgy, hogy napi szinten lehetne használni. Te meg úgy beszélsz egy MZ fenntartásáról, mintha legalább ekkora áldozatot követelne. Akkor a Józsi bá' az utca végén igazán elkötelezett veterános lehet, mert napi szinten jár a TS-el. :D

(#75980) zoltanz válasza Topiccsendőr (#75978) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én 1988-óta robogózom jogsival, nagymotort jogsival 1992 óta vezetek. Akkoriban jobb volt a morál, mondjuk kevesebb és lassabb autók voltak az igaz. Az főutak meg csak romlottak azóta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#75981) Topiccsendőr válasza Lomha 8V (#75979) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Huha, egy mz fan lelkebe gazolok eppen :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#75982) Khaosz55 válasza CyberPunk666 (#75960) üzenetére


Khaosz55
addikt

Szia azt az oldalt pont nem találtam meg.

Felhívom őket. Különben itt a hivatalos mérettáblázat. Lemértem a hátamat a rajz szerint és nekem 50cm jött ki.
Így a Sub4-ből a L-es kell a L2K evoból M-es.

(#75983) TommyGun válasza AndrewTdi (#75725) üzenetére


TommyGun
őstag

Én tele szoktam tankolni prémium benyával, nekem fedett helyen van, illetve az egyik oldalról két épület között otthon van egy ilyen kis 1,5x3méteres kis beugró ami be van fedve így csak a motor segge felől nyitott a kuckó de az egész motor felett fedél van. Leszoktam takarni betekergetni régi rongyokkal szépen, (nem nájlonnal) pár gumipókkal körbetekerem hogy ha befújna a szél akkor ne dobja le róla, meg hátha befújna a hó...most sajnos lemosni nem tudtam, nem mintha hót dzsuva lenne, de ezekben a 5-6 fokokban nem gondoltam hogy jó ötlet telibeverni vízzel, hogy éjszaka meg befagyjon vhova ahol esetleg nem tudott volna kiszáradni, inkább kicsit koszosabban tettem el majd tavasszal szépen aprólékosan lepucolom. Akksit kivettem csepptöltőre tettem és ennyi. Felcsaptam középsztenderre azt csókolom. nekem ez bevált, pöcc röff volt midnig tavasszal a gép.

"Vannak, akik azt hiszik, a futball olyannyira fontos, hogy úgyszólván élet-halál kérdése. Mindig elszomorít, ha ilyen véleményt hallok. Biztosíthatok mindenkit: a futball sokkal, de sokkal fontosabb."

(#75984) Khaosz55 válasza Something_ (#75961) üzenetére


Khaosz55
addikt

Szia, neked volt mid a két fajta. Mik a tapasztalatok ? SUB4 vs L2K. Kényelem, szellőzés stb.. Melyikbe izzadt jobban a hátad?

Ja mg 1 dolog utólag.
A SUB4 32mm a L2K 23,5mm. 32mm kényelmesen elvan a bőrkabát alatt ?

[ Szerkesztve ]

(#75985) Lomha 8V válasza Topiccsendőr (#75981) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Én MZ fan? Az utolsó MZ-met 2002-ben adtam el, azóta csak akkor jut eszembe bármilyen MZ, ha más szóba hozza. De hát Te nyilván jobban tudod. :)

(#75986) CyberPunk666 válasza Khaosz55 (#75984) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Pont most próbáltam a sub4-re bőrkabátot, megfeszíti rajtad, szóval érezni egyértelműen, bár azért méretet nem ugrottam miatta.
Ha eleve határeset módon szoros a kabátod, akkor nem lesz jó vele.

(#75987) Tarill


Tarill
őstag

üdv! van egy sima univerzális emelőtalpas hátsó emelőm amit ugye csak villa alá kell berakni valahova, vajon lehet kapni emelőszemes fejet hozzá magában? mert közben vettem emelőszemeket a motorhoz és szerintem sokkal könnyebb lenne azzal megemelni, ezzel a talpassal szívás főleg egyedül

(#75988) demars válasza TommyGun (#75983) üzenetére


demars
addikt

A fejidomot én se pucoltam készre ugyan ezen okból. Gondoltam ha össze vizezem valahova befagy. Bár nem cukorból van, tudom de annyira nem vészes, majd tavasszal kap mosást.

Tarill: lehet kapni, nemrég linkeltek itt többen is néhány helyet ahol árulnak.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#75989) ath válasza Tarill (#75987) üzenetére


ath
senior tag

pl

(#75990) Tarill válasza ath (#75989) üzenetére


Tarill
őstag

köszönöm! :R

(#75991) Khaosz55 válasza CyberPunk666 (#75986) üzenetére


Khaosz55
addikt

A helyzet, az hogy kétrészes ruhát készülök venni. 54-es Mugen lesz egy ruhát már ki is néztem, viszont megvárom a márciust lehet befut a 17-es modell, és valami jobban tetszik akkor az lesz.

Tehát akkor úgy érdemes, ha megvan a ruha akkor a kabáttal megyek gerincprotektort próbálni ? Nyilván az új ruhának be kell törnie, és valamennyit nyúlik.

(#75992) zoltanz válasza Topiccsendőr (#75975) üzenetére


zoltanz
nagyúr

"Es kuzdott a biztositoval, vagy azonnal elfogadta az elso ajanlatot?"

Küzdenek, mert a kiegészítőkre nem állapítottatok meg semmi értéket. 1 éves kevlár-karbon sisak 70 K (szétrepedt), Telefon 50 K, Bőrruha 150 K (kis darabokra szakadt), csizma 40 K. szétmentek. Külső szakértővel is felbecsültették.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#75993) Topiccsendőr válasza zoltanz (#75992) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

De az elobb mondtal egy osszeget, amit elfogadott, vagy ajanlatban kapta? Mert akkor nem lefutott az ugy, hitelbe lehet sirni igy is, mert az avultatas miatt nem fogja megkapni sosem a motor aktualis erteket, de ez sajnos ilyen, amit lehet, ki kell passzirozni az ugybol, mert a biztosito fereg lesz, es azon lesz, hogy minel kevesebbet fizessen. Azert kerdezem, mert ez egy nagyon erdekes es kozerdeku tema, hogy hogyan kell a szart is kipasszirozni, es azokat a trukkoket elkerulni, amiket eljatszanak. Pl jegelik az ugyet, aztan jon a postas egy osszeggel, amit ha elfogadsz, tulkepp elfogadtad az ajanlatukat. Es az emberek tobbsege ket harom honap utan nem fog gondolkodni ha penz jon.

Kaebon kevlar sisak szetrepedt? :Y
Hogy nem lett agyraszkodasa? En a sima uvegszalast nem repesztettem el, de kb 5percig nem tudtam merre van eszak, asse tudtam fiu vagyok vagy lany. Ha a csizma szetmegy, meg a feje ennyire leer, az nem zuzodas kategoria, az az ember nem kel fel onnan, csak a korhazban.
Egy kis sarkitas benne van, nemde? :)

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#75994) Topiccsendőr


Topiccsendőr
addikt

Tenyleg, Hgabor, nalad most mivan, leirhatnad a buktatokat, amikkel eddig talalkoztal.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#75995) Kolondrum

[link] - Ő is látta ahogy zsupp megy tovább. :D

(#75996) Chrys_ válasza Kolondrum (#75995) üzenetére


Chrys_
addikt

Durva a kommentek között az a kép a lábról. Ezért kell csizma :)

(#75997) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Karasna Black Friday egy igazi nem átverős akció, hónapok óta néztem az áraikat, tényleg nem emeltek és tényleg akcióztak.
Dzseki, nadrág, sisak megvéve. :)

(#75998) BoB válasza Chrys_ (#75996) üzenetére


BoB
veterán

Még jó hogy azoknak a képeknek közük nincs ehez.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#75999) Something_ válasza CyberPunk666 (#75997) üzenetére


Something_
őstag

Esetleg ha megy valaki, akkor vetne nekem egy kesztyű :D, én ma tuti nem tudok elmenni :-( pedig légkonalban kb 1,5 km-erre vagyok tőlük.

(#76000) -Mosquito- válasza Chrys_ (#75996) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Euromotor Black Friday - 25%,, Shox Ott kb - 10-30eft jön le az árból tegnap és majd december 1-től. Be is neveztem az Euromotornál egy Spyke Pathfinder Extreme WP szettre,durva jó. :)

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.