Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39251) Bogyó bá' válasza kcsa (#39250) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Igen, ők... :(((

(#39249) polimorf: qrva meleg lesz, így nagy reményeket nem fűzök a dologhoz, sőt "jó szokásomtól" eltérően, egy sima farmernadrágban szándékozom menni a protektoros cordura gönc helyett. Hátha nem most ér baleset... :( (Sőt, a zárt bukó helyett a nyitott kínai sisakban is erősen gondolkodom, bár abban meg nincs napszemcsi....)

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#39252) Xaels válasza Bogyó bá' (#39251) üzenetére


Xaels
félisten

Nagyon gyorsan menj el egy templomba, űzzék ki ezeket az ördögi gondolatokat... ;]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39253) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Tegnap beiratkoztam "A"-s tanfolyamra. Azt mondták, hogy majd be kell vinnem az EÜ-s lapomat amit a "B"-s jogsihoz kaptam. Ezel az a baj, hogy valahová elkeveredett időközben. Be lehet valahonnan szerezni?

(#39254) kcsa válasza Anulu79 (#39253) üzenetére


kcsa
veterán

Az nem kell, elég a meglévő jogosítvány. Lehet csak újra végig akarják járatni veled az EÜ tanfolyást :D

(#39255) polimorf válasza Bogyó bá' (#39251) üzenetére


polimorf
tag

Ha megyek is valamerre hétvégén, én se fogok agyonöltözni ilyen melegben.( Moskytót próbálom rávenni egy gurira :) )
Nekem a nyitott bukómon alapból sötét plexi van, viszont este nem látok benne semmit :D
Ezen az útvonalon filózok: 453 km

Esetleg ha valakinek van kedve csatlakozhat.

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#39256) Kolondrum válasza Anulu79 (#39253) üzenetére

Nem kell bevinni. Nekem sincs meg, nem kellett direkt kérdeztem, mert ha van B-d akkor biztosan van EÜ vizsgád is. Kivétel ha valamikor az őskorban csináltad a B-t.

(#39257) Bogyó bá' válasza polimorf (#39255) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem tűnik rossz tervnek, teljesen nemzetközi leszel! :R
A nyitott bukóval - a plexin kívül - az a legnagyobb bajom, hogy már az én csekély tempómnál is nagyon zavar benne a menetszél.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#39258) polimorf válasza Bogyó bá' (#39257) üzenetére


polimorf
tag

Esetleg gyertek Ti is. Ez meg a Te meglepid lesz a kollégának. ;)

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#39259) Anulu79


Anulu79
addikt

a B-t 2005-ben csináltam. Én is kérdeztem de azt mondták a "suliban", hogy kell nekik.

(#39260) kcsa válasza Anulu79 (#39259) üzenetére


kcsa
veterán

Márpedig az nem kell. Első találatom:

Kategóriabővítésnél a vezetői engedély kiadásához az alábbi iratok, mellékletek szükségesek:

érvényes személyi igazolvány, vagy érvényes útlevél (új típusú személyi igazolvány esetén lakcímkártya is)
vizsgaigazolás a Közlekedési Felügyelőségtől
(ha szerzett PÁV kategóriát vagy II.-es csoportra orvosi alkalmassági véleményt kérjük, azt is hozza magával)
4000 Ft-os illeték, 62 év felett 1500 Ft

(#39261) Anulu79 válasza kcsa (#39260) üzenetére


Anulu79
addikt

Na ez jó. Rákérdezek majd náluk mert nincs kedvem feleslegesn papírozni. :)
Köszi! :R

(#39262) canniball válasza Bogyó bá' (#39245) üzenetére


canniball
nagyúr

Helyes! Vasárnap is úton lesztek vagy csak szombaton?

"...Tata is benne van az útvonalban (amit egyébként nem kötött az orromra, meglepinek szánja)."
Akkor honnan tudtad meg?

.mf!
Motorozni, persze. :K
Köszi a tippet, néztem arrafelé is az utat csak úgy voltam vele hogy biztos k@ka a 10-eshez képest; de akkor majd felvetem a többieknek hogy mit szólnának ha arra mennénk.

A gépet nem mutattad még meg szakinak? Azt hittem már meggyógyíttattad...

Anulu79!
Két éve csináltam B125-t, tavaly a különbözetit, az eü. papírt egyszer sem kérték; iskolai bizonyítvány+jogsi fénymásolata kellett mindkét alkalommal.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#39263) Anulu79


Anulu79
addikt

Van online kressz teszt ami aktuális?

(#39264) Kolondrum válasza Anulu79 (#39263) üzenetére

Mi te nem kapod meg a hatósági progit CD-n? :DDD

(#39265) csongi


csongi
veterán

Ez a baj keremszepen! A tesztet bemagolni nem ugyan az mint a szabalyokat megtanulni! :)

(#39266) Anulu79 válasza Kolondrum (#39264) üzenetére


Anulu79
addikt

Nem. :) Otthon tanulom neten keresztül. De gyakorolni azért jó lenne sokat mert a vizsgákat mindig elizgulom. :)

(#39267) canniball válasza Anulu79 (#39266) üzenetére


canniball
nagyúr

Ha nem változott a dolog 6k-ért megvásárolhatod, ha gondolod kérdezz rá az iskolában.

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#39268) Archer válasza Anulu79 (#39263) üzenetére


Archer
őstag

KRESZ Egyéni Gyakorló program v2.81 az legújabb frissítéssel. Ezt nyomatják vizsgán is (pár éve legalább is még ez volt).

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#39269) Laraxior válasza Archer (#39268) üzenetére


Laraxior
titán

En is ezzel gyakoroltam, es a vizsgan is ez volt én még iden vizsgaztam, B-ből meg 2009ben.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#39270) Sianis válasza Anulu79 (#39266) üzenetére


Sianis
addikt

Csigánál 2700 volt a 90 napos netes hozzáférés, ha jól emlékszem, biztos nem drágább. Átmentem az összes kérdésen (van pár) többször is és egyetlen ismeretlen sem volt a vizsgán.

(#39271) Anulu79 válasza Sianis (#39270) üzenetére


Anulu79
addikt

Én vidéki vagyok. :) Itt 60 nap alatt kell elvégeznem az "oktatást". Bár nem tudom, hogy ha hamarabb végzek akkor utána még megmarad-e a hozzáférésem.

(#39272) Grillo válasza Anulu79 (#39263) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem Sos--knél adtak egy kódot, amivel hozzáfértem egy online testhelyzethez, meg ott volt az összes km érd és válaszokkal. Kétszer végigolvastam az összes pontot, meg 50-60 teszt, és kész.

(#39273) AndrewTdi válasza polimorf (#39255) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Ez 2 napos vagy csak 1? ha 1 , akkor szombat vagy vasárnap?

(#39274) Dexar007 válasza Anulu79 (#39271) üzenetére


Dexar007
veterán

Torrentrol hallottatok-e maaaN? ;]

Give me your cum,bull!

(#39275) dellfanboy válasza Anulu79 (#39266) üzenetére


dellfanboy
senior tag

digikresz a tuti

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#39276) -Mosquito- válasza AndrewTdi (#39273) üzenetére


-Mosquito-
őstag

1napos.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#39277) polimorf válasza AndrewTdi (#39273) üzenetére


polimorf
tag

Egy napos a karika. Szerintem nem olyan nagy táv, hogy kétnaposra kellene szétosztani.
Az, hogy szombat vagy vasárnap nekem teljesen mindegy, én tudok alkalmazkodni. Neked melyik lenne jobb? :)

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#39278) .mf válasza canniball (#39262) üzenetére


.mf
veterán

Nemrég újították fel, akik mesélték motorosok nagyon dicsérték. De nem tudom, hogy végig, vagy csak a Tatához közelebb eső része.

Nem, még nem. Most annyi a meló ("már csak egyet kell aludni az augusztusi go-live-ig!"), most hétvégén is dolgozni fogok, úgyse lenne időm motorozni. Méréspontokat és madzagokat kimérni (nagyon valószínű, hogy kh) pedig egy hosszú dolog, az otthoni munkaóra-díjakkal legalább nem sokszámjegyű...

Grillo: T9? ;]

[ Szerkesztve ]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#39279) Anulu79 válasza Dexar007 (#39274) üzenetére


Anulu79
addikt

A torrentet nem szép dolog reklámozni. :DDD

(#39280) csongi válasza Anulu79 (#39279) üzenetére


csongi
veterán

Neeee! !!!

(#39281) Grillo válasza .mf (#39278) üzenetére


Grillo
senior tag

Ja, rohadt android.

(#39282) Xaels


Xaels
félisten

Android alá nem ismertek valami jó útinform alkalmazást?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39283) Zolee_70 válasza Xaels (#39282) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Wazze a legjobb....

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#39284) csongi válasza Zolee_70 (#39283) üzenetére


csongi
veterán

ha van allando mobilnet. Egyenlore a roming dijak miatt kulfoldon rohadas draga, es itthon varosokon kivul jo ha van 2g, foleg temposan haladva. Egyebkent valoban jo lenne, csak vegyesen. navigalna muholddal, es adatokat frissitene online.
En igo-t hasznalok, a keleti terkepek nem erosek, romania es tarsai. A google maps terkepileg jobb, navigalas szempontjabol fapadosabb. Sygic nekem nem jott be, bar a szelvedore vetitett navigalas aranyos es egy ideig izgalmas :) aztan nekem mar zavaro. A muszerfal vilagitasom mar csak korom sotetbe lathato, annyir levettem a fenyet, sokkal biztonsagosabb.

(#39285) Xaels válasza Zolee_70 (#39283) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem ennél sokkal egyszerűbb kellene. Nem navigálok. Olyasmi lenne jó amiben beállíthatnám a számomra fontos utakat és ha azokon van valami akkor kapnék egy rövid értesítőt, hogy itt és itt ez van.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39286) -Mosquito- válasza Xaels (#39282) üzenetére


-Mosquito-
őstag

[link] , [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#39287) Xaels válasza -Mosquito- (#39286) üzenetére


Xaels
félisten

köszi

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39288) pityaa23 válasza Xaels (#39287) üzenetére


pityaa23
senior tag

(#39289) canniball válasza .mf (#39278) üzenetére


canniball
nagyúr

Felvetettem a többieknek, vegyes a fogadtatás úgyhogy abban maradtunk hogy majd E.gomban eldöntjük merre tovább. :D

A paripádnak mielőbbi jobbulást!

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#39290) -Mosquito- válasza canniball (#39289) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ne má... Koca motorosok. :P

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#39291) canniball válasza -Mosquito- (#39290) üzenetére


canniball
nagyúr

Bár nem tudom mire érted, de büszkén vállalom. :D

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#39292) Type-R


Type-R
őstag

van itt valakinek tapasztalata oxford termékekkel, pl tanktáska?

(#39293) -Mosquito- válasza Type-R (#39292) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nyereg táskám és a 2.-ik markolatfűtésem van tőlük. Kicsit borsos az áruk de minőségi,tartós anyagokból vannak a termékeik. :K

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#39294) Type-R válasza -Mosquito- (#39293) üzenetére


Type-R
őstag

Kb féláron lehetne megvenni a 60L-es táskát.

[ Szerkesztve ]

(#39295) -Mosquito- válasza Type-R (#39294) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Akkor vedd meg. Gondolom nem ez,mert ebből biztos nem lesz 60Lityi. [link]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#39296) polimorf


polimorf
tag

Ebben a melegben motorozott valaki? Én a klímás lakásból ki se mertem menni csak fagyizni :)

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#39297) Grillo válasza polimorf (#39296) üzenetére


Grillo
senior tag

Én friss szerzeménnyel majd 300 km-t. Délután kettőkor indultam, 8ra értem haza.

[ Szerkesztve ]

(#39298) Xaels válasza polimorf (#39296) üzenetére


Xaels
félisten

Én igen. Munkából haza. 14óra körül. Azzal kezdtem, hogy mielőtt ráültem a motorra hideg vízzel lelocsoltam az ülést, de 2 perc alatt száraz lett. Gép pöccr indul, melegítés nuku és már téptem is haza, hogy a menetszél hűtsön le. A Szabadság híd alatt megcsodálhattam a tűzoltók munkáját.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#39299) csongi válasza polimorf (#39296) üzenetére


csongi
veterán

Csak 495 Km, es nost jon a masik fele. :)

(#39300) polimorf válasza csongi (#39299) üzenetére


polimorf
tag

Ezek szerint én vagyok a papírkutya, nekem ez már túl meleg. Meg egyedül nem olyan érdekes, és nem volt senki akivel mehettem volna.
Minden esetre az a majd 500km nem gyenge teljesítmény ilyen időben, minden elismerésem :R :R
Ennyi km-el már erre is eljöhettél volna, itt megaludtál volna másnap meg vissza.

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.