Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33501) Xaels válasza Kolondrum (#33497) üzenetére


Xaels
félisten

Itt a felüljárónál felmarták az út 2 szélét. Az eredetileg 1-1 sáv összeszűkül, bobcat és a többi. Amúgy is sz@r az út, a kátyúkat is elég kerülgetni ezek meg...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33502) huszi.gyb válasza Kolondrum (#33500) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Persze, teljesen más átélni. Ez jogos.

Viszont ha hátulról beledurransz, akármilyen hirtelen is cselekszik, a kresz szerint te vagy a hibás, mert nem tartottál elég követési távolságot. Ezzel vigyázz, mert neked kell kifizetni, akkor is, ha ő hirtelenkedik...

www.dongosofor.hu

(#33503) Kolondrum válasza huszi.gyb (#33502) üzenetére

Akkor én kapcsoltam későn. Előre néztem és tisztán emlékszem, hogy index fék egyszerre villant fel, én azonnal fékeztem, a kocsi azonnal kanyarodott és mögötte nem fértem volna el. Tudok olyan gyorsan fékezni egyenesen, hogy a km óra nem is követi le. Nem szeretek, mert az első teló koppra bemegy és ott is marad megállásig.

Nem baj tanultam valami újat. még nagyobb távot tartok. Csak már megesik, hogy valaki kielőz, mert nagynak találja a helyet.

Ez az egész nem történik meg, ha a csajt nem fűzöm egész nap a motorral, hogy gyere jó lesz nem harap nagyon az pici stb. Épp letettem és indultam haza.

[ Szerkesztve ]

(#33504) huszi.gyb válasza Kolondrum (#33503) üzenetére


huszi.gyb
senior tag

Igen, próbálj még nagyobbat tartani, bár Budapesten sajnos senki nem tart... Múltkor engem is kielőztek, majd fékezett a sor, alig fért be elém, majdnem összecsúsztunk... Mert ugye ő satuzott, de nem volt elég követési táv. Ezekre egy megoldás van: te vagy a gyengébb, neked kell jobban ott lenned fejben. :( :R

www.dongosofor.hu

(#33505) polimorf válasza longwild (#33487) üzenetére


polimorf
tag

Honda deuaville 650
2001-es évjárat
Régebben már tettem fel róla képeket is meg videót is ha érdekel.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33506) csongi válasza Xaels (#33495) üzenetére


csongi
veterán

Milyen egyedi tankra gondolsz?

(#33507) Kolondrum válasza huszi.gyb (#33504) üzenetére

Pestre nem szeretek bejárni. A 11-esen is az a baleset azért volt, mert egy kocsi beért egy másikat a zebrán.
Én tegnap is meg ma is átengedtem egyszer egy kislányt meg egy anyát a babakocsival. És meg kell mondjam a tükröt néztem mert, nem voltam benne biztos, hogy megáll a mögöttem lévő. A kislány volt ha 8-9 éves nem indult el, mondom neki menj nyugodtan, elment a járdaszigetig és ott még várt, hogy a másik sáv is átengedje. ááááá ez. Nagyon gyakran megszólalok, hogy nyugodtan át lehet menni. Nem mernek az emberek. Akad pár rossz zebra felénk. Van egy új, ott várjuk mikor lesz ismét baleset. Már volt 2!

[ Szerkesztve ]

(#33508) Dexar007


Dexar007
veterán

Engem ma lealazott egy lc4-es a Bükkben. Mentsegemre legyen szolva,ismeretlen terepen mentem,o pedig fel ala korozgetett. :D

Give me your cum,bull!

(#33509) Xaels válasza csongi (#33506) üzenetére


Xaels
félisten

Nem bonyolult. Kéne egy nagyobb tank a ZL400-ra aminek a két szélét, hogy ne nyúljon meg oldalra is nagyon, befelé homorítani kellene kicsit. [link] mint ennek csak ugye ezt egy kb. 14literes méretben a Kawa tank formájában kéne.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33510) csongi válasza Xaels (#33509) üzenetére


csongi
veterán

Nem bonyolult, de nem is egyszerű. ehhez lakatos kell, mégpedig jóóó lakatos.

(#33511) ALI_G válasza stifi (#33484) üzenetére


ALI_G
veterán

Lol, szep. 25ert igazi szolgaltatast kapsz. Ott tudjak hogy a kuncsaftbol elnek. Kaveval nem kinaltak? :)

Feree: jol nez ki. Aztan ne koptasd sokat aszfalton :)
Miket vettel es mennyiert? :) illetve hol?
Ha kell szeretned hogy meno koptatott terdkoptatod legyen, akkor ingyert cserelek :D

[ Szerkesztve ]

(#33512) Bogyó bá' válasza Xaels (#33509) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Csak nem te vettem meg most a 450k-ért kínált ZL400-at a HaHu-ról? Elég régen árulták, én is szemeztem vele sokáig... :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#33513) Xaels válasza Bogyó bá' (#33512) üzenetére


Xaels
félisten

Nem. Végül Baronéktól az SE lett. Sportos fekete vad paripa csak rohadtul utálok tankolni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#33514) longwild válasza polimorf (#33505) üzenetére


longwild
aktív tag

Hogyne erdekelne! 2001es karbis ?

Sokat szemezek a kardanos gepekkel, de tavaly lattam egy hofeher 700as Deuavillet. Mikor ellepett tolunk, parom csak annyit kerdezett: Ez milyen motor volt? :D

Szoval azota nezegetem a Hondalat... :)

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#33515) polimorf válasza Bogyó bá' (#33512) üzenetére


polimorf
tag

Ma elvittem szerelőhöz az autómat, hogy a téli gumijaimat vegye le és tegye fel a nyáriaimat. Persze kiderült, hogy a nyári gumijaim olyan lefutottak, hogy már nem érdemes feltenni. Így vehettem 4 új gumit. Ez még nem elég kiderült, hogy olajcsere érett a gép, akkor már azt is lecserélték az összes szűrővel együtt, + geometria átvizsgálás.
Mindezért kifizettem átszámolva 100,000 ft-ot. Ebbe munkadíj nem volt benne mivel sógorom az autószerelő és munkadíjat illetve az anyagon lévő hasznát nem számolta.
Erre nem készültem, ez egy váratlan kiadás volt.
Ráadásul holnap motorkiállításra megyünk Pozsonyba, ott is biztos veszünk valamit.
Ez a rohadt pénz ne lenne a világon.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33516) polimorf válasza longwild (#33514) üzenetére


polimorf
tag

Itt a videó róla [link]
Ha fotók is érdekelnek azt is tudok küldeni.

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33517) yodamastah válasza polimorf (#33515) üzenetére


yodamastah
őstag

" ez egy váratlan kiadás volt."

Azért ezek normális esetben nem váratlan kiadások :) Az ember tisztában kéne legyen a gumijai állapotával és az olajcserék időpontjával. Ha valami, akkor ez a tervezhető kiadás.

(#33518) polimorf válasza yodamastah (#33517) üzenetére


polimorf
tag

Csakhogy én ezeket nemigen szoktam nézegetni ezért volt nekem váratlan. Ha lejár a műszakim arra is a rendőr szokta felhívni a figyelmemet :)
Sajnos ezek a dolgok nálam nem élveznek prioritást. Viszont az életemben vannak ezeknél sokkal fontosabb dolgok is. Aztán jön a meglepi, tudom az én hibám :U

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33519) csongi válasza longwild (#33514) üzenetére


csongi
veterán

(#33520) Ferdzsoo válasza ALI_G (#33511) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Müncheni Dainese store ban vettem a cuccot.
L2 chest
Wave 12 air gerincproti
Air breath aláöltöző
Végösszeg: Csilió márka :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#33521) polimorf válasza csongi (#33519) üzenetére


polimorf
tag

Ez már tényleg szép korú :D

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33522) longwild válasza csongi (#33519) üzenetére


longwild
aktív tag

Ugye csak viccelsz? 😃

Ez nem motor, ez vmi futurisztikus, robogokormanyos vmi...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#33523) Dexar007 válasza polimorf (#33518) üzenetére


Dexar007
veterán

Motoros topikban.: ,,nem szoktam nezegetni a gumik allapotat". Ez aranyos. ;]

Give me your cum,bull!

(#33524) csongi válasza longwild (#33522) üzenetére


csongi
veterán

"Ez nem motor, ez vmi futurisztikus, robogokormanyos vmi."
Ez a motor jelentősen meghaladta korát. Ezt a motort majd 40éves kor felett érti meg az ember. Sajnos, maga a koncepció nem fut tovább. :(
Ha az Robogó kormány, akkor ez micsoda? :)
Vagy ez?
Vagy ez?

Polimorf: Nem mai gyermek ez tény. De mint tudjuk állapot a lényeg nem az évjárat :D

(#33525) polimorf válasza csongi (#33524) üzenetére


polimorf
tag

Hát én már elmúltam 40 de ezt a motort még most sem tudnám elképzelni magamnak :Y
Lehet, hogy még öregednem kellene hozzá.? :DD

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33526) stifi válasza ALI_G (#33511) üzenetére


stifi
senior tag

volt aki megcsinálta olcsóbban, asszem 20-ért végül Karasnába vittem. ott is reggel leadtam, délután mehettem érte, onnan is elvitték vizsgázni valahová.
ennyit megért az hogy ne nekem menjen rá az egész napom, meg szívózzanak apróságokon, a 20-ban is benne volt hogy például a duda nem működött (azóta megcsináltam már). a hatósági díj is majdnem ennyi, párezer felára volt csak...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#33527) .mf válasza csongi (#33524) üzenetére


.mf
veterán

"Ez a motor jelentősen meghaladta korát. Ezt a motort majd 40éves kor felett érti meg az ember. Sajnos, maga a koncepció nem fut tovább."

Nem, ez egy ronda fos, amit ők is beláttak, csak te vagy beleszerelmesedve, és hát a szerelem vak ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#33528) csongi válasza .mf (#33527) üzenetére


csongi
veterán

Nem veletlen az Usa piacra gyartottak. Ide Europaba a Paneuropa jott.
Lehet a szerelem vak :) de ez nem a szemnek szerelem, hanem az agynak.
Szel-eso vedelem. Kardan. Pakolhahtosagi kenyelem. V blokk, alacsony fordulat. Egyenes ulespozicio.utas kenyelem, 245 Kg, nem pedig 300. meg ilyenek. A kulso meg nem mai gyerek az biztos. :).
Szerencsere ahanyan vagyunk annyi felkepen latjuk :)

(#33529) longwild válasza csongi (#33524) üzenetére


longwild
aktív tag

Bumerangok!

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#33530) polimorf válasza csongi (#33528) üzenetére


polimorf
tag

"Szel-eso vedelem. Kardan. Pakolhahtosagi kenyelem. V blokk, alacsony fordulat. Egyenes ulespozicio.utas kenyelem, 245 Kg, nem pedig 300. meg ilyenek"

Szerencsére azok amiket soroltál mind meg vannak az enyémben is.
Tudom az enyém sem éppen a mai izlésvilágnak megfelelő, de akkor már inkább a Deauville-m.

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33531) kcsa válasza csongi (#33524) üzenetére


kcsa
veterán

Aztak... Ez a K1600GTL megdöbbentő méretű - vagy a motoros max 150 centi. :Y

@longwild: hát igen, Deauville-el én is régóta szemezek :B

[ Szerkesztve ]

(#33532) -Mosquito- válasza kcsa (#33531) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Motoros kicsi,és alacsonyított ülése is van.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#33533) csongi válasza polimorf (#33530) üzenetére


csongi
veterán

Igen!
Az NT gyartasa valahol akkor kezdott mikor a pc befejezedott. Tulajdonkepen az europai folytatasa. A format nem vedd alapul, es csak a muszaki reszt nezd meg. Na most vagy a pc volt elorebb, vagy az nt-t fogtak vissza? Nagyom bejon a tied is :) . De miota ezt "kis csufsagot" meglattam, es egyre tobbet nezegetem, egyre jobban tetszik. Persze lehet csak addig tart mig nem megyek vele egy kort.
Az a hatso felfele nyilo doboz nagyon bejon :) Nekem sokkal szimpatikusabb mint a ket oldalrol pakolas.
Nah meg ez is egy honda ami , mint tudjuk.... :)) :DD

(#33534) ujskodas


ujskodas
tag

Hülye kérdés:
Mikor, és miért kell első teleszkópban olajat cserélni? Szerintem teljesen jó. CBR600F 2006-os
Szervizkönyvben nem láttam rá semmiféle utalást.

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#33535) csongi válasza ujskodas (#33534) üzenetére


csongi
veterán

3evente illene. Miert? Mert elfarad az olaj es a lenges csillapito csak reszlegesen latja el feladatat.

(#33536) polimorf válasza csongi (#33533) üzenetére


polimorf
tag

Abban igazad van, hogy sok olyan technikai dologgal fel van szerelve amivel az enyém nem rendelkezik pl. üzemanyagszint jelző, töltésjelző, vízhőfokjelző stb. Viszont sem lóerőben sem másban nem tud többet az enyémnél, attól függetlenül, hogy 800-as.
Nem tehetek róla de számomra akkor is egy nagyrobogóra hajaz és nem egy kimondott túramotorra. ;)
Nem mintha a robogókkal bajom lenne :R , de valami legyen vagy túra motor, vagy robogó. Az ilyen felemás öszvér megoldások nekem valahogy nem jönnek be.

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33537) Kolondrum

Hát ma sem lesz gurulás. 17 fok van, de olyan széllökések, hogy beborít az árokba.

(#33538) polimorf


polimorf
tag

Lassan elindulunk a motorkiállításra Pozsonyba, remélem sikerül venni valamit ;)
Feleségemnek kell még nadrágot és csizmát venni, aztán meg lesz minden felszerelésünk ami szükséges. :)

[ Szerkesztve ]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#33539) BoB válasza Kolondrum (#33537) üzenetére


BoB
veterán

Ne menj lassan :)

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#33540) Kolondrum válasza BoB (#33539) üzenetére

Töröm a fejem, hogy kimegyek.

(#33541) ujskodas válasza csongi (#33535) üzenetére


ujskodas
tag

A kezelési, ill. szervizkönyvben miért nincs rá utalás? Egyedül annyi, hogy a lengéscsillapítót 12 ezrenként, v. évente ellenőrizni kell.
Olajcserekor cserélik a szimmeringeket is?
Egyébként OK. , elhiszem, belátom, de miért nem írja a szervizutasítás? Mást minden apróságot leír, ezt pont miért nem?

[ Szerkesztve ]

Az ostoba hitelt ad a szóbeszédnek.

(#33542) andree04


andree04
aktív tag

Suzuki RG 125/50 Sziasztok véleményt szeretnék kapni erre a motorra.Köszönöm
suzuki rg 125/50

(#33543) ALI_G


ALI_G
veterán

Jól tudom hogy itt valaki klímákkal foglalkozik? Légyszi írj privit. Köszi!

(#33544) csongi válasza ujskodas (#33541) üzenetére


csongi
veterán

Ez jo kerdes :)
De maga az olaj meghatarozza ezt a dolgot. Csereld le es kesz. Simeringet akor cserelj ha rossz. Ha telpba az olaj suru, vagy trutymo, akkor is cserelj simeringet, mert a friss olajat mar nem biztos hogy megtartja. Egy kis kutatassal par ezer forintbol meg van az alaktresz. :
andree004: ez egy rom ranezesre is.

[ Szerkesztve ]

(#33545) balazs1011


balazs1011
aktív tag

HELP....

Piaggio Beverly 500-on mennyinek kell lennie a légrésnek , és az olajmennyiségnek az első teleszkópban?
Valamelyik fórumban olvastam róla csak már nem tudom melyikben.
Most 10W-s olaj van benne,és talán egy kicsit kemény.
Gyárilag 7.5W-s való bele
Esetleg megpróbálnám az 5W-st.

Szerintetek???
Előre is köszönöm.

---Kawasaki VN 800---Huawei Media Pad M3----Piaggio Beverly 500----Oneplus 2 4/64----ZTE Nubia Z7 Max 2/32----JiayuG3 és Jiayu G4S 2/16 fehér----e-mail:balazs1011@freemail.hu---- mobil:20/405-2490 ----

(#33546) vendingo válasza balazs1011 (#33545) üzenetére


vendingo
veterán

Majd bepuhul :)
7.5-10 között minimális a különbség.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#33547) andree04 válasza csongi (#33544) üzenetére


andree04
aktív tag

Oké értem hogy egy rom,de elcserélné egy yamaha jog 1996os robogóra,egy sony xperia Go telefonra és 10ezer kp-ra most azonnal.
Kb olyan 100ezerbe lenne?
Megérné?
Tipus mennyire jó?

(#33548) vendingo válasza andree04 (#33547) üzenetére


vendingo
veterán

Nem éri meg...
Ez egy ROM!
Ha szeretnél nyűgöt a nyakadba, akkor hajrá...

Nézd már meg az első gumiját.. 1 métert nem mennék vele, az a kipufogó meg első lámpa meg egyenesen okádék, elöl hiányoznak az indexek, láthatóan estek keltek vele..
Ha elbizniszeled, akkor alsó hangon 20-40 ezer ráköltéssel indítasz... Aztán ki tudja mi jön még elő rajta...

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#33549) andree04 válasza vendingo (#33548) üzenetére


andree04
aktív tag

Igazad van most néztem a gumikat hát az tényleg rossz.Ezért kérem a segitségeteket több szem többet lát :)
Honda NS50S
Még ez is egy aktuális járgány,ráfizetéssel és a robogómért cserébe meg tudnám szerezni,nekem ez jobban tetszik,csak egyedül ez az átformálás nem tetszik,szó szerint idézve:Blokkba bele lett ütve a 49ccm. Csináltattunk hozzá egy 50-es Honda adattáblát. Km órát átalakítottuk. Meg ugye lett rá csináltatva matricaszett. Rendszámtáblatartó helye levágva

(#33550) vendingo válasza andree04 (#33549) üzenetére


vendingo
veterán

Én nem erőltetném ezt a 125/50-et.
Az óra valóban át lett alakítva. Ugye nem hiszed el a 9500-at?
A biciklimbe tekerek bele ennyit pár év alatt.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.