Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18651) Topiccsendőr válasza Jakab66[hun] (#18649) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Az also tutorgo komyabb, az mit jelent? Nagyobb a csap atmeroje?
Jobb minosegu hajtokar mit jelent? Anyagminoseg? Vagy jobb a edzese a csapagyfeluleteken?
Mia kulonbseg?

Ertem en, h nem gyari alkatresz eppen ezert kellene lemerni egy bizonyos idealis csomagot, pl idealis karbitorok, legnagyobb nyomatek fordszamhoz hangolt kipu.
Stage 6 nal siman vannak ilyen gorbek, a hengerekhez, a membranokhoz is.
Es le kellene merni gyari karbitorok atmerovel is ha ahhoz is ajanljak, nem hasrautni.

A malossinal hol meretted le a teljesitmenyt?

Nem neked szantam h a simson forumot kellene felkeresni, hanem az uriembernek aki reszelni akarja a motorjat.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18652) Jakab66[hun] válasza Topiccsendőr (#18651) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Úgy, ahogy írtad. Sokkal jobb az anyag minősége.

Teljesítményt Baján mérték padon.

A Stage 6 márkát pedig ne hasonlítsd a simson utángyártott hengerekhez. Naná, hogy a stage 6 beméreti a hengereit.

Gipsz Jakab

(#18653) Topiccsendőr válasza Jakab66[hun] (#18652) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ok, de a simsonos akkor ne irjon oda erteket, h hany lovas a henger, es en nem akarok semmi abrat.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18654) Type-R


Type-R
őstag

Reggel mentem egy kört a géppel, mivel el kellett vinnem eredetiség vizsgálatra.
Asszem ilyen szeles időben se fogok nagyon motorozni, éreztem ahogy sodor oldalirányba a szellő. :DDD

(#18655) KoVee84 válasza Topiccsendőr (#18648) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ez az ember ki is pontosan? Elérhetőséget adnál hozzá?

Szezon előtt szeretném átnézetni az első futóművet és a vázat, mert már 2 esés van a motorban. Ilyet csinál ő?

(#18656) Daywalker válasza KoVee84 (#18655) üzenetére


Daywalker
addikt

Google :DDD
[link]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#18657) KoVee84 válasza Daywalker (#18656) üzenetére


KoVee84
senior tag

azt hittem ő valami szaki, szóval b@sztam rákeresni :B :DDD :R

(#18658) yodamastah válasza KoVee84 (#18655) üzenetére


yodamastah
őstag

Déczi Feri nem fog vázat mérni meg ilyenek. Nincs hozzá semmi felszerelése. Prop Tech csinálta nekem a váz-villa mérést. Ha 2 esésnél csak elcsúsztál, és nem csapódott semmibe, akkor nagyon nem izgulnék miatta :) Főleg ha egyenesen megy a motor elengedett kormánnyal is.

[ Szerkesztve ]

(#18659) Topiccsendőr válasza KoVee84 (#18655) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

A villaszarat ki tudja merni, az biztos.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18660) yodamastah válasza Topiccsendőr (#18659) üzenetére


yodamastah
őstag

Mármint hogy görbe e a villa? Azt igen.

(#18661) -Mosquito-


-Mosquito-
őstag

FÈKBETÈT TESZT

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#18662) tutis válasza -Mosquito- (#18661) üzenetére


tutis
őstag

2 pályanap után eladtam a híres EBC fékbetéteket mert nem igazán azt nyújtotta amit a tesztben leírtak.. Nálam a Lucas vált be eddig. (Tokico, Nissin, EBC, Brembo, Lucas közül)
Ráadásul hiába a jó fékbetét ha a fékmunkahenger vagy a nyereg szar, vagy esetleg nincs lelégtelenítve rendesen..A jó fékhatást nem a fékbetét hozza meg hanem a fékrendszer hibátlansága..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#18663) Daywalker válasza tutis (#18662) üzenetére


Daywalker
addikt

Az ilyen tesztekre nem lehet adni. Ahogy motor, nyereg, fékrendszer stb, annyiféle eredmény.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#18664) KoVee84 válasza yodamastah (#18658) üzenetére


KoVee84
senior tag

1x csúsztam a ringen, a motor a gumifalban állt meg, 1x meg utolértem egy audit, fejidom sérült. Igazából a villák egyszer sem kaptak ütést, de azért biztos ami biztos én megnézetném, ugyanis máshogy viselkedik a motor, ha jobbra döntöm és kicsit máshogy, ha balra.

Igazából én olyan szervizet keresek, akik, megnézik a telókat és a vázat is, (rendesen kimérek, nem csak úgy szemre :DDD ) és mellette még olcsón is dolgoznak...

Természetesen egyenesen megy a motor elengedett kormánnyal :DDD lol

vmi 5let? :F

[ Szerkesztve ]

(#18665) Daywalker válasza KoVee84 (#18664) üzenetére


Daywalker
addikt

Lehet, hogy te vagy féloldalas:DDD :DD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#18666) -Mosquito- válasza tutis (#18662) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nekem EBC szinteres van,hasonló jó mint a Nissin na persze töredék (5/15eFt) áron.
A fékkel én sem szoktam játszani! Minden évben új fékolajat kap a gép. Bár én túrázos vagyok nem pályás,megvan mindkettőnek a maga szépsége. :) Ahány fékbetét van annyi fajta igény,motor,motoros kinek mi jön be,mi válik be. :K

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#18667) Topiccsendőr válasza tutis (#18662) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Azert a fekbetet anyaga nagyon sokat szamit, nem csak a fekfolyadek levegosegge stb.
Pl sumitomo gyari betet hidegen melegen ugyanazt tudta 42e forintert. 15e szinter ebc csak akkor hozta ugyanazt, ha nagyon megmelegitetted, hidegen rossz volt. Illetve a karbis r6 on gyari utan goldfren lett belerakva, egy hulladek volt vegig a fekhatas. Nem mindegy a betet anyaga egyaltalan!

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18668) yodamastah válasza KoVee84 (#18664) üzenetére


yodamastah
őstag

Hát ha 2x is beleszállt valamibe akkor lehet egy mérést megér. Írtam hogy nekem kik csinálták. Nem hinném hogy különösebben drága lenne. Pontos árat nem tudok, hívd fel őket.

[ Szerkesztve ]

(#18669) tutis válasza Topiccsendőr (#18667) üzenetére


tutis
őstag

ezt nem is vitatom, én azt mondtam hogy a fékbetét még nem minden, az egész rendszer számít..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#18670) molnarpeter válasza Alu (#18634) üzenetére


molnarpeter
nagyúr

Elsőre az mondom, hogy szerintem újítsd fel a blokkot, hetvenesítsd, mellé rá tervezett rezó, adj neki egy babetta gyújtást, és a gyorsulásnak jót tesz, ha négyes a váltó. Nagyon röviden ennyi :) De ha te nem vagy benne nagyon a sámsonokban, keress valakit, akinek van tapasztalata (csak vigyázz, hogy ne igénytelen szerelő legyen).

mp

(#18671) Pocee válasza Djuree (#18646) üzenetére


Pocee
senior tag

ez téves elmélet,mert márkaszervízbe vittem,sztem sokat fizettem,és mint mondtam bent voltam a műhelyben amíg csinálta a gyerek és bár ne tettem volna,úgyanis nem találta meg a teleszkóp összehúzó alkalmatosságot ezért két hajlított acéldróttal húzta össze és mivel nem sikerült az anyát rákapatni időben ezért szétrepült kétszer úgy,hogy az ilyen ?műanyag tubusféleség? a földön landolt.
Szóval sokat fizettem azért,hogy majdnem szétvert az ideg.Hangsúlyozom MÁRKASZERVÍZ volt!

Mr.Brightside

(#18672) ALI_G válasza Pocee (#18671) üzenetére


ALI_G
veterán

vaf :DDD :DDD gondolom már készítetted a kötelet, egyet a szerelőnek, egyet magadnak :D

(#18673) Pocee válasza ALI_G (#18672) üzenetére


Pocee
senior tag

ne is mond...érted és ezért fizettem is,hogy láthattam...

Mr.Brightside

(#18674) -Mosquito- válasza Pocee (#18673) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Mazohista. :)) Gondolom a kövi szerviz is ott volt.. ;]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#18675) .mf válasza Pocee (#18671) üzenetére


.mf
veterán

Hondád van, nem? Biztos nem voltak hozzászokva, hogy szerelni kell, mert a Hordák nem romlanak el ;]

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#18676) zsolt19900 válasza .mf (#18675) üzenetére


zsolt19900
őstag

:D :D szegény hondák és hondások kapják ám a cinket :P :P

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#18677) Daywalker válasza zsolt19900 (#18676) üzenetére


Daywalker
addikt

Egyék meg amit főztek:DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#18678) boogie84 válasza Pocee (#18671) üzenetére


boogie84
veterán

Fel kellett volna kapnod a hajlított csövet és nyakon b....i a mókust aki csinálta. Meg visszakérni minden pénzed!

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18679) Pocee


Pocee
senior tag

nem volt bent sok motor,gondolom,nincs munka szal egy kuncsafton sokat kell húzni...de többet soha,csak jelenleg nem ismerek olyat akire rá merném bízni...mondjuk blokkot nem kell szerelni,a telóhoz azért nem fogok hozzá,a folyadékok cseréje meg megy nekem is...

Mr.Brightside

(#18680) Integra válasza Pocee (#18626) üzenetére


Integra
titán

nem a 6k munkadíj/óra a sok, hanem az, ha nem végeznek minőségi, szakszerű szolgáltatást.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#18681) Pocee válasza Integra (#18680) üzenetére


Pocee
senior tag

így értem én is...nem sokalnám ha penge lenne...és azt gondolnám,hogy egy márkaszervíz ilyet nem engedhet meg...bár lehet ezért van kiírva,hogy a szervízbe idegennek tilos a bemenet... :N

Mr.Brightside

(#18682) KoVee84 válasza yodamastah (#18668) üzenetére


KoVee84
senior tag

láttam, proptech. Jövőhéten hívom is őket! :R

Vázellenőrzés 5,000 Ft

óbazz én meg itt parázok h. qwa drága lesz :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18683) Archer válasza Pocee (#18673) üzenetére


Archer
őstag

Külön fizetni kellett azért, hogy ott lehess? Az komoly. Olyannal már találkoztam márkaszervizben, hogy nem lehet bemenni -munkaterület, még rám esik valami címszóval- :W (mondjuk én ezt sem nagyon csípem, viszont legalább van ahol megoldják úgy, hogy be lehessen látni a műhelybe) de ehhez azért pofa kell. Lakamoto pl. ezért jó, ott bent lehet lenni, egész jól el lehet beszélgetni a szerelő sráccal, igaz nem mondanám olcsónak (mondjuk nem drágább mint a többi hivatalos szerviz) de legalább nem gány munkát végez.

Intergra: a 6 rugós óradíj azért tud igen csak sok is lenni. Amikor a még garanciális autót bevittük a márkaszervizbe hogy felrakjanak egy vonóhorgot és a kb. 4 csavar behajtása a gyárilag kialakított helyekre meg 3 vezeték összekötése egy délelőtt eltartott nekik. Ott is valami 5 vagy 6 ezres óradíj volt. Meg az anyátok p...ája... Azóta sem látott az autó márkaszervizt és köszöni megvan. Aztán sírnak, hogy csökken a márkaszervizek forgalma, vajon miért...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#18684) Pocee válasza Archer (#18683) üzenetére


Pocee
senior tag

nemnem,akkor félreértettél,nem azért fizettem,hogy bent lehessek,hanem azért fizettem,hogy láttam hogy repül szét a telóm kétszer,pedig elég lett volna ha csak azért fizetek,hogy megcsinálják :D amúgy ismernek,nem volt para hogy bent voltam,anno 2001ben már vettünk tőlük egy honda "tereprobogót" meg egy hornetet.de elvesztettem a bizalmat...

Mr.Brightside

(#18685) Jakab66[hun] válasza Pocee (#18684) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Ez a kiskunhalasi Honda volt? Csakmert ott terveztem a továbbiakat, de lehet meggondolom. :B

szerk: most néztem hogy hol laksz, így már egyértelmű, hogy az volt.

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#18686) Pocee válasza Jakab66[hun] (#18685) üzenetére


Pocee
senior tag

pedig esküszöm,hogy nem szoktam negatív reklámot csinálni,meg lehet csak szerencsétlenül jött ki a srácnak,amúgy békés gyerek vagyok nem szóltam,csak nyugtáztam magamban.
Inkább a Győrfi Zolit ajánlanám,most jutott eszembe,hogy talán szerel ő is és a fia gépét is ő szereli meg egy pár bajnokságot is megnyert és nagyon szerény pali,nála láttam először gp125-öt ketyegni,asszem 70pár kiló volt csak,gyerek fejjel nagyon nagy élmény volt...
Na őt kell megkeresni...az a lényeg.

Mr.Brightside

(#18687) Topiccsendőr válasza Pocee (#18684) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hat ja, ha nincs celszerszam akkor nagy szopas a szereles. Olyankor husszorannyi ideig is tart. De markaszerviz manapsag semmire nem garancia. Lassan kezd ez is olyan lenni mintha fogorvoshoz menne az ember. Bizalmi kerdes az egesz.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18688) Tüzi

láttátok már a "Leggyorsabb Indián"-t?

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18689) Daywalker


Daywalker
addikt

Mocskos rohadék időjárás... :O

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#18690) fattyu válasza Daywalker (#18689) üzenetére


fattyu
veterán

+999 :S

szerda óta nem merem megreckírozni...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#18691) boogie84 válasza Tüzi (#18688) üzenetére


boogie84
veterán

Igen. :K

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18692) Daywalker


Daywalker
addikt

:Y

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#18693) vendingo válasza Daywalker (#18692) üzenetére


vendingo
veterán

Max együtt lapátoljátok a havat ha marad ez a csodás idő :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#18694) Daywalker válasza vendingo (#18693) üzenetére


Daywalker
addikt

Esélyes ;]

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#18695) boogie84 válasza vendingo (#18693) üzenetére


boogie84
veterán

:DDD

Ne gumimelegítőt vigyetek hanem páleszt a hóhányás előtt, után közben jól jöhet.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#18696) Tüzi válasza boogie84 (#18691) üzenetére

Aki nem látta, annak egy kis ízelítő.
Én nem láttam egészen ma reggelig.
Magyar szinkron ismét odaver, jobb mint az eredeti (ismét :D )

respect a magyar sziknronosoknak :R

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#18697) ZGO válasza Tüzi (#18696) üzenetére


ZGO
tag

Ez nagyon odaver :)
Rég láttam de rettenet jó érzéseket tol ki :D

(#18698) Archer válasza Tüzi (#18688) üzenetére


Archer
őstag

Láttam én is. Hatalmas film, mindenkinek ajánlom. Azért nem semmi sebességet ért el az öreg a sufniban összerakott Indiánjával, egy mai 1000-es sportgépnek is a becsületére válna (persze végsebességben, nem gyorsulásban). Otthon öntötte a dugókat meg kenyérvágó késsel vágott az utcai gumiból slicket meg hasonlók, áhhh, kötelező film :R

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#18699) Topiccsendőr válasza Daywalker (#18692) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Hiaba van most -2, manapsag 2 nap alatt kitavaszodik. Meg az is lehet jo lesz ez :)

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#18700) csongi válasza Archer (#18698) üzenetére


csongi
veterán

Alap film, kotelezo darab :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.