Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#134066) Topiccsendőr válasza Micsurin (#134065) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Beallni? Nem. Ez nem ongyogyito organizmus.
Ez 10.5 marad. A hengerek kozott lehet elteres, csak nem ennyi. Emlekeim szerint 1.5 bar, talan 2 de manualban benne van.

Nezz meg nehany gorbet 50 000 es hasznaltteszt utan. Alul a nyomatekgorbe beesik kompressziocsokkenes utan, fent pedig minden a regi. Termeszetesen csokken valamelyst a teljesitmeny, de ilyen merteku kopasnal szerintem nem azt fogod erezni. Amit mondani akartam, hogy semmilyen valtozast nem fogsz erezni magas fordulaton egy hozzaallitott karbi utan. magas fordulaton nem fog semmi egyhengerezni, akarmilyen szar a kompresszio.

Egyertelmuen karbantartas? Es az hogy? Az egyik hengerben mindig lecserelted az olajat, a masikban nem? :D
Nem tudom mitol lehet, meg azt sem tudom, hol megy el a kompresszio. Szelep, vagy henger? Megis hogy lehet erre barmilyen konkret valaszt adni. Fogadd el, hogy vannak kerdesek, amikre nem lehet valaszolni. De legyen karbantartas. Mondjuk nem csereltek rendesen olajat, mert az emesztheto mindenki szamara. Ha odafigyelsz erre, veled ez nem tortenhet meg. :DDD

Ha valakit mindenkepp hibaztatnod kell, nekem mindegy, ez a resze nem erdekel, kinyomozhatatlan.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.