Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133051) csongi válasza Topiccsendőr (#133048) üzenetére


csongi
veterán

Koszi!

Ilyen digitalis fekkel eddig, olyannal talalkoztam, aminek logott szinte mindene. Azok digitalisak voltak. A fogas pontot nem lehetett erezni, szinte egybbol jott a max fekhatas.

Ezek ilyenek, mint amit allit? Vagy ez is egy leharcolt motor?

(#133052) Topiccsendőr válasza csongi (#133051) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem, ha kopott egy fek, akkor sem lesz digitalis.

Egyszeruen baromi jo feke van, keves erovel lehet mukodtetni.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133053) bajnokpityu válasza csongi (#133051) üzenetére


bajnokpityu
félisten

nekem nem lógótt semmi a triple hátsó fékén, csak üveges volt a tárcsa (és nyilván a betét is). az egyszerűen nem fogott. Sarokkal belerugva se blokkolt. Ennél nemtom létezik-e szarabb fék :) fogáspont volt, megemelve, lehetett érezni, hol kéne elkezdenie fogni, csak nem volt fékerő.

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#133054) csongi válasza Topiccsendőr (#133052) üzenetére


csongi
veterán

Értem.
Akkor lehet nincs megszokva nála ez a hangolású fék.
Mondjuk én is a kevésbé intenzív reagálású féket szeretem.
Kicsit túl reagálom a fék használat első fázisát. :)

(#133055) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Nolan mellett ha kimondottan kicsi sisakot keresek melyik gyártóra nézzek rá?
Nem gyerek méret kéne de eddig 3 HJC-ből 3 HJC és 2 AGV-ből 2 AGV XS-es méret volt nagy páromra. :DDD

Nolan rémlik, hogy szűkebb méretezés talán még a Shark is nem?

Nem akarok kivárni vele tavaszig mert abból csak rohanás lesz most meg van idő keresni tetszetős héj mintázatot is ha méretre van valami ami végre jó :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#133056) goofy85


goofy85
kezdő

Az oktatásra jár egy kisebb termetű srác, meg két csaj (kb 160 magasak, nem nagy a fejük), nekik shark van.

(#133057) fattyu válasza Micsurin (#133055) üzenetére


fattyu
veterán

Páromnak valamelyik versenyebb xlite xs lett jó. szintén nagyon gyerekméretű koponya

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#133058) duni84 válasza Micsurin (#133055) üzenetére


duni84
aktív tag

LS2 is elég szűk tud lenni. abból is gyártanak felnőtt sisakot gyerek méretű fejre (az ff323 egészen biztosan jó a mini fejekre)

#metszéspontok

(#133059) MaCS_70 válasza Micsurin (#133055) üzenetére


MaCS_70
félisten

A nejemnek egy csomó gyártó nem tud elég kicsi sisakot gyártani.

Végül egy Givi felnyithatós XS lett jó.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#133060) csongi


csongi
veterán

(#133061) tboldi


tboldi
nagyúr

Ha már Ducati, itt a DesertX.

(#133062) Topiccsendőr válasza tboldi (#133061) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

[link]
Nekem nagyon tetszik, egy uj cagiva elefant, lucky strike szinekkel, 29 literes tartaly, a hatso kiegeszito tankkal, mint az igazi dakar versenygepeken, navi a muszerfalon, full led fenyszoro, feknyereg a panigalerol, 15 000 olajcsere intervallum. En vennek ilyet.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133063) vlevi válasza Topiccsendőr (#133062) üzenetére


vlevi
nagyúr

MV Augusta is ráállt erre a vonalra, rögtön két modellel.
5.5 és 9.5 Lucky Explorer, csak, hogy ne tudj dönteni :)
[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#133064) Topiccsendőr válasza vlevi (#133063) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nem rossz, de maradnek a v2 cagivanal :D

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133065) martonx válasza tboldi (#133061) üzenetére


martonx
veterán

Borzasztóan bejövős! Nem vagyok egy kerek lámpa fan (oké, amit még ennél is jobban utálok, azok a legmodernebb mini lámpák), de ezek a ledes dupla körlámpák valahogy nagyon ott vannak! Must have!

Én kérek elnézést!

(#133066) Topiccsendőr válasza csongi (#133060) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

En is neztem par reszt belole, mert erdekelt volna a blokk szetszedes, de az nincs benne. (Ha van, akkor addig nem jutottam el :D ) par dolog nagyon haztaji, szijat mosni?? :D miert nem csereli le? Ilyen idos motornal a szelephimbakat mindenkepp ellenorizni kell, a krombevonat le tud jonni, meg minimum egy szijcsere/ hezagallitas. Nem rossz, nem azt mondom, de ez nem restauralas.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133067) csongi válasza Topiccsendőr (#133066) üzenetére


csongi
veterán

Addig még nem jutottam el.
Mi az a folyadék fürdős folymat amivel felületkezeli a fém alkatrészeket, csavarok..stb.
Én is akarok olyat :D

(#133068) Topiccsendőr válasza csongi (#133067) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Vmi savval valszeg citromsavval lemaratja a cinket, majd ujracinkeli. Nehez jol megcsinalni hazi korulmenyek kozott az ujracinkelest, a nagyobb csavarok pl egykaru lengovilla anya - egyaltalan nem sikerulnek szepre meg profi minosegnel se.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133069) csongi válasza Topiccsendőr (#133066) üzenetére


csongi
veterán

Most néztem meg.
Cserélhette volna. A videó alapján újszerű a szíj. De ha már felújít tényleg cserélhette volna.
Nem tudom, mennyi lehet az ára.
A szíj feszességet Hz alapján állította be. Ezt tényleg így kell? :)

(#133070) Topiccsendőr válasza csongi (#133069) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Igen, desmoquattro-nal igy kell, de regebbieknel nem.

Az eredeti szij 120-140€ szoval atlag magyarnak draga, 2 evente vagy 20 ezrenkent cserelni kell, viszont ha barmi baj van vele, van garancia, es allja a helyreallitasi koltseget a ducati.

[ Szerkesztve ]

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133071) martonx válasza Topiccsendőr (#133070) üzenetére


martonx
veterán

Szvsz Ducati 916 SP-t nem is az átlagmagyar vesz :D

Én kérek elnézést!

(#133072) Topiccsendőr válasza martonx (#133071) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Mindegy, hogy sp, vagy egy egyszeru monster, a szij kb ugyanannyi

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133073) csongi válasza Topiccsendőr (#133070) üzenetére


csongi
veterán

Ekkora terhelest kap ez a szij?

(#133074) bajnokpityu válasza csongi (#133073) üzenetére


bajnokpityu
félisten

Nyilván van ratartas..
Én meg most vettem észre h a sisakom 2014es gyártás. Lejárt az 5ev..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#133075) Topiccsendőr válasza csongi (#133073) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Nalam biztos :D

Magyar forumokon irogatjak, hogy 50 ezret is elmegy, nem kell annyira cserelgetni azt.

Az enyem 3 eves, de mivel jovore lesz benne 20 ezer, ezert kovetkezo olajcserenel cserelem, addig remelem nem szakad el, de nagyon ritka az ilyen jellegu problema.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133076) zolee5016


zolee5016
őstag

Sziasztok kicsi help kellene...szabályos e jeles menetfényt szeretnék...amit találok az jó eséllyel nem motorosoknak való.tanácsok,esetleg típusok jöhetnek...persze nem alis árban gondolkozok,bár a 100k-t amit látok pár helyen kicsit túlzónak tartok....köszi

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#133077) csongi válasza zolee5016 (#133076) üzenetére


csongi
veterán

Nincs olyan :)
Ha gyárilag nincs benne, akkor hiába van E jel, mint nappali menetfény nem használható.
Kiegészítő ködlámpát tehetsz fel, de ugye annak a használatának is vannak szabályai.
Itthon nem lovagolnak ezen. Műszaki vizsgán is csak kevés helyen.
ha meg kint használod mint menetfény, E jellel is bünti lesz.
De ha teszel fel, és külföldön is motoroznál, akkor csak E jel, és szabályosan bekötve.

[ Szerkesztve ]

(#133078) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Köszi a válaszokat! :R Végig nézegetjük ezeket is! :)
~155-ös magassággal nem kicsit mókás a felszerelés vásárlás. :D

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#133079) zolee5016 válasza csongi (#133077) üzenetére


zolee5016
őstag

csak itthon tolom,nincsenek kinnti tervek.....(belföldön is összeáll az az évi 14-15000-km....főleg ha koncertek mennek..... :B )

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#133080) asvald


asvald
senior tag

Sziasztok!
Segítségre lenne szükségem !
Adott egy gsxr 600 srad 00évj Tünet: nem ejti rendesen a fordulatot( Videó mellékelve)! !Szerelőm nem tud rájönni mi lehet a baj! Fals levegőt nem szív , minden tömítés cserélve karbikba/úszószint beállítva , szelephézag állítása megtörtént , légszűrő új , olaj új , 12,5 nyomás a hengerekben! Mi okozhatja a videón [link] halható problémát? Ha esetleg valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék!

Köszönöm!

Ui: Szinkron is volt , pilot csavarok gyári értéken

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#133081) dellfanboy válasza asvald (#133080) üzenetére


dellfanboy
őstag

sztem biztos falsot sziv vhol...
esetleg a gazbovden?az okes
karbi tiszta?
legszuro gyari?

[ Szerkesztve ]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#133082) csongi válasza asvald (#133080) üzenetére


csongi
veterán

Sztem fel sem veszi a fordulatot. Uzemanyag szint nem ugyan az, mint az uszoszint.
A levego csavarok allasanak gyari erteke irany adoak.
Van ott par dolog ami befolyasol.
Sztem nincs jol beallitva. De elektronikus hiba is lehet.
Gyertya kepet kellene nezni elsore.
De ebbol a videobol sem lehet megmondani mit kellene csinalni.
Szivathat a szivato is :).

(#133083) csongi válasza zolee5016 (#133079) üzenetére


csongi
veterán

Szelesseg jelzot lehet feltenni, szabalyos. De ugye az oldalra vilagit es sarga.
Ha tudsz ugy feltenni lampat,ami szelesebben es tavolabb van a fo lampatestol, akkor megnoveled a lathatosag felueletet.
Mar egy kevesbe vakito feher feny is jol lathato.
Ilyen reflektoros retina egeto sztem felesleges.
Pl tukrok hatulja.
Ejszaka mindegy, egy jo lampat eszre lehet venni. A veszelyt az oldalso lathatosag, vagyis nem lathatosag jelenti.
Ez ellen egyszeru fenyvisszavero felni csikkal, es par kisebb fenyviszaro felulettel vedekezem.

(#133084) asvald válasza dellfanboy (#133081) üzenetére


asvald
senior tag

Gázbovden rendben,karbi tiszta,légszűrő gyári !

csongi :

Lehet hogy szar a beállítás ,de szerelőm szerint minden ott van ahol kell ,azt is mondta , hogy játszott a csavarokkal is ,de változatlan ..
Gyertyakép elmondása szerint szürkés , nem barna ! Elektromos hiba alatt mire kellene gondolni? Trafók ?CDI? tps??fezszabályzó ?

[ Szerkesztve ]

A rossz szándékkal mondott igazság, többet árt, mint bármely hazugság!

(#133085) csongi válasza asvald (#133084) üzenetére


csongi
veterán

Ha nem valtozik a csavar pozicionak a modositasra az alapjarat, akkor ott van bibi. Keverek kepzes rossz.

Igen, kb ilyenekre gondolok.

(#133086) Topiccsendőr válasza asvald (#133080) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ez nem kap benzint.
Nem is megy minden henger a video elejen, es nem az, hogy nem ejti a fordulatot, de nem is veszi.

Fals levegot jelenleg elegge sziv, mert nincs rajta a legszurohaz, de ilyet semmilyen fals levego nem csinal. Ez valahogy benzint nem kap

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133087) bajaki


bajaki
őstag

Sziasztok!

Korábbi hozzászólásokban látom, hogy többen is használtatok MOL Dynamic Moto 4T Racing 10W-50 olajat. Van aki mostanában is használja az említett olajat? Hozza azt a minőséget amit régebben is?

Injektoros 750 SRAD gixerbe raknám.

(#133088) #56573440


#56573440
törölt tag

2.5 év alatt 327k km... Azt úgy hogy? :DDD
Nincs elérhető leírás.

(#133089) Somatom válasza #56573440 (#133088) üzenetére


Somatom
veterán

Tuti zselés a nyereg. :)

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#133090) Topiccsendőr válasza bajaki (#133087) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Ha API besorolast kap, muszaj hoznia a regebbi minoseget mindig.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133091) #56573440 válasza Somatom (#133089) üzenetére


#56573440
törölt tag

912.5 napra vetítve az közel 360 km minden egyes nap, hétfőtől vasárnapig, az év minden egyes napján... Ezt kb csak akkor lehet beletenni üzemszerűen ha valaki felmond, nyakába veszi a világot és 2.5 éven át csak tolja :D Bár itt már nem csak az ülés zselés szerintem de a gerince is ;]

[ Szerkesztve ]

(#133092) palfitom válasza zolee5016 (#133079) üzenetére


palfitom
félisten

Milyen koncertek? Zenélsz?

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#133093) bajnokpityu válasza #56573440 (#133088) üzenetére


bajnokpityu
félisten

motorrevüben, amikor még kamaszvoltam, volt egy vicces kép (internet előtti idők ezért nem találom), hogy beikszelhető extra bmw túramotoron: 100.000km az órában

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#133094) zolee5016 válasza palfitom (#133092) üzenetére


zolee5016
őstag

Szia sajna nem.. Csak roadolok, néha, meg ahol lehet ott vagyok...

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#133095) palfitom válasza zolee5016 (#133094) üzenetére


palfitom
félisten

Ja, ok :)

Life is too short to drive boring cars. * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * Szakmai kérdésekkel NE PRIVÁTBAN keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#133096) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok,
az alábbi két motorról tudtok véleményt, esetleg összehasonlítást mondani, hogy miért jobb az egyik vagy a másik?
ZX6R 2002-2003
GSXR600 2004

Utóbbiból talán picit nagyobb a kínálat. A kawa jobban tetszik, Z750-em volt ebből az évjáratból, ami elég jól teljesített megbízhatóságban is.

(#133097) Topiccsendőr válasza RAiN91 (#133096) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Velemenyt tud barki mondani, barmirol. milyen valaszt varsz, ha nem tudjuk mire akarod hasznalni, milyen motoros tapasztalattal, es milyen vezetesi stilus mellett, es aktualisan mennyire lerugott 16-20 eves sportmotor eseten?

Regebbi cikkeket boseggel talalsz ezekrol, abbol szerintem ossze tudod rakni a kepet.

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#133098) bayarena


bayarena
aktív tag

Van valakinek tapasztalata Kawasaki Z800al kapcsolatban?
Jovore gondolkozok Street triple-re valtason, de a Kawa is tetszik, csakhat 230 kilo, kicsit tul sok.
Eddig a motoros tapasztalatom nagy reszet egy Z300-al szereztem, meg keves Triumph Trident.

(#133099) dellfanboy válasza bayarena (#133098) üzenetére


dellfanboy
őstag

igazsag szerint mire vagy kivancsi? a lenyeget leirtad, nehez mint a sar.

amugy most jott szembe facebookon vmi video ahol hasznalt motorokat ajanlottak.fotelmotoros az lett a verdikt hogy 1.5m alatt hornet felette stree triple.

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#133100) csongi válasza bayarena (#133098) üzenetére


csongi
veterán

Ha sok a 230 kg, akkor lehet kissebbet kellene nezni.
Z650? A teljesitmeny 3x ugras sem kicsi. Ha meg a tomeg befolyasol, akkkr a Triumph a nyero.A Kawa kiesett.
Melyik Street triple?
A kerdesre valaszolva, emlekeim szerint itt nincs egyik tulaja sem.
De hatha van tapasztalata vele. :).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.