Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#9299) Jackal2 válasza M3xx (#9045) üzenetére


Jackal2
senior tag

Tegnap vettünk egy Sony Vaiot és elég hosszan elbeszélgettem az eladóval, nekem személy szerint igen rossz benyomásom alakult ki a termékről. Kezdjük azzal, hogy ezen a Vaion az oprendszer előtelepített volt, ami mostanában szokás (no driver cd), de állítólag a driverek csak a backup partíción vannak fent, még a neten sem!!! vagyis minden újratelepítés szerviz, vagy csinálsz magadnak backup disket vagy lehúzod bit to bit a teljes partíciót mentésként.

A szerviz felvesz visszahoz rendszerű, Németországba viszik, szóval csak az utaztatás vagy egy hét.

Az akkumulátorra fél év gari van ami szerintem nagyon kevés. Ebbe egy új akksi 55.000 től 75.000 ig terjed, szerintem ez nagyon durva...

Én a fenti adatok miatt a Sony összes notebook termékét kilőttem.

Bár eddig is úgy gondoltam a Sony Vaiokról, hogy rámentek a csicsamicsa vonalra és inkább a külcsín mint a belbecs az ami számít. Az elődjével is baj volt, olyanunk is volt, kb. fél év után beadta a kulcsot a tápegység csatlakozó aljzata, nem lehetett tölteni, ami nem éppen egy örömteli dolog.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.