Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#9251) premete válasza Borote (#9248) üzenetére


premete
veterán

Hardverben jók a Samsungok, mivel egyetlen elemet sem ők gyártanak; a Samsungos szappantartó-műanyag ház és az összeszerelés "dicséri" csak "szakértelmüket". :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9252) Dhampir válasza netnet11 (#9250) üzenetére


Dhampir
félisten

Az nVidiát szereti a Linux.

(#9253) Borote válasza premete (#9251) üzenetére


Borote
addikt

Ja, ezt kérlek indokold meg, hogy milyen support költözött ki Indiába?

(#9254) runner 125 válasza netnet11 (#9250) üzenetére


runner 125
nagyúr

Az üzletről nem hallottam rosszat, de ha ezt a kategóriát keresed, a 13,3'"-os ProBook-okat is megnézhetnéd. Hasonló konfigot szerintem kapsz abból is.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9255) AxBattler


AxBattler
félisten

Sziasztok!

Szeretném kérdezni, hogy mi a véleményetek erről a laptopról: HP 630 C1M13EA
Most kamatmentes hitelre vihető az Extreme Digital-nál, ajándék HP táskával.

A felhasználás, amire kellene: napi 1-2 óra net, office, vidónézegetés, zenehallgatás, stb., szóval mindennapos dolgokra.

Köszi előre is!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9256) Dhampir válasza netnet11 (#9250) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt olvasd el: How well do laptops with Nvidia Optimus work?

[ Szerkesztve ]

(#9257) runner 125 válasza AxBattler (#9255) üzenetére


runner 125
nagyúr

Te nem itt szoktál ajánlgatni gépeket? Vagy, csak rosszul emlékszem?

A 630-as eléggé low end. HP-ból ProBook alatt nem nagyon érdemes vásárolni.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9258) premete válasza Borote (#9253) üzenetére


premete
veterán

A komplett support ott van, máshol, ahogy nálunk is a magyar "support" csak felveszi a problémát, és továbbítaniuk kell Indiába, ahol érdemben foglalkozhatnak az ügyekkel. Azok pedig nem kapkodósak, de meg kell várni őket, mert csak nekik van jogosultságuk tech level dolgokhoz.
De elég felmenni a global supportra, lehet chat-elni velük, a nevüket kiírja a gép. :)
Akikkel beszélni lehet, azok szintén a legalsó kaszt, ha szakmai kérdés van, akkor minimum egy level 4 tech kell már (az is indiai).

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9259) AxBattler válasza runner 125 (#9257) üzenetére


AxBattler
félisten

De, csak nem ezeket.

Egy kicsit bővebben is ki tudnád fejteni?
Valaki másnak van esetleg tapasztalata erről a típusról (HP 630)?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9260) vinikorn


vinikorn
aktív tag

Hadd kérdezzem, hogy lehet még kapni 1280x800-as felbontású LCD kijelzős laptopot? Nem tetszenek a mostani 1366x768 LED kijelzők. Túl keskeny téglalap alakú.

(#9261) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszönöm mindenkinek a segítséget Noti választáshoz !

EZT választottam, mert nekem maximálisan megfelel, meg is "rendeltem" és 5perc telt el max. már csörgött a telefon, rendelés visszaigazolása miatt :D

Azt mondták kb. 2hét mire MO-ra érkezik, majd szállítás elött újra felhívnak.

Szép napot ! :)

ui.: remélem max. 3hét és élvezhetem a noti nyújtotta előnyöket ! :C

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9262) netnet11 válasza Dhampir (#9256) üzenetére


netnet11
csendes tag

azt kva, koszonom!!!
mar majdnem 200%-ig eldontottem h ezt szeretnem.
de bar egyeseknek mukodik, masoknak nagyon nem megy ez az optimus dolog:(
ki tudja h pont a samsungon vajon megy-e szepen...
pedig direkt megneztem az nvidia honlapjat, driver van - van , frissitik -igen fasza.
csak ezt az optimus dolgot vhogy csak apro betube sikerult bepakolni.

mi a helyzet ha ati kartyasat vennek (volt nagyon hasonlo ATI-val)?
http://notebookstore.hu/Ultrabook/SAMSUNG-530U4B-ultrabook-ezust--NP530U4B-S01HU-p24251.html

mindenkeppen legalabb 14-es kijelzot szeretnek (pedig nekem akar meg kulso vid. kartya nelkul is jo lenne, sot talan jobb is, h oszinte legyek - most hogy tudom csak zabalja az aramot, es az intelnek ugyis van vmi vid. kartyaja, ami regi jatekokat elvisz). van esetleg vmi egyeb javaslatotok?

(#9263) Dhampir válasza netnet11 (#9262) üzenetére


Dhampir
félisten

ATI-val inkább ne vergődj, ha Linuxozni akarsz, inkább az nVidia.

Például a Zenwalk Linux legújabb, kiadás előtt álló 7.2 verziója is az nVidiát fogja támogatni.

- nouveau driver included in kernel 3.2.5 is now enabled by default,
providing a _good_ 3D acceleration performance and support for a wide
range of NVidia Cards (no need to ship the proprietary driver anymore )

A Nouveau driver alapértelmezett lesz és széleskörűen támogatja az NVidia kártyákat a 3.2.5-ös rendszermagban.

Nouveau

Nvidia Debianon

[ Szerkesztve ]

(#9264) Dhampir válasza netnet11 (#9262) üzenetére


Dhampir
félisten

Közben lejárt az időlimitem.

Akár a korábbi Intel HD 3000 is elvisz régebbi játékokat. Nekem csak a Black Mirrorral van tapasztalatom, az prímán ment, a HD 4000 pedig még erősebb.

Linuxra a legjobbak az Inteles megoldások, az Intel grafika tudomásom szerint 100%-ig támogatott.

(#9265) g@bo válasza MaxxDamage (#9261) üzenetére


g@bo
nagyúr

bakker, egy 200k+ os laptopon is fényes a kijelző? :O

(#9266) MaxxDamage válasza g@bo (#9265) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:K
A kijelző különösebben nem zavar, mert FHD LED TV-re kötöm HDMI kábellel és a Noti kijelző "off" -ba lesz.. max akkor használom ha viszem magammal :) (célnak megfelel)
Sőt, még kötök rá USB-s Egeret és Bill.-t is ! :DD

A 300k -s Notin is fényes (Lenovo Y580 FHD)
Van az Asus G55VW és a G75VW (matt kijelzős) 15" és 17" - ezeken is vaciláltam, de Y580-on maradt a választás. Amit rendeltem remek ár / érték arány, dobok bele 1 SSD-t és szuperül fog üzemelni (remélem) :D

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#9267) netnet11 válasza Dhampir (#9264) üzenetére


netnet11
csendes tag

koszonom szepen,
regi motoros vagyok mar, ezert az Ati-t eddig elkerutlem,
az nvidia (bar tudtam h nem tokeletes), de legalabb van driver, legalabb is azt hittem, most kiderult h csak ezt hazudjak.

azert kb. 230-250ert a rohadt eletbe mar h alap driverekkel kell meg mindig kuzdenem :(

akkor megint megprobalok korulnezni, van-e vhol 14-es sub, csak alaplapi videoval, legalabb olcsobb lesz, es tovabb birja az aksi:)

(#9268) Dhampir válasza netnet11 (#9267) üzenetére


Dhampir
félisten

Windows alatt a gyári vagy főleg a gyártó által biztosított driverekkel nem nagyon lesz gondod, Lenovo és HP esetében amit adnak hozzá, azzal működik is.

(#9269) AxBattler


AxBattler
félisten

Vki ERRE esetleg?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9270) netnet11 válasza Dhampir (#9268) üzenetére


netnet11
csendes tag

hat, ez nem is volt kerdes, de gyakorlatilag 10 eve mar csak linuxot hasznalok, es ez az optimus dolog nekem 1000%-ban uj. ugy nez ki linuxnak is, nvidia meg ismet nem csinal drivert.

FYI nouveau-nak utana neztem, az "csak" sima driver, optimus-os esetekre nem mukodik.

http://bumblebee-project.org/ segithet, de en kiprobalas nelkul nem merek megvenni egy gepet 250-ert.

amikor ezt eloszor lattam, akkor nem igazan ertettem, de most rogton beugrott:
http://www.youtube.com/watch?v=iYWzMvlj2RQ

koszonom szepen az infokat, nagyon hasznos!

(#9271) runner 125 válasza AxBattler (#9259) üzenetére


runner 125
nagyúr

Kopogós, gyenge műanyagok jellemzik .Billentyűzet is elég gyér. Hangos és hullámzik is. Egérgombok sem valami csúcsak, volt rá precedens, h egy pár hónapos darabnak egyszerűen beszakadt az egyik egérgombja. Igaz garanciában orvosolták, na de akkor is.

Ha, már ilyen 120-130k körül keresel "gamer" gépet, nézd meg a G580-at. Ár/érték/minősége aránya nagyon jó.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9272) ussseal válasza vinikorn (#9260) üzenetére


ussseal
tag

Csak nagyon elvétve. Ha van fölös 3-400 ezer forintod egy laptopra, úgy tudom a Macbookoknak vannak még 16:9-es képernyői.

(#9273) Borote válasza vinikorn (#9260) üzenetére


Borote
addikt

Nem nagyon van már 16:10 notebookban. Az Apple gépek még ilyenek, illetve használtan kapsz még ilyen képarányú gépet.

(#9265) g@bo: ezen miért csodálkozol? A fényes kijelző nem ár kérdése, hanem marketingé...

(#9269) AxBattler: kompromisszum a minőség rovására :)

(#9270) netnet11: mire kell majd a dGPU amúgy?

(#9274) tajati


tajati
aktív tag

Üdv,

Egy lány ismerősöm egyetemre készül és kellene neki egy laptop/netbook. Keret 80k (egy kicsit lehet felette is). A lényeg hogy könnyű és hordozható legyen. Használt is szóba jöhet.
Internetezésre , filmnézésre, office-os cuccokra lenne használva, ami általában egy egyetemistának kellenek. Van valami ötletetek erre?

Köszönettel t.

(#9275) runner 125 válasza ussseal (#9272) üzenetére


runner 125
nagyúr

A 16:9-es képarány 1366x768. Te a 16:10 arányra gondolsz - ezek a régebbi, 1280x800-as kijelzők.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9276) Borote válasza tajati (#9274) üzenetére


Borote
addikt

Használt jó lesz? Mennyire kell csajos? Mennyire legyen olcsógyengeúj netbook, vagy inkább egy strapás használt x200?
Méretben 13" vagy az alatt?

Újonnan inkább netbook van, illetve 90k körül B570.

[ Szerkesztve ]

(#9277) AxBattler válasza runner 125 (#9271) üzenetére


AxBattler
félisten

Köszi! :R

Valaki még esetleg pár sorban?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9278) runner 125 válasza tajati (#9274) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ha, megfelel neki egy egy komorabb üzleti gép, akkor nézzétek meg aprón alfa156 gépeit.
Viszont, ha a "trendibb" netbook jobban tetszik neki, használtan Eeepc 1225B-t, esetleg 1215N-t keressetek. (Új áruk bőven 100k felett van.) E450-nel, D525-tel már egészen jól használható gépek.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#9279) tajati válasza Borote (#9276) üzenetére


tajati
aktív tag

Hasznalt is jó max 13 de lényeg a hordozhatóság nem kell h csajos legyen

(#9280) M3oH válasza Rica (#9216) üzenetére


M3oH
addikt

Az SSD betetele annyibol all, hogy leszeded a hatlapot, amit egy csavar tart, es mar lattod is a helyet. Radugod a tapt es satat, rogzitted 2csavarral es mehet vissza a hatlap. Nem kell ott nagyon buveszkedni, es ez nem jar garivesztessel sem.

(#9281) Tom1939 válasza Rica (#9211) üzenetére


Tom1939
őstag

Az ajánlott Asus G75-nél szerintem csak egy jobb van ár/érték arányban. A Dell M6700. De az nem kicsivel drágább. Én az enyém (elődje) tőle vettem. Jóval olcsóbb mint máshogy, de még így is nagyon drága (legalább 450k szerintem a mostani forint erősséggel).

[ Szerkesztve ]

(#9282) Borote válasza tajati (#9279) üzenetére


Borote
addikt

x200 :)
Ha nem vettem volna meg az X61T-t, akkor ez a gép már az enyém lenne :D

(#9283) ussseal válasza runner 125 (#9275) üzenetére


ussseal
tag

Így van, köszi a javítást, irkálok már minden hülyeséget figyelmetlenségemben :D

#9279 tajati: +1 egy az x200-asnak, ha nem kell csili-vili csajos gép, ezzel biztosan nem fogsz mellé :)

(#9284) M3oH válasza Tom1939 (#9281) üzenetére


M3oH
addikt

Gondoltam en is ra, de az nem fer bele a 350e keretbe.

(#9285) Dhampir válasza Borote (#9282) üzenetére


Dhampir
félisten

Garancia nélkül nem venném meg, ha betojik a gép, akkor nem lehet kevés a javíttatása, persze a hiba típusától függ. :(
Akkor már inkább a Laptopsystem 6 hónap garanciával kapható gépei.

(#9286) thomeef


thomeef
őstag

Eladó lett a Lenovo Y560-am, még garis, ha valakit érdekel, Jóárasítva :K

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#9287) margithid


margithid
veterán

Bocs, hogy itt teszem fel, de ez a topik nagyon pörög.
Tud valaki lenovo szervízt, háztól házig futárral? Garancia még van rá, régen hallottam olyan cégről aki ingyen hozza viszi, de nem találom sajnos.
Amúgy a wifi romlott el.

(#9288) rizso válasza Borote (#9282) üzenetére


rizso
addikt

Hááát, még ha nem is kell csilli-villi gép egy nőnek, egy X200 kaliberű cucc a legtöbbjüknek tuti túl komor (legalábbis a hölgy ismerőseimből kiindulva). Viszont a 2530p meg eddig szinte mindenkinek tetszett, párom is folyton fűz, hogy cseréljek vele laptopot. Neki még a Latitude XT2 is tetszett - mondjuk amit ő látott, annak a fedlapja egy szép szolid, köves matricát is kapott, szóval kicsit csajosabbá tette a tulaja ;]

tajati: szóval ja, én tennék egy próbát a 2530p-vel is, páromnak nagyon tetszik, és nem csak a kinézete, hanem a mérete/hordozhatósága miatt is :)

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9289) Dhampir válasza margithid (#9287) üzenetére


Dhampir
félisten

Lengyelországban javítják.

2012.03.06-án a Lenovo megváltoztatta szervizfolyamatát. Az IdeaPadok és IdeaCenterek szervizelése központosítva lett, a teljes folyamatot a lengyel központú Jabil veszi át a leköszönő Profi Szerviztől. Ugyancsak mai naptól lépett életbe a technikai segítségkérő és hibabejelentő vonal, amely a 06-80-987-425 –ös ingyen hívható számon érhető el. Az IdeaPad és IdeaCentre termékcsalád teljeskörű műszaki támogatása a fent említett call centerünkön keresztül folyik a mai naptól. Ezen számon kell az ügyfeleknek és partnereknek továbbiakban az esetleges meghibásodásokat bejelenteniük, ahol az ügyfélszolgálatos kollégák minden szükséges információval tájékoztatják a betelefonálókat.

Garanciális ügyintézés folyamata

1. Fogyasztói hívás, igény bejegyzése, a hibás termék begyűjtése
2. A Hotline szám hívása – szolgáltatásigénylés (06-80-987-425)
3. A POP-t (számlát) vagy Jótállási jegyet a Call center konzulens elkérheti: pdf másolatot a retail_HU@teleperformance.com email címre küldendő
4. BIOS update elvégzése és a Call center konzulens informálása
5. Call center munkatárs intézi a gép felvételét (kiválasztott futárszolgálat: UPS)
6. Felvétel és szállítás a Jabilnek (Lengyel központú szerviz)
7. A termék javítása és visszaküldése a meghatározott címre
8. A javított terméket Magyar nyelvű jelentéssel történő kiszállítása (csatolt részletes javítási leírás)

Szolgáltató: Jabil Lengyelország - www.jabil.com
Helyszín: Bydgoszcz
Logisztikai és szállítási szolgáltató: UPS

Forrás

[ Szerkesztve ]

(#9290) margithid válasza Dhampir (#9289) üzenetére


margithid
veterán

:Y
Egy wificserére elviszik addig?
Azt hittem ilyen apróbb dolgokat itthon is javítanak.
Ilyen futár akkor nincs?
Ha nincs, akkor hol tudom leadni? (Tolna megyei vagyok)

(#9291) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok. Notebookot szeretnék venné kb 230k-ig. Lenovo Z580-at néztem ki, ez ajánlott kategória? Feketében jobb lenne de ha nincs jobb akkor lehet fehér is. Illetve tervezem ssd- beszerzését is, belefér ebbe ssd- a winyó mellé?

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#9292) rizso válasza margithid (#9287) üzenetére


rizso
addikt

Biztos elromlott a wifi? Csak mert a napokban én is szívtam párom gépével (Lenovo Z570), egyszerűen nem volt wifi, pedig telepítve volt a driver, aktív volt a hardveres kapcsoló is, de az Fn+F5 kombóra csak a bluetooth jött elő, egyszerűen mintha nem is lett volna a gépben wifi. Aztán az egyik oldalon találtam egy olyan tippet, hogy egy BIOS reflash megoldja a problémát (nem tudom miért, vagy hogy hogyan, de tényleg segített).

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9293) AxBattler


AxBattler
félisten

2540p-re vennék bill.matricát.
Szerintetek EZ megfelelő?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9294) margithid válasza rizso (#9292) üzenetére


margithid
veterán

BIOS-t, hogy frissítettél? Le kell tötleni valamit?
Nekem amúgy az a gondom, hogy bekapcsolom a wifit és a hálózatoknál még azt se látom ,hogy vezetéknélküli kapcsolat, csak a telefonosakat.
Rendszer visszaállítással próbálkoztam, az se segített.

(#9295) ussseal válasza Gabe123 (#9291) üzenetére


ussseal
tag

Nem rossz gép, de ár/érték arányban nem valami jó, GT630-at már a 130 ezres G580-ban is lehet venni. Msata csatlakozó nincs benne, ezért csak a HDD vagy az ODD helyére (beépítőkerettel) mehet az SSD. A 230 ezres keretben az SSD nincs benne? Ha még kibővíted a kereted úgy 20-30 ezer forinttal, ott az Y580 ami meg teljesítményben magasan veri a z580-ast és még msata-ban tudsz bele rakni SSD-t is :)

(#9296) rizso válasza AxBattler (#9293) üzenetére


rizso
addikt

Szerintem egy olcsóbb is simán megtenné :U

margithid: leszeded a gépednek megfelelő BIOS frissítést, és telepíted (akksi legyen a gépben a biztonság kedvéért). Nálunk nem is lehetett bekapcsolni, pedig maga a rendszer felismerte rendesen (meg hát korábban is működött).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger | Huawei Sound prémium bluetooth hangszóró

(#9297) AxBattler válasza rizso (#9296) üzenetére


AxBattler
félisten

Például?
Van a matricák között komolyabb minőségi eltérés?

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9298) premete válasza AxBattler (#9293) üzenetére


premete
veterán

Itt néz körül, ezek a műanyag fluoreszkálók jó minőségűek.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#9299) Jackal2 válasza M3xx (#9045) üzenetére


Jackal2
senior tag

Tegnap vettünk egy Sony Vaiot és elég hosszan elbeszélgettem az eladóval, nekem személy szerint igen rossz benyomásom alakult ki a termékről. Kezdjük azzal, hogy ezen a Vaion az oprendszer előtelepített volt, ami mostanában szokás (no driver cd), de állítólag a driverek csak a backup partíción vannak fent, még a neten sem!!! vagyis minden újratelepítés szerviz, vagy csinálsz magadnak backup disket vagy lehúzod bit to bit a teljes partíciót mentésként.

A szerviz felvesz visszahoz rendszerű, Németországba viszik, szóval csak az utaztatás vagy egy hét.

Az akkumulátorra fél év gari van ami szerintem nagyon kevés. Ebbe egy új akksi 55.000 től 75.000 ig terjed, szerintem ez nagyon durva...

Én a fenti adatok miatt a Sony összes notebook termékét kilőttem.

Bár eddig is úgy gondoltam a Sony Vaiokról, hogy rámentek a csicsamicsa vonalra és inkább a külcsín mint a belbecs az ami számít. Az elődjével is baj volt, olyanunk is volt, kb. fél év után beadta a kulcsot a tápegység csatlakozó aljzata, nem lehetett tölteni, ami nem éppen egy örömteli dolog.

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#9300) Gabe123 válasza ussseal (#9295) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Hi. Elsőre y580-at néztem ki de sajna az nem úgy jött ki a pénz, de akkor megpróbálom valahogy összekaparni. Thx. :R

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.