Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#45451) Pocok256 válasza Pocok256 (#45449) üzenetére


Pocok256
veterán

Na utána néztem ennek ... Igen érdekes ez a dell most... Teljesítmény szempontjából ez a 5737 nagyon best buy ! 200k ért egy aránylag jó kasznit kapsz mellé egy bivaly VGA t és 1600*900 as felbontást.. Minek venne az ember egy gt 750m el szerelt gépet drágábban ami lassabb és rosszabb felbontású panellal is bír. Egyedül a jobb kaszni ami említésre méltó mellette.
Na de majd jön spyduck és helyretesz minket.

Na még annyi, ha ez a 8870m GDDR5 memóriával van szerelve akkor az ... durván best buy 200k s kategóriában akinek játékra kell.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#45452) Pocok256 válasza Pocok256 (#45451) üzenetére


Pocok256
veterán

A dell honlapja szerint 8870m van benne és GDDR5 ös memóriával. Szóval ha nem játszik a gép merülőforralót akkor ez csúnyán alávág itt rengeteg gépnek :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#45453) Pala válasza Pocok256 (#45452) üzenetére


Pala
veterán

Ezen a masinán már én is gondolkodom, annak ellenére, hogy 160k-s határt szabtam meg magamnak. :)

(#45454) stratova válasza Pocok256 (#45452) üzenetére


stratova
veterán

Ha túléli a gari időt gond nélkül, tisztogatáshoz jól jöhet ez.

(#45455) Dreadloord válasza Pocok256 (#45452) üzenetére


Dreadloord
senior tag

hmm 1 hete vettem a z500 bol a gt740m-eeset, ha ebbe tényleg 8870 van, fejbelövöm magam XD Bàr igazából az is szépen viszi még a mai jàtékokat is, de azért a 8870 brutàl, viszont sztem a proci ki fog fogyni alóla, és azt is megerjük, h laptop proci limites legyen:)

(#45456) stratova válasza Dreadloord (#45455) üzenetére


stratova
veterán

Arra ott a GX60 A10 + HD 7970M / 8970M (sajnos). Le is vadászták a tulajok (egy részük) a tuninglehetőségeket.

[ Szerkesztve ]

(#45457) Chaser válasza Pocok256 (#45452) üzenetére


Chaser
titán

Hehe, ddr5-tel bestbestbuy lenne 200-ért:) Nem is 7xxx géped lesz? :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45458) Djuree


Djuree
félisten

üdv!

ez használtan mennyit érhet vajon?

HP Compaq 8510w
Intel ® Core2 Duo T7700 2400 MHz
"Intel ® Mobile PM965/GM965/GL960 Express"
2 GB DDR2
CD-RW/DVD-RW
160 GB SATA
NVIDIA Quadro FX 570M
High Definition Audio
"Intel ® 82566MM Gigabit Network Connection"
"Intel ® Wireless WIFI Link 4965AGN"

:R

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45459) Chaser válasza Djuree (#45458) üzenetére


Chaser
titán

Van rá topik, de 60k körül. Akku állapotától, billzet nyelvétől, állapottól függően. Ddr2 nagyon lehúzza ezeket a gépeket. Mármint nem a sebessége, hanem csak arany áron lehet bővíteni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45460) Djuree válasza Chaser (#45459) üzenetére


Djuree
félisten

köszi. melyik az a topik? nem találom. :B

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45461) csuf válasza Djuree (#45460) üzenetére


csuf
tag

(#45462) Jazz válasza Jazz (#45416) üzenetére


Jazz
veterán

1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
- utolsó szempont, tudok várni
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
- 250k
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
- minden
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
- használnám, ritkán. natívban 1920x1200 vagy 1920x1080
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
- az ár/teljesítmény mutató
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
- nem árt ha van benne, de tudok élni nélküle.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
- 1920x1200 vagy 1920x1080 és matt mindenképpen. Lehetőleg IPS, vagy valami nagyon fejlett TN, ne 256k színmélységgel....
(8) Notebook tömege?
- jó ha 4kiló alatt van
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
- ha lehet nélküle, nem szempont. egy format semeddig nem tart.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
- 500giga 8gb ram jó lenne, de ne ezen múljon egy jó vétel. Nem fontos bele az optikai meghajtó.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
- hdmi mindenképpen. esata jó ha van.
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
- hajjaj
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
- HP 8740w elitebook, i7 940XM, dream color 1920x1200 17" matt, 16Gb ram, 500Gb hdd, nvidia quadro 3800fx 1Gb
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
- preferált a használt a jobb ár/teljesítmény mutató miatt

free your mind

(#45463) Chaser válasza Jazz (#45462) üzenetére


Chaser
titán

Ha ritkán játszol is, a játékoknak akkor se lesz kisebb gépigénye mintha napi 10 órában tennéd:) Tehát a kör erősen leszűkül.
Első körben mondanék egy lenovo y510p-t újan 250k körül. DDR5 GT750 v 755 már benne a vga, elvileg matt FHD kijelzős - lehet már csilli -. TN de ahhoz képest jó. K_vad haswell i7, backlit bill, 3 év gar.
Kicsit drágábban M4700 apróról újan 290-ért FHD-ban.
17-es gépeket nem ismerem, abból nem tudok ajánlani.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45464) Djuree válasza csuf (#45461) üzenetére


Djuree
félisten

:R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#45465) Jazz válasza Chaser (#45463) üzenetére


Jazz
veterán

Aha. Akkor legyen az hogy nem játszom.:) (ez is egy utolsó szempont. játék miatt semmit nem eszközölnék bele. ha 5 fps és nem fut, akkor úgy jártam. nem érdekes. de a lentebb leírt workstation 3800fx-nek nem hiszem hogy gondot okozna bármi.:) )
De mivel így is úgy is erős vidkari kell...
Köszi az ajánlásokat, megnézem.:)

free your mind

(#45466) Chaser válasza Jazz (#45465) üzenetére


Chaser
titán

Ha a 128 számolóegységes, 256 bites ddr3 verzióról van szó világmegváltást azért ne várj tőle FHD-ban. Ha végzel olyan jellegű dolgot ami igényli a quadrot akkor viszont nem rossz. De ez már régi cucc, pl DX11 sincs. Elég sokat zabál és fűt, tehát ilyen gépet úgy vegyél ha van rá sok gari, egyébként ne.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45467) bazsimano


bazsimano
őstag

Sziasztok!
Ez a ket gep kozott melyik szamitana jobb vasarlasnak?
[link]

[link]

elore is koszonom!
udv
b.

(#45468) Jazz válasza Chaser (#45466) üzenetére


Jazz
veterán

Tudom, de sajnos nincs más alternatíva. Új munkaállomások horror áron vannak. Esetleg a cuda helyett lehet valami izomasabb hagyományos "játékos" vidkari is.
De kompromisszumokat kötve azt mondanám, hogy minimum: 17" v 15", 1920x1080 matt ips, i7, minimum class 2-es vidkari 3800fx környékén, vagy gt 750m felett.
Sony vaio E sorozat 17" izomsabb vidkarival?

free your mind

(#45469) Chaser válasza Jazz (#45468) üzenetére


Chaser
titán

Én kihagynám. Ennyiért minden nem jöhet össze, pláne nem IPS. Gar is rendben legyen. Legközelebb az elképzeléseidhez az M4700 áll 290-ért. Nem IPS, de van 3 év gar és erős vga, i7. Viszont ha van zsetonod későbbiekben rakhatsz bele IPS panelt. Alfa156 mesternél is van egy M4700 talán, abban quadro van, lassabb valamivel meg a gar is kevesebb mert nem új, de 250k körül adja. Vagy ott az y510p. Nekem nemrég volt e6520-am FHD panellel, eléggé közelítette az IPS szintet színvisszaadásban, betekintési szögekben persze nem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45470) KismAji válasza djhalasz (#45419) üzenetére


KismAji
tag

Érdeklődnék, hogy a linkelt gép billentyűzete háttérvilágítós? Mert néztem youtube-on egy videót róla és ott az volt.

Előre is köszi a választ
D.

(#45471) babkonzerv


babkonzerv
csendes tag

Sziasztok!
Szeretném segítségeteket kérni. Mostanában (2-3 héten belül) szeretnék laptopot vásárolni, maximum 140-150 ezer forintos értékben, mindenképpen újat.
Fontos szempont lenne, hogy legyen legalább 2 év garancia rá, és inkább a minőséget tartanám fontosnak mint a teljesítményt. Ami inkább menne az a netezés, filmnézés, irodai programok, valamint codeblocks, és eclipse. Játék az utolsó szempont, de ha megy rajta egy-két régebbi játék (mondjuk Mass Effect, Dead Space) az nem baj. Ezen felül mindenképpen matt kijelzős kellene. Tömeg, optikai meghajtó, merevlemez mérete annyira nem lényeges, operációs rendszer nem kell hogy legyen rajta.

Ezt a két gépet néztem ki:

[link]
[link]

Kérdésem az volna, hogy mi a véleményetek a fenti két gépről, illetve tudnátok-e jobb vételt ajánlani a fentiek ismeretében.

Köszi!

(#45472) D.Orion


D.Orion
veterán

Üdvözletem!

Nagyon nagy feladatot kaptam! :B Nem röhög!
Nagyszüleim bejelentették, hogy nekik kell egy laptop. :U Dejó nekem...

No lényeg a lényeg, csak internetezésre lenne használva. Gyanítom, hogy ők ezt nem vinnék sehova magukkal, csak a nappaliban le lenne rakva az asztalra és mikor meg akarnak lesni valamit, akkor bekapcsolják.

-Inkább a minőségre és a garancia felé hajlok, mintsem a teljesítmény. Mivel teljesítményre jelen esetben maximum egy youtube videó, vagy egy .pdf fájl megnyitása esetén van szükség.
-Kijelző mérete: Mivel nem lesz hordozva szerintem 15.6" vagy hasonló...
-Intel v. AMD nekem mind1.
-Oprendszer megléte szintén mindegy.
-Lehetőség szerint halk legyen a masina, ne keljen külön hűtőpadot vennem alá.
Keretösszeg: 100.000Ft

Várom a tanácsokat és ötleteket, hogy mivel érdemes előrukkolnom nekik? :B

(#45473) smkb válasza Jazz (#45462) üzenetére


smkb
őstag

Acer Aspire V3-772G? 17,3" FullHD IPS, Core i7 Haswell, GT750M, 8gb ram, 1tb vinyó 279,000 br, vagy ha elég 15,6 colon a fullhd ips, de csak gt640m-el akkor V3-571G, azt 239.000 ért láttam. 2év gari.

(#45474) Chaser válasza D.Orion (#45472) üzenetére


Chaser
titán

Fuji Ah502, lenovo B590.

smkb: Kár, hogy a gép minősége hagy néhány kivetnivalót maga után és necces a 2 év gar egy ilyen géphez.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45475) btudos válasza D.Orion (#45472) üzenetére


btudos
veterán

Fujitsu AH502 vagy Lenovo B590/G500

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#45476) Pocok256 válasza Chaser (#45457) üzenetére


Pocok256
veterán

2-3 hét múlva akarok venni gépet szóval meglátjuk mi lesz :) Ez a 8870M igencsak jó vétel lenne, persze jobban örülnék, ha nem ilyen herélt proci lenne benne.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#45477) Pocok256 válasza Pocok256 (#45476) üzenetére


Pocok256
veterán

Na közben rájöttem mi a hiba a Notebookcheckes gt 750m és a 8870m közötti összehasonlításba... Míg a 8870m az GDDR5 el van tesztelve mindenhol addig a 750m csak ddr3 mal kíváncsi lennék, hogy gddr5 el milyen eredmények születnének ebben az összehasonlításban.

Végkövetkeztetés....

Nézve a külsős teszteket ha gddr5 ös 750m et hasonlítunk a 8870m hez ami ugyancsak gddr5 ös ott már bizony a 750m fog kijönni győztesen minden esetben.

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#45478) Assasin_


Assasin_
aktív tag

Üdv!

Segitséget szeretnék kérni notebook választással kapcsolatban. A keret kb 250-260 ha nagyon megéri lehet kicsit több de a lényeg hogy részletre venném tehát hitelre jó lenne a 0 THM de nem létszükség szóval ilyen bolt kéne ahol adják hitelre. Játékra és munkára használnám ilyen keretnél szeretném ha i7 lenne egy olyan videokártyával amivel lehet játszani mostani játékokat is. Fontos hogy külsőre is jól nézzen ki világitó billentyü is jó lenne. Ssd nem fontos mert van már. Márka mind1. Méret 15.6-tól 17-ig. Jó lenne a ha tudnátok ajánlani több félét.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#45479) Pocok256 válasza Assasin_ (#45478) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha találsz még véletlen lenovo y510p -t 1 kártyával az kb 250k körül lenne és mindenben megfelelne neked.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#45480) Tikakukac válasza Djuree (#45458) üzenetére


Tikakukac
titán

Rev1.-es VGA-val, főleg ha 2009 előtti akkor semmit.
A panel még igen komoly érbeli tényező. Az állapot dettó. Nekem ilyenem van main gépnek jelenleg, szóval kérdésed van jöhet. Főleg a csúcskonfig nem sűrűn előbukkanó dolog, többen felakasztának elmondanám mennyibe lett nekem a projekt :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45481) Assasin_ válasza Pocok256 (#45479) üzenetére


Assasin_
aktív tag

Esetleg tudsz segiteni hogy honnan vegyem vagy hogy van e mást lehetöség?

(#45482) Pala


Pala
veterán

Erről tud valaki valamit nyilatkozni? :F Feltűnően jó ára van a belé szerelt hardverhez képest. Érdemes fontolóra venni? Vagy ha nem, akkor hol van elásva a kisördög? :K

(#45483) Tikakukac válasza Pala (#45482) üzenetére


Tikakukac
titán

Lassan kiöregedő széria, azért tolják most kifelé. Nem rossz dolog, de az i7-et leszámítva van jobb ennyiből.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45484) Pocok256 válasza Assasin_ (#45481) üzenetére


Pocok256
veterán

Hitel miatt nehéz dolgod van, de majd keresek valamit.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#45485) bazsimano válasza bazsimano (#45467) üzenetére


bazsimano
őstag

sziasztok!

valaki erre: hozzászólások #45467

:) koszonom, csak lehet hogy a mai nap vagy hetvgeen venenm meg...
vagy ha ilyen arban lenne egyeb best buy...

photoshop es hd filmek...nagy mennyisegben...keret nagyjabol 180-190.
elore is koszonom!
udv
b.

(#45486) Zs1L


Zs1L
csendes tag

Sziasztok,

Utolsó kérdés, utolsó kör, holnap véglegesíteni akarom:

Dell Inspiron 3521 - 139.900 Ft
[link]

Lenovo G580 (még van belőle, rendelhető 126.000 Ft):
[link]

Durván 15k a különbség, annyit megér a plusz 1 év Dell garancia (meg ugye a +4 GB ram) ? A Lenovo garancia minőségéről nem hallottam túl bíztatókat.

öö igen. nem. gondoltam rá.

(#45487) Chaser válasza Zs1L (#45486) üzenetére


Chaser
titán

Minőségben jobb a lenovo, de ennyi különbözettel +1év gar miatt inkább a dell, cpu is erősebb benne, ram is több. Az a lenovo fénykorában 120k alatt volt legtöbb helyen. Azért ha van lehetőséged nyomogasd meg azt a dellt, személyes véleményem róla: silány minőség. De ha együtt tudsz élni vele és játszol is akkor adott árért jelenleg nem rossz. 1-2 hete még 5521-et kaptál volna ulv i5-tel 15x k-ért.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45488) Zs1L válasza Chaser (#45487) üzenetére


Zs1L
csendes tag

értem, köszi, már le is tettem a Dell mellett volna le a voksom, amikor is:

A computerimperium oldalán találtam G580-at 115.900 Ft-ért. Ez már azért korrekt különbség.

[link]

Fene se tudja, gondolkodós.

öö igen. nem. gondoltam rá.

(#45489) Tikakukac válasza Zs1L (#45488) üzenetére


Tikakukac
titán

Mindenképpen kérdezz rá, hogy ott van-e belőle ennyiért. Annyi van már csak ebből a gépből, amit eddig behoztak, mivel már a G500-ak vannak helyette, csak, nehogy beleéld magad túlságosan.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#45490) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

5 db laptopot kellene vásárolni pályázat keretein belül, így legalább 3 árajánlat beszerzése kötelező.
Keretösszeg: 5 x 157.000 Ft Pályázat miatt mindenképpen számla ellenében új gép vásárlását kell eszközölni.

3 db OS vásárlásra van külön lehetőség, így 2 gépnek OS-t is kellene tartalmaznia. Bár ha CivilTech Adományozó Program keretén belül sikerül keríteni, akkor lehetne mindegyik gép OS nélküli. Alternatíva sosem hátrány :B

Az eszközvásárlást 1 hónapon belül szeretném letudni árajánlatok bekérését is beleértve

Egy laptopnál a súlya az elsődleges szempont, így az max. ~1,5 kg magasságában kellene hogy legyen. Fő felhasználási területe: neten böngészés, office doksik szerkesztése (picture-rel)
- a kijelző mérete minimum 13,3"
- háttértár 250 GB elegendőnek tűnik és ár szintjén szerintem SSD nem fér bele
Kinézett eszköz: Samsung NP535U3C-A01HU

A maradék 4 laptop felhasználási területe:
- sketchup program lesz rajtuk használva, megspékelve adobe premiere elements és photoshop elements programokkal
Videoszerkesztés miatt itt 500 GB környéki minimum tárhellyel kellene számolni

Kinézett eszköz: Samsung SERIES 3 370R

Minimum 4 GB memó és játékra egyik gép sem lenne használva, de sketchup használatánál jól jöhet a video teljesítmény

Bizonyára sok minden kimaradt, ezeket pótlom később, ha pontosítani szükséges :B

read-only mode on the forum

(#45491) Tozsy


Tozsy
újonc

Halihó,érdeklődnék..
Szerintetek ez a laptop ár-érték arányban jó vétel lenne?
http://www.elektroudvar.hu/asus-x550cc-xo108d-intel-i5-3337u-8-gb-1-tb-gt-720m-15-6-ezust-p120885.html

(#45492) Dreadloord válasza Tozsy (#45491) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Nagyon nem, gyengített u-s proci, és iszonyat gyenge vga 140 ért... A többit ár nem is néztem:)

(#45493) Tozsy válasza Dreadloord (#45492) üzenetére


Tozsy
újonc

Köszönöm,a proci utáni betűjelzésekről esetleg hol kaphatnék valami infót,hogy mire figyeljek?

(#45494) Dreadloord válasza Tozsy (#45493) üzenetére


Dreadloord
senior tag

[link]

Ugyanitt van vga összehasonlító:)

(#45495) Tozsy válasza Dreadloord (#45494) üzenetére


Tozsy
újonc

Köszönöm ;)

(#45496) Egon


Egon
nagyúr

Szó volt a topicban, hogy a Lenovo B590-es notikban van M-SATA csatlakozó - sajnos első kézből cáfolnom kell ezen állítást...:( Legalábbis a fekete Péntek akció keretében árzlt laptopok vonatkozásában.
Ugyan a kézikönyv alapján van ilyen csatlakozó:
[link] [link]

Azonban a fedlapot eltávolítva ezt látom:
[link]

A jobb felső sarokban kellene lennie a csatlakozónak, de sajnos nincs beforrasztva. Itt egy közelebbi kép:
[link]

Bal oldalon a Wifi PCI Express Mini Card látható. A kábelek alatt látható vékony műanyag merevítő alatt sajna nincs csatlakozó, ergo nincs hova bedugni az M-SATA SSD-t.

Amennyiben tévedek, cáfoljatok meg nyugodtan (lehetőleg első kézből származó tapasztalattal).

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#45497) Chaser válasza Egon (#45496) üzenetére


Chaser
titán

Ha nincs beforrasztva akkor sajnos nincs mit rajta cáfolni.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#45498) yossarian14


yossarian14
tag

Hello!

Melyik a legolcsóbb, értelmes notebook ssd-vel és ips kijelzővel?

(#45499) Dreadloord válasza Egon (#45496) üzenetére


Dreadloord
senior tag

Én biztos rájuk borítanám az asztalt, ha nem tüntették fel előre, hogy ebben mégsincs benne minden, ami a kézikönyv és spec alapján is része a laptopnak...

Fogyasztóvédelem imádja az ilyen ügyet, fenyegetőzz velük nyugodtan, vásárlók könyvébe is panaszt tehetsz, azt kötelesek leadni, és csúnya cumi nekik egy ilyen beírás....

(#45500) Egon válasza Dreadloord (#45499) üzenetére


Egon
nagyúr

A gond az, hogy maximum annyit lehetne elérni, hogy az akciós 80K-s vételárat visszaadják, ami meg nem biznisz: ezt leszámítva elég jó darab ez a noti, az árát mindenképp megéri, még msata nélkül is.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.