Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#163751) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Sziasztok,
A párom beleszeretett ebbe a notebookba.
https://www.notebook.hu/asus-zenbook-14-ux431fl-an014t-an014t
230.000 akcióban. Mi a véleményetek? Vagy helyette alternatíva, amit kellően könnyű és időtálló?
Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#163752) Allihoppa válasza IFL92 (#163750) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Nagyon korrekt ez a Zenbook sorozat, jó az anyagminősége is, a hűtés illetve a hardver is. 4700U-s processzorral szerelt típust már adtam el ebből és nagyon elégedett vele a programozó srác aki vette. :)

(#163753) SeniorTilla válasza Allihoppa (#163747) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Simán ki lehet hozni ennyiből bármelyik üzletből megvéve, csak kisebb konfigot, amit bővítesz. Árukeresőn fent vannak, aki szemfüles, ettől az ártól is olcsóbban össze tudja rakni magának :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163754) SeniorTilla válasza TigerCat (#163751) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Van, de nem 230-ért :) (pl. Hp Envy, Spectre). Ha tényleg ennyi (biztos, hogy beker ár alatt adják ha adják), akkor meg kell venni, a Zenbook jó kis gép, még numerikus billentyűzete is van a touchpadon. A fiam barátnője is ilyet kap Karira, csak Ryzen 7-tel, és a Flip verziót, ami touch-os és tabletként is használható.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163755) Allihoppa válasza SeniorTilla (#163753) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Csak a konkrét gyári kódra kerestem rá és úgy láttam jóval alatta van náluk. :) Megnéztem rendesebben és valóban volt ennél jobb áron is ez a laptop, de most jelenleg nincs belőle ezen az áron és idén nem is lesz :D

(#163756) solfilo


solfilo
veterán

Sziasztok!

Kéne páromnak egy új noti, de elnézve az árakat, ebből most nem lesz semmi. Gondolom a kínálatnak kéne felnőnie a kereslethez, árfolyamot most hagyjuk, az úgyis olyan, amilyen. Azt tudom, hogy jósgömbje nincs senkinek, de hallottatok esetleg valamit, hogy kb mikor lehet értelmesebb kínálat 150k körüli régióban?

Mostanija egy Lenovo 110-15ACL 80TJ (A8-7410, 1x8GB RAM, 1TB HDD), 3,5 éves (bakker, öregszem, azt hittem még csak 2 volt nemrég... :D). Amiért cserélni szeretnénk, hogy valami brutálisan lassú a HDD, a finem túl acélos A8-7410 is sokszor csak malmozik, míg a lemezre vár, az ember haja kihullik komolyan. :(

Valami ilyesmi kéne egyébként, gondolom most esélytelen vállalhatót találni ilyen igényekkel és keretből:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? - akár most, de ha tavasz lesz belőle, akkor tavasz
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) - max 170k
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) - netezős, filmezős, icipicit játszós gép, már egy 2/4-es Ryzen 3 is elég lehet, de persze jobb lenne 4 magos Ryzen 3 33xx/43xx vagy Ryzen 5.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? - semmi komoly, Sim4, Full Ace Tennis Simulator (Steam adatlap), a mostani A8 IGP-je az egy csatornás memvezérlő ellenére megfelelő minőségben futtatja ezeket 720p-ben, bár most szeretne 1080p-re lépni
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15 col körüli, 1080p, ha lehetséges, spec igény nincs, a mostani elég hurka, ahhoz képest kb csak jobb lehet bármi szerintem
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? - 3-6 havonta 1x, egyébként egy asztalon funkcionál asztali gépként
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) - van licensz
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
ODD nem kell
RAM min 8GB, vagy legyen bővíthető
jó lenne SSD+HDD, de ahogy nézem, reálisabb kérés a 250GB körüli SSD
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) - AMD, HDMI, fejhallgató kimenet, bár gondolom ilyen kimenetek a legtöbb gépen vannak
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) - új

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#163757) krob81 válasza Allihoppa (#163747) üzenetére


krob81
tag

Szia Rendeld meg és már szállítva is lesz :)

(#163758) Tikakukac


Tikakukac
titán

Felhívom a kedves boltosok, árusok és egyebek figyelmét, hogy banhammer kezd legyezni a topik fölött. Nem kell a körítés, pontosan tudja mindenki, hogy éppen mit csinál és mire készül, nem ajánlom, mert kiszórás lesz. A priviben való azonnal letámadások is sajnos ebbe a kategóriába csusszannak egy idő után.

Ott az apró, ott a hirdetési felület. Ne kelljen írnom a modkerbe. Kösz.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#163759) Pyttawrx válasza Tikakukac (#163758) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:C :K pont akartam is kérdezni, hogy már megengedett a hirdetés?! :D

(#163760) SeniorTilla válasza solfilo (#163756) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Talán február vége, március eleje... addig nem hiszem

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163761) Allihoppa válasza Allihoppa (#163755) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Annyit javítanék, hogy nem konkrétan ez a laptop, hanem megegyező specifikációval Probook 450 G7! :)

#163759 Pyttawrx

Szerintem elrettentés céljául lett itt hagyva. :)

[ Szerkesztve ]

(#163762) solfilo válasza SeniorTilla (#163760) üzenetére


solfilo
veterán

Köszi szépen! :R

solfilo

(#163763) SeniorTilla


SeniorTilla
veterán

Sikerült eddig 4,5 órára halottá tenni a topicot BF előtt. :C

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163764) Gigi01


Gigi01
őstag

Sziasztok!

Erről a laptopról vélemény? Kevés játék, inkább net, film menne rajta.[link]

[ Szerkesztve ]

(#163765) SeniorTilla válasza Gigi01 (#163764) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ez gamer gép, sok játékra való :) persze megbirkózik a többi feladattal is

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163766) plunk


plunk
csendes tag

Sziasztok!

Anyumnak keresnék laptopot böngészésre, filmnézésre, hosszú távra.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Karácsonyig
(2) A gépre szánt összeg forintban?
kb 250.000HUF
(3) Felhasználás?
Filmnézés, böngészés.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
A mérete 15"-ös legyen, FullHD felbontás, matt felület fontos, IPS panel jó ha belefér.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Semennyire, max csak asztalról a polcra lesz áttéve. Hálózatra is szinte mindig rá lesz dugva.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Mindegy, úgyis Windows fog rá kerülni.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Legalább 256GB, lehetőleg SSD, de ez nem fontos (ha elfogyna később lessen majd cserélni). RAM-ból 8GB szerintem elvárható, ha kevesebb, legyen bővíthető. Optikai meghajtó nem kell.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
HDMI csatlakozó kellene. Ha belefér, megvilágított billentyű (lehetőleg nagy feliratú gombokkal, magyar kiosztással), hogy jobban lássa. LAN kártya nem gond, ha csak 100Mbit-es, mert WiFi-t fog csak használni.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új, hosszú távra tervezünk vele, így egy megbízható típus kellene. Jelenlegi laptopja egy általam levetett, 12 éves ThinkPad T61p, 3 videókártya cserével :) .

Ezen szempontok alapján szűrve két példa, ami megtetszett:
[link]
[link]

Az MSI designban tetszik, hogy nagy, megvilágított billentyűt kapott és papíron a kijelző is jónak tűnik. Viszont nem tudom mennyire megfelelő az integrált GPU hosszú távon, a proci is laposabb a másikhoz képest benchmark szerint, illetve MSI mint gyártó nem tudom mennyire megbízható.
DELL-el eddig jó tapasztalatom van, viszont csak üzleti gépeket nyúztam belőlük. A 3 év garancia bizalomgerjesztő. A design-on kívül szerintem mindenben jobb, így én erre hajlanék.

Esetleg tudnátok segíteni néhány ajánlott típussal, vagy egy kis eligazítással, hogy jó úton nézelődtem e? Ugyanis utoljára magamnak is 8 éve vásároltam laptopot (mostani hardverekkel nem vagyok tisztában mi a jó), a vírus/karácsony miatti áremelkedés közepette már nem tudom eldönteni, hogy ár/érték-ben mi megfelelő.

Válaszotokat előre is köszönöm! :R

Üdvözlettel:
plunk

[ Szerkesztve ]

(#163767) zolnagy válasza solfilo (#163756) üzenetére


zolnagy
őstag

Ha nem feltétlen kell az 1 TB tárterület, akkor én egy SSD-t vennék bele. Egy 500 GB-os is megvan egy 20-asból, ha kifogod (mondjuk egy WD blue)
De ha nem csak a lassú HDD a probléma, akkor nem szóltam.

(#163768) SeniorTilla válasza plunk (#163766) üzenetére


SeniorTilla
veterán

MSI-t ne, emag-tól nagyon ne. Inkább a Dell, bárhonnan máshonnan. Az emag nem ajánlott.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163769) Allihoppa válasza SeniorTilla (#163763) üzenetére


Allihoppa
aktív tag

Most már minden pénteken black friday lesz karácsonyig? :D Az a baj, hogy már semmi újat nem tudnak mutatni. Ha megnézed az árakat, bár te is biztos képbe vagy vele, az a legviccesebb, hogy ugyanannyi az esetek 99%-ában az ár black fridaykor mint azután. Ugyanúgy el kell adni az árut black friday után is :DD

(#163770) solfilo válasza zolnagy (#163767) üzenetére


solfilo
veterán

Köszi az ötletet! Gondoltam rá, de új korában se volt életbiztosítás a gép minősége, félek egyszer elkapál. 3,5 éves, mondjuk eddig oké kopkopkop, de pénzt már nem költenénk rá. Anno csak az ára miatt lett bevállalva, 80k volt Win licencel. Ha meglesz a csere, após örökli. :)

[ Szerkesztve ]

solfilo

(#163771) SeniorTilla válasza Allihoppa (#163769) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Persze, csodák nincsenek

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163772) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Hello,
(1) pár hét
(2) 100.000 alatt
(3) irodai programok, egyetemi jegyzetelés, filmezés
(4) nem
(5) ami elfogadható minőség és belefér
(6) sok hordozás
(7) mindegy/nem kell - van windows 10
(8) pörögjön szóval ssd gondolom, 256-os elég
(9) HDMI jó ha van, lehetőleg strapabíró gép kellene fém borítás esetleg...
(10) használt üzletire gondoltam garival, na de melyiket?

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#163773) ricogsm válasza Tikakukac (#163634) üzenetére


ricogsm
őstag

Azt hittem én látok rosszul. De olyan árak lettek....
Arról nem beszélve ,hogy szinte csak sufni boltosok árulják a külföldi céges lerúgott szarokat aranyáron matricázott billentyűzettel.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#163774) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!

Segítsetek választani!
Kis játék, nagy kijelzős netezésre és filmre 3 gépet néztem . (Most 14es full HD-s gépem van kigúvad a szemem) :)

Lenovo Legion Y540 gamer laptop, A gép megkímélt, szép állapotban van. Specifikációk: i5 9.gen 8GB Ram Gtx 1650 4GB 512GB SSD 1TB HDD 15,6” FHD IPS
ez lenne 210e FT doboz- garancia , számla nincs.

2. [link] IBM IDEAPAD GAMING3 = 289e
3. [link] MSI GF63 =269e

Az lenne a kérdés,hogy megéri e azt a különbözetet az új gép mint amit most választanék az áruházban?
Persze ha Ryzen 7es lenne 120Mhz kijelzővel akkor nem gondolkodnék :D de azokról már lecsúsztam 300k alatt.....

Köszi Sziasztok!

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#163775) kdavid86


kdavid86
tag

A kovetkezo laptoprol mi a velemenyetek?
ASUS ROG TUF FX506II-AL337C 15,6" FHD/AMD Ryzen R7-4800H/8GB/512GB/GTX 1650 Ti 4GB
Netezes, jatek(nem feltetlen a legujabb jatekok) es neha amator szintu Photoshopra lenne hasznalva.

(#163776) ricogsm válasza kdavid86 (#163775) üzenetére


ricogsm
őstag

Hasonlót néztem én is Intel procival. ennyiért jó vételnek tűnik.
Nézd meg az én hszm-t.

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#163777) blue_23 válasza kdavid86 (#163775) üzenetére


blue_23
senior tag

TUF nem ajánlott játékra, rendes teszteken megmutatták, hogy Asus elfelejtett szellőző nyílásokat vágni a gép alján, ami miatt erősen túlmelegszik. Kijelző szintén botrányos, nem véletlenül olcsó, photoshopra semmiképpen nem venném, csak ha külső monitort használsz.

[ Szerkesztve ]

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#163778) Kolen


Kolen
csendes tag

Üdv,
Nővérem lecserélné a laptopját mert már elég lassú neki.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Mostanában
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
250000 körül jó lenne, nagyon max 300
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Általános, netezés, filmezés, youtubozás, játék és hobbi szinten elkezdené az animálást
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Eddig nem nagyon játszott szóval nincs igazán konkrét csak az Ori and the blind forest, de annak gondolom nincs nagy igénye
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
IPS jobb lenne de baj az se ha TN
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Lesz hordozva, Tiszaújvárosból Pestre jár fel havonta egyszer kb oda-vissza
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win10 de ilyen áron gondolom nem nagyon van rajta alapból szóval nem baj ha nincs
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
8 giga ram és SSD,
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
HDMI
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Új jobb lenne de ha van jó garis használt az is jó lehet

Van e esetleg ezekkel az adatokkal valami amit tudtok ajánlani vagy hogy mit nem érdemes esetleg márkában típusban főleg most így Black Fridaykor.
Vagy most nem túl jó a felhozatal, inkább várni kéne vele?

Esetleg egy másik opció, hogy később lesz gépe így a játék, animálás nem lényeg és 150-200 között valami általános felhasználásra?

[ Szerkesztve ]

(#163779) sarasota123


sarasota123
aktív tag

Sziasztok, egy ismerősömnek kellene irodai munkára notebook.
250k-ig szeretné megoldani, irodai programokat használ, játékokat egyáltalán nem.
a kijelző 14-es legyen, viszonylag sokat cipeli, oprendszer nem megléte nem szempont, ssd mindenképp kéne és 8 gb ram. illetve HDMI, bár gondolom ez (is) alap szinte minden notebooknál.
[link]
ez jó választás lehet? én a hp probook szériát mondtam neki első sorban, neki ez az asus tetszik, és az ára is jónak tűnik most. előre is köszönöm a segítséget :R

He scales the mountain because he's not afraid of it. He slays the dragon because he's not afraid of him. And he walks through hellfire because Broomhilda's worth it.

(#163780) SeniorTilla válasza sarasota123 (#163779) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Ha tényleg megkapja ennyiért, akkor jó, verhetetlen 225-ért az ajánlat Zenbook-ból. Probook 430-440 vonal is jó, azok nem ilyen mutatós cuki gépek, hanem üzleti kategória. A Zenbook előnye és hátránya is a méretéből fakad, a hűtése hangosabb, mint a vastagabb gépeké.

Sok hurcolásnál számít a súly és méret, ezt neki kell eldöntenie, mennyire fontos.

Majd jelezz már vissza, hogy lehetett-e tényleg venni belőle ennyiért :)

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163781) ricogsm


ricogsm
őstag

khmmm
valaki segítene? [link]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#163782) Starchm válasza ricogsm (#163781) üzenetére


Starchm
őstag

reggel van meg, lehet sokan alszanak, azert 3 oras uppolas kicsit vicces kategoria szerintem...

(#163783) Dinter


Dinter
addikt

Sziasztok!

140-150 ezerért, 5. osztályosnak tanulásra mi lenne a legjobb választás? Újonnan szeretnék a gépet.

(#163784) Pyttawrx válasza Dinter (#163783) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ennyiből nem fogsz kapni értelmes gépet újonnan. :)

(#163785) ricogsm válasza Starchm (#163782) üzenetére


ricogsm
őstag

F11h kor? :D
Jó reggelt!
:R

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#163786) Silverboy válasza ricogsm (#163781) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Nem vagyok a legnagyobb guruk egyike, de hátha:

MSI-t elfelejteném, elég volt megnézni a hűtését... Ideapad szintén... szerintem 1 nyári fecskék.

Ha mindenféle képpen gamer vonalon mozognál:
Lenovo Legion Y540 - 9gen i5 - 1650-el (290-310K)

~ de belátogatnék a gamer notebook topikba esetleg megérdeklődni, hátha ott nagyobb az aktivitás most :DDD

MSI:
[youtube]
Ideapad:

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#163787) Dinter válasza Pyttawrx (#163784) üzenetére


Dinter
addikt

Nem nekem kell, ők meg újat akarnak venni, magamnak ennyiből biztos használtat vennék.

(#163788) Silverboy válasza Dinter (#163783) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Talán: Lenovo Ideapad L340 (Ryzen 2200U-val)

Használt + gari se játszik gondolom :( .

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#163789) SeniorTilla válasza Dinter (#163783) üzenetére


SeniorTilla
veterán

nem nagyon van semmi, majd talán február végén

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163790) ricogsm válasza Silverboy (#163786) üzenetére


ricogsm
őstag

Inkább erős gépet szeretnék, nem a gamer lényeg de ha elkap a hév tudjak egyet Cod-ozni. :R
Köszönöm

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#163791) Gigi01 válasza blue_23 (#163777) üzenetére


Gigi01
őstag

akkor mit ajánlanál nekem, 300ezerig?

(#163792) Pyttawrx válasza Silverboy (#163788) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Vacak gyenge felbontású kijelző plusz 4gb ram, ezzel nem megy semmire. :)

(#163793) Dinter válasza Silverboy (#163788) üzenetére


Dinter
addikt

Ahogy nézem nem nagyon maradt.
Azt nem mondhatom, hogy akkor most februárig ne vegyenek semmit. A legkisebb rosszat kéne kihozni a szituációból.
[link] Magamtól talán ezt mondanám nekik, mit gondoltok erről?

[ Szerkesztve ]

(#163794) Pyttawrx válasza Dinter (#163787) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Mutass neki itt a ha-n pl delleket fóliázva stb, vagy van ahol van 2 év gari is. Jobban jár mint a vacak 150000-es ujakkal sokkal. Hátha meggyőzhető :D

(#163795) Misogi


Misogi
aktív tag

Mit ajanlanatok office hasznalatra, tobbnyire Excel es Word, illetve filmezesre?

A lenyeg hogy legyen konnyu es hosszu akksi ido.

200k alatt.

Köszönöm :)

(#163796) psg5


psg5
veterán

Sziasztok!

200k a keret. Mit javasoltok?
Feltétel: Irodai munka, wordpress alapú weboldal szerkesztés, filmnézés, netezés és hirdetésekhez, weboldalhoz alapdolgokra használt Photoshop használata.
Az nem baj ha kevesebből kijön.

Köszi előre is.

[ Szerkesztve ]

F.K.T.

(#163797) SeniorTilla válasza psg5 (#163796) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Szerintem olvassatok vissza kicsit, meg van válaszolva a kérdésetek.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#163798) Pyttawrx válasza psg5 (#163796) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Még ennyiből sem fog kijönni az új, csak használt

Előbb válaszolj a témaösszefoglalóban lévő kérdésekre, úgy tudunk segíteni jobban!

(#163799) Misogi válasza Pyttawrx (#163798) üzenetére


Misogi
aktív tag

Miért ne jönne ki?

(#163800) Silverboy válasza Pyttawrx (#163792) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Köszönöm, kijelzőt nem néztem egyáltalán. 8GB meg nem kapni ennyi pénzért, azért is volt offban :R .

Dinter #163793
eMAG árait és kínálatát nem nézem, még faék egyszerű golyós tollat se vennék onnan (Nogo zóna nálam). :B

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.