Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#144013) Gaben92 válasza luckyboi82 (#144010) üzenetére


Gaben92
őstag

Miért volt annyira fontos, hogy új legyen? 100.000Ft-ból nem szabad új gépet venni. Annyiból kaptál volna szebbet, gyorsabbat, strapabíróbbat olyan állapotban, mint ha dobozból vetted volna ki, szintén 2 év garanciával.

A használt nem feltétlenül jelent lelakottat. Az én céges gépem augusztusban selejtezik. Kb 30.000 Ft-ért meg is vehetem akár és minden tekintetben jobb még a 250 G6-nál is. Használt? Igen. Volt valaha kinyitva is akár? Nem. Mióta használom dokkolón pihen az asztal szélén, a billentyűzetén sose írtam, a képernyője összesen 5 percet volt kb bekapcsolva 2 év alatt.

Anyumnak annó egy 8540p-t vettem. Nem akarta elhinni, hogy nem vadonat új a cucc. A "használtat csak nem veszek ajándékba" elv egyszerűen nem állja meg a helyét ha ez volt az ok. :U

If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.