Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#121801) takkert válasza takkert (#121779) üzenetére


takkert
tag

Hello!
TN panelos a gép. Megér 60-70000 plusszt az IPS?

(#121802) Tikakukac válasza barnabas22 (#121798) üzenetére


Tikakukac
titán

Ma is kerestem 15k-t egyik tesóján. Jó az. Nekem legalábbis :B

jjeahh: Lehet cserélni, persze. Itt az ár a kérdés. Én is azért vettem le a hirdetést, mert piszok kevesen költenek ennyit panelra. Még 1 év és lassan többet ér egy kijelző, mint egy fapadosabb gép.

duranfan: A555 Fuji fér még bele. Ízlés kérdése az egész, gariban is volt már mindegyikre jó meg rossz sztori is, Dell meg HP kb. mindenhol van kirakva, nézz rájuk aztán dönts. Egyik sem világmegváltó. Mondjuk nem is céljuk.

Brandynew: 450 drága lesz win10-el, nagyon.

Bling95: Szép kép. Hát. Nézzetek meg pár gépet és mondjátok el melyiknek szép a képe, 150k-ból én még elfogadhatót se nagyon tudok. Mármint ahhoz képest, amiben mozog most egy eDP 15" IPS.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#121803) Tikakukac válasza zsombi12 (#121799) üzenetére


Tikakukac
titán

Grafikát mondj mi az ami kell. De lesz gép, tengernyi.

takkert: Mondanám, hogy igen, de bakker az rengeteg. Annyiból 3 panel szerintem kijön.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#121804) Bling95 válasza Tikakukac (#121802) üzenetére


Bling95
őstag

Akkor azt vegyuk ki a dologbol :) ha nem fer bele hat nem, tudom hogy nem nagy a keret

(#121805) duranfan válasza Tikakukac (#121802) üzenetére


duranfan
újonc

Nagyon köszönöm a segítséget mindenkinek!

Még annyi kérdésem lehet, hogy az ipon.hu-ról milyen tapasztalataitok/visszajelzések vannak ha vannak?

(#121806) Tikakukac válasza Bling95 (#121804) üzenetére


Tikakukac
titán

Nos, nem feltétlen kellett új...akkor lőnék egy T440/t440p-t és bele IPS-t meg rendes touchpadet.

Én utálom mint a rezes pálinkát, de az én vagyok. Van is aprón panellel is megvagytok 150k alatt és kb új a gép.

duranfan: Én notit notisboltból hoznék. Plusz szerintem Ipon alá is bemegy a 2 legnagyobb bolt árban.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#121807) zsombi12 válasza denko (#121800) üzenetére


zsombi12
csendes újonc

Ez kb. mindenben jobb :)
Ha viszont létfontosságú a Windows, akkor az az egyik legjobb amit az előbb írtál.

(#121808) zsombi12 válasza Tikakukac (#121803) üzenetére


zsombi12
csendes újonc

Grafika mindegy. Jó az AMD meg Nvidia is, nem húz a szívem egyik felé se :DD

(#121809) Tikakukac válasza zsombi12 (#121808) üzenetére


Tikakukac
titán

Az a kérdés, milyen erős kell.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#121810) zsombi12 válasza Tikakukac (#121809) üzenetére


zsombi12
csendes újonc

3-4GB körül:D

(#121811) Khelben válasza zsombi12 (#121807) üzenetére


Khelben
nagyúr

Semmiben nem jobb, ugyanaz az igénytelen műanyaghalom.

denko (#121800) : mondjon le a fehér színről és vegyen egy HP 250 G5-öt.

(#121810) zsombi12 : remélem, az megvan, hogy a vga ram mérete semmilyen hatással nincs a teljesítményre.

[ Szerkesztve ]

(#121812) zsombi12 válasza Khelben (#121811) üzenetére


zsombi12
csendes újonc

Első tippem az lett volna, de nagyon ragaszkodik a fehér színhez...kétszer is leírta:DD
(#121811) Addig azért még jó vagyok, de akkor konkretizálok: R7 M440 és GTX 950M között. :)

[ Szerkesztve ]

(#121813) #04331520


#04331520
törölt tag

Sziasztok! Anyunak szeretnék egy hadunált laptopot 50ezer alatt. Melyik megbízható? Netezés, filmezés, facebook, email, játék(egyszerű pasziánszra kell gondolni meg mahjongra). Bírja 2-3 évig.

(#121814) Khelben válasza #04331520 (#121813) üzenetére


Khelben
nagyúr

(#121815) #04331520 válasza Khelben (#121814) üzenetére


#04331520
törölt tag

Köszi. Ez jó lenne de én nemszeretnék matricázgatni. Nem elég, hogy használt ajándékot kap, még összevissza is van ragasztva. Én ilyennel dolgozom. Engem nem zavar de ajándékba nem adnék ilyet.

(#121816) Tikakukac válasza #04331520 (#121815) üzenetére


Tikakukac
titán

Megoldás: magyar billzet. Ennél nehezebb feladványom ne legyen soha :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#121817) Khelben válasza #04331520 (#121815) üzenetére


Khelben
nagyúr

A laptopsystemes matricát nyugodtan adhatod ajándékba is, egy nem hozzáértő nem mondja meg, hogy matricázva van.

(#121818) zsombi12


zsombi12
csendes újonc

HP 250-nek jó az összeszerelési minősége? Nem hullik szét?
Erre gondoltam, de elég sokat lenne nyüstölve. Ha ez sem jó, akkor mit ajánlotok?

(#121819) Khelben válasza zsombi12 (#121818) üzenetére


Khelben
nagyúr

Jó az összeszerelési minősége, de ezen nem nagyon fogsz szerintem 3D autocad-ezni. 180-ból nincs jobb, úgyhogy mást sem tudok ajánlani helyette.

(#121820) zsombi12 válasza Khelben (#121819) üzenetére


zsombi12
csendes újonc

Akkor mennyi a legolcsóbb gép ami viszi az AutoCAD-et?

(#121821) Tikakukac válasza zsombi12 (#121820) üzenetére


Tikakukac
titán

Hétvégén megtudtam: 20k-ból már lehet 3D-re házat rajzolni ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#121822) Khelben válasza zsombi12 (#121820) üzenetére


Khelben
nagyúr

Definiáld azt, hogy "viszi". Mit visz? Egy komplett űrhajó rajzát vagy két kockáét? Én úgy kalkulálnék, hogy kell minimum egy i5 és egy 950M, ez legolcsóbban olyan 240k. Ha emellett még fontos a hordozhatóság, a minőség, a strapabírás, akkor már 400k körül járunk.

[ Szerkesztve ]

(#121823) laszlobak válasza zsombi12 (#121799) üzenetére


laszlobak
tag

CAD-ra, és hurcolásra ezek a gépek valók, néhány újabb gép komolyabb garival, innen az apróról :
Dell, Fuji,
LenovoHP ZBook

Találsz olcsóbban is neked való gépet,a régebbiek közül:HP 8560w, 8570w, Lenovó ThinkPad w530, Dell 4600

[ Szerkesztve ]

A lényeg mindig a részletekben van...Tanácsot lehet kérni, de a döntés felelőssége a Tied! (mindenkinek úgysem fogsz tudni megfelelni)

(#121824) Khelben válasza laszlobak (#121823) üzenetére


Khelben
nagyúr

Jajj, azt a Fujitsu H730-at töröljük gyorsan, az a létező leggagyibb munkaállomás, ami valaha létezett. Azt egy 8560p is körberöhögi. A 8560w-t meg egyenesen visszasírom.

(#121825) laszlobak válasza Khelben (#121824) üzenetére


laszlobak
tag

Sajnos lejárt a szerkesztési időm... :D A notebookcheck.net egyébként 11 pontot sorolt fel pozitívumként, és csak 2 negatívumot emelt ki a Celsiussal kapcsolatban. Ettől függetlenül igazad lehet, mert nálunk elég ritka gép használtan is, személyesen még nem találkoztam vele. A Lenovo w541-et sokkal jobban lehúzták a gyártási minőség és elégtelen hűtése miatt.

A lényeg mindig a részletekben van...Tanácsot lehet kérni, de a döntés felelőssége a Tied! (mindenkinek úgysem fogsz tudni megfelelni)

(#121826) Dorottya válasza Dorottya (#121375) üzenetére


Dorottya
csendes tag

Köszönöm az eddigi segítséget, nézegettem kicsit, s megakadt a szemem ezeken.

LENOVO IdeaPad 300
HP 17-X133NG Notebook
MEDION AKOYA® P7641 Notebook

A leírás alapján ezek a gépek megfelelnének? Megérné a Medion a 200 € felárat? Egyáltalán kellene nekem a Medion?

[ Szerkesztve ]

(#121827) Khelben válasza laszlobak (#121825) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egy pár órás teszt alatt nem jön ki a befoltosodó kijelző, a puha rongytól is karcolódó anyagok (ez kemény kutatás eredménye lehetett, olyan fémet feltalálni, ami magánál puhább anyagoktól is megkarcolódik...). De a notebookcheck a használhatatlan hangszórókat és mikrofont se fedezte fel, a gagyi csúszós Lenovo-s billentyűzetről nem is beszélve. Év végén úgy néz ki, lecseréli végre a cég, alig várom...

(#121826) Dorottya: egyik rosszabb, mint a másik... :(

[ Szerkesztve ]

(#121829) Bluesummers válasza Dorottya (#121826) üzenetére


Bluesummers
őstag

Említettem, hogy ha Medion, akkor csak Erazer, vagy dobhatod ki a pénzed. Most 900 és 1200 EUR között "akkora" különbség nincsen már, ha hosszabb távra gondolkodsz
IDEALO.DE Medion Erazer 17"-os lista - Egy jó vaskos 17"-os kőkemény gamer notebook úgy általában értékálló marad. Amint kiviszed a boltból azt az Akoyát, 600EUR-ért sem fogja megvenni senki sem. Remélem érted a célzást.

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#121830) #04085760


#04085760
törölt tag

Üdv !

Kinéztem magamnak egy HP Probook 450 G3-at. i5 6200U, 8gb ram fhd kijelzős integrált vga.

Amire használnám : Általános felhasználás, netezés, youtube ( fhd 60 fps videók) hobbi póker.
Nem lenne sűrűn hordozva, inkább csak alkalom adtán. Szeretnék egy jó strapabíró "gyors" gépet. Őszintén szólva mint márka csak a HP és a DELL tetszenek.

Ez megfelelne az igényeimnek? Vagy van esetleg ajánlottabb vétel 200-250k körül.

(#121831) Sn4k388


Sn4k388
tag

Üdv ma megjött a hugom
ASUS K501LX-DM145D laptopja és neki is álltam.

Win 7 felejtős nem sikerült aktiválni

Win 8,1 meg hát ...

De nem is ez a lényeg most 8.1 van fent fent vannak a driverek és a képernyő felbontás speciális ba valami integráltat ír ki

viszont az afterburner meg a gtx 950M et

Valaki fel tud homályosítani hogy lehet a dedikált videokártyára állítani? (Homály vagyon laptop ból)

(#121832) Khelben válasza Sn4k388 (#121831) üzenetére


Khelben
nagyúr

Automatikusan vált vga-k között, nem kell vele foglalkozni.

(#121828) dantre : én a HP-t venném, jobb a billentyűzete és stabilabb a háza. Itt olcsóbb.

[ Szerkesztve ]

(#121833) pocokxx


pocokxx
Közösségépítő

Sziasztok! Elsősorban játékra keresek notit tesómnak, olyan 200-230 körüli összeghatárig. 15 colos előnyben, kijelző felbontás, felület, háttértár, kb mindegy. A fő szempont, hogy lehessen játszani is rajta. Csak új jöhet szóba. Mit javasolnátok? N551-et nézegettem, Asust szeretne az illető. (de, ha sokkal jobbat kapható másból, szerintem rá tudom beszélni...:) )

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#121834) benooo360


benooo360
csendes tag

Sziasztok! A gimnazista húgomnak szeretne a család egy új notebookot.
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Mostanában.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 100-150k
(3) Felhasználási kör? Facebook, Youtube, Sims 3, Sims 4, Sorozatok, Filmek
(4) Játékra használnád-e? Sims3, Sims 4
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? Teljesítmény
(6) Szeretnél bele SSD-t? Nem
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 15", ami belefér, matt
(8) Notebook tömege? Nem lényeg
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? Lehet oprendszerrel is, de az op rendszer nélkülieket is megnézném
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? HDD, 500Gb+, RAM 4GB+, optikai legyen
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, webcam
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Sims 3, Sims 4
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Új

A segítségeteket előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

benooo

(#121835) pocokxx válasza pocokxx (#121833) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Azt hiszem megtaláltam a nyerő választást. Vagy rosszul gondolom? ?

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#121836) abydos


abydos
aktív tag

Sziasztok,

Korábban már volt notebook vásárlás kérdésem itt, de sajnos meghiúsult :(

Viszont most egy olyan gépet szeretnék venni, amivel streamelhetek videókat élőben. Tehát ez a gép arra fog szolgálni, hogy én játszom a PC-men és ez a játék egy közbeiktatott capture kártya segítségével megossza az én játékom képét és full hd-ba, 60 Fps-sel tudjak folyamatos videostreamet csinálni Youtube-ra, twitchre, stb. Nem futna ez alatt játék vagy bármi hasonló közben. Csak az OpenBroadcaster szoftver, esetleg később jó lenne, ha a greenbox is működne, ami valószínűleg megint csak kicsit erőforrás igényesebb.

A streamelés főleg a processzort terheli meg nagyon, GPU nem játszik nagy szerepet. Ezért tudtok ajánlani olyan gépet 80 000 alatt, amivel meg tudom oldani a folyamatos streamelést?

Pár válasz, amit még nem válaszoltam meg

(1) Hamarosan
(2) 80 000
(3) Dedikált streamer gép
(4) Nem használnám semmi másra csak dedikált streamer gépnek
(5) Lényegtelen
(6) Nem sokat, nem az lesz a fő szerepe
(7) Nem kell előtelepített Windows
(8) 256gb elég, a több jobb, de ne menjen a CPU rovására az ár
(9) HDMI kimenet
(10) Használt is megfelel, de legalább olyan garancia legyen, ha nem elég erős a streamelésre, visszakérhessem az árát a próba után. Több garancia csak jobb

Köszönöm szépen :)

[ Szerkesztve ]

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#121837) Sn4k388 válasza Khelben (#121832) üzenetére


Sn4k388
tag

Köszi.

Még egy off kérdés

Ventillátora hirtelen kapcsol fel és egyből magas fordulatra ezt nem lehet szabályozni valahogy?

(#121838) pocokxx válasza pocokxx (#121835) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rosszul, mert kifutott.... :W

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#121839) Khelben válasza pocokxx (#121838) üzenetére


Khelben
nagyúr

Mediamarktban van hasonló áron hasonló hardverrel N551 (ha van még).

(#121836) abydos: Dell E6430, ugyanez HP-ból

(#121834) benooo360: meg lehet próbálni egy ilyen Paviliont, ha nincsenek túl nagy minőségi elvárások.

[ Szerkesztve ]

(#121840) pocokxx válasza Khelben (#121839) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Igen, azt is megtaláltam a fórumos ajánlás segítségével. :R Az X550 szériáról mi a vélemény? Még mindig kell tartani az anyaghasználattól (zsanér, fedlap stb.) vagy az újabb már vállalhatóbb...? Mert pl. egész jó ajánlatnak tűnik: [link]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#121841) Khelben válasza pocokxx (#121840) üzenetére


Khelben
nagyúr

Felejtős. Ennyiért meg főleg. Az a cpu max fél gőzzel tud menni azzal a hűtéssel, ráadásul teljesen felesleges a 950M mellé, mert egy i5U is kihajtja. A kijelző, billentyűzet, ház meg a szokásos vacak.

[ Szerkesztve ]

(#121842) pocokxx válasza Khelben (#121841) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Rendben, köszi. A ddr4 sem jelent akkora előnyt? Más értelmes alternatíva van?

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

(#121843) pandoukht


pandoukht
csendes tag

Sziasztok!

Könnyű notebookot keresek, nem túl sürgős. Igazából otthoni böngészős használatra, néha hordozva. Nem prémiumkategóriást, de ne legyen gagyi.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Év végégig, de ha lehet, hamarabb túl lennék rajta. Kérdés, érdemes-e kivárnom a fekete pénteket vagy a karácsonyi akciókat?

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
200-220e bruttó körül.

(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Főleg irodai programok, web, filmek, semmi extra.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem lesz játék.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
12-13-as képernyő. Jobb lenne a matt IPS, de a fényes is oké. Hatalmas színtér-lefedettség sem kell, de persze nem baj. Érintő jó, ha van, de az sem elengedhetetlen.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem nagyon sokat, de lesz. Azért jó lenne könnyű, max 1.6 kg.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win10.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD, 128 GB minimum, inkább 256. Minimum 8GB RAM. Optikai nem kell, ha van valami okos dokkoló megoldás (akár ezen az áron felül), az érdekel.

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Egy jó billentyűzet-háttérvilágítás jöhet. 7-8 óra körüli akkuidő jó lenne. Gondolom mobilmodem és ujjlenyomat-olvasó ennyi pénzért kizárt.

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Új, lehet mostanában kifutó modell is.

Eddig az ASUS Zenbook UX305-öt néztem, ennek nincs háttérvilágítása, de elég korrekt az ára.
A másik az ASUS Transformer Book T300 Chi, ami persze 2 in 1, de akár azt is kihasználnánk, viszont ennek az akkuideje nem valami acélos, meg a billentyűzet töltése macera.

Mi más jöhet szóba? Köszi.

(#121844) Komi28


Komi28
senior tag

Sziasztok! Kérnék segítséget, egyszer már kérdeztem, de most aktuális lett:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Következő hónapban
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Max. 250 000 Ft
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Netezés, kis photoshop, Excel, Skype
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
ami elmegy rajt azzal lesz játék, nem nagyon lényeges :)
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
IPS, 15" fullhd
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem lenne hordozva sokat
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
nem szükséges
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
8GB ram, SSD, 1GB HDD, dvd nem szükséges
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
új gép

Köszönöm :)

(#121845) denko


denko
senior tag

köszi srácok,
Ajánlattam is neki Siverben!

(#121846) abydos válasza Khelben (#121839) üzenetére


abydos
aktív tag

Köszönöm szépen :) :))

VRHír.hu - We AR here // http://vrhir.hu // Csatlakozz hozzánk, ha VR hírekre szomjazol :)

(#121847) Khelben válasza Komi28 (#121844) üzenetére


Khelben
nagyúr

Asus N551, bár a vga kicsit felesleges lesz, de ennyiért ez most best buy.

(#121848) boxgamer12


boxgamer12
csendes tag

Sziasztok. Laptopot szeretnék venni, leginkább játékra kellene(Fifa17, Witcher3, Dark Souls3), illetve egyetemen használnám, tanulnék rajt(jó kijelző), valamint prezentációkat készítenék. 300.000ft-ot maximum 310.000-et szánnék rá. :DD előre is köszönöm!

(#121849) boxgamer12 válasza boxgamer12 (#121848) üzenetére


boxgamer12
csendes tag

Leginkább gaming notikban gondolkodok:)

(#121850) pocokxx válasza pocokxx (#121842) üzenetére


pocokxx
Közösségépítő

Tesóm kinti MM-ben talált egy ilyet. [link]
Ez is jó lehet? Nem találok róla semmit...

[ Szerkesztve ]

"Egyformának lenni mindenkihez. Emberfeletti nagy szív kell ehhez." - Reményik Sándor

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.