Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#122801) dknight


dknight
tag

Sziasztok!

Ma vettem egy HP 250 G4 laptop Intel® Celeron® Dual-Core N3050 1.60GHz a fekete péntek alkalmából akcióban 40eFt-ért. Mire elég ez a gép? Nem vagyok ismerős a notebookok világában. Gondolom net, irodai alkalmazások, stb elfutkároznak. Ezen felül youtube, HD videók, egyszerűbb játékok a gyereknek (nyilván nem GTAV-re gondoltam) elfutkároznak rajta? Fiamnak (10 éves) lenne karácsonyra. Tud vele valamit kezdeni?

Köszi a válaszokat!

(#122802) kalif válasza Brandynew (#122792) üzenetére


kalif
csendes tag

Kösz a választ.Közben megrendeltem a laptopot és nem GTX 970M lett végül is. Ez a laptop:Asus ROG G751JY . GTX980m 4 GB van benne, és most tényleg akciós árban van.Jó teszteket olvastam róla, de kiváncsi vagyok a véleményetekre,esetleg vkinek tapasztalata ezzel a laptoppal.

(#122803) GrotESC válasza dknight (#122801) üzenetére


GrotESC
aktív tag

[link]

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#122804) Bluesummers válasza kalif (#122802) üzenetére


Bluesummers
őstag

Ilyenem van. Ez gyakorlatilag jelenleg az egyik legjobb Alienware mellett. JY = IPS kijelző. Acer Predatort még mindig nem teszteltem. Előnye: 10 percen keresztüli nyúzás alkalmadtán sem forrósodik.
Tesztek: http://postimg.org/gallery/gaxaaqvg/

Ha válaszolok / írok az üzenetedre, elvárom a választ. Egy minimális kommunikációs etikettet tartsunk be, még akkor is, ha nem érdekel az ajánlat.

(#122805) Mikulásbá válasza kalif (#122802) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Honnan,melyik verziót?

(#122806) rob210 válasza dknight (#122801) üzenetére


rob210
nagyúr

Kár volt.
A Youtube se nagyon megy rajta HD ben.
A Játékot felejtsétek el rajta, esetleg passziánsz, ha az kielégítő.
Ha egyszerre csak egy lap van nyitva, netezni még csak csak, de két, három, négy lapnál, már halott.
Most volt a kezeim között egy egyszerűen szánalmas, sajnálom, nem lelombozni akartalak, csak vicc az egész gép.
Rendszert kellett tennem rá, de egy örökkévalóság volt.
:(

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#122807) StLui válasza dknight (#122801) üzenetére


StLui
veterán

Azt se tudod mire jó, és megvetted? :U vagy inkább ez: :C

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122808) rob210 válasza StLui (#122807) üzenetére


rob210
nagyúr

Mint írta nem ért hozzá, sajnos ebből a mai napig sok bolt, webáruház él.
A jól bevált mondat előbb kérdezz aztán vásárolj.
Ha van rá mód én nem venném át a helyében.... :R

Renault power

(#122810) kalif válasza Mikulásbá (#122805) üzenetére


kalif
csendes tag

http://radium.hu/asus-g751jy-t7389d.html
innen

(#122811) StLui válasza rob210 (#122808) üzenetére


StLui
veterán

Én sem értek nagyon sok mindenhez, ezért szoktam előtte érdeklődni, de tudom sokan az ellenkezőjét választják inkább. Pláne ilyen jeles pénzszóró napon, vegyünk gyorsan valamit amin van egy nagy szám áthúzva és alatta egy jóval kisebb :D

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122812) Brandynew válasza #45553408 (#122809) üzenetére


Brandynew
őstag

A GL az X-utánzat, azt inkább ne, csak a G-t, N-et.

(#122813) Brandynew válasza kalif (#122810) üzenetére


Brandynew
őstag

A radium.hu szitokszó errefelé, mindenféle rémtörténetek vannak róla, ha csak egy mód van rá, én nem vásárolnék onnan.

(#122815) Brandynew válasza dknight (#122801) üzenetére


Brandynew
őstag

Ki se bontsd, küldd vissza, erre szerencsére van lehetőség akkor is, ha már kifizetted. A statikus weboldalakat is nehezen tölt be, nemhogy YouTube.

[ Szerkesztve ]

(#122816) Ravenloft válasza Khelben (#122576) üzenetére


Ravenloft
tag

Anno kértem tanácsot laptop vásárlás ügyben, és te a HP Pavilion 15 ajánlottad. Most, hogy eljött a Black Friday, mit szólnál ehhez a géphez Acer E5-575G-333M a HP helyett? Árban ugyan annyi a kettő (166e legalábbis még ma) viszont ahogy elnézem az Acer hardver specifikációi kicsit jobbak (ssd, gtx950). Szerinted jobb választás lenne ugyan ennyiért az Acer?

Thx!

(#122817) Mikulásbá válasza kalif (#122810) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

A billentyűzet magyar?
Majd a SN számnak kérdezz utána az Asus ügyfélszolgálatnál.
(a bizalom programban szerepel ez a típuskód,elvileg rendben van a gép ez a része)

[ Szerkesztve ]

(#122818) Khelben válasza Ravenloft (#122816) üzenetére


Khelben
nagyúr

Már a Pavilion is szükségmegoldás volt csak. Az Acer meg kifejezetten kerülendő a pocsék anyaghasználat miatt.

(#122819) kalif válasza Brandynew (#122813) üzenetére


kalif
csendes tag

Igen olvastam róla negatív kommenteket, de már vettem tőlük, mai napig semmi gondom nem volt.
Persze ez nem jelenti azt, hogy most se lesz.Mindenesetre minden paramétert , specifikácót lekérdeztem, hogy valóban az-e és az lesz benne, ami le van írva.Teljesen bontatlan csomagolás elvileg.De a puding próbája az evés, ahogy szokták mondani.Egy pici izgalommal várom a szállítást, majd beszámolok róla, ha akarjátok.

(#122820) kalif válasza Mikulásbá (#122817) üzenetére


kalif
csendes tag

természetesen ahogy megjön utánanézek, szokásom ellenőrizni.Magyar a billentyűzet erre kifejezetten rákérdeztem.Nem szlovák, vagy ragasztott, stb.

(#122821) rob210 válasza Ravenloft (#122816) üzenetére


rob210
nagyúr

Erre azt tudom mondani, mindegy mit veszel csak ACERT ne!
Ahogy már sokszor leírták itt sokan, /én is/ a készülékház egy vicc, olyan mint ha vennél egy rakat alkatrészt és kartonlapra szerelnéd.
Hulladék vékony ABS az egész.
Nincs bennük merevítés illetve nem megfelelő.
:R
Hiába erős a hardver, ha szétesik a kezeid között.
Némelyiknek pedig a hűtése is alulméretezett, melegszik mint az állat.

Renault power

(#122822) Ravenloft válasza Khelben (#122818) üzenetére


Ravenloft
tag

Hmm...értem, akkor Acer kilőve. Akkor marad a HP viszont abból most látok egy másik típust (HP Pavilion 15-AB221NH) mindössze 5e plusz költség, viszont többet tud. Szerinted?

(#122823) Ravenloft válasza rob210 (#122821) üzenetére


Ravenloft
tag

Na azt nem tudtam, nem ismerem a márkát (én már évek óta MBP használok és ott nincs ilyen anyaghasználati probléma) de akkor ezek után hanyagolom is.

Köszönöm az infót neked is!

(#122824) dknight válasza rob210 (#122808) üzenetére


dknight
tag

Asztali pcm van 20 éve, abban rakosgatom/cserélgetem a cuccokat folyamatosan, ezt az oldalt jobban is követem (bár nem vagyok nagy gémer), a notebook rész nem érdekelt korábban sem, ezután sem, csak gondoltam 40-ért ez is elketyeg, ha meg nem tetszik, ennyiért a jófogáson el is tudom passzolni.
Egyébként még mindig visszamondhatom a rendelést, mert nem fizettem előre, gondoltam átvétel előtt érdeklődöm, ha rosszak a visszajelzések, akkor törlöm a rendelést és kalap...
Nem akarom elhinni, hogy 2016-ban piacon lehet egy laptop, amin még a youtube is akad, de ha ennyi ember szidja, abban azért lehet valami. Hogy árulhatják akkor ezt 90-ért teljes áron?

Köszi a válaszokat :R és a lesajnáló szavakat StLui-nak :U

(#122825) rob210 válasza dknight (#122824) üzenetére


rob210
nagyúr

Én nem is akartalak bántani, sajnos kihasználják a lehetőséget és aki nem ért hozzá annak eladják az ipari hulladékot.
Ez a processzor 10" os tabletekbe való, vagy netbookokba. aminek még ki tudja hajtani a kijelzőjét, de azt se mondom teljes értékű élménynek.

Ha van lehetőséged mond le, hidd el csak bánnád, és jóval áron alul fogod tudni eladni, mert karácsony után tele lesz vele a "jó"fogás.

Renault power

(#122826) Mikulásbá válasza kalif (#122820) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ez ne zavarjon,őket sem fogja.Nekem is és s cimborámnak is simán belehazudták anno,hogy igen,magyar billentyűzetes lesz a gép-aztán pajtás odament,persze matricázott volt.
Itt ahogy már írtam vala,a kód szerepel az Asus hazai listáján,valószínű magyar lesz.

(#122827) takkert


takkert
tag

Hello ez IPS vagy TN
[link]

(#122828) Lajocska555


Lajocska555
újonc

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni. Nem tudok dönteni ez a 3 laptop közül, hogy melyiket vegyem:
[link]
[link]
[link]
Tudnátok segíteni, hogy kiválasszam a legjobbat? Köszi előre is! :)

(#122829) _Jana_


_Jana_
csendes tag

sziasztok!
Egy kérdésem lenn, ez a gép menyire jó 160 ezres kategóriában?

HP 250 SP Z2X98ES Notebook ezüst i5-6200U SSD Full HD DOS

Intel®Core i5-6200U Processzor (2,8 GHz), Dual-Core
39,6 cm (15") Full HD 16:9 LED Display (tükrözödésmentes), Webcam
4 GB RAM, 256 GB SSD, DVD videokártya, Fingerprint
Intel HD 620 videokártya, HDMI, USB 3.0, WLAN-ac, BT
Kein Betriebssystem, készenléti idő 6 h, 2 kg
Billentyűzet: magyar (NEM matricázott, háttérvilágítás nélkül)
Garancia: gyártói (HP márkaszerviz)

(#122830) rob210 válasza takkert (#122827) üzenetére


rob210
nagyúr

Élvezze a 4K/UHD lélegzetelállító tisztaságát
Az ASUS N sorozatú noteszgépek 15,6 hüvelykes IPS kijelzőjén

Ennyit idézek az asus oldaláról :R

Renault power

(#122831) rob210 válasza Lajocska555 (#122828) üzenetére


rob210
nagyúr

Én a középsőt a DELL-t venném, de ez az én véleményem, az Acert már leírtuk kicsit olvass vissza, az ASUS-al meg én megszívtam párszor, azóta nem bízok, benne, de ez csak az én tapasztalatom, van aki szereti és a ROG - ról elég jókat olvasni, de én sajna már nem kísérletezek vele többet.

Renault power

(#122832) Mobildeck


Mobildeck
tag

Nem látott valaki véletlenül Probook 430 G4-et akciósan valahol? FHD-SSD-i5 valahol 200 környékén motoszkál, hátha meg lehet csípni kevesebbért most :(

[2007] [sajnos nem mindig tudok a privátokra időben válaszolni]

(#122833) StLui válasza dknight (#122824) üzenetére


StLui
veterán

Nem lesajnáló, értetlenkedő volt. És most még inkább, asztali gépekkel képben vagy, ott menyibe kerül egy minimum konfig? Kicsi helyre összezsúfolva minden még drágább, hogy jöhetne ki még az eredeti árért is egy használható gép?

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#122834) lrigo


lrigo
tag

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Karácsony előtt
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) 300.000 Ft.
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Általános irodai, egyetemi dolgok, filmezés
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? nem
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 14", lehetőleg IPS, matt
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Napi hordozás, utazás közben nem
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) W10, de nem feltétel
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? min 128 GB SSD és 500 GB HDD caddy nélkül, ODD nem kell
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Új

Tömören a lényeg: SSD+HDD caddy nélkül, 14"

Preferált márka:
Dell, HP

[ Szerkesztve ]

Jó szóval oktasd, játszani is engedd... (JA)

(#122835) dknight válasza StLui (#122833) üzenetére


dknight
tag

Tavaly egy másik üzlet BFriday ajánlatában ASUS tabletet vettem 9.900,-Ft-ért, a mai napig használja a feleségem, minden probléma nélkül, miután a Nexus 7-e kijelzője rommá tört. Arról sem gondoltam volna, hogy valami acélos hw van benne, mégis az ő céljait kiszolgálja. Itt is valami hasonlóban bíztam, úgy néz ki, hogy elhamarkodottan...
Ha valakinek esetleg kell, átadom, ha nem, akkor holnap visszamondom.

(#122836) Lajocska555 válasza rob210 (#122831) üzenetére


Lajocska555
újonc

Köszi, én is erre gondoltam :)

(#122837) krisz901


krisz901
csendes tag

Sziasztok!

Egy kedves ismerősöm szeretne most venni laptopot, maximum 110.000 forintig( +5K még határeset).

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
napokban

(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
110.000(+5K)

(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek
munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
internetezés,filmezés,régebbi játékok azért fussanak el rajta mint pl.:cod2,ESETLEG a WoT.

(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
cod2,wot, 1024*768 med-low.

(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
15colos legyen, semmi más kritérium nincsen.

(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
hetente hozom viszem.

(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
win7 elég lenne.

(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
1TB nem lenne rossz

(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
semmi ilyesmi

(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
inkább csak új.

Többnyire ezt a laptopot nézegettem: http://tiptop-laptop.com/product.php?model_number=lenovo-300-15-series-n3540-cpu-4gb-ram-500gb-hdd-nvidia-geforce-920m-1gb-vga-15,6-hd-display

Egyéb öteletek esetleg? Igazán megköszönném !

Üdv.:krisz :))

(#122838) Khelben válasza krisz901 (#122837) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP 250 G4 a legolcsóbb ajánlott gép.

(#122835) dknight : 2 heted van kipróbálni, utána is visszaküldheted.

(#122834) lrigo : Dell E5470-ból ha minden igaz, van IPS változat. Másik lehetőség a HP Elitebook 840.

(#122828) Lajocska555 : az összefoglalót ha elolvasod és kitöltöd, akkor hamarabb tudunk segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#122839) LoJoCi


LoJoCi
csendes tag

Sziasztok!

Sajnos nem volt időm ma nézelődni, csak most kerültem gép elé.
Így hirtelen nem látok HP Probook 430 vagy 440 G4-et akciósan, csak 200k felett. Valaki esetleg tud boltot, ahol van még ezekből 200k alatt?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#122840) Mobildeck válasza LoJoCi (#122839) üzenetére


Mobildeck
tag

ugyanezt kérdeztem én is korábban, nem érkezett észrevétel, így valószínüleg nem látott senki sajnos :O

[2007] [sajnos nem mindig tudok a privátokra időben válaszolni]

(#122841) Dani82


Dani82
senior tag

Sziasztok

Faternak kene valamilyen laptopot vennem 100-120e Ft kozott
Szinte csak office jellegu tevekenyseg,word, excel, bongeszes es youtube. 15'' legyen legalabb es alapbol win10 legyen rajta.
Tudnatok kerlek ajanlani vmi best buy gepet erre a celra?

Koszonom :R

(#122842) Brandynew


Brandynew
őstag

Akik a Black Friday alkalmából terveznek laptopokra lecsapni, ezeket a típusokat nézzék meg a webáruházakban.

Ha valamelyik akciós és megfelel az igényeidnek, akkor megéri megvenni (nem akciósan is ezek az ajánlott gépek). Vásárlás előtt kérdezz rá, mert a különböző egyedi igényekre más-más típus a megfelelő.

Mindegyikből csak azt a konfigurációt nézzétek, amelyben legalább i3-as proci van. Sok Pentium/Celeron procis gépet akcióznak le, azokat semmiképpen se válasszátok, mert még a weboldalak betöltésével is megszenvednek.

Az árak az alapkonfigurációra vonatkoznak, a legolcsóbból is van, ami kétszer annyiba kerül (+ RAM, +SSD stb.).

IPS panel = sokkal-sokkal jobb képminőség és betekintési szögek, mint a belépőszinten megszokott TN paneles gépeknél.

100-150 ezer Ft:

HP 250 G4
HP 250 G5
Fujtisu A514
Dell 5558
Dell 5559
Fujitsu A555
Fujitsu A556

150-200 ezer Ft:

HP ProBook 430 (13", ebből az FHD-s G4 IPS paneles)
HP ProBook 440 (14")
HP ProBook 450
Fujitsu A555G (IPS panel)
Fujitsu A556G (IPS panel)
Asus K501

200-300 ezer Ft (Az Asus G551 kivételével mindegyik IPS paneles):

Asus G551 (nem IPS paneles)
Asus N551
Asus N552
Asus N752
Lenovo Y700
Asus ZenBook UX.xxx (13", a throttling miatt ne dedikált GPU-val vegyétek)
Dell 7559
Dell Latitude E5.xxx
Dell 7566
Asus G751JY-T73xxx és a magasabb kódszámú G-Sync verziósak (17")

(#122843) Ravenloft


Ravenloft
tag

Srácok, úgy hiszem utolsó kérdés.

Melyik legyen a befutó?

- ASUS K501LX 171e
- HP Pavilion 15-AB221NH 175e

A két termék tudása majdnem azonos, így nem tudom melyik érné meg jobban?! Tudom, hogy közel sem fontos szempont, de a mai világban van még létjogosultsága az optikai meghajtónak? Csak mert az Asus-ban nincs. Nem mintha ez hátráltató tényező lenne, csak gondoltam megkérdem. Továbbá mekkora teljesítménybeli különbség van az i5 6200U vagy az i3 5010U, illetve melyik az erősebb VGA 940M 4GB vagy a GTX 950 2GB?

Előre is nagyon köszönöm!

(#122844) ricky731


ricky731
tag

Sracok errol velemeny? HP Pavilion 15-au108na

[ Szerkesztve ]

(#122845) DeathLordX


DeathLordX
csendes tag

Sziasztok egyik lány ismerősömnek lenne ez a laptop, tudnátok többet is ajánlani esetleg?
Előre is köszi :)
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? ha esetleg van most akció black friday maitt akkor most ha nincs akkor 2 héten belül is ráér
(2) A gépre szánt összeg forintban? 90 ezer ft körül
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) ecxcel fontos ppt és word, és netezésre, másra nem használnám
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? nem használom egyátalán játékokra
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15,6 és 10 col közötti legyen
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? egyetmre hordoznám naponta utazás közbe nem használnám
(7) Operációs rendszer? nem baj ha van de az se ha nincs
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? 500 giga hdd 4 giga ram,optikai meghajtó nem baj ha nincs
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)nincsen
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) csak új

(#122846) kristoph08


kristoph08
csendes tag

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni 1-2 hónapon belül egy gépet, szinte kizárólag játékra, jelenleg van egy asztali gépem, de mivel csak hétvégén vagyok otthon, így hétközben nem tudok min játszani, mert a jelenlegi laptopom elég ergya. :D

(1) 1-2 hónapon belül, valószínűleg januárban.
(2) Nagyon maximum 300k, de ettől inkább csak kevesebb, bár mindenképpen részletre venném.
(3) Elsősorban főleg játék, egyébként kevés iroda és tanulás.
(4) Szeretnék fullHD-ban megfelelő részletességgel játszani az új játékokkal, de leginkább csak Overwatch menne rajta, esetleg WoW.
(5) 15.6-os kijelző, ettől nagyobb kényelmetlen lenne és ha lehet akkor matt IPS, de az IPS-hez ragaszkodnék, 1920x1080 felbontás kizárólag.
(6) Utazás közben nem használnám, heti 1-szer oda és 1-szer vissza lenne hordva, de egyébként asztaliként üzemelne.
(7) Windows 10.
(8) 512 Gb elég lenne sima HDD-ből, amennyiben belefér jó lenne benne SSD, de nem feltétlenül. Legalább 8 Gb ram és optikai meghajtót nem nagyon szeretnék bele, de ha jó ajánlat és van benne az sem zavar, de szeretem, ha minél vékonyabb a gép.
(9) Minél több USB port.
(10) Újabbat szeretnék, azt tudnám megvenni részletre.

Annyit kérdeznék még, bár lehet, hogy visszaolvasással rájönnék, hogy mi a különbség az Asus G és GL között?

Előre is nagyon köszönöm a segítséget!

(#122847) Khelben válasza DeathLordX (#122845) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nincs ennyiért ajánlott új gép. 115k a legolcsóbb i3as HP 250.

(#122848) DeathLordX válasza Khelben (#122847) üzenetére


DeathLordX
csendes tag

Igen sajnos én is erre jutottam keresésem közben, intel pentium processzort láttam még ami nem sokkal rosszabb mint az i 3 as 94 ezer volt, egy lenovo ideapad B51. Nem tudom mennyire jók ezek a processzorok ha elmegy az excel meg a youtube szerintem megfelel a lánynak.

(#122849) Dhampir válasza ricky731 (#122844) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem ismerem, de ránézésre tetszik a zsanér, és az, hogy hátrafelé fújja ki a levegőt, de ez fázós kezűeknek télen inkább hátrányt jelenthet. :)

(#122850) ricky731 válasza Dhampir (#122849) üzenetére


ricky731
tag

:C Az a baj nem nagyon talalok semmi reviewt rola, pedig kerestem hatha valamit talalok pro vagy kontra. Ilyesmi konfigot szeretnek, ilyesmi arban de nem nagyon vannak....

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.