Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#121151) belisa


belisa
csendes tag

Sziasztok. Szalagavató ajándékra keresek laptopot. Az ajándékozott amatőr videós. Ezzel szeretne továbbtanulni. Film vágásra szerkesztésre keresek laptopot. 250-270000 a keret. Ezt néztem ki. [link] Válaszotokat köszönöm.

(#121152) Khelben válasza belisa (#121151) üzenetére


Khelben
nagyúr

akciós Asus G551, Dell 7559. Lenovot a garancia, emagot a nem magyar gépek miatt kerülném.

(#121153) prtvlogan válasza Bkrisz9 (#121146) üzenetére


prtvlogan
aktív tag

Bocsánat ez kimaradt: 130.000 - 160.000 Ft között keresgélek. Bár ez alatt szeretnének, venni, szerintem nem találni normális gépet 130.000 alatt....

(#121154) Radványi


Radványi
aktív tag

Sziasztok,

Erről mit gondoltok ezen az áron jó vétel?

Asus UX305LA-FC016H

Processzor: Intel Core i5-5200U
Kijelző: 1920 x 1080
Memória: 8 GB RAM
Merevlemez: 128 GB
Grafikus kártya: Intel HD Graphics 5500
Operációs rendszer: Windows 8.1

2016.01.06 -án vásárolt. 24 hónap garancia.
Eredeti Windows 10 Pro

220.000.- HUF

[ Szerkesztve ]

(#121155) Khelben válasza prtvlogan (#121153) üzenetére


Khelben
nagyúr

256-os ssd-s gépet nem kapsz ennyiért. Vagy 128, vagy HDD-set kell venni és utólag belerakni nagyobb ssd-t. HP 250 G4 vagy G5 van ennyiért, Euronicsben most a G4 128-as ssd-vel, i3-mal 100k-ért van. 140 körül már van belőle HDD-s fullhd kijelzős is, az annyiból jobb, hogy ssd-t lehet utólag tenni bele, de kijelzőt nem.

(#121156) pollipudli


pollipudli
újonc

Sziasztok!

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Most azonnal, a napokban.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Nincs limit.
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Hobbi, otthoni multimédiás használatra, főleg filmnézésre és netezésre, office pedig tanulásra. Officeon belül főleg word, szakdolgozatra és beadandókra. Játék évente egyszer, nem annyira fontos. Inkább a jó minőségű filmek és sorozatok nézése, a jó kijelző. Programozás, Fotószerkesztés, renderelés, tervezés nem lesz.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
South Park, Walking Dead, ilyenekre. Nem akarok a legújabb játékokkal játszani rajta. Ezekkel is csak akkor, ha rám jön, évi egyszer.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Sajnos nem tudom mi a különbség, melyik a jobb, nagyon nem értek hozzá. Nagyobb kijelzőt preferálnám, mert nem nagyon lesz hordozva a notebook, minimum full hd felbontással. Szeretném, hogy jó minőségű legyen jó betekintési szögekkel.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Nem nagyon, évente ha 4x, az már sok. Nem szeretném utaztatni.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows 10, szeretném ha már telepítve lenne rá, mikor készhez veszem. Ugyanez az Office-al, nem akarok bajlódni vele.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD-t preferálnám, később pedig esetleg vennék egy külső hdd-t hozzá a filmeknek, stb. RAM-ból nem tudom, hogy az én felhasználásomra elég-e a 4GB. Ha nem akkor 8?! Optikai meghajtó nem fontos.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Gyors, megbízható legyen, 2 év múlva is használható és versenyképes notebook multimédiás használatra.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Csak új gép jöhet szóba.

Nagyon köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#121157) Khelben válasza pollipudli (#121156) üzenetére


Khelben
nagyúr

Alienware 17 R3, a boltban tudsz kérni bele SSD-t.
Ha kevésbé fontos a játék, akkor esetleg Zbook 17, de erre gyárilag win7 van telepítve, de adnak hozzá win10-et is. De ebben van SSD.

[ Szerkesztve ]

(#121158) haj válasza adika4444 (#121138) üzenetére


haj
csendes tag

Szia!

Köszi a választ. Úgy döntöttem, rá áldozok többet, így a kommented alapján ezt a gépet néztem ki

450 g4

Mit szólsz hozzá? Vagy ebben az árban akkor már lenne jobb ennél?

Köszi

(#121159) #63761920


#63761920
törölt tag

(#121160) superhybrid


superhybrid
újonc

Sziasztok!

Otthoni, multimédiás mindenes notebook-ot szeretnék vásárolni, szeretném megúszni max. bruttó 300.000 Ft-ból. Nem lenne hordozva, utaztatva, otthon lenne használva. Fontos lenne, hogy legyen rajta windows és office, mikor megveszem, és jó kijelzője legyen, mert főleg filmezésre és sorozatnézésre lenne használva. Szeretném, hogy megbízható és gyors legyen, kb. 15 inch átmérőjű monitorral rendelkezzen. Ha lehet, SSD legyen benne. Ezekre használom a mostani laptopot, amit szeretnék lecserélni: internet, film, sorozat, letöltés.

Köszi!

(#121161) Khelben válasza superhybrid (#121160) üzenetére


Khelben
nagyúr

A Windows+Office kapásból 100k, tehát már csak 200 jut a gépre. Így a jó kijelző (ips) kiesik. HP Probook 450 talán kijön fullhd kijelzővel ennyiből.
Ha refurbished gép is szóba jöhet, akkor 220-ért ez az Asus N551 jó választás lenne.

[ Szerkesztve ]

(#121162) superhybrid válasza Khelben (#121161) üzenetére


superhybrid
újonc

Szia! Köszönöm a gyors választ. Esetleg tudnál alternatívát ajánlani arra az esetre is, ha nem kell windows+office?

Nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#121163) Khelben válasza superhybrid (#121162) üzenetére


Khelben
nagyúr

Otthoni multimédiára, ha nem hordozod, akkor Asus N752-t vennék 300k-ból. Pont arra való, amire neked kell.

[ Szerkesztve ]

(#121164) Joco_77


Joco_77
aktív tag

Sziasztok

Megvettem a HP 250 G4 et. Raktam rá egy win7 et viszont ugye driver cd-t nem kaptam hozzá, nem volt a dobozban. Ez normális, hogy neten keressek drivert? Valaki esetleg tud egy linket adni?

Köszi

(#121165) #04441088 válasza Joco_77 (#121164) üzenetére


#04441088
törölt tag

Tessék.

[ Szerkesztve ]

(#121166) Joco_77 válasza #04441088 (#121165) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Köszi szépen, énis ezt találtam , biztosra akartam menni :)

(#121167) Khelben válasza Joco_77 (#121164) üzenetére


Khelben
nagyúr

Egyre több új gépben nem lesz már dvd, így nem is adnak mellé drivereket. A legtöbb gyártónak van olyan programja, amit felraksz és automatikusan leszedi az összes drivert a géphez.

(#121168) Radványi válasza Radványi (#121154) üzenetére


Radványi
aktív tag

Sziasztok,

Elnézést nem vagyok túl járatos ezen a fórumon, ha esetleg rosszul kérdeztem vagy hülyeséget kérlek jelezzétek, hogy akkor feltudjam tenni a kérdést a megfelelő módon.

Előre is köszönöm.

(#121169) Tin válasza Radványi (#121168) üzenetére


Tin
veterán

én vettem egy ux305ua-t, szerintem teljesen jó gép. viszont 128-as ssd-vel szívás lesz az egész, 256-os alá ne add, vagy cseréld ki (m2-es elvileg és cserélhető).

(#121170) Khelben válasza Radványi (#121168) üzenetére


Khelben
nagyúr

Az összefoglalót olvasd el.

(#121171) Wurten


Wurten
csendes tag

Érdeklődnék, hogy játékra + munkára (tehát lenne hordozva, de közben nem lenne használva) kb. ugyanazzal a konfiggal (nagyjából így: i7 6700HQ, NV 960M 4 GB, 8GB RAM, matt (ha lehet IPS) kijelző) melyik lenne jobb választás szerintetek és tapasztalat alapján?
ASUS N552, ASUS G551 vagy Dell 7559

Előbbiek mellett a fémház, utóbbinál a jobb hűtés szól. Nagyjából 330-350k-ig el tudok menni árban.

Előre is köszönöm! :R

(#121172) Khelben válasza Wurten (#121171) üzenetére


Khelben
nagyúr

Kb. amelyik jobban tetszik. Nekem a Dell tetszett a 3 közül a legjobban.

(#121173) Bkrisz9 válasza Wurten (#121171) üzenetére


Bkrisz9
őstag

Én a kinézett miatt az N-es ASUS-t venném, kevésbé gamer a kinézete így ha munka közben olyan helyre kerül akkor jobban mutat, de inkább i5-el kéne venni szerintem, jobban bírja hűteni és olcsóbb is.

Amennyiben OFF áradatot keltő mondanivalód van számomra kérlek keress meg privátban! Köszi! :)

(#121174) Wurten válasza Khelben (#121172) üzenetére


Wurten
csendes tag

Dell-nél félek a műanyag ház miatt, de amúgy nekem is nagyon tetszik. Köszi amúgy.

(#121175) Tikakukac válasza Wurten (#121174) üzenetére


Tikakukac
titán

Fém háza egyiknek sincs. Kibelezed az Asusokat ugyanúgy műanyag keret van alatta.

Ami amúgy nem baj, anno első G551-emet szedtem szét vagy 30 percig.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#121176) Wurten válasza Bkrisz9 (#121173) üzenetére


Wurten
csendes tag

A Dell is elég "konzervatív", ha úgy vesszük. Azért nem egy csicsás gamer laptop kinézete van, ugyan csal szolid a piros-fekete. :P

(#121177) Khelben válasza Wurten (#121174) üzenetére


Khelben
nagyúr

Nem kell tőle félni, normális műanyagból van, nem tejfölöspohárból.

(#121178) easylyamused


easylyamused
csendes tag

Sziasztok!

Kicsit összetettebb kérdésem lenne:
A Toshiba L755D laptopom VGA chip hibás (külső monitorról működik csak)
Az eldöntendő kérdés nálam az lenne (szűkösebb anyagi keretek között), hogy szerintetek megéri-e rákölteni most kb. 30-40 eFt-ot, vagy jobb lenne ha elengedném és egy új notebookot vennék. Milyen élettartam várható egy ilyen javított géptől?

És ha vásárlás mellett döntök:
(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Idén, év végéig.
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
kb. 100-130 eFt
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
irodai programok, böngészés, néha filmek, játék nem,
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
lehetőleg 14 – 15,6 között,
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
szinte egyátalá nem lesz hordozva, évente 1x-2x max.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Windows
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
nem várok csodát, uh HDD, optikai meghajtó nem feltétel, memória min 4GB
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, Bluetooth, webkamera, lehetőleg VGA port
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
új

Szóba jött 3 gép, kíváncsi lennék a véleményetekre:
http://www.arukereso.hu/notebook-c3100/fn:termekek-osszehasonlitasa:lenovo-ideapad-b51-30-80lk004bhv-p328347321,hp-250-g4-n0z81ea-p312388397,dell-inspiron-5558-180723-p300328969/
(Illetve nincs tapasztalatom a mysoft-tal, az egyik gép csak itt elérhető. Jó/rossz vélemény?)

Előre is nagyon köszönöm a segítséget, és elnézést a problémázásért!

(#121179) Wurten válasza Khelben (#121177) üzenetére


Wurten
csendes tag

Ez megnyugtató. Január-február környékén lenne majd esedékes a vásárlás. Várható valami újdonság addigra, kb. hasonló árkategóriában? (330-350k)

(#121180) Khelben válasza easylyamused (#121178) üzenetére


Khelben
nagyúr

Euronicsban van akciós HP 250 G4 128-as SSD-vel, i3-mal 100k-ért. I3 alá ne menj cpu-ban.

(#121181) MwC


MwC
csendes tag

Sziasztok!
Az alábbi szempontoknak megfelelő gép vásárlásához kérek tanácsot:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
1 hónapon belül
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
~250 ezer Ft
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
Multimédiás használat, full HD film nézés, böngészés, átlagos erőforrásigényű programok használata
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Játék nem jellemző.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
14", matt kijelző, ha belefér az árba, akkor full HD-s IPS
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Lakáson belül naponta többször is, kb havonta utazáshoz is.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Nem lényeges
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
256 GB SSD, ha belefér 8GB RAM. Optikai meghajtóra nagy ritkán szükség lehet, ezért az sem baj, ha külső meghajtóként csatlakoztatok egyet.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Fontos szempont a minél hosszabb üzemidő a sok hordozás miatt.
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Elsősorban új gépben gondolkodom.

Egyelőre ezt a [Fujitsu Lifebook E546] gépet találtam.
Van más javaslat, ami jobban megfelelne a feltételeknek?

(#121182) Khelben válasza MwC (#121181) üzenetére


Khelben
nagyúr

E754 és H730 van nálunk pár, én nem vagyok elájulva a Fujitsutól. A H730-ak közül az összesnek befoltosodott az ips kijelzője 2 év alatt. A billentyűzetük meg rémálom. Ha kicsit hozzáteszel, kapsz Asus N552-t, vagy ha kisebb kell, akkor UX303-at. Ha használt is játszik, akkor 180-200k körül ki lehet fogni HP Elitebook 840-et vagy Dell E7440-et fullhd ips kijelzővel.

(#121183) cellpeti


cellpeti
veterán

sziasztok!

milyen haszált ultrabookot érdemes vásárolni?(nem a legújabbra gondoltam)

Amilyet képzelek:

- alu ház
- normális kijelző
- hosszú üzemidő

Amire kell: net, film, fotó nézegetés, illetve nagy ritkán egy kis PS.

Én az Asus Zenbook-okat nézegettem, de...

[ Szerkesztve ]

Tigris, tigris, csóvafény...

(#121184) Khelben válasza cellpeti (#121183) üzenetére


Khelben
nagyúr

HP Elitebook 840 fullhd ips kijelzővel. Múlt héten még volt egy a laptopszalonnál, de most nem látom, lehet, hogy várni kell. Vagy veszel egyet más kijelzővel és teszel bele ips-t, aaz sem nagy macera, van itt ph-n is, aki megcsinálja.

[ Szerkesztve ]

(#121185) hunika1


hunika1
tag

A HP250 G5 X0N53ea nem IPS panel van. A betekintési szögön kívül, más hátránya is van?
. [link]

(#121186) Khelben válasza hunika1 (#121185) üzenetére


Khelben
nagyúr

Betekintési szög, színek, kontraszt mind rosszabb TN panel esetén. A G5-ben nem olyan rossz a TN panel, vannak annál sokkal rosszabbak is.

(#121187) hunika1 válasza Khelben (#121186) üzenetére


hunika1
tag

Köszi. Már egy jó ideje nyűglődöm. Egy multimédiás lapos kéne. Játék nincs. Csak a mindennapokra.Gyors, szép kijelző, jó hang s nagyon halk. Haha, tudom ilyen nincs. Újonnan 250e-ig

(#121188) Khelben válasza hunika1 (#121187) üzenetére


Khelben
nagyúr

A jó hangot elfelejtheted, az csak külső hangszóróval vagy fejhallgatóval lesz. Halk akkor lesz egy gép, ha nem terheled. Asus UX303 jó gép, billentyűzete nem az igazi, de a háza, kijelzője jó. Csak i3-nál gyengébb cpu-val ne vedd meg. UX303 i3, ssd

(#121189) hunika1 válasza Khelben (#121188) üzenetére


hunika1
tag

Írok itt össze vissza. Lényeges dolgokat nem írtam. 15,6 kéne, s nem igazán lenne hordozva.

(#121190) Khelben válasza hunika1 (#121189) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akkor hozzá kell tenni még a kerethez. Asus N552 alatt nem találsz ilyen gépet. A Dell 5559 alsókategóriás házban van, a Fujitsu A556G meg szerintem kifutott, mert nem látni sehol. Más ips-es gép meg nincs, amit ajánlani mernék.

Mediamarktban akciós N551, de nem tudom, hogy ez IPS kijelzős-e, meg kellene nézni.

[ Szerkesztve ]

(#121191) junior11 válasza Khelben (#121186) üzenetére


junior11
veterán

Szia, jobb a G5-ben a TN panel minősége, mint a Probook 450-nek? Mert a G2, G3 szériának botrányoson sz@r, nem értem, hogy tehettek bele ilyet egy ilyen gépbe, nagy kár érte...

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#121192) SLYM válasza Dhampir (#121035) üzenetére


SLYM
veterán

Megvásároltam a masinát még 213.5-ért (Asus N551JW-CN212), mert közben a ROG gép akciója lejárt (azóta már megint akciós), IPS panel van benne. A minimális lilásodás, a betekintési szögek és a színek miatt biztos. Van itthon 3 gép amivel össze tudtam hasonlítani, 2 TN-es és 1 IPS panelessel

[ Szerkesztve ]

(#121193) MwC válasza Khelben (#121182) üzenetére


MwC
csendes tag

Az eddigiekben Fujitsu laptopokat ajánlottatok, ezért keresgéltem én is ez irányban. Csak ez a széria gyenge, vagy a többi is, de az ár-érték arányuk miatt ajánlhatóak voltak?
Ha még teszek hozzá, akkor ez az Asus UX303UA megfelelő lehet?
(Vagy ha 14"-os kijelző kell, akkor a használt HP vagy Dell gépek.)

Most látom, hogy ajánlottál feljebb egy UX303-at i3 procival. Az mennyivel gyengébb az i5-nél? Mikor ajánlottab egy i5?

[ Szerkesztve ]

(#121194) Khelben válasza junior11 (#121191) üzenetére


Khelben
nagyúr

Igen, annál valamivel jobb. Legalábbis abban, amit teszteltem, jobb volt. Aztán hogy a HP-nál mennyire jellemző a panellottó, azt nem tudom.

(#121195) junior11 válasza Khelben (#121194) üzenetére


junior11
veterán

Köszi. Elszomorító, hogy 2016 végén még mindig nem alap a fullhd felbontás és az IPS panel a notebookok esetében, az okostelefonokba meg már nem tudják milyen hiper-szuper IPS-t és 2K-4K felbontás rakjanak bele :(((

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#121196) Shade45 válasza junior11 (#121195) üzenetére


Shade45
senior tag

Ha egy-egy notiból összejönne annyi konzumer eladás, ahány Iphone vagy Samsung okostelót megvesznek, valószínűleg már rég nem ebben a mederben vergődne az ágazat.

(#121197) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Lassan 1 hete érdeklődtem notebook ügyben. Dell 7559, Asus N552, G551 lett ajánlva. Igazából G551 lett volna nyerő, mert minden elvárásomnak megfelelne, de lekéstem a MediaMarkt akcióját, 280-ért ment a notebook, már visszaállt 314-315-re az ára.
Azóta olvastam néhány tesztet, pl: Asus G551 vs. Lenovo Y700 vs. MSI GE62 review-eket, néztem yt-on is pár videót, így aztán tényleg összezavarodtam.
Az Asus G551 külsőre jön be nagyon, de elvileg nem túl jó az anyaghasználata, és a hűtése.
A Lenovo Y700 elvileg nagyon jó hangzásban, hűtésben, anyaghasználatban és nagyjából minden féle tesztben nyert, csak a garanciáztatása nem egyszerű és a szoftvertámogatása.
A Dell 7559 viszont szintén nyert pozitív értelemben sok sok tesztben, külsőre viszont nem annyira jön be.

Így mit mondotok a három laptop közül?
A Y700 felé kezdek dőlni, de az Y topikban olvastam, hogy driverek telepítése után sokszor belassul, befagy a gép, valaki pl. azt írta, hogy 8-10 éves játékok kb. szaggatnak rajta, bár nem adok pár újonc véleményére, egy nem elfogult, hozzáértő ember véleményére lennék kíváncsi. :R

(#121198) cellpeti válasza Khelben (#121184) üzenetére


cellpeti
veterán

max 150k azt kihagytam

Tigris, tigris, csóvafény...

(#121199) moti07


moti07
tag

Erről a gépről van valakinek tapasztalata hogy milyen? Acer Aspire V3-371

(#121200) dugo_ válasza #04441088 (#121197) üzenetére


dugo_
veterán

Olvasd el a Telemax topikot, utána nem akarsz Lenovot, se semmi mást, aminek a szervizeléséhez annak a bandának köze van.

Edigiben megint/még mindig 230k a G551.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.