Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93020) kkp900 válasza Woodslave (#93019) üzenetére


kkp900
senior tag

Nekem is 49LA690S em volt és ennyire nem volt látványos!Akkor 5 eve az is 270 volt meg most ez is 55SK8100 as a mostani!Nem tudom hogyha a SK8500 ast vettem volna akkor tényleg jobb lenne e?És annak nagyobb e a kontrasztja?Vagy LG ben csak az OLED tudja ?Persze Full HD filemknél vagy 4K kurva szép a kép bár ott is láttam egy kis felhősödést a fekete részleteknél de azt a Yutube alkalmazásbóp indítottam Sony 4K demo filmnél is jelentkezett.Persze együtt lehet vele élni.Meg lehet szokni csak van e hasonló 300 ig más lehetőségem?Más márka VA panel vagy ilyesmi.Nem mellesleg vissza kellett vinnem az UPC Direkt HD felvevős rögzítős beltéri egységet mert nem volt hang a tv-vel!Kép volt hang semmi...Azt hittem a tv a szar de nem .Egyszerűen jó pár mostani tvvel állítólag nincs hang .Csakis a visszalépés a megoldás 2019 ben ez igen gyönyörű kedves UPC!Amit előtte vettem egy nappal samu azzal jó volt.De nem márkától függ hanem bizonyos tipusokat érint csak.Ezt nem is értem nem egy szabvány szerint csinálják őket?Akár LG belül is lehet eltérés?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.