Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92101) Dwatti válasza Zoza24 (#92095) üzenetére


Dwatti
addikt

....

[ Szerkesztve ]

(#92102) Dwatti válasza Zoza24 (#92095) üzenetére


Dwatti
addikt

Elírtam nem sk hanem az 49SJ 810 Auchan, 2 hétig 189 volt most kicsit több de 200 alatt van

[ Szerkesztve ]

(#92103) kenwood válasza Móncsa (#92077) üzenetére


kenwood
veterán

Markas 60-as tv 200 alatt nem kapni. Eloszor en is a trukkot kerestem a 140ks arban.
Oke,200 kotnyeken mar inkabb samu ,philips,amiben rendes 4k van,nem rgbw,de ennyiert ajandrk volt

Nekem a full hd es a 4k tetszik.alig erzek kulonbseget a haver 55xe85 sonyjahoz kepest pedig ket ilyen kijon az arabol.

1080p alatt viszont nagyon komoly gondok vannak nalam. Az elozo krt tvm 46 es 50 inch volt, de nagyon sokkal rondabb ezen, nem lehet kizarolag a meret miatt.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#92104) Taci válasza Móncsa (#92097) üzenetére


Taci
addikt

90%-ban Comedy Centralt nézek rajta, ami nem HD, és nagyon jó a képe, nagyon-nagyon szeretem. Kb. 2,5-3 méterről nézem.

Amúgy nem olvastam szerintem a korábbi hozzászólásaidat; okot keresel, hogy megvedd, vagy épp arra, hogy ne? Mennyiért? Ez a 180e Ft-os nepperes változat?

Az eredeti T-s árát (149e Ft) nagyon-nagyon-nagyon megérte. 180e Ft-ért már nem biztos, hogy megvettem volna, mert úgy számomra már túl nagy lett volna a különbség árban a régim árához képest, amennyiért el tudtam adni. De újra megvenném, nagyon megszerettem, főleg mert hatalmas. 49"-ost váltott, szintén LG volt az előd.

[ Szerkesztve ]

(#92105) dobolan


dobolan
senior tag

Sziasztok. Magic remote táv helyett lehet használni valamilyen air mouse-t, amin van billentyűzet is? Vagy webos nem támogatja ezeket? A magic remote árát kicsit sokallom.

(#92106) ßrainiac válasza dobolan (#92105) üzenetére


ßrainiac
addikt

En ugy tudom, hogy BT-s bill/eger parosithato hozzajuk. Bar ez lehet, hogy tipusonkent valtozik.

(#92107) Taci válasza dobolan (#92105) üzenetére


Taci
addikt

Próbáltad az LG TV Plus appot? Nekem nagyon bevált.

(#92108) Móncsa válasza Taci (#92104) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Egy 50 colos 4 éves LG 50PN 6500as plazma helyett venném , épp ezért 55colosat nem szeretnék a 65colos meg már nem férne el.
60colosból meg csak ez van ----- sajnos a 2018-as modellekből nincs 60 colos de még 58 colos sem csak 55 vagy 65 ---------vagy semmi , nekem mindenképpen középtalpas kell

(#92109) dobolan válasza Taci (#92107) üzenetére


dobolan
senior tag

Bill. + egér nem ok. Az appot nem próbáltam. Wifit ki is van kapcsolva, mert kábelen lóg a tv, de megnézem majd, ha lehet együtt wifit és kábelt is engedélyezni.

(#92110) pezo00


pezo00
tag

Sziasztok.

Lg 55UK6950PLB - hez tudnátok valami beállítást ajánlani mert nagyon bántja a szemem annykra borzalmasak a színek rajta.

Köszi előre is!

(#92111) seger


seger
addikt

Ledeket kell cserélni a tv-nkben. LG 50" mennyibe lehet a javítása? Valakinek tapasztalata? Házilag cserélhető?

(#92112) Remiel


Remiel
őstag

LG kisokos távirányító egyik percról a másikra megadta magát, nincs egy hónapos... ki és bekapcsolni tudom a tv, de ha megnyomok egy gombot, csak a kikapcsoló gomb villan fel, vagy 15-20 nyomás után beadja amit akarok, na nem mindet, csak néhányat, csatornaváltás, enter egyáltalán nem megy, annyira örülök.

11 napja jelentettem, hogy némi háttérvilágítás hiba van, állítólag megrendelték az alkatrészt, vagy csere az egész, most meg ez

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#92113) adagabor


adagabor
csendes tag

Üdv mindenkinek.

Kis segítséget kérnék. Cserélném a mostani 40" tvmet ,és kinéztem egy 55"- ost . Egy 20 m2-es szobába lenne, ahol 2-4 méter között néznénk. Egyetlen parám lenne, ami miatt nem venném meg, hogy egy ekkora szobára kb túlzás, és ha én vagy párom aludna, akkor az este olyan mint ha valami 1000wattos fényszorónál kellene aludni, mert hogy annyira bevilágítaná a szobát.
Vélemények ? ne parázzak annyira, mert hogy nem világít annyira este ? vagy egy ekkora szobába teljesen fölösleges egy 55"os tv??

Köszi a válaszokat!

(#92114) koxmatyi válasza adagabor (#92113) üzenetére


koxmatyi
tag

Szia nekem most lett 60 as ugy hogy kb 3-3.5 meterrol nezzem szerintem meg ez pont ideallis a 65 os tuti nagy lett volna 55-os is jo lehet ha kozelebrol nezzed de ha tavolabbrol akkor semmi kep se vegyel kisebbet, legalabbis szerintem.....
Igaz a fenye nem kicsi bar az en szobam 4×3 as

[ Szerkesztve ]

(#92115) adagabor válasza koxmatyi (#92114) üzenetére


adagabor
csendes tag

a 4x3as szobát nem világítja be rettenetesen nagyon este ????

(#92116) junior19 válasza adagabor (#92115) üzenetére


junior19
senior tag

Ha este sötétben nézitek, akkor a háttérvilágítás értékét le kell venni a megfelelő értékre, s akkor nem úgy működik, mint egy fényforrás. Persze csak akkor, ha nem téli sportokat néztek este.

codec project

(#92117) kenwood válasza adagabor (#92115) üzenetére


kenwood
veterán

Sokan felnek ettol de total alaptalan.mar alap profil eseten is a sotet szinek dominalnak,de estere valtoztathatsz is rajta.
Siman megcsinalod,h benyomod a 20 perces idozitot,befordulsz a fal fele,es par mondaton belul alszol is.
nekem oylan 3.5 meterrol a 60" siman jo,a 65 meg biztosan beferne,de szerintem a 75-el is max az ara lenne a problema.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#92121) kopi72 válasza adagabor (#92113) üzenetére


kopi72
aktív tag

En 11.5 m2-es szobaba veszek 65-oset, 2.5 meterrol fogom nezni.
3 eve egy 50-es van ott, es mar 1080P-ben is kicsi nekem (akkor majdnem 55-oset vettem, de sajnaltam ra a tobb penzt)
a 4K tartalom nezeshez, "mozi" elmeny -hez minimum kell ez a tavolsag es meret.

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#92122) Fox Mulder


Fox Mulder
aktív tag

Üdv!

Van egy LG 55UH7707 készülékem. Februárban lesz 2 éves és a bal alsó sarokban egy nagy részen fekete háttérnél világosabb a kép. Valamint függőleges "sávok a képben ami mozgó képeknél leginkább feltűnőek, pld. focimeccs alatt. Már kezdettől fogva ilyen de itt a fórumon olvasgatva valaki azt mondja, hogy szervizes probléma, valaki azt, hogy ez ilyen. Mit ajánlotok? Érdemes szervizt hívni, hogy megnézzék?

(#92124) Fox Mulder válasza #01819392 (#92123) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Igen, ezek már megvoltak, a jelenség akkor is fennáll.

(#92125) Gyarmati_


Gyarmati_
senior tag

Ez működhet a mostani készülékekkel is?

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#92126) V8engines válasza adagabor (#92113) üzenetére


V8engines
tag

Szia!
Ha éjszakára leveszed a fényt, nem világít annyira. :N
Gondolom csak, mert nincs ekkora TV-m.

(#92127) Kuter válasza Gyarmati_ (#92125) üzenetére


Kuter
senior tag

Működik , de el lehet cseszni vele a tv-t. Úgy hogy csak óvatosan.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#92128) Kazasi válasza seger (#92111) üzenetére


Kazasi
tag

Nyáron jártam a miskolci LG szervízben garanciális led készlet cserén. Azt mondták, hogy garancián kívül a javítás annyiszor ezer forint, ahány collos a kijelző. Házilag nem tudom mennyire javítható.

[ Szerkesztve ]

(#92129) Gyarmati_ válasza Kuter (#92127) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Köszönöm.
Nem akarok a "lelkébe túrni", csak kíváncsi voltam.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#92130) Janusz001 válasza Gyarmati_ (#92125) üzenetére


Janusz001
őstag

Régi lg 42ld420 -at így lehetett okosítani, mert alapból nem tudott divx/xvid/mkv -t lejátszani, szerviz menüben egy 0 -t 1 -es re és már meg is volt a drágább lg tv modell.
Mondjuk pont ma akartam cserélni, csak a futár olyan dobozban hozta ki a tv -t, mint az ementáli sajt, nem is vettem át.

(#92131) Sgt. Chris


Sgt. Chris
aktív tag

Nem tudom melyik a megfelelő topik...de 50-50%-ban van köze a WIN10-nek is. meg az LG SmartTV-nek is..

Szóval van egy LG 32LJ610V tv-m meg egy WIN10 Pro 64bit-et futtató gépem. Megpróbáltam a PC képét kitenni a TV-re WIFI-n, ehhez a TV-n elindítottam a ScreenSharing funkciót, a WIN fel is ismeri a TV-t, de aztán Nem sikerült csatlakozni...üzenettel megáll a tudomány. Valami extra trükkje van??

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#92134) seger válasza Kazasi (#92128) üzenetére


seger
addikt

Az durva....

(#92135) Janusz001 válasza #01819392 (#92132) üzenetére


Janusz001
őstag

Pedig ez bizony anno így volt, alapból usb -ről csak fénykép és zene opció volt, okosítás után film/fénykép/zene.

(#92136) kenwood válasza #01819392 (#92133) üzenetére


kenwood
veterán

Azert, mert nem lehet miden szobaban igenyesen elvezetni a hdmi,dvi kabelt.(utobb hangot sem visz,igy nem fogja a tv tviranyitoja kezelni)
Ha sikerul is,egy normalis kabel,amin atmegy a 4k hdr is,boven 10 ezer felett van,ha 5 meternel hosszabb lesz.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#92137) Gyarmati_ válasza #01819392 (#92133) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Azt se felejtsük el, hogy ha a készülék elvileg támogatja, akkor működnie kéne.
Ezt a funkciót még én sem tudtam használhatóvá tenni.
Az én laptopom új, a páromé pár éves, de ennek ellenére egyikkel sem megy.
Azt el tudom fogadni, hogy csak bizonyos feltételek esetén működik, de akkor azt írja már le a gyártó.
Ha pedig a funkció esetleges, akkor a vegyék ki és csak azután tegyék bele a termékbe ha az teljesen bevált.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#92138) Sgt. Chris válasza #01819392 (#92133) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Pontosan tudom, értem mit mondassz...DE, ha van ez az opció, akkor pl. a gyerekekről készült fotókat had mutassam már meg a nagyszülőknek a 32"-os TV-n, mintsem a PC monitorán. Mondjuk így a pendrive-ra másolgatást is megúsznám...

Nyilván nem 4K-ban akarom wifin átlőni az Avatart....de, hol is beszéltem én videó megosztásról?

Vagy, ha a moibilról sikerül a rögzített videókat feljátszani TV-re, nem gondolom, hogy a PC-m butább és alkalmatlanabb lenne.

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#92139) Dwatti válasza Sgt. Chris (#92138) üzenetére


Dwatti
addikt

LG Smart Share for Pc programot próbáld ki.

(#92140) Sgt. Chris válasza Dwatti (#92139) üzenetére


Sgt. Chris
aktív tag

Ezazzzz... :-) Perfect! Köszi a segítséget Uram! Megy a video, zene, fotóátjátszás... Király!

ASUS ROG Strix B350-F, AMD Ryzen 5 1600, 2*8GB DDR4 Corsair Vengeance LPX, ASUS RX470 4GB STRIX, Samsung EVO 970 250GB+Adata SP920 128GB SSD, 1TB+2TB WD HDD, FSP Hyper 600W

(#92141) jackooo84 válasza Dwatti (#92139) üzenetére


jackooo84
tag

Nekem is ez a progi van ès hàt...1-2 filmet nem akar làtni, hiàba frissìtem.

(#92142) Dwatti válasza jackooo84 (#92141) üzenetére


Dwatti
addikt

Új tartalom esetén nanuálisan keresd meg a könyvtárat és újra kijelölni és akkor látni fogja!

(#92143) kenwood


kenwood
veterán

Jol tudom, hogy win 10 alatt mar nem feltetele a wifi a screen sharenek,megy sima lan porton at is ?

Probalom az asztali gep desktopjat halozaton at kirakni a webos 3.5 tvre,de nem megy.
Amikor ranyomok arra,hogy csatlakozas vezetek nelkuli megjelenito eszkozhoz,elkezd keresni,de nem talal semmit.

Egyeb eszkozkent megjelenik a gephazban a tv, de ott csak eltavolitas opcio van,beallitasok nincsenek ::

Tvn minden mas megy,meg a plexes medialejatszas is sima liba,csak ez nem akar valamiert menni :

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#92144) Ironhide válasza #01819392 (#92118) üzenetére


Ironhide
tag

Szia!

A hang ilyen szempontból nem lényeges, a pc-ről megy úgyis az 5.1. Nálam úgyis csak pc lesz rákötve. Nagyon a lant is talán csak azért kapja meg, ha netán a nas-ról akarnék pc nélkül filmet játszani.
Teljesen jól, érthetően írtad.
Akkor a lényeg, hogy semmi extra app nem kell a pc használatához.
A többit majd ha meglesz. :)
Köszi

Ironhide

(#92145) Taci válasza kenwood (#92143) üzenetére


Taci
addikt

Nekem ugyanazon menüpont alatt a következő kategóriákban szerepel a tv:

1. Hang
2. Vezeték nélküli megjelenítők és dokkolók
3. Egyéb eszközök (itt 4-szer is 2-2 különböző ikonnal)

Így kellene lenni neked is szerintem. Semmi különös dolgot nem csináltam, a Windows magától adta hozzá ezeket az eszközöket.

(#92146) Remiel válasza #01819392 (#92120) üzenetére


Remiel
őstag

3 hetes a tv és a távirányító is, a nappaliban van virág 0, ruha se sok, ha ennyi idő alatt és ennyitől "betaknyosodik" akkor bajban leszek

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#92147) Dwatti válasza Remiel (#92146) üzenetére


Dwatti
addikt

Egy újra párosítás megvolt ?

(#92148) Remiel válasza Dwatti (#92147) üzenetére


Remiel
őstag

mivel? szinte semelyik gomb nem reagál (kivéve a kikapcsolás), csak pár, az is akkor ha nyomkodom mit a hülye... ez vonatkozik a hangerőre is, még a menüt sem tudom előhozni, mert az enter totál nem reagál semmire

annyi történik, hogy bármelyik gomb megnyomására a kikapcsológomb pirosan felvillan, de ez az össz reakció

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#92149) V8engines válasza Kazasi (#92128) üzenetére


V8engines
tag

Itt előny a 32". ;]

(#92150) Dwatti válasza Remiel (#92148) üzenetére


Dwatti
addikt

Exit gomb 5 sec... vagy a Vissza és a Hone gombal kellene, egyébként 2,4 GHz vezeték nélküli LAN-es eszközök és a mikrohullámú sütő is bezavarhatják. . esetleg elem csere, de gondolom ezt már próbáltad.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.