Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92151) harley


harley
senior tag

hello

van egy bluetooth fejhallgatóm, viszont a tv-n nem találok bluetooth lehetőséget.
hogyan tudnám a fejhallgatón hallgatni a tv hangot??

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#92152) Remiel válasza Dwatti (#92150) üzenetére


Remiel
őstag

elem megvolt, elsőre, exit gomb jelen esetben a back? mert a videón ahol exit van ott nálam a menü fogaskerék

majden 3 hétig kifogástalanul ment, annyi történt, hogy hazaérve kapcsolgattam, majd asztalra letettem, játszottam pc-n (nem ez a monitor), a háttérben ment a tv, majd el akartam kapcsolni kb egy óra múlva és onnantól annyi

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#92153) Dwatti válasza Remiel (#92152) üzenetére


Dwatti
addikt

Próbálgasd de szerintem a fogaskerék , mivel az ki is lép a menüből , de típus szerint. tv használatiban biztos benne van < UK 6950

[ Szerkesztve ]

(#92154) Dwatti válasza Remiel (#92152) üzenetére


Dwatti
addikt

GUIDE gomb 5 sec... (LG AN-MR18) 2018

[ Szerkesztve ]

(#92155) Remiel válasza Dwatti (#92154) üzenetére


Remiel
őstag

igen már megtaláltam a leírásban, semmit sem ér sajnos

remek ott volt, hogy hogyan kell törölni a távirányítót, majd párosítani

azóta új távirányító regisztrálása, majd pár másodperc múlva: sikertelen... természetesen mindent próbáltam, 5 sec nyomás a guide gombon ésatöbbi

[ Szerkesztve ]

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#92156) Dwatti válasza Remiel (#92155) üzenetére


Dwatti
addikt

Tv visszaállítása alapbeállításokra az nem párosítja újra ?

(#92157) Remiel válasza Dwatti (#92156) üzenetére


Remiel
őstag

nem

de félsiker, már gombokkal és ide oda nyilakkal tudom irányítani a tv, de set top box nem (eddig ment), de pl a egér mutató vagy mi a fenének nevezzem nem jön elő és folyamatosan tolja az enterre ezt az új távirányító regisztrálása, majd sikertelen próbálja újra dumát

"Never stop dreaming" - Freddy Krueger

(#92158) PartyNewl


PartyNewl
tag

Sziasztok

Olyan jelenséget produkàl a TV-m hogy mikor ‘hdmi nem csatlakozik’ képernyő bejön akkor villog a kép és ha közben bejön a pl PS4 menüje oda is tovább viszi vagy ha váltok Youtube-ra akkor ott is villog, de ha ez a képernyő nem jelenik meg akkor semmi baja. Mi lehet a probléma illetve lehet e kezdeni vele valamit?
Egy LG UH950v számú televízióról van szó.

(#92160) Kuter válasza #01819392 (#92159) üzenetére


Kuter
senior tag

Mióta megalkották.

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#92161) Franz51


Franz51
tag

Üdv,
Újra S.O.S!

LG60UJ634 tv, webos 3,5 okossággal. A webos az RTL Most tartalmait - pl sorozatok videóit - nem játssza le.

Az üzenet : hiba történt a lejátszás közben, inditsa újra. Persze az újra indítás is semmi.
Ha valaki tud segíteni megköszönöm!

(#92162) Gyarmati_ válasza #01819392 (#92159) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Ha jól tudom a DVI és a HDMI között épp a hang a különbség.
A HDMI-n megy a kép mellett a hang is, a DVI kábelen csak a kép.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#92165) Kuter válasza #01819392 (#92163) üzenetére


Kuter
senior tag

Infórmálodás helyett inkább ki próbáltam
Nem viszi át ha, nvidia 1070 hdmi ki- lg 27 és egy 24 monitor dvi be hang nincs.
De ha hdmi csati ki és be oldalon akkor van hang.
Valószínűleg a monitor dvi csatijában nincs bekötve azok a lábak amik kellenének a hangra :(
Az igaz hogy találni ilyen hdmi-dvi+jack csatis kábelt ,viszont az már nem digitális jel

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#92166) dobolan válasza #01819392 (#92164) üzenetére


dobolan
senior tag

DVI-DVI kábelen is átmegy a hang, ha a küldő hardver támogatja az audió ilyen jeltovábbítását. Gondolom a kérdező VGA kártya DVI outputról beszél, ebben az esetben meg meg kell nézni, hogy támogatott-e az átvitel hdmi audio via dvi, stb., eszközkezelőben meg lehet nézni.

(#92168) kenwood


kenwood
veterán

Hivatalosan csak kepet tamogat a dvi
Letezik olyan megoldas, hogy bizonyos analog kep labakat hangra hasznalnak,es a masik vegen hdmi van,de ez nem szabvany,hanem utolagos takolas.
A legtobb vga,ami hangot is tud kezelni, eleve hdmi csatlakozos.
Maximum ott lehet ertelme, ahol foglalt a hdmi,de az meg aztan viszonylag ritka, hogy 1 pcre ket olyan megjelenitot kotsz,aminek hangra van szuksege.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#92171) arni1


arni1
aktív tag

Emagnál mennyire jó vétel most ez a TV? Ehhez jár magic remote? VA vagy IPS paneles? (filmezéshez lenne 90%ban)

szerk.: 6950 ugyanebből mennyivel tud többet?

Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#92172) kenwood válasza #01819392 (#92170) üzenetére


kenwood
veterán

A hdmi 2.0a szabvany a hdr-t is tamogatja, hivatalos.
Dvi wikipedia : A DVI szabvány szerint a csatlakozó 29 pines ("láb"as) lehet mely esetén, már mindkét DVI-A és DVI-D szabvány csatlakozását is meg lehet oldani vele. A DVI technológia önmagában kevés a hangátvitelhez mivel sávszélessége nagyjából 165 MHz. Bizonyos változata kompatibilis a HDMI szabvánnyal, ami már hangot is közvetít. Ebből kifolyólag a DVI-D hez alapesetben külön hangátvivő közeg kell, ez általában vagy egy 3,5mm-es jack vagy valamilyen USB kábel lehet

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#92175) dobolan válasza kenwood (#92172) üzenetére


dobolan
senior tag

Nem nagyon akarok belefolyni, de most már minden össze-vissza van keverve. Digitális hangátvitelről volt szó szerintem, 165Mhz en 5 Gbit/s átvitel is sikeres.

(#92176) arni1 válasza #01819392 (#92173) üzenetére


arni1
aktív tag

Köszi, idáig én is eljutottam.. De még a gyártó honlapján se írják hogy milyen panel van benne, a magic remote-hoz azt írják , hogy ready (bár ebből nekem az jön le, hogy nem adják hozzá). Továbbá a 6950-hez képest érdemi különbséget nem találtam(a távirányítón kívűl).

(#92177) #92540160


#92540160
törölt tag

Üdv!

43uk69-re tudnátok ajánlani olyan alkalmazást filmek lejátszásához, ami megjegyzi, hogy melyik fájlt nyitottam meg legutóbb?

(#92178) Gyarmati_ válasza arni1 (#92171) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Szia!

A specifikációt nézve kb. ugyan az mint a 6950, magic remote-t kell külön venni ha szeretnél.
Nekünk a 6950 van, 50-es méretben az VA paneles, így gondolom ez is az lesz.
Mi elégedettek vagyunk vele.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#92179) Gyarmati_ válasza arni1 (#92171) üzenetére


Gyarmati_
senior tag

Itt össze tudod hasonlítani.

EATON motorvédő kapcsolók eladók, keress privátban.

(#92180) Dzsosy válasza Zozo® (#91789) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Szia!

Lett a problémára megoldás?
A Telenoros ismerőssel beszéltem, ők azt mondják nem változtattak semmin. Az LG meg gondolom nem foglalkozik ezzel.. :S Marad a chromecast?

(#92181) tomriddle74


tomriddle74
tag

Sziasztok.

Ma reggel az UJ6307 tv-m webos 05.80.10 re frissült.
Nem is tudtam, hogy már van 5ös webos.

(#92182) Fox Mulder válasza tomriddle74 (#92181) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Mert az nem az. Ez a szoftver verzió. Nekem nem frissült 5.30.25. LG7707.

[ Szerkesztve ]

(#92183) blakey válasza tomriddle74 (#92181) üzenetére


blakey
titán

Előző (is) 05.80.04 volt.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#92184) tomriddle74


tomriddle74
tag

Nekem az előző 4. valami volt.

[ Szerkesztve ]

(#92186) brucka


brucka
tag

Sziasztok!

Nem tudtam hol kérdezzem,de talán ide illik a legjobban.
Nem régen vettem egy 55uk6300mlb-t és nem tudom hogyan tudnám hozzá csatlakoztatni a vezeték nélküli fülhallgatóm [link]
Én vagyok a béna esetleg erősítő vagy vmi egyéb kellene hozzá?

(#92190) harley válasza harley (#92151) üzenetére


harley
senior tag

(#92151)??

[ Szerkesztve ]

"Olyan még nem volt, hogy ne lett volna valahogy" :)

(#92191) Zoló1981


Zoló1981
tag

49UK6470PLC mellett döntöttem.

Középtalpas 4k UHD HDR IPS AI, ohne SCART, se 3,5 fejhallgató Jack...

140 000.-

Zoló, a segédM. - Samsung Galaxy S7 | acer aspire E15 | LG 32LA620S | LG 55UH850V | LG G2 mini (D620r)

(#92192) gaborm69


gaborm69
aktív tag

Lg 55uk6500mla vajon miért nem kapcsolja ki a külső vinyót ha nincs használatban.Usb-re van dugva.Elődje tudta ezt.

Samsung Galaxy S20 FE

(#92193) Taci válasza #01819392 (#92189) üzenetére


Taci
addikt

Köszi a linket!

Bár én direktben nem ezt kerestem, de most, hogy megnéztem, mi is ez a technológia, akkor láttam, hogy a tv-m (60UJ634V) támogatja, így nem kell a jack-ek babrálnom, mert BT-os a hangrendszerem. Munka után ki is próbálom.

Köszi! :R

(#92194) Dwatti válasza gaborm69 (#92192) üzenetére


Dwatti
addikt

Tudja csak a beállításoknál be kell kapcsolni. Azt hiszem az eco menü alatt.

(#92196) gaborm69 válasza Dwatti (#92194) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Úgy emlekszem be van kapcsolva.De ha haza megyek azérz megnézem.Egy pendrájvot pedig állandóan ledobál.

Samsung Galaxy S20 FE

(#92198) BenceShearer


BenceShearer
aktív tag

Sziasztok!

A LG 50UK6470PLC és a LG LG 50UK6950PLB között a fémes borításon és a távirányítón kívül van különbség (panel, proci, elektronika stb.)?

Ezen 2 tévén gondolkozom, pár élőben még nem láttam őket, csak a olvasgatok.

Illetve valahol azt olvastam, hogy az LG 6-os szériája a pixelek elrendezése miatt valójában 3K-snak tekinthetőek. Ez tényleg így van?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.