Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) aznem válasza rehotom (#2446) üzenetére


aznem
tag

Köszönöm a választ!

(#2452) a1connect


a1connect
csendes tag

Sziasztok!

Ha ki tudom fizetni az LG tv-t (EDIGITAL - 240000Ft), akkor érdemes Cetelem hitelkártyát igényelni a 15%-os kedvezményért, majd befizetni a teljes összeget?

Állítólag a kártya éves díja 3600Ft (ezt bukom)
De a TV így 36 000 Ft-al olcsóbb lenne, azaz több mint 30eFt-t nyerek, ha kapok
a közalkalmazotti fizumra ennyi hitelt.

Vagy ez csak álom?

(#2453) Kroni1 válasza a1connect (#2452) üzenetére


Kroni1
veterán

Érdemes, a kártyát meg lemondod egy év után, és akkor nem kell a kövi évben már fizetni..

(#2454) zzola válasza a1connect (#2452) üzenetére


zzola
félisten

Mindenképp! Megveszed kártyával/ra, 2 nap múlva meg visszafizeted rá...:)

(#2455) Bélaaaa válasza zzola (#2454) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Nekem nem adták meg a hitelt! Azt mondták, keveset keresek... megvettem egy összegben.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2456) a1connect válasza Bélaaaa (#2455) üzenetére


a1connect
csendes tag

Nem biztos, hogy a csak a kereset a lényeges. A stabil munkahely is sokat számíthat. Gondolom osztanak/szoroznak :-)

(#2457) zzola válasza Bélaaaa (#2455) üzenetére


zzola
félisten

Úgy gondoltam, ha van C*telem kártyád, arra megveszed...nem pedig új hitelt igényelsz!

(#2458) Zanik válasza BloodRay (#2448) üzenetére


Zanik
addikt

És melyik a legolcsóbb backlight-os LG széria?

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#2459) v!ct0y válasza Kroni1 (#2447) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ma voltam a maglódi osanba és LW5500 ből már csak a kiállított darab volt persze egy fillérrel se adnák olcsóbban. LW 4500ből meg már csak 1db volt a központi raktárban.

(#2460) Kispósi válasza v!ct0y (#2459) üzenetére


Kispósi
aktív tag

én a Corában vettem amikor volt a "visszaadjuk az ÁFÁ-t" akció. Azaz 260e -ből lejött a 25% amit persze csak a Coában lehet levásárolni utalvány formájában de enni úgyis kell úgyhogy végül is megérte szerintem :)

(#2461) kirkri válasza v!ct0y (#2459) üzenetére


kirkri
addikt

Onnan már csak egy ugrás a csömöri Auchan, bemenjek neked reggel meló előtt megkérdezni, hogy van-e? Melyik méretet keresed egyébként?

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#2462) drstupid válasza v!ct0y (#2459) üzenetére


drstupid
tag

Nézd meg a Megaparkot vagy az Europarkot (utóbbinál jó áron volt a tv 239.990 azthiszem )

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#2463) v!ct0y válasza kirkri (#2461) üzenetére


v!ct0y
veterán

Á nem kell kösz! Kicsit elhalasztom most a vásárlást.

(#2464) kirkri válasza v!ct0y (#2463) üzenetére


kirkri
addikt

Rendben

21 éve a Prohardveren! ™

(#2465) Kroni1


Kroni1
veterán

Tudja valaki, hogy az LW5500as TV-k szervízmenüjében egyébként a DVR funkció mellett mást nem lehet/érdemes bekapcsolni?!

(#2466) klevi1967 válasza Kroni1 (#2465) üzenetére


klevi1967
tag

Szerintem máshoz NEM SZABAD HOZZÁNYÚLNI! Mert aztán :W

(#2467) Béla29


Béla29
csendes tag

150k MM-be 42lv4500

(#2468) Kroni1 válasza klevi1967 (#2466) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem is mertem máshoz hozzányúlni.. :D

(#2469) zzola válasza Béla29 (#2467) üzenetére


zzola
félisten

Az elég baráti ár!

(#2470) RockCNC


RockCNC
senior tag

A DVR funkció müködik magyarországon?

(#2471) drstupid válasza RockCNC (#2470) üzenetére


drstupid
tag

Igen csak digitális csatornákon

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#2472) csak1ember


csak1ember
csendes tag

Egy 42" tévé dobozának mekkorák a méretei ?

( hatalmas logisztikai szervezésben vagyok )

(#2473) klevi1967 válasza RockCNC (#2470) üzenetére


klevi1967
tag

Most gyepálok le egy hdd-t, majd kipróbálom. Volt egy Mindigtv-vevőm ezzel a funkcióval, ami nagyon jó volt. De miért tiltják le a tévénél (pl lw650s), azt nem tudom, szerintem az új tévék eladhatósága miatt. Pedig legfeljebb vennék egy médialejátszót, ha nem menne (pl. pana sd skype). Az a DTS-es dolog is zavar, mert így mindig kínlódni kell a hangcsatorna levételével, átalakításával, majd visszafűzésével, hogy többnyelvű maradjon. Nekem eddig pozitív tapasztalataim voltak az LG-vel, de ne kiabáljam ki! Még ez a fülhallgató be-kidugás ha nem lenne, csak hangerő-állítás, az lenne a jó.

(#2474) gangura válasza csak1ember (#2472) üzenetére


gangura
csendes tag

suzuki swift sedan hátsó ülésen keresztbe, de lehúzott ablakkal, mert csukott ajtóval, felhúzott ablakkal nem fért be :Y

ez a módszer esőben nem jó, de mostanában nem mond esőt :D

(#2475) csak1ember válasza gangura (#2474) üzenetére


csak1ember
csendes tag

köszi ! Szerintem az enyém is kb hasonló szélességű lehet ( egy Lantra ) , vagy talán még egy kicsit szélesebb is .... elgondolkoztató... csak haza kellene majd hozni saját kocsival. Egy 130cm hosszú bútorhátlapot hoztam ma haza, az simán elfért hátul hosszában. Mert, majd a szekrénysort is szét kell robbantanom, (ha nem lesz itthon senki ) hogy beférjen a "drágaszágom" . :DD

(#2476) birooo


birooo
tag

Sziasztok!

Tudtok jó szívvel ajánlani 160-170 ezer körüli 42" tv-t?
Amik itt a forumban jó értékelést kaptak, 42lw650, 42lw5500 kicsit meghaladják a lehetőségeim. A Samsung 40d6100-t néztem, az 170-180 között lenn és ehhez hasonló kellene tudásban.
Köszi előre is.

(#2477) tibtibx


tibtibx
csendes tag

Sziasztok!

Miért jó a műholdas antenna bemenet az LG 570S-en?

(#2478) klevi1967 válasza tibtibx (#2477) üzenetére


klevi1967
tag

Nekem 650S-em van. Megszenvedtem vele, míg mindent rendbe raktam (csatornaugratás, stb), de így nem kell külön távpiszkát használni. Jelentem, hogy a DVR funkció kitűnően megy! :D

(#2479) Mészyke válasza VateRicsi (#2440) üzenetére


Mészyke
csendes tag

Ha nem lesz jó az Avatar szólj. Nekem meg van Magyar-Angol nyelvvel és felirattal. Az eredeti angol mellé én pakoltan össze a magyart... és a felirat is half sbs... mert találkoztam sok olyan filmmel amin csak sima felírat volt.

(#2480) VateRicsi válasza Mészyke (#2479) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Köszi, igazán rendes vagy. Már megvan a film, sőt tökéletes minőségben és magyar szinkronnal, csak sajnos az utolsó 10 perc valamiért lemaradt. Elég bosszantó, de emiatt már nem töltöm le újra, maximum sima divx-ben és a végét nem 3D-ben látjuk ha legközelebb megnézzük. Most lett volna fontosabb, mert a barátnőm először látta és pont a harci jelenetek utáni boldog befejezés maradt le, amin akár meg is hatódhatott volna.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2481) Kroni1 válasza Mészyke (#2479) üzenetére


Kroni1
veterán

Van half sbs felirat?! :Y Én már kezdtem azt hinni hogy a 3D filmeket nem lehet felirattal nézni, de akkor ezek szerint mégis. :D

[ Szerkesztve ]

(#2482) Kroni1


Kroni1
veterán

Kipróbáltam az Androidos telókon használható LG TV Remote programot, és nagyon ügyesen távirányítja a TV-met! eddig se akartam de ezután pláne nincs is szükségem Magic Motion-ra! Ja és LAN-on csatlakozó TV-t is kezel, tehát WiFi stick se kell hozzá!

(#2483) klevi1967 válasza Kroni1 (#2482) üzenetére


klevi1967
tag

Na ezt nem értem Androidos telóval Wifi Stick nélkül távirányítod? Amúgy sikerült a Youtubon betűt beírni a saját tasztatúrája (tv-billentyűzete) nélkül?

(#2484) Kroni1 válasza klevi1967 (#2483) üzenetére


Kroni1
veterán

Igen, a lényeg hogy a TV ugyanarról a wifi routerről kapja a netet LAN-on, mint a telefon a wifi-t, és így nincs szükség a wifi stick-re! Youtubeot kipróbáltam, csak a TV saját billentyűzetén lehet írni, de ott megy rendesen.

[ Szerkesztve ]

(#2485) stilo18


stilo18
addikt

Sziasztok! A heten gazdagabb lettem egy 42LV4500-assal. Es lenne egy olyan kerdesem,hogy az mkv fileoknak miknek kell megfelelniuk, hogy a tv lejatsza oket? Mert leszedtem 2 db-ot, de egyiket se vitte...720p-sek voltak,x264-esek...
Elore is koszonom a segitseget!

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2486) klevi1967 válasza stilo18 (#2485) üzenetére


klevi1967
tag

Szedd le a MediaInfo programot, ha az mkv fájl Level4.1, vagy kissebb, akkor valószínűleg kell vinnie. Ha nagyobb: átkonvertálod (órák-napok kérdése), vagy letöltesz egy másikat.

(#2487) stilo18 válasza klevi1967 (#2486) üzenetére


stilo18
addikt

Koszi a segitseget! Szoft.frissiteni, hogy tudok? Mert az LG oldalan nem talaltam semmit...
(Tegnap felhivtam az LG ugyfelszolgalatat es azt mondta a csajszi, hogy a lejatszahato fileok listaja a szoftver frissites segitsegevel novelheto...tehat tobb mkv-t fog vinni a tv.)

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2488) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, köszi a sok tanácsot, boldogabb lettem egy 42LW5500 -val. Nagyon bejön a tévé.
Tud valaki egy helyet ahonnan le lehet tölteni az LG-s 3d demót ? Guglén kerestem de nem találtam meg ='(

A játék az nem játék!

(#2489) Asógor


Asógor
csendes tag

Próbáld meg itt.
http://www.3dsbs.com/3dsbs-releases-3dmovies/421-lg-demo-disc-3d-2011-1080p-over-under-3dsbs-reelase.html

(#2490) VateRicsi válasza Kroni1 (#2484) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Pont ugyanígy megy nálam is az LG Remote, csak azt nem értem, miért nem lehet a telefon billentyűzetét használni?! Majdnem olyan gyorsan tudok írni rajta mint számítógépen, de hogy egy célkereszttel kelljen egyesével ráböknöm a tévéképernyőn a betűkre, az nagyon idegesítő. Azt hittem ezért van az LG Remote és pont ezt a (szerintem) legfontosabb dolgot hagyták ki belőle.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2491) Lézerparaszt válasza Asógor (#2489) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Kösz, pont ilyen kellene nekem, viszont ezeken az oldalakon korlátozva van a letöltés, egy hét alatt nem jönne le ='(

A játék az nem játék!

(#2492) mimov8


mimov8
csendes tag

sziasztok tudja valaki hol lehet a legjobb áron megvenni most az lg47lw5500-ast

(#2493) stilo18 válasza klevi1967 (#2486) üzenetére


stilo18
addikt

Délelőtt lekaptam az Avatart 720p-be, (Formátum profil : High@L4.1) ezt sem viszi...:(
Ötlet? Mert ezt akkor azért viinie kéne, nem?

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#2494) VateRicsi válasza mimov8 (#2492) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Amennyire én tudom, most 268 az új ára elég sok webáruházban, ezért gondolom ki is tudják szállítani ennyiért. Nekem az AVPlanetből ingyen kihozták, bár én még 273-mat fizettem érte. Nem hinném hogy 268 alatt bárhol lehetne kapni, szerintem nagyon jó ár érte. Viszont érdemes arra is figyelni, hogy hol mennyi garanciát adnak, mert még tart az 5 éves akció!

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2495) mimov8 válasza VateRicsi (#2494) üzenetére


mimov8
csendes tag

Köszönöm én is ott láttam a legjobb árat ott is megvan hozzá a hét szemüveg?

[ Szerkesztve ]

(#2496) Iomega


Iomega
őstag

Sziasztok!

Nem olvastam vissza, így lehet, hogy volt már ez a kérdés.
Van egy LG 42LE5500-as tv, amit szeretnék frissíteni. Mi a legújabb firmware ehhez?

Annyit érünk, amennyi szeretet van bennünk. - "Ne menjen le a Nap, a te haragoddal!"

(#2497) VateRicsi válasza mimov8 (#2495) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Sajnos csak két szemüveget adnak hozzá, nem is tudtam hogy valahol hetet is mellékelnek. Apróhirdetésben találtam egy 5 darabos szettet 4 ezerért, azt még megvettem hozzá, ezzel együtt már 277-ben van a tévé, de azt mondom hogy ekkora összegnél már teljesen mindegy. Az ingyenes kiszállítás miatt nekem megérte és csak egy napot kellett várnom rá.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2498) VateRicsi


VateRicsi
aktív tag

Amúgy kipróbáltam a Westendben kapott 150 forintos szemüveggel is és tökéletesen működik vele! Viszont nem megyek emiatt moziba több ezerért ha már van 3D-s tévé otthon is.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2499) mimov8 válasza VateRicsi (#2498) üzenetére


mimov8
csendes tag

Igen a mondjuk 7szemüveges verzió nem az av planetben van hanem a többi nagyobb áruházban csak ott 300.000ft az ára akkor megérte a 4000-et a többi szemüveg!

(#2500) VateRicsi válasza mimov8 (#2499) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Az biztos, csak egy dolgot sajnálok: 3 év garanciát kaptam, mert egy héttel az 5 éves akció előtt vettem meg. Legalább annyit megtehetne az LG, hogy némi felárért az előző hónapban vásárlók is igényelhetnék. Egyébként csak az eladásnál lesz majd szerepe, mert egy ilyen tévé nem nagyon megy tönkre.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.