Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2401) Bélaaaa válasza Kroni1 (#2400) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Nem értem... mit kell csinálni a laptoppal, hogy előjöjjön a szerviz menü?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#2402) G.Gaben válasza G.Gaben (#2395) üzenetére


G.Gaben
csendes tag

Hali!
Esetleg valaki valamit tudna segíteni?

(#2403) pivi.l válasza Bélaaaa (#2401) üzenetére


pivi.l
tag

(#2404) Attas válasza pivi.l (#2403) üzenetére


Attas
aktív tag

Az univerzális távirányítós megoldás szimpibb. Csak jó lenne ahoz egy normális leírás. (melyiken melyik gombot mikor kell megnyomni műszaki analfabétáknak című részletes kiskönyv)

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#2405) Kispósi válasza klevi1967 (#2398) üzenetére


Kispósi
aktív tag

miután belépsz a service menübe utána a rendes távval is lehet folytatni?

(#2406) pivi.l válasza Attas (#2404) üzenetére


pivi.l
tag

Akkor leírom. :)

LW5500 DVR mód bekapcsolása.

A Media markt -ban veszel egy "meliconi fully 8" távirányítót (~3000HUF).
A táviránytón addig nyomod a tv gombot, amíg a led villogni nem kezd.
Beütöd a 1555 -ös kódot.
A távirányítónak most vinnie kell a tévét.
Megnyomod egyszerre a "tv" és "ok" gombot, a led villogni kezd.
Beütöd a 255 -ös kódot.
A tévén megjelenik egy jelszó ablak.
Beütöd a 0413 -as kódot.
Megjelenik a szerviz menü.
Bemész a "tool optoons 3" menübe.
A "DVR ready" átállítod "0" ról "1" re.
Exit gombbal kilépsz.

Fontos:CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE, HA VALAMI MÁST ELÁLLÍTASZ.
A TV MŰKÖDÉSKÉPTELENNÉ VÁLIK

(#2407) pivi.l válasza Kispósi (#2405) üzenetére


pivi.l
tag

igen

(#2408) tigipuf válasza pivi.l (#2406) üzenetére


tigipuf
senior tag

És akkor most konkrétan mivel is tud majd többet ha mindezt elkövetem a LW4500-al?
Akarom mondani alapból nem játszik divx-et,mkv-t :F

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#2409) Attas válasza pivi.l (#2406) üzenetére


Attas
aktív tag

Köszönöm szépe... Ez elég egyértelmű. Egy hűlye kérdés. Gondolom más unitávkapcs nem is jó..

"Az élet olyan mint az ásás. Néha pár gyökér feltart, de annak jól odacsapsz és mehetsz tovább!"

(#2410) pivi.l válasza tigipuf (#2408) üzenetére


pivi.l
tag

Fel tudod venni a digitális műsorokat, csatlakoztatott külső merevlemezre (DVR), illetve meg tudod állítani a és visszatekerni a nézett műsort (Time shifting).

(#2411) pivi.l válasza Attas (#2409) üzenetére


pivi.l
tag

Én nem próbáltam ki, de itt van néhány belépési mód.

(#2412) benvolio válasza Attas (#2409) üzenetére


benvolio
őstag

Az Aldi-s "Medion" távirányító is jó. Továbbá a Hama is jó. És úgy rémlik valaki egyszer írta a Lidl-s "Silvercrest"-et is, hogy jó, de az a fajta amelyikbe 4 karaktert lehet ütni kódolásnál és van EPG gomb rajta.

(#2413) rehotom válasza v!ct0y (#2396) üzenetére


rehotom
csendes tag

Időközben megtaláltam a fórumban a választ, mármint, hogy a 4.1-es feletti MKV-kat nem viszi... Ez szomorú, de azért reménykedem benne, hogy előbb-utóbb lesz egy SW frissítés ami megoldja ezt is.

(#2414) v!ct0y válasza rehotom (#2413) üzenetére


v!ct0y
veterán

Akkor ki venné meg a média lejátszójukat ? :)

Tapasztalatok jöhetnek ám :)

[ Szerkesztve ]

(#2415) rehotom válasza v!ct0y (#2414) üzenetére


rehotom
csendes tag

Na ezaz...

A TV-vel úgy általában megvagyok elégedve, bár tegnap megingottam abban, hogy olcsóbban is megúszhattam volna a mókát, ha nem ragaszkodom a passzív 3D-hez. Egyik barátom samu 6000-esét néztem, és hát szinten mindent tud amit az LW5590 (talán a szoftvere is egy árnyalattal gyorsabb volt) csak hát az aktív 3D amitől 5 perc után is erős nyomást éreztem a fejemben... Hát ez (na meg a +2'') nem tudom megért-e egy 40k-s felárat.

Jó volna egy indavideó app rá, nem tudtok ilyet? Ott van sok teljes film amiket már régen megakartam nézni. Youtube-okat elég jó minőségben játssza le, megkockáztatom, hogy HD-ben tolja, csak a távirányítóval rákeresni valamire egy horror... Sajnos hiába androidos a telóm, az LG TV REMOTE app nem megy SE X10minipro-n... :-( pedig de jó lenne használni a qwerty-jét)

A DLNA nagyon jó dolog, nem kell semmilyen USB-s winyóval, pendrájvval rohangászni.

(#2416) tco99 válasza rehotom (#2415) üzenetére


tco99
csendes tag

Dede kell. 20M fölött már lassú szar az LG.Alapvetően jó készülék, de a high endben még mindig a Samsung jobb.Ez még nem változott... Két tévét vettem, egy Samsung és egy LG-t.LG felejtős.

[ Szerkesztve ]

(#2417) rehotom válasza tco99 (#2416) üzenetére


rehotom
csendes tag

A 100Mbit-es LAN-t nem bírja USB-n meg mennek a 20Mbit feletti videók? Ez érdekes...

(#2418) Kispósi válasza pivi.l (#2411) üzenetére


Kispósi
aktív tag

Megcsináltam Symbian-os nokiáról (E51) és sikerült is. :))
[link] -innen leszedtem a progit, telepítettem
[link] ezt leszedtem felmásoltam a telóra és elindítottam ezt a file-t.
Bekapcsolt tv-nél nyomtam egy 1-est a telón, kérte a jelszót.
Beírtam a 0403-t a tv távval. a többi már le volt írva korábban:
Megjelenik a szerviz menü.
Bemész a "tool optoons 3" menübe.
A "DVR ready" átállítod "0" ról "1" re.
Exit gombbal kilépsz.

[ Szerkesztve ]

(#2419) Kispósi válasza Kispósi (#2418) üzenetére


Kispósi
aktív tag

0413-at kell beírni, bocs

(#2420) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Sziasztok, sok sok utánajárás (LCD vs Plazma) után rájöttem, nekem erre a tévére van szükségem: [link]
Itt a Pcdreamshop -on 210-ért adják. Én elmentem a Corába, mondom hátha ott nem drágább annyival, de mellbevágott, hogy ott 280k, 70 ezerrel!!! több mint itt. De legalább a TV ki volt rakva és a 3d-t is meg lehetett rajta nézni. Szerintetek melyik a reálisabb ár ? Esetleg tudtok valami megbízható üzletet ? Vagy van valami tapasztalat Pcdreamshoppal ? Előre is köszi !

A játék az nem játék!

(#2421) rehotom válasza Lézerparaszt (#2420) üzenetére


rehotom
csendes tag

Tegnap ott voltam és én is épp ezen voltam elszörnyülködve, hogy a Cora hogy tudja így benézni az árát valaminek. (gondolom beragadt készlet vagy ilyesmi, de akkor sem fogják tudni eladni ennyiért...)

Én egyébként ugyanezt akartam, de a DVR miatt megvártam az 5590-est (amit most úgylátszik bármelyiken meg lehet hekkelni, hogy működjön). A tapasztalatom az, hogy a netboltokban van azért kockázat. Én az elektrolimitet választottam, de 2 hét várakozás után elmentem az ED-be és kvázi "levettem egyet a polcról"... PCDream-ről valakinek volt itt jó véleménye korábban, és tulajdonképpen én is beszéltem velük régebben és korrektnek tűntek. (akkor nem tudták beszerezni az 5590-est)

(#2422) sz_gabor válasza Lézerparaszt (#2420) üzenetére


sz_gabor
tag

Nézd meg a [link] és a [link] értékeléseket.Én még nem vásároltam náluk de elég megbízhatóak az értékelések szerint. Házhoz szállítják és összeszerelik a készüléket és csak akkor kell fizetned a leírás szerint , ha minden rendbe.Ingyen adják a kábeleket is ,de a garancia csak 2 év.

[ Szerkesztve ]

(#2423) rehotom


rehotom
csendes tag

Egyébként nem tudja valaki honnan lehetne letölteni azt 3D promót ami az LG cinema3D tévéken fut az áruházakban? (teniszezik az utcán egy ürge, labdát rugdos, kutyának dobálják a frizbit stb.)

(#2424) kirkri válasza rehotom (#2421) üzenetére


kirkri
addikt

Én a PcDream-nél vettem ugyanezt a TV-t. Teljesen megbízhatóak, de most van jobb ajánlat.

Az Auchan 230-ért adja, ma láttam az akciós újságban. Bár 20-al drágább, de az Auchan hivatalos forgalmazó, így 5 év garanciát kapsz kettő helyett!

Szerintem 20-at megér pluszban, ha neked mégsem, akkor nyugodtan veheted a PcDream-nél.

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#2425) pivi.l válasza Lézerparaszt (#2420) üzenetére


pivi.l
tag

Szia

Az Auchanban most akciós az 42lw5500.
229 990 HUF
5 év garanciával.
[link]

Látom megelőztek :)

[ Szerkesztve ]

(#2426) Lézerparaszt válasza pivi.l (#2425) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Kösz, de nincsenek jó tapasztalataim a madaras tesco-val, szal szerintem maradok a pcdreamnél.

A játék az nem játék!

(#2427) v!ct0y válasza pivi.l (#2425) üzenetére


v!ct0y
veterán

Én is ezt nézeget már egy ideje de nem tudok dönteni mi legyen :DDD

(#2428) kirkri válasza Lézerparaszt (#2426) üzenetére


kirkri
addikt

Te tudod, de ha nem az ár miatt, hanem a tapasztalat miatt választod a PcDream-et, akkor szerintem nagy butaságot csinálsz.

Ha olvasgatsz a fórumban, akkor láthatod, hogy a webshop-ok (kivétel Extreme Digital) egyike sem hivatalos LG Magyarországos garanciát ad a készülékekhez. Ebből következik, hogy az 5 év garanciát esélyed sincs igénybe venni. És ez még csak a kisebb "probléma" a nagyobb az az, hogy nem biztos, hogy olyan sima a garanciális ügyintézés egy olyan TV esetében, ami nem hivatalos garanciával rendelkezik. Ezt a rizikót én bevállaltam, mert 50k volt a különbözet 1.5 hónapja amikor vettem a TV-t, de most 20k-ról beszélünk.

Szerk: Hangoztatnám, hogy ez a saját véleményem, természetesen úgy döntesz, ahogy akarsz!

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#2429) Lézerparaszt válasza kirkri (#2424) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Gondolom nekem szólt ez :)
Valami tapasztalat a tévéről ? Végülis láttam a képet a Corában meg a 3d-t is, de azon kívül milyen ?

A játék az nem játék!

(#2430) zzola válasza kirkri (#2428) üzenetére


zzola
félisten

Nekem a PCDream-nél azt mondták, ha baj van a készülékkel, LG szervizbe vigyem...a garanciajeggyel együtt!

(#2431) kirkri válasza zzola (#2430) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem is mondták, hogy hivatalos LG Magyarország garancia van hozzá. Aztán mikor rákérdeztem, hogy akkor az 5év garanciát igénybe tudom-e venni, azt a választ kaptam, hogy ezt csak a kiemelt kereskedőknek adja meg az LG.
Ez viszont így nem teljesen igaz, a fórumban megtalálható BloodRay fórumtárs, ő egészen biztos forrásból tud dolgokat megerősíteni, vagy cáfolni.

Viszont mint írtam tényleg nem lehet panasz a PcDream-re. Pontosak és korrektek. Illetve lehet náluk vásárolni cseregaranciát a készülékre akár két évre is. Ha ez tényleg úgy működik, ahogy ígérték, akkor az egy szuper dolog. (Én megvettem a TV-hez)

Tényleg mindenkinek szíve joga úgy dönteni, ahogy akar. Én a véleményem csak segítő szándékkal írom, nekem is sokat segítettek a fórum hozzászólásai anno a készülék megvásárlása előtt.

Külön köszönet BloodRay kollégának, aki soha nem akarta erőszakosan lebeszélni az embereket a webshop-os vásárlástól, függetlenül attól, hogy valójában neki akár érdeke is lehetne. :R

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#2432) huncutka1029


huncutka1029
addikt

Sziasztok,

_ha esetleg valakit érdekel, van egy jó kis progi 2D ből 3D konvertál,
és most ingyen adnak hozzá szoftverkulcsot még egy darabig

innen lehet letölteni: ftp://ftp.engelmann-download.com/makeme3d-se.exe

indulás után név e-mail cím megadás -> regi, és küldik a licence keyt.

Én már több DVD-t átkonvertáltam SBS be, job mint a TV saját konverziója.
:C

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#2433) kirkri válasza Lézerparaszt (#2429) üzenetére


kirkri
addikt

Nekem nagyon bevált. Bár én nem vagyok egy TV fanatikus, ha bekapcsolom és szép képe van, akkor én már elégedett vagyok. :B

Egy hibát viszont nekem is produkál időnként. [link]

Ha konkrétan megírod, hogy mire vagy kíváncsi, akkor szívesen válaszolok.

21 éve a Prohardveren! ™

(#2434) VateRicsi válasza Kispósi (#2418) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Szia!

Nagyon egyszerű a megoldásod a DVR-re, csak Symbian-os teló kell hozzá. Nem tudod véletlenül, hogy Android-ra nincs valami hasonló? Irremote biztosan nincs, azt már kerestem. Így most hiába van meg a második linken megadott file, nem tudom elindítani.

Más: Nem tudja valaki, hogy LG Remote programnál elő lehet hozni valahogy a telefon billentyűzetét? Így semmi értelme, ha nem tudok normálisan szöveget bevinni, használhatnám a TV távirányítóját is.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2435) v!ct0y válasza kirkri (#2433) üzenetére


v!ct0y
veterán

Te mekkorát vettél ? Játékra használod ? Milyen a 3d konvertere ? MKV-t mennyire játszik le usb-ről? Kb ennyi jut eszembe :)

[ Szerkesztve ]

(#2436) Lézerparaszt válasza kirkri (#2433) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Remélem ez nem szériahiba, mert én úgy használnám főleg. Na nembaj, ha megveszem és jönnek "bekötni" akkor majd direk kipróbáltatom velük ezt is. Egyébként ez a hiba nekem egy régi Nvidia Geforce 9800GTX -el előfordult a korábbi tévémmel (LG 32LD550), és kis idő múlva meg is halt a videókártyám. Egyébként az is érdekelne, hogy a távirányítónak milyen a gyorsasága ? Igen, jól hallottad, nekem ezzel a tévével kb 3 mp-ig kell nyomnom a gombot hogy reagáljon.
A 2D->3D konverzió milyen sima TV adásnál ?
Az utolsó kérdés, hogy megbántad-e már valami miatt hogy megvetted ?
Köszi :)

A játék az nem játék!

(#2437) VateRicsi válasza Lézerparaszt (#2429) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Szia!

Nekem is 5500-as van, csak ajánlani tudom. A 2D->3D-től tévénézés közben nem kell sokat várni, de mondjuk a Bad Company 2 dzsungeles pályáinál nagyon szépen kihozza a térhatást. Ezen kívül pedig mindent tud a tévé, az SBS filmek nagyon jók rajta. Amúgy honnan jött a neved? Nem semmi

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2438) Lézerparaszt válasza VateRicsi (#2437) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Ha számítógépről szeretnék 3d filmet nézni akkor a számítógépen kell 3d-re tenni vagy elég ha a tévén kapcsolom be ? A nevemet a Húsdaráló Projekt frontemberétől loptam, sry érte :D

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#2439) VateRicsi válasza Lézerparaszt (#2438) üzenetére


VateRicsi
aktív tag

Elég a tévén átkapcsolni, de csak jobb minőségű Half-SBS vagy SBS filmeknél van értelme. Letöltöttem pár állítólag 3D-s divx-et és csak szellemképek voltak bennük. Gondolom magenta-cián szemüvegekhez készültek. Szóval normális felbontású (BluRay) SBS filmeket ajánlok. Különösebb lejátszó sem kell, mivel a két képet egymás mellet bármilyen szoftver meg tudja jeleníteni, a tévé meg majd összerakja egy képpé.

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2440) VateRicsi


VateRicsi
aktív tag

Csak sajnos elég kevés a jó 3D HD film. Nekem 4-5 film van eddig. Az Avatart pedig második napja töltöm és csak remélem hogy magyar nyelvű lesz.

[ Szerkesztve ]

Eddig 6 év alatt 388 + 68 pozitív / 0 negatív értékelés: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=vatericsi

(#2441) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ejj de várom már, teljesen megbabonázott. Még azt is bevállaltam hogy ki kell takarítani, ne a mocsokba szállítsák. Nálam ez nagy szó :D

A játék az nem játék!

(#2442) mjoy


mjoy
csendes tag

Sziasztok!
Nálam müsorok felvétele földi digitális adásról nagyon jól müködik .
A Tv 47LW 659 S alapban tudott már felvenni,nem kellett aktiválni semmit .
A müholdas adásokat viszont nem rögziti ! A lehetőség megvan , látható
a felvétel bekapcsolása opcio .Bakapcsolás után kiirja ,hogy nem rögzithető
a jel. Ezt külön kellene aktiválni a szerviz menüben ?
A diseq kapcsolot kezeli ,tud váltani 4 fej között .
Az Astrán lévő HD adások nagyon szépek ,A legtöbb SD adás 16-9 formátomu jo minöségü.Az Astra 3D Demo adása nagyon jó ,müködik rendesena térhatás .

(#2443) aznem válasza mjoy (#2442) üzenetére


aznem
tag

Szervusztok!

Ez a külső meghajtóra rögzített HD/SD adás tovább másolható PC re, további szerkesztés, stb célzattal?
Pl. Sony TV készülékek rögzített anyaga tartalmaz kódolást és csak az adott (ami rögzítette az adást) készüléken engedi lejátszani –így olvastam.

(#2444) gangura


gangura
csendes tag

Nekem is LG42LW5500 van, és sajnos a magyar felhozatal a tv smart részére elég szerény, ezért mivel van a kezem alatt egy sportoldal, megcsináltam a smart változatát. Egy kicsit én máshogy álltam hozzá, mint a fent lévő [origo], mert pl amikor este nekiállok origozni, az asszony mellettem hülyét kap, ahogy a távirányítón a négy fel-le-jobbra-balra gombbal pötyögök, mert azok ugye kattognak. Ezért én silence módra váltottam és az oldalt a 0-9 billenytűkkel vezérelem.

Érdekelne egy vélemény a felhasználóktól, hogy szerintetek ez jó módszer-e, oszt majd beajánlom az LG-nek, ha lesz rá igényük.

Az oldal egyenlőre az LG webböngészőjéből érhető el: lgsmart.foci24.net

lehet pötyögni ha valakinek van rá ideje és várom a véleményeket

(#2445) kirkri válasza v!ct0y (#2435) üzenetére


kirkri
addikt

(#2435) v!ct0y

Én 42 colosat vettem. Megnéztem ugyan a 2D-3D konverziót, de szerintem ez a dolog csak egy jól hangzó valami, gyakorlati haszna nem igazán van. Mint ahogy sokan előttem már leírták valójában nem várható el egy TV-től, hogy élvezhető 3D hatást állítson elő egy 2D adásból. Ha így lenne, akkor semmi szükség nem lenne 3D kamerákra.

Az USB-ről játszható MKV fájlok kapcsán erős kompromisszumokra van szükség 3D filmek esetén (csak ilyen filmekről tudok nyilatkozni, mert ezekkel próbáltam) nekem a legtöbbet nem játszotta le. Viszont ez nem tekinthető teljesen értékelhető infónak, mert kb. 10 filmet próbáltam meg vele, majd a TV vásárlás másnapján elmentem venni egy médialejátszót.

(#2436) Lézerparaszt

A távirányítóra nekem nincs panaszom, gyorsan reagál mindenre, nem tapasztalom a 3 másodperces szünetet amit írtál a másik LG típussal kapcsolatban. Ha valaki használni akarja a SMART funkciót, akkor viszont érdemes megvenni a TV-hez egy AN-MR200 távirányítót, mert a weboldalaknál mire bepötyögöd a teljes címet a "sima" távirányítón, elmegy a kedved az egésztől.
A 2D-3D konverzióról már írtam feljebb.

Végül arra a kérdésedre, hogy nem bántam-e meg a vásárlást, az a válaszom, hogy nem.
A fent leírt dolgok "problémák" nem olyan fokúak, hogy elvették volna a kedvem a TV-től. Én első körben Sony TV-ben gondolkodtam, mert a készülékeim mindegyike Sony, azonban ez a TV nagyon meggyőző volt számomra, és úgy gondolom, hogy nagyon jó választás volt.

21 éve a Prohardveren! ™

(#2446) rehotom válasza aznem (#2443) üzenetére


rehotom
csendes tag

Elvileg nem másolható, sőt még egy ugyanilyen TV-n sem tudod lejátszani amit felvettél.

(#2447) Kroni1 válasza kirkri (#2428) üzenetére


Kroni1
veterán

Sztem is a 230-as 0%-os hitellel jó áron lenne az Auchanban, 7-től lenne az ujság szerint de nem kaptak belőle itt nálunk, és nem is lesz elvileg.. A pcdreames dolog se gáz szerintem, ők is csak az egyik hazai LG szervízben tudják javittatni, ergo ugyanugy megcsinálják. Egy ismerősöm az egyik hivatalos LG szervízben dolgozik. Szerinte (neki "sajnos") nem nagyon lesz ezekkel gond ha az első időszakban nem jön ki valami probléma, és amikor láttam az én tv-met belülről hát el is hittem: Mindössze 2 kis lóf@szni nyák van bennük hátul, kisebb az egész elektronika mint egy alaplap, a többi csak maga a panel. Ugyebár minél kevesebb a cucc annál kisebb a fogyasztás és a hibalehetőség is. persze mindig lehetnek kivételek, meg elméletek hogy ezeket csak X-Y évre tervezik, hogy direkt tönkremenjen, de sztem ha LG-ék megadják az 5 év garit, meg +5öt is lehet venni akkor eléggé biztosak magukban hogy jó a cucc...

(#2448) BloodRay válasza tco99 (#2416) üzenetére


BloodRay
veterán

High endben még mindig csak oldalledes Samsung van, míg LG-ben háttérledes, teljes ledvezérléses, IPS paneles(ez mondjuk alap) is. Aki meg felsőkategóriás készüléket vesz annak általában a képminőség az első...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#2449) Kroni1


Kroni1
veterán

Sikerült az 55LW5500-on előhozni a DVR funkciót egy Logitech Harmony 650-el:
be kell lépni a Logitech netes felületére, hozzá kell adni a távirányítóhoz egy megfelelő kódsort, és elnevezni pl. "servie menu"-nek, frissités után a gomb megnyomásakor előjön a jelszókérés és itt már minden ugyanaz mint a korábban leírt esetekben!

Akit esetleg érdekelnek a konkrét lépések írjon, szívesen segítek!

(#2450) Csabusman18


Csabusman18
tag

Szeva!
Végül 42LV5500 lett. Arra lennék kíváncsi, van-e olyan funkciója, amiért érdemes lenne a szervíz menűben matatni. Eddig semmi gondom nincs a TV-vel. Úgy érzem jó vétel volt. A kalocsai cégnek +1 pont, 2 TV vettem tőlük.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.