Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#5897) Antonio válasza DeFranco (#5896) üzenetére


Antonio
senior tag

Köszönöm! ha lesz kérdés kereslek!

ezt egy másik topikba is írtam mert oda talán jobban illik (lakásvásárlás hitelek stb) de ide is beollózom ha már itt jobban pörögnek a dolgok

"én ma voltam egy ilyen irodai megbeszélésen közvetítőnél, és ott kaptam azt az infót amin nagyon kiakadtam:

mármint hogy ujjépítésűnél az ő -mármint az építtető/kivitelező-ügyvédjüknek kell a szolgáltatását kötelezően igénybe venni 1%

Na most ez az ügyvéd anélkül hogy szerintem nagyon sarkosítanék de több mint 100% az ő vagyis a építtető/kivitelező érdekeit fogja nézni és nem hívja fel -legyünk rosszindulatúak- a figyelmem az esetleges számomra hátrányos szerződési tételekre. Na most akkor minek fizessem ÉN ezt a költséget? Majd szerzek én egy ügyvédet aki az én érdekeimet szem előtt tartva nézi át a szerződést és felhívja a figyelmem a dolgokra ha úgy alakul.

most akkor 2 fele kell fizetnem? vagy ez a kötelező ügyvéd dolog ez nem csak egy átverés és ha teszem azt hozom a sajátom akkor nem szólhatnak semmit? (le van ez írva valahol jogszabályban ?)"

:F

Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.