Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#139751) Janaboy


Janaboy
veterán

Sziasztok,

Hátha van ötletetek az alábbi problémára.
Természetesen majd hívom a szakit is, de kíváncsi vagyok.
Adott egy Elexia comfort cirkó kazán, felújítás miatt le volt szerelve és ennek okán kapott egy teljes takarítást is, visszaszerelés után kiderült hogy a nyomásérzékelőnél csöpög, elég sűrűn, kb 10 mpkent egy csepp.
Oké, rendeltünk bele, ki lett cserélve. Még most is van egy minimális csepegés, de nem annyi mint volt. Nem tudom hogy ez normális-e?
Viszont ami érdekes, már a csere előtt leengedtünk a vízből hogy ne csöpögjön annyira kb 2 barrol 1 bar fölé egy picivel. Viszont magától visszament 2 bár körülre pár nap után :F
Először arra gondoltam hogy annak is van vmi köze a nyomásérzékelőhöz, de most megint eljátszotta.
Feltöltöttük 1 bár fölé picivel és most már 2 bár fölött jár egy picivel kb 5 nap után.
Mitől lehet ez?

Janaboy

(#139752) Borisz76 válasza Janaboy (#139751) üzenetére


Borisz76
veterán

Feltöltéskor hideg a víz.
Pár nap alatt átmelegszik....ebben a meleg időben.
Mivel a melegedés térfogat növekedéssel járna....de ez egy zárt rendszer és nem tud tágulni ....ezért a nyomás nő meg.

Nálam annó a padlófűtés volt feltöltve 1.5-2 bar nyomással.
Aztán pár nap után megkapta a betont....
A beton kötése exoterm folyamat....azaz hőtermeléssel jár.
A nyomás felment egészen 6 bar-ig.

[ Szerkesztve ]

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#139753) Janaboy válasza Borisz76 (#139752) üzenetére


Janaboy
veterán

Köszi, akkor megpróbálunk most leengedni belőle, hátha végre úgy marad és a csöpögés is eltűnne.
A fura hogy az első alkalommal már a pár napos rendszerből lett kiengedve és akkor is visszament.

Janaboy

(#139754) gordonfreemN válasza Tomko78 (#139744) üzenetére


gordonfreemN
addikt

De a 111 az ezüstszürke, nem manhattan.
Mind1, képről eldönteni ezt szerintem lehetetlen.
Az, hogy a tasakokon 111 volt az ezer százalék, mivel én vettem. Meg még maradt is a fali fugából, azon is 111 van.
Persze lehet, hogy anyaghiba, nem tudom van-e ilyen.

Mindenesetre akkor 2-3 hónap is lehet mire egységesre szárad, addig ne idegeskedjek?

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#139755) csababarca


csababarca
őstag

Megint egy bagetell kérdés, bocsi érte.

Fürdőszobába a falra akarunk tükröt, most a mérete mindegy.
Úgy akarjuk, hogy a csempével legyen egyvonalban, de valami világítást is kapjon.
Meg lehet ezt oldani?
Ha már a burkoló dolgozna, az járható út, hogy a tükör helyére nem burkol, és oda utólag beragasztani a tükröt?

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#139756) Met válasza csababarca (#139755) üzenetére


Met
Topikgazda

Megoldható :K

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#139757) adam3 válasza csababarca (#139755) üzenetére


adam3
aktív tag

Azt gondold végig, hogy a vágott felület nem fog-e zavarni. Még egy élvédővel is lezárva, főleg ha nem sima felületű a csempe, azért közelről látszik a vágás. Illetve a világítást is találd ki, mert oda áram kiállás kell (LED szalag esetén még táp is) lehetőleg úgy, hogy a csatlakozókat se lásd. Csempe+ragasztó vastagság együtt ~1.5cm, az nem sok játszóteret enged

(#139758) Dorian válasza adam3 (#139757) üzenetére


Dorian
félisten

Nem kell, h vágott felület legyen ha úgy osztja ki a csempét. Nálam is így van a tükör az egyik fürdőben.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#139759) Viperator


Viperator
őstag

Tudtok ajánlani porelszívót Bosch 125mm csiszolóhoz? (Bosch saját terméke drága nekem. Valami olcsóbb változat létezik elfogadható áron? Pl Yato)

Előre is köszönöm a választ!

"Minél inkább eltávolodik egy társadalom az igazságtól, annál inkább utálni fogja azokat, akik kimondják azt." - George Orwell

(#139760) zsolt008


zsolt008
tag

sziasztok,
van egy kis loggia, ahova szeretnék valami napvitorlát/árnyékolót feltenni...
a ház körbe van szigetelve 8-10cm epssel, a plafon is.
hogy szoktak ilyen falra kampót felrakni, akár akasztáshoz akár feszítéshez?
köszi

(#139761) csababarca válasza adam3 (#139757) üzenetére


csababarca
őstag

áramkiállás van igazából, az nem probléma.
Köszi a tippeket!

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#139762) razorbenke92 válasza zsolt008 (#139760) üzenetére

Megfelelő hosszúságú ászok csavarral, vagy menetes szárral be kell menni az EPS mögé a falba (milyen falazat?).
Boszorkányüldözők harapnak az ilyenért, mert egy csavar is okozhat hőhidat, főleg, ha nagy felületen áll ki. EPS dűbelt nem merem ajánlani, mert a napvitorla általában inkább szélvitorla ami árnyékol :DDD

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#139763) adatfalo válasza zsolt008 (#139760) üzenetére


adatfalo
senior tag

Én ezt néztem ki anno hasonló okokból: Thermax 16/170 M12 Fischer

www.adatfalodesign.hu

(#139764) Eagl3 válasza adatfalo (#139763) üzenetére


Eagl3
veterán

Az igen... megkérik az árát :D

(#139765) zsolt008


zsolt008
tag

köszi.
a fal az tégla, a planon szerintem valami beton...
felfelé gondolom(?) nem számít/nincs hőhíd, mert a plafon mindkét oldala kültéren van.
nem biztos a napvitorla, csak valami gyors átmeneti árnyékolást akarok, lehet pár bambusz roló lesz, aztán talán jövőre kap egy normális napernyőt.

[ Szerkesztve ]

(#139766) zsolt008 válasza adatfalo (#139763) üzenetére


zsolt008
tag

köszi. és bevált?

(#139767) Chris0321 válasza csababarca (#139755) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Mindent lehet, csak akarni kell. Nekünk is előre be lett oda húzva a vezeték, hogy legyen áram. Mi nem tettünk szintre, csak simán feltettük a csempére a tükröt, hogy ha esetleg cserélni kell akkor ne legyen akkora szívás. Így csak a régi leakaszt, új felrak lesz és ha kell akkor csak új helyre kell rakni a rögzítő csavart. A világító testnél figyeljetek rá, hogy cserélhető legyen benne az izzó/neon/akármi. Mi egyszer vettünk olyat amiről utólag derült ki, hogy nem lehet benne cserélni így ki kellett dobni az egészet.

(#139768) alcsa válasza Chris0321 (#139767) üzenetére


alcsa
senior tag

Hello.
Mindent lehet, csak akarni kell.

vs
hogy nem lehet benne cserélni így ki kellett dobni az egészet.

Egy kicsit ellentmondasos ;]

(#139769) Ringman


Ringman
nagyúr

sziasztok!

egy sarokban álló 80x80-as zuhanytálcát cseréltetnék + egy hozzá való üveg zuhanykabint is akarok venni. A jelenlegi több helyen rozsdás, kb 14 cm mély (nem süllyesztett, a padlóból ki van emelve), ezzel a mélységgel nincs bajom. Nem akarok járólapokat cserélni, így maradna a szögletes kialakítás. Milyen anyag/típus az ajánlott? jelenleg a külső saroktól kb. 18 cm-re van a lefolyócső - valami ilyesmi lehet csak bilikékben: [link]

Kabinban csak olyan nyitási mód jöhet szóba, ahogy a két oldalfal fele-fele nyílik. itt akadtam meg, hogy melyik nyitási mechanizmus ami üzembiztos és tartós? tolóajtó, lapozható üvegfal, vagy esetleg egyéb (pl sima nyíló ajtó)?

árakban is nagy szórás van, időtállóság és megfelelő anyaghasználat miatt hajlamos vagyok drágábbat venni, design és márkanév miatt nem.

(#139770) csababarca válasza Chris0321 (#139767) üzenetére


csababarca
őstag

Köszi a tippeket neked is.
Most vadászok tükrös cégeket, akik egyedi méretre gyártanak, Pest megyében lehetőleg

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#139771) Met válasza csababarca (#139770) üzenetére


Met
Topikgazda

Egyeztess majd a burkolóval és a tükrösökkel hogy a felületet hogy kell előkészíteni és milyen mély legyen.
Ha vállalják, a tükrösökkel rakasd be, ha eltörik közben az ő saruk lesz.

"If in doubt, flat out!" Colin McRae

(#139772) csababarca válasza Met (#139771) üzenetére


csababarca
őstag

Tükrösök fogják berakni az biztos, most egyel beszéltem, megnézi a dolgot a héten.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#139773) macilaci78 válasza csababarca (#139755) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Be lehet ragasztani a tükröt a csempe síkjába, még ki is lehet fugázni.
A vágott élt említették már, olyan méretet válassz, ami a csempe egész számú többszöröse, pl egy 300×600 mm lap esetén 904×1202 mm (2 mm fugahézagokkal).

Nem tudom, milyen világítást akarsz. Tükör fölött karos világítást úgy teszel fel, ahogy akarsz. A tükör mögötti világítás (savmart tükör esetén) viszont kell a tükör mögé rakni ledet, aminek van beépítési mérete is. Vannak már hidegburkolathoz illeszthető ledprofilok is, az mehet a tükör köré is.
Ledhez kell tápegység is. A tápegység és a ledszalag közti vezeték is lehet hosszabb, például teheted a tápot a mosdókagyló alatti szekrénybe is. Egy kültéri ledtáp ugyan drágább, de megvan a szükséges IP-védelme és a magasabb üzemi hőmérséjletet is jobban tolerálja. Kapcsolni meg kapcsolod ugyanúgy fali kapcsolóval a 230 V-os ágat.

Még egy gondolat, ami esetleg segít. Vannak burkolható revíziós ajtók akár mágneses rögzítéssel. Ez is lehet tükörrel burkolt. Ha akarod és van helyed, tehetsz mögé üreget.

Ami viszont nekem, szemüveges közellátó embernek szempont: elég közel tudjak állni a tükörhöz borotválkozás során. Az előző lakásban a savmart, hátulról megvilágított tükörnek volt egy kerete, ami kb 10 centit elemelte a faltól. Ez rátakart a vezetékre és a tápegységre is, de a nagy előnye, hogy ennyivel is közelebb volt az arcomhoz. A mostani tükör csak egy akasztón lóg, kb 1 centit ha eláll a falsíktól. Mondjuk, már előtte villanyborotvára váltottam, így legalább nem vágom meg magam.

Arra készülj, hogy esetleg a tükör széle elkezd barnulni, idővel le akarod majd cserélni. Nem mindegy, ez milyen rombolást fog kívánni.

Az új lakásba velük csináltattam üveget. Kb 105×80 cm méretű, savmarással körben díszített, széle szögben lecsapott. Kértem rá biztonsági fóliát hátulra és kétoldalt akasztót is. A biztonsági fólia egyben tarja, ha törne, az akasztó meg kb 5 cm széles, könnyen lehet poícionálni.
Kértem szállítás (meg tudtam volna oldani) és szerelést is (kőkemény greslap domború 3D hullámos felülettel). Kijöttek, de a belső kommunikációban elsikkadt a gres, így nem hoztak megfelelő fúrót. Dehát már kifizettem.
Feljelölték az akasztók helyét, otthagyták a tiplit, akasztót, illetve a két fúrás fejében az egyik műanyag ablakomat újra ékelték, jó is lett.
Talán 85 ezret fizettem szállítással, mindennel együtt. A lakás egyik dísze az a tükör. :K

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#139774) macilaci78 válasza zsolt008 (#139760) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha a hőszigetelés hőszigetelő képessége fontos, akkor a Fischernek van heroinárban rá hőhídmentes rendszere. Ha nem, akkor a hosszú ászokcsavar mellett a vegyidübellel beragasztott menetes szál is jó, a lényeg, hogy a rendes falazatban fogjon.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#139775) macilaci78 válasza Ringman (#139769) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Tolóajtóhoz rendszeresen keresnek itt görgőt. Nekem kétszárnyú lengőajtó volt az egyik oldalon, ahol 100 cm-t ért át. Az úgy volt megoldva, ahogy nyitottam, fokozatosan emelkedett is az ajtólap, kvázi egy éken fordult el. Az ék legalacsonyabb pontján állt egymással szemben a két ajtólap és a szokásos mágneses csík zárta össze őket vízmentesen. Nincs benne rugó, nincs benne mechanika, nem is megy tönkre.

Az üveglap alján lévő szilikonos vízvető viszont barnult, penészedett is. Végülis a Szatmáriánál találtam hosszas keresés árán megfelelő lelőgásút, ami a 6 mm-es üvegre rámegy. 8 mm-es üvegnél sokkal nagyobb a választék a profilok terén is.

A lengőajtóm kifelé és befelé is nyílt.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#139776) mezis válasza Ringman (#139769) üzenetére


mezis
nagyúr

Üdv.!

Ahogy macilaci78 is írta, lehetőleg NE tolóajtót.
Nekem Íves tolóajtóm volt, ma már függöny van az összetört ajtó helyén.
Amikor cseréltem a görgőket, megdöbbenve láttam, hogy egyszerű acélcsapágyak, teljesen rozsdásak. Még zárógyűrű sem volt a cserére beszerzetten!

Van fürdőkád szélen futó tolóajtóval is tapasztalatom, azzal semmi gond. Talán Ravak márkájú.

mezis

(#139777) csababarca válasza macilaci78 (#139773) üzenetére


csababarca
őstag

NAgyon köszönöm a kimerítő választ és így a segítséget!

Nekem minden opció tetszik, nem én vagyok a mérleg nyelve igazából :D
Nem tudom oda lednek húztak e be kiállást, szerintem sima lámpának, úgyhogy valószínűleg a felülről megvilágítós téma lesz a megoldás.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#139778) macilaci78 válasza csababarca (#139777) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha még nincs burkolva, semeddig sem tart a kapcsolótól a mosdókagylóig is vésni egy csövet és onnan fel a kiállásig. ;) Mivel úgyis hidegburkolat megy rá, egy ovis csoport tehetsége is elfogadott a javításhoz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#139779) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Én viszont kazánhoz keresek szünetmentes tápegységet. Van valakinek bevált kedvence?

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#139780) csababarca válasza macilaci78 (#139778) üzenetére


csababarca
őstag

amennyit én látok, hogy van egy zöld-kék-sárga-barna kábelhalmaz kiállásnak, de ahova ledcsíknak kértünk kiállást, ott mást látok.

ezért vagyok bizonytalan benne most, hogy az jó e erre a célra.

iPhone 8 64GB, MacBook Air, Skoda Superb 2012, CRTDI 2.0

(#139781) Ringman válasza macilaci78 (#139779) üzenetére


Ringman
nagyúr

nekem is tervben van, vagy veszek egy 20+ éves felújított tiszta színuszos apc-t (ilyen pont szokott lenni az sos upc-nél, asztali géphez tőlük vettem anno), vagy egy külső akkus modellt, meg hozzá egy akkut, hogy áthidaljon mondjuk 8-12 óra működést.

(#139782) Ringman válasza macilaci78 (#139775) üzenetére


Ringman
nagyúr

+ #139776 mezis
köszi, akkor megpróbálok e szerint keresni, igazából az lenne a legjobb, ha a kétszárnyú ajtó 1-1 oldala a két különböző üvegfalsíkban lenne.

(#139783) Chris0321 válasza macilaci78 (#139779) üzenetére


Chris0321
addikt

Hello.
Van direkt ilyen oldal a prohardveren ami a szünetmentesekkel foglalkozik, nekem is ott segítettek a számítógéphez venni egyet. Ha kazánhoz kell akkor külső akksist szoktak ajánlani ha jól emlékszem, azt nem tudom feltétlen színuszos kell legyen, de azt ott úgyis megmondják.

(#139784) biker válasza macilaci78 (#139779) üzenetére


biker
nagyúr

óvatosan, mert az egy dolog, hogy a keringető menni fog, de azok, amikben gáz-ionáramos lángfigyelés van, nem fognak menni földfüggetlen tápforrásról.
csak olyanról ami földelt akkor is ha átvált akkura, + tiszta szinuszos inverter van benne

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#139786) Jaded


Jaded
senior tag

Sziasztok!
Előre szólok, azt hittem értek hozzá, aztán mégsem :DDD kulé kaviccsal csináltam meg a garázs előtti területet. Földet kihordtam 10-12 centi mélységben, fólia, rá a kavics. Viszont elsüllyed benne az autó. Innen hova tovább? Elég lenne ha lapvibrátorral átmennék rajta? Szerintem szednem is kellene le róla, most kicsit “púpos”. Esetleg ha megfelezem, akkor nem süllyedne el.
Kaptam olyan ötletet is, hogy szedjek le belőle és hozassak rá valamennyi murvát és úgy tömörítsem, hátha. Esetleg valami tipp? Így egyelőre csak nézegetni lehet :DDD

szerk: [kép] lemaradt.

[ Szerkesztve ]

Renault Megane IV Limited

(#139787) freaghill válasza Jaded (#139786) üzenetére


freaghill
őstag

Szia!

Tudtommal kulé kavics-ot (gömbölyű) nem tudsz tömöríteni, a murva tömörítése már működni fog. Az, hogy rátöltve, tömörítve hogy fog kinézni a dolog nem tudom. :)

Javítsatok ki ha tévedek kérlek

[ Szerkesztve ]

(#139788) pjen válasza Jaded (#139786) üzenetére


pjen
félisten

Beton jobb lett volna. Még most is jobb lenne. Szerintem.

(#139789) YAS-dude válasza Jaded (#139786) üzenetére


YAS-dude
őstag

Murva kell, az szögletes, egymásba tudnak kapaszkodni a kövek. Rá meg beton...

(#139790) macilaci78 válasza Jaded (#139786) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Rácsot szoktak a kavics alá tenni, ami nem engedi a kavicsot terülni. Persze a rács sérülhet a kocsi súlya alatt, illetve a kavics nem feltétlenül takar rá mindenhol.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#139791) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Megnézted, hova mutat a link?

biker, Ringam: köszi, nem tudom, kéri-e a színuszos tápot a kazánom. Neten akarom leadni a rendelést a 14 nap elállas miatt.
Beüzemelem, lecsapom a villanyórát és meglátom, megy-e.

Ahogy láttam, vannak felcsavarozható szünetmentesek, az jó. Ide lesz. [kép] [kép]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#139792) Jaded


Jaded
senior tag

Csináltam egy nem túl jó képet egy reggeli keréknyomról [kép]
Látszik hogy a kerék helye van síkban a bejáróval, a két oldalán és elől pedig elég rendes többlet. Ez lesz az egyik gond, tehát biztos szedni kell le belőle. Aztán a hogyan tovább egyelőre még kérdes :F

Nyilván a nagy beton placc helyett valami esztétikusabbat, “természetesebbet” szerettünk volna, ezért nem lett beton.

Renault Megane IV Limited

(#139793) Ringman válasza macilaci78 (#139791) üzenetére


Ringman
nagyúr

tudtommal a keringető szivattyú miatt javasolt a tiszta szinuszos szünetmentes.

(#139794) BullZeye válasza razorbenke92 (#139750) üzenetére


BullZeye
veterán

Dehogy kell, de az oldalon csak ez van mint legkisebb, van kisebb is? :D

5x1,5 kábelt gumikábelt viszek oda, leendő mágneses zárnak legyen 2 és plusz 1 ha valami szakad.

(#139795) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Gipszkarton MÉLYALAPOZÁSÁHOZ (diszperzites festés elé) kellene mélyalapozó (régiek lemarják a az egészet a francba)

Valami jót kérnék (ami direktbe megy a gipszkartonra IS, nem csak a bandázsolázsra) :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#139796) BigBlackDog


BigBlackDog
veterán

Sziasztok!

Ugyan kifejezetten klímás kérdés, de ott nem érkezett választ. Esetleg ezzel kapcsolatban van valakinek javaslata, tanácsa? :R

(#139797) pjen válasza BigBlackDog (#139796) üzenetére


pjen
félisten

Minden képpen 2-3 kisebb egységben gondolmodnék. Egy akkora klima nem lakásba való.

(#139798) Morris válasza BigBlackDog (#139796) üzenetére


Morris
veterán

3.5kW bőven elég lenne. De talán még 2.5-ös is.
Nekünk 1 db 3.5-es simán lehűti a 90 m²-t. 12cm-es szigetelés van.

(#139799) gordonfreemN válasza BigBlackDog (#139796) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nálunk 3,5kW lehűt hellyel közzel (tehát úgy 2 óra alatt) egy 50m² x 2,7m lakást. Két 2,5kW-os szintenként bőségesen elég. A kültéri tudjon kezelni 2 beltéri egységet.

Szerk: igaz szigeteletlenül, legfelső szint, lapostetö, és csak este megy.
Tehát fsz-en elég még az 1x 3,5 is bőven

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#139800) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

Sziasztok! Talán tud valaki segíteni. Múlt héten szereltük fel a kapunyitó szerkezetet a kaunkra. Olyan gond van vele, hogy a papír szerint betanítom, hogy honnan induljon illetve hol álljon meg. De nem akar megállni a beállított pontnál, hanem tovább erölködik a motor és melegszik mint a fene. Vagy a másik mikor megáll 20 centivl a beállított pont előtt. Találkozott már valaki hasonlóval?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Építő/felújító topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.