Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34623) soldier2 válasza killerjohn (#34608) üzenetére


soldier2
őstag

Én is olvasom, de nem emlékszem nagy Catler alázásra. Olcsóbb, teljesen más gépeikkel voltak/vannak gondok, meg van valaki most aki belerohasztotta a szűrőt, meg csapvíz mellett évente vízkőtelenít :) Ezekből én ki nem indulnék. Sokak szerint ez (Catler 9010) az otthoni übergép, mások szerint meg a Cremina. ;] Nézz utána alaposan, beszélgess el Paljoccal, majd dönts ahogy jónak látod. Bemelegedésre viszont kell neki a 10 perc (5 legalábbis nem elég). Én az R58-ba ugrottam bele majdnem úgy ahogy te tervezed (szerettem volna egy jobb gépet, olvastam róla, tetszett, pénz is megvolt stb) de vártam vele pár hónapot, és elmúlt a rózsastín köd, rájöttem, hogy nekem más kell. Terveztem a Londiniumot [link], de az nem fért el a konyhában (ahol elég mély a konyhapult, ott fölötte szekrény van, és a kar nem fér el, ahol nincs szekrény, ott nem elég mély), így kellett valami más. Így botlottam bele a Creminába, amivel azóta is tart a szerelem. Szóval ne kapkodd el.

Van úgy, hogy bizonyos aktákat ki kell nyomtatni. A https://fundaforest.eu/hu oldal meglátogatása csökkenti a környezetterhelést. Köszönjük, hogy kattintott!

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.