Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-07-21 23:22:24

LOGOUT.hu

Ez a KOMOLY kávé topik. Kérjük, olvasd el az alábbi téma összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#130501) Parci válasza #31639808 (#130494) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

a tesztekről lesújtó véleményemet sem írtam ám le. random összeverbuvált emberkék, zéró rutinnal, a teszt előtti hetekben még egy normális kávé elkészítéséhez segítséget kérő, szemmel láthatóan totál kezdőként bolyongó, de két hétre rá már tesztelő, és az egy kiló ingyen kávétól selymesre mosolygó userek.

hagyjuk már. szakmailag értékelhetetlen tesztek ezek. a létszámmal és a vaktesztséggel semmi baj sincs, az az egy, ami stimmel.

de én ezt az egészet magasról lesz.rom egyébként, a fórumos cicaharctól is kivan a hócipőm, bohózat és nincs rá időm. annyit kérek, hogy legyen konzekvens a topik. szerintem báránypéter nem volt az az utóbbi pár kommentje erejéig, mert amikor nyugvópontra jutott volna az ügy egyfajta konszenzussal, ő óvatosan, de elkezdte másik irányba tolni a témát.

rohadtul nincs szó arról, hogy ne lehetne leírni, hogy avix, meg akármit. felőlem aztán lehet. de itt önreklámozgatás nem lesz, akkor jön a sav is. az is hozzátartozik ugyanis az egészhez, és hát továbbra is az van, hogy te magad nem engeded ezt vagy bármiféle kritikát a saját felületed. úgyhogy ne itt téríts, bitte! :(((

térjünk vissza rá, ha mindenkiről leveszed a tiltást és odaát is szabad lesz ellenvéleményt is megfogalmazni. és hát sajnos az itteni régi motorosok negatív (vagy bármilyen) véleményére én például jóval többet adok, mint egy frissen verbuvált tesztcsapatéra.

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130502) #31639808 válasza Parci (#130500) üzenetére


#31639808
törölt tag

"béla, ne haragudj, neked meg a mit lehet és mit nem lehet témába teljes csitt a neved, hiszen konkrétan ki vannak tiltva azok, akik megszólalhatnának! :((( ne viccelj már, hogy itt kéred számon a szódásszabadságot, mert tőled ez 900% nonszensz!"
Erre lehetne mondani, hogy kettős mérce.
Mi van, ha azért lettek kirakva, mert csak személyeskedni jártak oda? A múltkor ezt be is írta valaki és megtalálta a beírásokat is, hogy egymást hergelve, bíztatva oda jártak ökörködni. Ja hogy ott az sem lehet gond, de itt meg kuss van. Ez most komoly? Önt is kiraktam onnan, vagy már megint a szokásos mások azt mondták hogy...
Ön honnan tudja, hogy így volt, ha így volt?
Basszus olvasson már vissza, hogy itt miket írtak a cégünkről, meg főleg rólam. Itt nincs kitörölve semmi. Ha önnek lenne egy vállalkozása és nálunk csak a fikázásáról lehetne olvasni, kíváncsi lennék mennyire lenne ideges. Ja hogy az más. Az AVX pozitív téma az tilos, de a fikázás nem.
Ez a név kisbetűvel leírása is önt minősíti.
Ja itt az is menő. Bocs.

(#130503) #31639808 válasza Parci (#130501) üzenetére


#31639808
törölt tag

"hagyjuk már. szakmailag értékelhetetlen tesztek ezek. a létszámmal és a vaktesztséggel semmi baj sincs, az az egy, ami stimmel."
Na ez az amit kategórikusan kikérek a tesztelők nevében.
Nem lehet ennyire láma, hogy a neveket sem nézte meg, mielőtt ezt a zöldséget leírta.
Ismert kávézó tulajdonosok is résztvettek. Jarjabka Zoli volt az egyik. Soha nem vett még tőlünk kávét.
Már megint beletenyerelt a nagy marhaságába.
Be volt másolva az Ethiop kávé tesztelés itt is, ha jól tudom. Nézzen rá a nevekre, ha egyáltalán ismer köztük bárkit is és jobb, ha elbújik szégyenében.
És még én járatom le a szakmát.

(#130504) #31639808 válasza Parci (#130501) üzenetére


#31639808
törölt tag

"rohadtul nincs szó arról, hogy ne lehetne leírni, hogy avix, meg akármit. felőlem aztán lehet. de itt önreklámozgatás nem lesz, akkor jön a sav is."
Hogy a csudába reklámoztam volna magam, ha soha nem írtam ide előtte egy betűt sem?
Igyon egy jó kávét inkább.

Gondolom ez a beírás törlődni fog, mert ebben a nagy demokratikus helyen valaki bírálni merte a főnököt.

[ Szerkesztve ]

(#130505) Parci válasza #31639808 (#130502) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

nem ragozom ezt tovább, mert vagy szabad megnyilvánulni mindenhogyan vagy nem. a szólásszabadság nem lehet elvárt itt és átléphető ott. ha arra megvan a nagy elmélet, hogy toobee, bazsee és a többiek miért lettek onnan kitiltva (nem trollkodni jártak és nagyon is képben lévő, rutinos userek, akiket most csak példa gyanánt citáltam ide), akkor nincs miről beszélni. mert ugye magyarázat itt is lesz.

vagy-vagy. és ez tök triviális.

a kisbetűs írásmód pedig százezer éve létező jelenség a netes szubkultúrában, menőséghez semmi köze, régi megszokás, de ha ennek mentén leszek kritizálva, akkor sírva megyek a dolgomra. :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130506) koxx válasza #31639808 (#130502) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Én konkrétan 0 alkalommal személyeskedtem, semmilyen felületen nem szokásom. Ennek ellenére repültem mert meg mertem kérdőjelezni valamelyik terméknél egy funkciót.

(#130507) #31639808 válasza koxx (#130506) üzenetére


#31639808
törölt tag

Itt most tegye fel a kérdést újra.

(#130508) koxx válasza #31639808 (#130507) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Már nem emlékszem rá, cca fél éve volt. Valami kosarakkal kapcsolatos téma lehetett.

(#130509) #31639808 válasza Parci (#130505) üzenetére


#31639808
törölt tag

Mellékesen mondom, hogy a Toobee is tesztelte a kávékat. Ő is csókos?

(#130510) Parci válasza #31639808 (#130503) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ő lesz a véres kard, akit lehet lobogtatni, igaz? na, hát nem rá gondoltam, a maradék tesztelők halmazára értendő, amit írtam.

egyébként meg nagyon halkan megjegyzem, hogy ilyen jellegű "áll a bál" egyetlen hazai pörkölőve, pontosabban annak tulajával van. pedig van egy pár tucat! hogy lehet ez? mikor volt itt warda fika? impresso fika? casmo fika? 42 fika? pacific fika (pacifika)? csak és kizárólag az ávé körül áll a bál újra és újra. simán formállogikai alapon is akkor belátható, hogy kell, hogy köze legyen ahhoz, ahogy viselkedsz.

amíg ezt a felismerést sem sikerül megugrani, nem hiszem, hogy lesz bármi változás. ami, utoljára, nekem tök mindegy, még akkor sem érdekelne, ha kávét árulnék, de hát nem árulok.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130511) Parci válasza #31639808 (#130509) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

teljesen fölösleges ez a terelés. a tesztcsapat vérzik. az, hogy nem 100%-ban vérzik, nem a cáfolata ennek ám. nem is mondtam, hogy kivétel nélkül minden tagjánál vérzik.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130512) #31639808 válasza koxx (#130508) üzenetére


#31639808
törölt tag

Én viszont emlékszem. A PRO X kosarak savazása ment napokon keresztül. Miért fröcsköli a kávét szét. Egymást hergelve bizonygatták, hogy hogyan lehet ilyen szart egyáltalán még forgalmazni is.
Ebből lett elegem.
Ez is megoldódott azóta: kijött a 200000 Ft-os Weber kar. Jé és az is csapkod. Filter papír kell alá és ennyi, de annál ez nem gond, mert az nagy márka. Jót tettek nekünk, mert azóta mi is ajánljuk hozzá a filter papírt.

(#130513) #31639808 válasza Parci (#130511) üzenetére


#31639808
törölt tag

Alakul.
Látszik, hogy nem olvassa a másik oldalt.
Tényleg jó lenne, ha nem sértegetné a tesztelőket.
Jarjabka a mi kávénkra adta a legtöbb pontot, tehát csókos.

(#130514) #31639808 válasza Parci (#130510) üzenetére


#31639808
törölt tag

Erre az a válaszom, hogy egyik említett pörkölőnek sincs ilyen széles választéka és egyik pörkölőnek sincs ennyire olvasott fóruma. Ebből mindig ki lehet szemezgetni valamit.
Mi sosem megyünk más FB oldalára. Soha semmit sem írtam ilyen helyre. Minket nem tud összehasonlítani egyikkel sem. Nem csinálnak teszteléseket. Szépen teszik a dolgukat. Mi más utat választottunk.

(#130515) koxx válasza #31639808 (#130512) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nekem van személyes tapasztalatom a prox és a sima pro kosárral is. Utóbbit cca 1 évig használtam az ascaso gépemen. A prox-szel viszont nem tudtam értelmes kv-t készíteni. Most már lehet, hogy menne, de azóta kosárból is elég nagy lett a választék és elég jó áron leeht kapni minőségi cuccokat. (pesado, weber, normcore)

(#130516) #31639808 válasza koxx (#130515) üzenetére


#31639808
törölt tag

Egyetértek. A PRO-X típust sokan szeretik. Már majdnem elfogyott. Ezért nem egyszerűek a tesztelések. Csináltunk egyszer egy kosár tesztet is Szegeden. 6-7 srác volt ott. Ott volt Horváth Attila is. Mindenkinek a PRO-X lett a nyerő akkor.

(#130517) vendingo válasza phranxinatra (#130497) üzenetére


vendingo
veterán

Nekem avx-től vett alis magasítóm van, tökéletesen passzol.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#130518) qvik27


qvik27
tag

9B indukcióson téma:
Amilyen szinten én értek a témához, nem vennék (és nem is vettem) magamnak 9B-t, pont a bizonytalan működés okán.
A mágneses indukcióval való hőtermelés ti. eléggé erősen függ a mágneses térbe helyezett anyag jellemzőitől, aktuális hőmérsékletétől és a formájától is, de még az elhelyezéstől is. Emellett az anyagok ferromágneses tulajdonságai változhatnak, akár irreverzibilisen is. Az ebben a helyzetben lényeges jellemzőket nem biztos, hogy egy egyszerű mágnespróbával meg lehet saccolni, főleg nem szobahőmérsékleten.
A 9B tervezője zseniálisan megtervezte ezt a kis cuccot, szóval felteszem, az általa kínált indukciós alátét is átgondoltan lett megtervezve.
Szóval én itt néznék körül, ha küzdenék egy ilyen helyzetben:
https://9barista.com/products/induction-adaptor-plate
https://9barista.com/pages/getting-started-with-your-9barista
https://9barista.com/a/knowledge-base/troubleshooting/how-to-look-after-your-heat-transfer-plate
Ez meg azt mutatja nekem, hogy mennyi mindent nem tudok a témában:
http://real-d.mtak.hu/702/7/MeszarosIstvan_doktori_mu.pdf :) :Y

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130519) qvik27


qvik27
tag

Impresso sweet7:
húztam egyet itthon. Hát, nem hozta, amire vártam, igaz, nem lett a legszebb eszpresszós a lefolyás. (F64 evo, Ascaso steel prof). A brazil-india jobban hozta a sűrű, krémes, édeskés jegyeket. (Plusz perszenémi fűszerességet,de azt ettől nem vártam.)

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130520) #31639808 válasza Parci (#130505) üzenetére


#31639808
törölt tag

"ha arra megvan a nagy elmélet, hogy toobee, bazsee és a többiek miért lettek onnan kitiltva"
Ezt megválaszolom és léptem.
Toobie ugyanazért a szűrőkosaras trollkodásért.
Fura, hogy a Weber kosárnál már nem volt gond, hogy szűrőpapír nélkül csapkod.
Bazsi nincs kitíltva.
Ezek a srácok rendszeresen nálunk vásárolnak. Akkora a bizalom, hogy előrendelésre is mernek vásárolni, szóval már megint túl van lihegve. Toobiee szintén tesztelte a kávékat is, tehát akkora gond talán mégsincs.
Ne vegye magára mások eletfájdalmát.
Megígérem, ha nem lesz felesleges Bélázás és AVX termékek rosszindulatú lehúzása, ez lesz az utolsó posztom itt.
Szép napot mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

(#130521) phranxinatra válasza Nutra (#130499) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Köszi!

(#130522) phranxinatra válasza vendingo (#130517) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

A barátnőm ezt vette. Sajnos instabil, nem ül fel a szűrő peremére, a mágneses ereje pedig egy üveggolyóével vetekszik.

(#130523) Bazsee71 válasza #31639808 (#130520) üzenetére


Bazsee71
őstag

Hát pedig ki lettem penderítve, mikor a hazai pörkölők savazása ment, mindenféle szedett-vedett hazugságra alapozva, én meg jöttem a tényekkel. Itt is van nyoma, az internet nem felejt.

(#130524) #31639808 válasza Bazsee71 (#130523) üzenetére


#31639808
törölt tag

Tegyük már tisztába ezt a savazást, mert már évek óta ezt hallom. Kit savaztam és hogyan?
Egyébként könyörgöm, miért kellene nekem bármelyik pörkölőt is szeretnem és dédelgetnem.
A te céged egy szimpla konkurrens cég a számunkra.
Semmi több. Vásároltok tőlünk zacsikat, merg eszközöket. Ezt köszönjük, de gondolom azért teszitek, mert jó az ára.
Egyszer kiborultam, hogy szegeden mindenbe belekötött a hatóság, máshol meg mindent elnéznek.
Ennyi történt. Ez savazás?
Te hányszor áltál ki az AVX-ért ezen a helyen? Olvass vissza. Írd be, hogy AVX.
Én hányszor írtam a FB oldalatokra?
Segítek: soha.
Ugyanezt kell tenni és akkor nincs gond.
Én üzletember vagyok és nem a gyerekes érzelmek vezérelnek.
Te is húzhatnál végre egy vonalat és túl léphetnél a gyerekes sértődöttségen.
Isten tudja hány éves baromságokat hoztok fel újra, meg újra.
Írj egy olyat, ami max 2 éve történt.
Jah olyan nincs.
Majd 20 év múlva is azt kell olvasnom, hogy az a csúnya AVX Covid időszak alatt berakott egy fotót egy csajról 1 napra, aki mindenféle védő felszerelés nélkül rakosgatta a kávékat a zacsiba. Ha ez a bűnöm, akkor ez elég gáz.

[ Szerkesztve ]

(#130525) Bazsee71 válasza #31639808 (#130524) üzenetére


Bazsee71
őstag

Nem fogom itt újra elkezdeni. Pontosan jól emlékszel, a szelektív memóriára meg nincs gyógyír. A bizonyítványt - mint látható - úgyis kiállítod magadnak. Én itt továbbra is mint Bakos Balázs kommunikálok, nem mint Roastopis, és ez így is marad.

(#130526) #31639808 válasza Bazsee71 (#130525) üzenetére


#31639808
törölt tag

Bocs, de ez már megint személyeskedés. Ilyenért azonnal vágnálak ki a másik helyen.
Ennyi.
Mindenki tegye a dolgát amihez ért.

(#130527) qvik27


qvik27
tag

No. Anno, amikor ide regisztráltam, nagyon örültem, hogy általában valamilyen tényre vagy értelmes következtetésre alapozott érvek ütköztek, amikor ütközések voltak.
Világos: nem azért van ez a fórum, hogy az én ízlésemnek meg igényeimnek megfeleljen, de az AVX-es kibeszélő show-t nem olyannak látom, amit fentebb írtam.
- Bazsee71: ezt nem a te reakcióidra értem.

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130528) Jolida válasza qvik27 (#130519) üzenetére


Jolida
tag

Próbáld meg kicsivel magasabb hőfokon és esetleg lassabb lefolyással.
Én most 10.09-es pörkölést iszok, 94C, 19g a 18-as VST-ben, 30s, 42g.

(#130529) qvik27 válasza Jolida (#130528) üzenetére


qvik27
tag

Köszönöm, igazából csak próbára kértem egy kicsit, nyilván így nem a legjobbat hozta ki az első próba.
Most egyébként van itthon bőven mindenféle izgalmas cucc, amit a kofio-ról rendeltem :-)
Ez például - nem tökéletes lefolyással- már elsőre is nagyon szépen hozza a mézes-mazsolás ízeket, a málnát még nem hiszem el :)

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130530) sz.zs. válasza qvik27 (#130527) üzenetére


sz.zs.
senior tag

Én sem vagyok erre kiváncsi , annyira jó lenne, ha megtalálná már végre azt a regisztráció törlése gombot az, akinek meg kellene találnia.

Mini Gaggia (Aplimont) pid box-szal vagy nélküle eladó

(#130531) Parci válasza sz.zs. (#130530) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

egy darabig még várok a reakcióitokra, aztán eldöntöm, hogy bedobom a gyeplőt a lovak közé a topikban és mindenki azt csinál, amit akar -- vagy rendberakom, de most már ebben a témában végleg, mert rohadtul unom én is.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130532) Parci válasza #31639808 (#130520) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

neked trollkodás, mert el akartad adni az adott cuccot és a negatív komment nem fér bele. de mondom, magyarázat mindig van, csak akkor ne kérjük már számon a másikon turbómártírként, hogy itten aztán nem szabad a vélemény! nálad biztosan nem szabad, mert még a usereket is kitiltottad, te ellenben itt mártírkodhatsz a sérelmeidért.

magyarázatom nekem is lesz: azért leszel kitiltva, ha arra billen a mérleg végül, mert ahányszor idejössz, áll a bál (= trollkodás így vagy úgy), no meg azért, mert alapvetően egy dologért jössz: a saját üzleti érdekedben. senki más nem fórumozik itt ilyen okokból, de még ha így is tenné, annyira elegánsan teszi, hogy nem lóg ki a lóláb. te itt mártír vagy újra és újra, odaát meg szépen kaszálod a tartalmat, ami nem felel meg az üzleti elvárásaidnak.

miért kell sokadszorra leírnom, hogy ez itten egy sima kávéivók fóruma? nem szempont, hogy a céged jól érezze magát vagy nőjön tőle az értékesítése. ezek a te szempontjaid, míg ezek a topikok itt egyszerűen csak vannak, és pont hogy a szempontjaid burkolt vagy bénán burkolt érvényesítése teszi tönkre.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130533) qvik27 válasza Parci (#130532) üzenetére


qvik27
tag

Remélem, jó lassan írtad! :)

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130534) rastacsz válasza Parci (#130532) üzenetére


rastacsz
tag

Engem a direkt* értetlensége zavar, hogy mindenki legyen vele elfogadó, lépjen túl azon, hogy mindenkit kitilt, meg lefikáz a saját oldalain anélkül, hogy azok akár látnák vagy akár reagálhatnának, de már itt is kitiltana mindenkit :DDD

Szerk.:
*de az is lehet, hogy tényleg ilyen, mint a viccben, hogy mindenki hülye, csak ő a helikopter

[ Szerkesztve ]

There are 2 types of people in this world. Avoid them both.

(#130535) koxx válasza rastacsz (#130534) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Ő az aki szembe megy az autópályán és nem érti, hogy a többiek miért hülyézik le.

(#130536) goom


goom
senior tag

Belépek, látom, 52 hsz., hú, nyelek egyet, megint biztos itt az ávéiksz. Aztán aha, itt van tényleg.
Mindig minden hsz-t átgörgetek tőle. De ez így igen gáz szerintem is.

Eszméletlen sokat kaptam ettől a fórumtól, pedig még egy éve sem vagyok itt. És a hangulata is remek volt. Eddig. Nagyon bízom benne, hogy újra visszatérünk oda.
Bízom bennetek.

(#130537) kmarci25


kmarci25
veterán

Lehetne, hogy legközelebb rögtön azzal kezdünk, hogy:
- AVX kéri hogy töröljék a regisztrációját
- Parci jelzi, hogy a felhasználók magukat tudják törölni
- AVX törli magát.

Ez az utolsó új lépés lenne, de végre megtörténhetne. És ha ez személyeskedés, akkor az, de ez a mai komment cunami egy ideig szórakoztató volt, de aztán hamar elmúlt. És valahogy mindig ugyanúgy kezdődik...

"There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

(#130538) hyperspace válasza qvik27 (#130519) üzenetére


hyperspace
őstag

Két zacskó sweet7-t kaptam ajándékba, de csak 1-2 jót húztam belőle, kifogott rajtam az a kávé. Többi classic Impresso második húzásra be lett lőve. Brazil-India a legjobb náluk szerintem.

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#130539) Parci


Parci
HÁZIGAZDA

az öntörlés úgy megy egyébként, hogy:
- belépsz, adatlapon lekattintod, hogy törlöm magam
- az átfutási idő 8 nap, addig nem szabad belépni, mert ha belépsz, akkor ugrik az egész
ez utóbbi azért van, hogy ha valaki meggondolja magát 8 napon belül, még le tudja állítani. magyarán hirtelen felindulásból nem megy, tényleg akarni kell.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130540) Jolida válasza hyperspace (#130538) üzenetére


Jolida
tag

Sweet7 "antik" kávés pohárban. :)

A Brazil-India tényleg nagyon jó az Impresso-nál ... mondjuk én eleve malabar fan vagyok. :R

(#130541) RetepNyaraB válasza Parci (#130539) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

"nem elég a jóra vágyni; a jót akarni kell..!"

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#130542) qvik27 válasza hyperspace (#130538) üzenetére


qvik27
tag

Nem tudom, hogy milyen beállításokat próbáltál, amit Jolida ír, az számomra logikus, ha lesz még nálam ilyen kávé, olyasmit próbálok majd.
És persze lehetőségnek mindig ott van, hogy kérdez tőlük az ember - én nagyon korrektnek ismertem meg őket.

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130543) qvik27 válasza Parci (#130539) üzenetére


qvik27
tag

...ha már plébános...:
Megy a plébános úr az erdőn át, egyszercsak látja, hogy az ecceri ember (legyen pl. Ubul) köti fel magát az egyik fára.
Próbálja lebeszélni, meggyőzni, de mindhiába, Ubul csak köti magát felfelé, hogy ímmár elemészti magát.
- Jólvan, - mondja a plébános- Ubul, ha így, hát így.Majd imádkozom a lelked üdvéért, dehát akkor nem a bokádra kell a kötél, hanem a nyakadra, te!
- Há' még mit nem, plébános úr, há' akkó megfullok!!!

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130544) qvik27 válasza Jolida (#130540) üzenetére


qvik27
tag

Nem látom, hogy édes! :D
Ízre milyen?

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130545) qvik27 válasza RetepNyaraB (#130541) üzenetére


qvik27
tag

" A jószándék kevés! Több kell - az értelem!"

[ Szerkesztve ]

10 féle ember létezik: aki érti a digitális világot és aki nem.

(#130546) Jolida válasza qvik27 (#130544) üzenetére


Jolida
tag

Még keresem benne a szilvalekvárt. :DD

Tegnap délben főztem egy kétszemélyest ... csak elfelejtettem, hogy a másik karban egy IMS van és rutinból 19g-ot őröltem bele.... nem kicsit túltömtem.
Lecsöpögött a két pohárba úgy 50s alatt a KV, még fél óra múlva is cuppogtunk utána, olyan tömény csokiíze volt.

(#130547) RetepNyaraB válasza qvik27 (#130545) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Ez az idézet nincs meg :N

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#130548) SoundON


SoundON
tag

...hűűű... mi folyik itt?... streamelnünk kellene proMónika címen
...hátradőlök és mozizok csészével a kezemben :)

(#130549) Parci válasza SoundON (#130548) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

pedig nem a szórakoztatás a legfőbb eleme ennek, és inkább el kellene tényleg döntenie a topiknak, hogy szólásszabadság-abszolutizmus legyen vagy az eddigi konszenzus, de szigorúbban betartatva.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#130550) rgb0007 válasza icm (#130476) üzenetére


rgb0007
csendes tag

Hu, biztos, hogy nem Norda... Abból vettem anno elég sokat. És Sparban nem is volt kapható.
Amire gondoltam a címkéje ha jól rémlik rózsaszínes. De nem rémlik a márka.
Mostanában Fecoter szoktam használni, még a végéből kaptam 4 - 4 824-t és 751-t...
Aztán jöhet a reagens víz + pancsolás, vagy kp gyógyszertár. :D

Útvonal

Fórumok  »  Sport, életmód, utazás, egészség  »  Hardcore café (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.