Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-12-31 21:29:46

LOGOUT.hu

Házimozi haladó szinten
Ebben a topikban alsó-középkategória feletti rendszerekkel foglalkozunk, de bármilyen házimozival kapcsolatos kérdésre (ha tudunk) szívesen válaszolunk.
Ha nem vagy járatos a témában és kezdő szett vásárlásában kérsz segítséget, kérlek kérdésedet itt: Házimozi belépő szinten tedd fel.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#133101) bajnokpityu válasza krisztianAMG (#133100) üzenetére


bajnokpityu
félisten

meg is jelenik. akár az órajel kimenetén is. konkrétan az általam használt órajelről készült egyik mérési diagramon szépen lehetett látni, ahogy valaki átsétált keresztül a szobán. és ez csak egy órajel..

finite elemente mögötti tudomány pont ebből indul ki, hogy hangfalak által gerjesztett rezgéseket ne vigye vissza a készülék lábaira. rendes valódi végeselemes rezgésvizsgálatot végzett el a gyár mérnöke, pont olyan szoftverrel, amit mi is használunk..

eladók: Hifiman HE560V3, Topping DX3PRO+ DX7PRO

(#133102) rottenbull válasza Bobolit (#133098) üzenetére


rottenbull
senior tag

Egy csomo filmet elrontanak, olyan, mintha ujra masterelnek oket.

(#133103) Remekelek28


Remekelek28
őstag

Sziasztok
ha ezt megveszem és van olyan kábelem,melynek egyik vége 3,5 jack,a másik pedig RCA és van optikai kábelem. Akkor a laptopomat össze tudom kötni a házimozival úgy,h digitálisan szóljon?
A laptopon csak jack van meg HDMI
A házimozin van minden..

[ Szerkesztve ]

(#133104) Borisz76 válasza Remekelek28 (#133103) üzenetére


Borisz76
veterán

Ha a laposon van HDMI és a házimozin is , akkor felesleges ezeket megvenned.

A HDMI-n digitálisan megy a kép és a hang is.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#133105) Remekelek28 válasza Borisz76 (#133104) üzenetére


Remekelek28
őstag

Bocsánat rosszul mondtam,mert a házimozin csak HDMI kimenet van.. befele nem fogad audiot,csak optikai csatlakozón..

(#133106) jeni válasza Remekelek28 (#133105) üzenetére


jeni
félisten

Házimozi erősítőn csak HDMi OUT van?
Leírnád melyekről vannak szó?
Laptop?
Házimozi micsoda?
TV?

Az asztali lejátszón szoktak olyan megoldást csinál,hogy csak HDMI out van.

(#133107) Remekelek28 válasza jeni (#133106) üzenetére


Remekelek28
őstag

Igen ez nem erősitős házimozi,hanem a lejátszós.
A laptop is egy sima acer laptop.
A lényeg,h jelenleg csak a tv közvetitésével tudom digitálisan átvinni a hangot. Laptop-tv hdmi ,a tv és a lejátszó pedig optikai.
Csak a tv szerintem tompitja a hangot és a minőséget ezért lenne jó közvetlen átvinni a tv nélkül.
Költeni nagyon nem akarok,mert lakásvásárlás stb,másra kell a pénz.
Az a helyzet ,hogy még úgy majdnem jobban szól a dolog,ha csak sima jack kábellel kötöm össze. A laptopot a lejátszóval.
Szerintem a digitálisnál a tv már a saját erősitőjét használja ,ami nem biztos,h zenehallgatásra lett kitalálva.
Jónak jó,de,ha ki lehetne hozni többetvis nem lenne rossz.
A tv egy LG Lcd. 2009 es

(#133108) Borisz76 válasza Remekelek28 (#133107) üzenetére


Borisz76
veterán

Ez nem válasz a Milyen tipus kérdésre...

Konkrét típus számmal / megjelöléssel lenne az érdekes.

Bár mindegy is mert azok után amit leírtál szinte biztos, hogy "rossz" topikban puhatolózol mert ....jobb felső sarok.....kompakt "házimozi szettekkel" a lakók nem foglalkoznak.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#133109) krisztianAMG válasza Remekelek28 (#133107) üzenetére


krisztianAMG
senior tag

Egy ilyen kell neked: [link]

USB-n keresztül kötöd össze a géppel, és optikán vagy coaxon viszed a jelet az erősítőbe. Driver nem kell hozzá, csatlakozás után azonnal átállt rá a rendszer.

(#133101) bajnokpityu: A kristály brutálisan érzékeny, még a vízszintes tengelye szerinti megfordításra is. Ha távolról gyengén megfújod már az is látszik a spetrumán, 10cm-es "zuhanás" hatására képes kihagyni is.

Viszont ő nem igazán tudtuk zavarba hozni. Új piacot nyitnátok az audio felhasználással. ;)

(#133110) robi-k válasza krisztianAMG (#133109) üzenetére


robi-k
őstag

Ez mi? Egy reclock áramkör?
Utánanéztem, érdekes eszköz, de az audió eszközökben (forráskészülékek) a reclock megvalósítása bonyolultabb egy rendkívül precíz oszcillátor alkalmazásánál.

[ Szerkesztve ]

(#133111) Gabesz26 válasza Squirrel (#133050) üzenetére


Gabesz26
senior tag

Rakd a tv-t a falra, és akkor mehet alá a center ;). Ha felkerül a tv a falra, én az erősítőt is felhoznám a tv alá (nem a legjobb hely a center mellett, de sokkal jobban szellőzne)

BUÉK minden fórumtársnak!

[ Szerkesztve ]

(#133112) Remekelek28 válasza krisztianAMG (#133109) üzenetére


Remekelek28
őstag

Köszönöm a segitséged,ezzel balószinű működne is :)
Közben sikerült hozzájutnom egy a korábban linkelt toslink digital converterhez . De az erősitőt aux opt-ra állitva nem szólaltatja meg... a kérdésem,h nem is fogja? Vagy esetleg az befolyásolhatja,hogy nem a hozzá kapott adapterrel használom? ez egy 9 voltos.. és out van rajta..
Ha jól tudom a gyári az 12 volt. amugy világit rajta minden led...

[ Szerkesztve ]

(#133113) Perzeusz válasza Gabesz26 (#133111) üzenetére


Perzeusz
tag

+1

Elég széles az állvány ahhoz, hogy elférjen rajta mindkettő. (hátránya viszont, hogy gyerek hajlamos lehet az erősítőre pakolni a kakaóját :) )

2 db WD Red 2TB eladó

(#133114) Apucy01


Apucy01
őstag

Sziasztok!

nem tudom hogy jó helyre irok e, de van egy ilyen erősitőm Yamaha RX-V757 karc mentes állapotban.

Váltottam egy Onkyo TX-SR605 erősitőre és a Yamaha eldó sorba került, szerintetek mennyit ér?

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#133115) Perzeusz válasza Apucy01 (#133114) üzenetére


Perzeusz
tag

Támpontnak:

Persze, ez semmit nem jelent. Mindenki annyiért hirdeti, amennyi jólesik neki.

2 db WD Red 2TB eladó

(#133116) Apucy01 válasza Perzeusz (#133115) üzenetére


Apucy01
őstag

köszönöm! :)

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

(#133117) Squirrel válasza Gabesz26 (#133111) üzenetére


Squirrel
őstag

Hosszabb távon az a terv, tv a falra, alá a center és lesz külön egy hifi állvány. Egyelőre a CXU kikerült a tv alá, tegnap járattam, semmit nem melegedett, más pedig írta hogy náluk a bluray a legforróbb. Az erősítő az üregében jól elvan, bőven van most helye szellőzni :) Csak igen, így esztétikailag nem a legszebb látvány :)
Szúnyoghálót is visszatettem a frontokra.

És igen, gyerektől is kell valahogy védeni a cuccot. Csoda, hogy másfél évesen belátta, hogy a tv-vel nem kell pacsizni :)

[ Szerkesztve ]

(#133118) n3m3r3 válasza Squirrel (#133117) üzenetére


n3m3r3
tag

Hidd el sok olvasóról estek le a kövek inkább így látva ha adott a környezet. Esztétika, valamint használat nem mindig járnak kézenfogva. Egy jól szellőző, és otthonodba illő, talán sötétebb árnyalatú állvány a kompromisszum ahol van hely az esetleges centernek a TV alatt. Van időd kiagyalni mi praktikus.
(ha centert nem tervezel ne foglalkozz vele ,ezt csak én képzeletem oda a remek mozidhoz ;) )

(#133119) Vikthor


Vikthor
nagyúr

Az lehetséges, hogy a Denon 4308 egyes HDMI bemenetei nem mind viszik át a hangot, csak a képet? Rákötöttem egy szabad HDMI bemenetre a set top boxomat amit ma hoztak ki és csak képet ad ki de hangot nem. Egy jó órát nyálaztam a Denon menüjét, hogy hol lehet ilyeneket hozzárendelni de semmi. Ötlet esetleg?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#133120) robi-k válasza Vikthor (#133119) üzenetére


robi-k
őstag

A menüben nézd meg, hogy az adott bemenethez (CD, DVD, AUX, stb.) rendelt HDMI bemenetnél mi van hozzárendelve a hang forrásnál (lehet, hogy az van beállítva, hogy a kép HDMI-n érkezik, a hang meg pl. coax-on vagy optikán).

(#133121) Vikthor válasza robi-k (#133120) üzenetére


Vikthor
nagyúr

ien ezt próbálom elérni, de sehogysem találom tuti én vagyok a béna...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#133122) #54715584 válasza Vikthor (#133121) üzenetére


#54715584
törölt tag

manual
Számozás szerinti 31. oldal 8-as pont először (pdf-ben 35. oldal).
Ha az jó, akkor utána a 40. oldal (pdf-ben a 44-től)

(#133123) Csabroncka válasza Squirrel (#133117) üzenetére


Csabroncka
addikt

Alapvetően a legkevesebb probléma a saját gyerekeddel van, mert megszokja és nem buzerálja a cuccodat. Persze a grill nem árt, de a legkevésbé a saját lányom miatt aggódom, néhány igazán neveletlen gyerek még a villanysütőt is bekacsolta nálunk, amikor "rászoltam a szülőre", hogy most már elég.
Persze bambulva nézett rám (mármint a szülő) amikor a gyermek nagy lelkesedéssel megindult a hangfalmembrán felé, hogy drága mulatság lesz.

Félreértés ne essék, nem vagyok elvetemült apuka, de a gyerekeknek ideje korán meg kell "tanítani" -inkább rászoktatni őket- hogy mi az amit lehet, és mi az amit nem. Ez ugye sokszor az életét védi meg (Nem esik le az erkélyről, vagy ki az ablakból. Nem égeti meg a kályha, vagy a sütő, és nem rántja magára a konyhaszekrény fiókjait amiben a nagy kések vannak (a legkevesebb, hogy békén hagy ezt, azt apa cuccai közül).
Nem azt mondom, hogy nincsenek balesetek, de mostanában egyre több gyermekes barátomnál látom, hogy komplett lakásátalakítást végez Ő is (még a fiókokról a fogantyúk is le vannak csavarozva) meg szülői kontroll nélkül a gyerek is (gyerek graffiti az egész lakás a padlótól a falakig, vagy műanyagjátékkal bevágott LCD TV)

Egyébként, ahogy írták előttem, én fontolóra venném, hogy azt a gyönyörű TV-t a falra felrakjam. Az állványra meg mehet a center is még! (de így is már lényegesen jobb) :C

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#133124) Laposelemer válasza Csabroncka (#133123) üzenetére


Laposelemer
tag

Hát igen. A liberális gyereknevelés ....
Ne korlátozzuk a gyereket, mert Ő tudja mit és mikor akar ... ezt a baromságot ...

Ismerek ilyen szülőket ... ráadásul az anyuka valami gyerek pszichológus/terapeuta vagy mifene

Én is osztom a TV-t a falra. Közepe legyen szemmagasságban amikor ülsz.
Alá meg rakhatsz valami szép kábeltakarót.
Én bútorlapból vágattam egy lapot. A teteje belóg kicsit a TV alá/mögé, az alja meg a tv állvány felső síkja alá.
A takaró falra szerelése már kicsit fifikásabb volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#133125) Vikthor válasza #54715584 (#133122) üzenetére


Vikthor
nagyúr

köszönöm ezeket mind rendre megtaláltam és úgy vannak ahogy kéne lennie de hang az sehol, holnap küldök rá egy full resetet azt meglátjuk megoldja e vagy sem.

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#133126) xtremetuning válasza Csabroncka (#133123) üzenetére


xtremetuning
addikt

Amióta járni tud, soha nem közelítette meg a motyót egy méternél közelebb. Meg kell tanítani, mit szabad és mit nem. Ez a szülő felelőssége. Bezzeg, ha átjön a keresztlányom, azonnal megy neki a centernek. A gyermekem meg csak néz messziről és pislog, hogy : apa, ez mit csinál ? :D

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#133127) liszi70 válasza Laposelemer (#133124) üzenetére


liszi70
nagyúr

"A liberális gyereknevelés .... Ne korlátozzuk a gyereket, mert Ő tudja mit és mikor akar ... ezt a baromságot ..."

A "liberális" gyereknevelés általad említett tézise valóban szélsőség, faszság, és hosszú távon káros, de az ellentettje is. A megfélemlítés és a folyamatos frusztrálás felnőttek fetisizált eszközei, tárgyai védelmében legalább olyan borzasztó. Mindkét szélsőségre ismerek példát.
Létezik arany középút, szerintem mi itthon megtaláltuk, nem is volt soha komoly probléma. Például szóvá tettem erélyesen, ha kéznyomot találtam a határozott nevelés ellenére a plazmán, de azért nem dől össze a világ, ha a természetes gyermeki kíváncsiság egy kis kellemetlenséget, pluszmunkát okoz. Tanulja meg, hogy kárt ne csináljon, de azért felügyelet mellett muszáj megfognia, megtapasztalnia ezeket a tárgyakat is. Olyan csábító az a fényes, nagy felület, tökéletesen érthető, ha ellenállhatatlan a vágy, hogy megfogja. :) De ez csak egy példa. Tudom, vannak olyanok, akik szíjat hasítanának ilyen esetben a gyerek hátából (főleg a más gyerekééből), de azokat csak szánni tudom. :)

[ Szerkesztve ]

(#133128) xtremetuning válasza liszi70 (#133127) üzenetére


xtremetuning
addikt

"szerintem mi megtaláltuk"

Ki nem, ha nem Te ? Éljen Liszi, aki balanszot hoz kicsiny topikunk pla és decebótól mételyezett világába (is).... ;]

[ Szerkesztve ]

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#133129) liszi70 válasza xtremetuning (#133128) üzenetére


liszi70
nagyúr

Háááát, ez van, mit csináljak? Szégyellem bár, de így sikerült. Jól. :D (Csak hülyülök, más szempontból viszont csődöt mondunk olykor-olykor. :) ) Egyébként mi az a decebó?

[ Szerkesztve ]

(#133130) Joshi válasza xtremetuning (#133128) üzenetére


Joshi
titán

Nincs gond Liszivel, ellenben ti ha öngyilkosok lennétek, biztosan egy Vodka vagy Husky kábelre kötnétek fel magatokat. ;]

(#133131) xtremetuning válasza Joshi (#133130) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ne sértegess kérlek szépen. Van itthon 16 méter Wild Dog sub kábelem, az alá nem adom. :B

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#133132) Lacielvtárs válasza xtremetuning (#133131) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#133133) -KP- válasza Joshi (#133130) üzenetére


-KP-
addikt

bakker, a joghurtot majdnem a monitorra köptem a röhögéstől mikor elolvastam ezt :DDD

(#133134) liszi70 válasza xtremetuning (#133131) üzenetére


liszi70
nagyúr

A 16 méter az jelen pillanatban (a rendszer-felszámolás után) hány részre oszlik? Én 3-nál abbahagytam a számolást, mert amikor a 4-es számot tanultuk elsőben, én pont mumpszos voltam. :D

(#133135) xtremetuning válasza liszi70 (#133134) üzenetére


xtremetuning
addikt

Mivel a felszámolás alatt kiderült, hogy :

a. mozi nélkül nem nagyon szeretnék élni
b. a fiam ráérzett az ízére és én megengedek neki heti egy mesét rajta
c. maradt 'pár' számomra elfogadható komponensem, amit nem adtam el

így összeraktam egy lightos szettet.

A válasz egyébként 4.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#133136) liszi70 válasza xtremetuning (#133135) üzenetére


liszi70
nagyúr

Megkérdezhetem, hogy az eredeti, full verzióhoz képest hány százalékos volt a leépítés? 100/50, 100/80, 100/30? Természetesen nem konkrét összeg érdekel, hanem a leépítés százalékos aránya. :)

[ Szerkesztve ]

(#133137) xtremetuning válasza liszi70 (#133136) üzenetére


xtremetuning
addikt

Ezt borzasztó nehéz lenne megválaszolni, hiszen 2 külön rendszerről volt szó, aminek az egyetlen közös pontjai a frontok voltak. Inkább azt mondanám, hogy a megmaradt rendszer az 40% (volt). Viszont most csaltam hozzá egy kicsit és elérem a régi szintet sőt képben (és hangban is) ugrottam egy nagyot.

A végére a mozi jobb lett, a sztereó pedig eltűnt.

...ha belekezdtél a high-endbe, vess keresztet, mert sosem lesz vége.. :) ......... és ezt mástól nyúltam, de nagyon igaz : 'Tegnaptól őszinteséget fogadtam. Azóta nincsenek barátaim...'

(#133138) krx21 válasza xtremetuning (#133137) üzenetére


krx21
nagyúr

Tehetnél be képet.. :K

(#133139) Squirrel


Squirrel
őstag

Nálunk is Zorka lányom most 3 éves, de megtanulta, hogy ezek apa cuccai és ne piszkálja. A plazmán nyomott még korábban egy-két pacsit, de most a Focalok közül az egyiket megsimogatta, tetszett neki, hogy szép fényes és onnan jön a zene, aztán ennyiben maradtunk. Az erősítőt meg bluray-t megbeszéltük, hogy ne piszkálja. Egyedül a kábeleknél nincs kompromisszum, azokra rá se nézhet, de ezt is hamar megtanulta. Láttam már tőle sokkal nagyobb gyereket is, hogy szöget próbált konnektorba dugni. Én is inkább attól tartok, hogy átjön barátomék két gyereke, na náluk semmi kontroll nincsen. Ami pedig külön hifi állvány elhelyezése szempontjából a legnagyobb gond, hogy az adott berendezés mellett csak oda tudnám tenni, ahol éppen állandóan szalad a gyerek és félek, hogy a napi 2-3 elcsúszásából/eséséből az egyiknél lefejeli az állványt, aztán mehetünk ügyeletre.
Amin még gondolkodok, ha nagyon zavarja a szemem a mostani elrendezés, hogy leszedem az oldalsó szekrények ajtaját és akkor az egyikbe mehet a bluray lejátszó.

Az öngyi-jelölteknél meg azért megnézném, hogy hajtogattok hurkot ezekből a hüvelykujjnyi, sprőd kábelekből...

(#133140) Squirrel


Squirrel
őstag

Hogy ne csak off-topicba valót írjak, lenne egy kérdésem. A TV és erősítő között a HDMI az Arc bemenet/kimenetnél van. Mitől van az, ha megy a TV és utána kapcsolom be az erősítőt, akkor kiírja, hogy Source TV és Mute - és tényleg semmi hang. És hangot nem is tudok varázsolni, csak ha ki majd bekapcsolom a TV-t vagy az erősítőt. Most próbáltam, hogy bekapcsoltam a bluray-t, de hiába állítottam a source-t át rá, a mute az maradt. Aztán kikapcsoltam majd bekapcsoltam az erősítőt és szólt minden. Gondolom valami beállítás kérdése lehet, de nem tudom, hogy mi. Gondolkodom, hogy kiszedem a HDMI-t az arc-ból és átteszem sime HDMI csatlakozásra.

(#133141) ottofon


ottofon
csendes tag

Eddig monitor frontjaim voltak de most hogy állókat használok azt vettem észre hogy túl alacsonyan hallom őket. Létezik olyan állvány amivel a 90 centis falakat 30-50 centivel meg tudom emelni? Szokás ez?

"A szépség nem más, mint a belső jó tulajdonságok ígérete!"

(#133142) totya800


totya800
csendes tag

Sziasztok!

Kérlek segítsetek.
Denon avr-x1300 erősítőhöz néztem ki Clanton Subot [link]

és Klipsch subot
[link]

Melyiket ajánljátok?

(#133143) Nemir Ombe válasza totya800 (#133142) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Az "erősítőhöz" egyiket sem .... ;)

Hmm ....

(#133144) arcitec válasza Squirrel (#133140) üzenetére


arcitec
addikt

Nem minden eszközön működik az ARC, nálam sem működik a pana tv-n(GT60). Állítólag nem egységes az erre vonatkozó szabvány.De jobb is így nagyon sokat fogyasztana készenléthez képest az erősítő, teljesen kikapcsolni meg nem célszerű, ha rendszeresen használva van.Egyébiránt hol a center, sub, surround, csak mert nem látni? :U

[ Szerkesztve ]

(#133145) charlie1975


charlie1975
aktív tag

Sziasztok most egy yamaha rx v440 rds erősítőm van ezt szeretném ujabbra cserélni 6.1 es hangrendszerem van hozzá de ahogy nézem az ujabb erősítők vagy 5.1 vagy 7.1 esek az lenne a kérdésem ha 7.1 es erősítőt veszek az tudja a 6.1 et is?

Galaxy S4,Galaxy Note3,Note7,S7 EDGE

(#133146) Squirrel válasza arcitec (#133144) üzenetére


Squirrel
őstag

Értem, nekem is panasonic a tv. Akkor átdugom este a sima csatlakozóba, nem bosszantom magam és úgysem szándékozom napi szinten használni ezt a funkciót.

Ne aggódj, a többi hangszóró is megvan, egyelőre szépen pihennek a dobozukban :))

[ Szerkesztve ]

(#133147) arcitec válasza Squirrel (#133146) üzenetére


arcitec
addikt

A kikapcsolást magára a TV.-re erősítőre értettem( A hálózatról nem célszerű lekapcsolni) ;)

(#133148) arcitec válasza charlie1975 (#133145) üzenetére


arcitec
addikt

Nem .. Használod mint 5.1 vagy veszel +1 surround hangszórót, vagy ha Atmos képes erősítőt veszel, akkor 5.1.2 - ben használod , én ezt tenném ... ;)

[ Szerkesztve ]

(#133149) LamehTheDark válasza dota1 (#132637) üzenetére


LamehTheDark
csendes tag

Szia,
Sikerült megrendelnem a Son-Video.com -ról a Focal Chorus B8VW-t végül, 319 EUR + 90 EUR szállítási költség a DHL-lel.
Felhívtam őket, kértem valakit, aki valamennyire beszél angolul és lebeszéltem velük, elküldik ők szívesen (csak kicsit sok a szállítási díj...), bár a honlapról nem szállítanak ki Magyarországra alapból. Talán másnak is hasznos lehet ez a rendelési mód.

Így 126ezer HUF ból meglesznek a hátsó dobozaim. :DD

"Do not waste time, that is the stuff life is made of!"

(#133150) Squirrel válasza arcitec (#133147) üzenetére


Squirrel
őstag

En meg arra, hogy kihagyom az Arc HDMI csatlakozot es hasznalom a sima HDMI-t. Vagy nekifutok meg egyszer a TV es az erosito menu-jenek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.