Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79751) Peterhappy válasza LanyUs (#79748) üzenetére


Peterhappy
őstag

Azért az már eredmény. Nyilván félút, de tiszteletreméltó! Ahogy a támogatásod is!

(#79752) LanyUs válasza tomcica (#79750) üzenetére


LanyUs
senior tag

100kg? Az már közel van hozzám! Akkor megdicsérem milyen szép emberes alakod van! Nem is kell tovább fogyni, ne legyél már csont és bőr :)
Peter: Tavaly Ő volt, akit kocsival hurcibáltam a pályára minden másnap, aztán feladta. Tiszta ideg voltam a semmibe ment idő miatt...

[ Szerkesztve ]

(#79753) #64052736


#64052736
törölt tag

Szerintem most már én is befejezem egy darabig. Semmi örömet nem nyújt már, csak kényszerből futok. :(
Ma is dögmeleg, kiizzadtam mindent 5km alatt, vissza is fordultam. :((
Aludni 4 órákat alszom már hónapok óta. A futás alatt kezdődött el, minnél többet mentem, annál kevesebbet aludtam.
Este mondjuk menne, mint tavaly, de akkor meg hajanli kettőkor tudtam csak elaludni.

(#79754) Peterhappy válasza LanyUs (#79752) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tudom, emlékszem. :K Nélküled már sehol sem lenne, ezt írtam is anno (priviben is).
De azért a -30kg az -30kg. Az már távolról is jól látható szám, szóval a kacagós kisötös neki is jár.

(#79755) tomcica válasza #64052736 (#79753) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Felenk erre mondjak,hogy:
"Itt a vizvalaszto,itt dol el,hogy valoban akarja,vagy csak fantazial a jo kondirol" :K
Tessek edzeni,tessek hajnalban kelni,ha nem birod a meleget :K 5 elott mar vilagos van.
LanyUs a hordonyi hasaval telen fejlampaval ijesztgette hajnalban futva az allatvilagot es nem picsogott.
Szoval furdos kurva mod OFF..tessek abbahagyni a rinyalast.
Ha sok a futas,akkor csokkentsd le 20-30perc oromfutasra par napra,utana majd ujrakalkulalsz ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#79756) xy.zsolt válasza tomcica (#79750) üzenetére


xy.zsolt
őstag

:DD

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#79757) #64052736 válasza tomcica (#79755) üzenetére


#64052736
törölt tag

Jó csak én nem alszom ez itt a gond. Volt, hogy napokig csak feküdtem és semmit nem aludtam. Éjjelenete felriadok és nem tudok visszaaludni. Mikor bringáztam nem volt ilyen 100km feletti napokon sem. Nem tudom, hogy a futás mit csinált velem. A futással kezdődött. Sokat járt az agyam először, aztán jött a nyugtalanság, végül az alváshiány. Mindegy szinte mikor fekszem le, nem tudok rendesen aludni.

(#79758) Peterhappy válasza #64052736 (#79753) üzenetére


Peterhappy
őstag

Tom, ne nézz most ide!

Szerintem jól döntöttél. Más kérdés, hogy úgy sem fogod sokáig bírni :)
De amatőr sportolók vagyunk. Nyilván kell a mozgás, jó a futás, de én fenntartom, ha az élvezeti értéke nullára esik vissza, akkor nincs értelme.
Ne a heti 100km-eket kergesd, hanem a lehetőségeket, amikor csak örömöd lelheted a futásban.
Menj ki két-háromnaponta, az eddigi futással teli heteid után annyira fogsz már vágyni a kocogásra, hogy a meleg se fog érdekelni.
A kevesebb néha több. :K

(#79759) #64052736 válasza tomcica (#79755) üzenetére


#64052736
törölt tag

Nálam az energiaszint délután és este tetőzik, néha éjszaka is. Színusz hullám szerűen. Reggel lent, majd délutánra emelkedik. Jön az evés, utána megint beesik és estére megint felmegy, mint délutánra, ami gond az alvás miatt. Volt, hogy éjfél körül mentem ki futni, mert annyira fitt voltam addigra. Semmi álmosság nem maradt. Ezzel kellene valamit kezdenem. Lehet, hogy ez tesz be.

(#79760) xy.zsolt válasza #64052736 (#79753) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Nyilván mindenki más, de a 4 óra alvás igen aktív mozgás mellett nagyon kevés lenne nekem, pedig én sem vagyok hétalvó. Nem csodálom hogy tiltakozik a szervezeted minden módon ahogy tud. Oké, 30 évesen még én is bírtam a hajnalig partyzás után délelőtt az óra squasht, de ha jól rémlik te sem tegnap voltál annyi idős. 🤔

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#79761) #64052736 válasza Peterhappy (#79758) üzenetére


#64052736
törölt tag

Igazad lehet. Meg tudod itt brutálisan ingerszegény minden. Állandóan beugatnak a kocsmatöltelékek, óbégatnak bicikliről, kereszteződésben, elektromos kerékpárról. Csak a moslék ömlik. Nincs kivel futni. Nemrég spontán rám akart rúgni egy pancser a járdán, úgy, hogy életemben nem láttam. A másik egy bokorral beszélget, a harmadig a járda közepén nézi az eget és köszönget mindenkinek. A negyedik ordít utánam, hogy nekem nincs annyi pénzem, mint Orbánnak. Most vagy mátrixban élek, vagy egy szürreális regény szereplője vagyok. Tudod mi tűnt fel? Mikor nagy ritkán találkozok egy futóval és futás közben beszélek vele, valahogy elmúlik kiégés és visszajön az erőm.

(#79762) Peterhappy válasza #64052736 (#79759) üzenetére


Peterhappy
őstag

Kávéval, fekete teával, egyéb élénkítő szerekkel (sz.rokkal) hogy állsz?
Érdemes lenne egy átlagos napod leírni, lehet, hogy kicsit át kellene csupán szervezni a mindennapjaid, ezáltal apránként átformálni a bioritmusod. Messze nem lehetetlen, ha nincs kvázi veszítenivalód.
Én pl. az éjfélig tartó filmezésekről, meccsnézésekről mondtam le. Ma csoda, ha 22:00-kor még ébren vagyok, és végig tudok nézni pl. ma este egy magyar válogatott meccset - de nem is okoz gondot 4:30-kor nekiindulni a hajnali erdőnek, ha épp ahhoz van kedvem.

(#79763) LanyUs válasza #64052736 (#79759) üzenetére


LanyUs
senior tag

Tom: "hordonyi hasaval" :C Beszarok!!! :)

Pepe: én soha nem futottam 100 km-es heteket, de 80-asokat igen. Délutáni/esti futó voltam, de a gyerekek miatt váltanom kellett. Kondis korszakomban is legkésőbb 18-19:00 között le kell zavarni az edzést, különben felpörgetett és nem tudtam aludni. Próbálj meg ötkor kelni, mozogj óvatosan / melegíts rá a futásra. Csináld meg reggel az edzésmunkát és aludj min. 7 órát.

(#79764) #64052736 válasza xy.zsolt (#79760) üzenetére


#64052736
törölt tag

Én harminc évesen ehhez képest sehol sem voltam. Sokkal jobb vagyok mindenben, mint akkor, sőt jobban, mint tízen évesen, kivéve a hajlékonyságot. Mindenem feljavult. A koromon semmit, de semmit nem veszek észre. Szerintem a vegetatív idegrendszerem lett tropa. Az tiltakozik. Most ezzel kihez forduljak? Mindenhol azt olvasom, hogy a pszichológusok lehúzzák az embert. Nyújtják a terápiát, hogy fizessen a paraszt...

(#79765) Peterhappy válasza #64052736 (#79761) üzenetére


Peterhappy
őstag

Ez mentális kérdés. Az ilyen kocsmatöltelékek, elektromos bringások stb. engem épp csak motiválnának abban, hogy fussak.
Az viszont nagy igazság, hogy társaságban futni teljesen más. Én korábban soha nem futottam mással (tekintettel arra, hogy utálom az embereket, ebben semmi meglepő nincs :B), de én is azon kaptam magam, ha egyszer-egyszer összeakadtam egy futóval, remekül elbeszélgettünk. Most hetente egyszer eljárok egy futóedzésre, hasonszőrűek közé, bármennyire is sérült legyek épp, mert imádom a társaságot, imádom az edzés minden pillanatát - pedig nagyon nem akaródzik nekiindulni, minden héten megy az alkudozás, hogy nincs kedvem menni. De megyek, és soha nem bánom meg :K
Ahogy összehaverkodtam most egy nálamnál sokkal fiatalabb, erősebb, gyorsabb sráccal, sokat járunk együtt futni, minden alkalom nagyszerű élmény, és úgy fogynak a kilométerek, hogy észre sem vesszük.
Talán ha tudatosan próbálnál keresni egy futótársat (vagy akár többet) és egyeztetve, egymáshoz igazodva futni - ez is egy megoldás lehet. Talán nem vagy egyedül a problémáiddal, lehet hogy hasonló gondolatoktól szenvednek a környékbéli futók is. Tessél nyitni feléjük!

(#79766) tomcica válasza #64052736 (#79757) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Elfaradt vagy tuleroltetodott az idegrendszer :K vedd lezabbra,neha bringazz,ussz stb. toltodj ujra es mehet tovabb (esszel,szepen!)
En orulok mindig amikor valaki elmegy az elso "pofonig" falig,mert innen majd legkozelebb mar tudni fogja meddig szabad elmenni,es jelez a test.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#79767) xy.zsolt válasza Peterhappy (#79762) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Amíg csak bringáztam este 10kor mèg nem is pislogtam....éjféltől aludtam 7ig és egyszer egy héten tovább is. A futás megköveteli jobban a minőségi alvást, szóval eleinte 10kor valami dög unalmas podcast-ra aludtam el, ami tutira nem késztetett gondolkodásra....most már nélküle is megy

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#79768) #64052736 válasza LanyUs (#79763) üzenetére


#64052736
törölt tag

Te nagy showman vagy, kedvellek, mert nyomod, mint a gép! :C
Az élet/idő ciklusom borul meg, azzal küszködöm. Már mindent próbálok.
Tudod mi a legfájóbb? Az, hogy vidáman menne a heti 100, ha tudnék rendesen aludni. Már nem fáj az izom, sem az inak. Mocsok idegrendszer. :((
Jó, azért 6 is szokott lenni, mert visszaalszom.

(#79769) tomcica válasza #64052736 (#79768) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Vedd ki az elenkito szereket,azok ilyenkor extra terhelest ronak az idegrendszerre :K barmilyen koffein,porgeto,gyors cukor,alkohol.

Zold tea mehet,koffeinmentes kave mehet.
Relaxalj,nyugtato zene,kornyezet...kirandulj TOLTODJ fel :K
Nem kell ide pszikomokus :N csak figyelni kell magadra es idoben engedni a gyeplon.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#79770) Peterhappy válasza xy.zsolt (#79767) üzenetére


Peterhappy
őstag

:) Szintén zenész. Egyébként abszolút embere válogatja, kinek miképp használ az esti mozgás. A Feleségem, ha este kocog vagy pilatesezik, alszik, mint a bunda. Én ha késő délután/este futok, vagy pörgősebben bringázok, éjfélig pörgök, nem tudok aludni, bármennyire is kimerüljek fizikálisan.

Ami nagyon bevált most: telefonon/e-book olvasón olvasok még este (nyilván nem annyira egészséges, mint nyomtatott könyvet olvasni, de így nem kell hozzá lámpa, és a Feleségem tud aludni mellettem. Dark mode, halványan világított betűk, kényelmesen elfárad a szemem, leteszem a telefont és alszom, mint akit agyonütöttek.

Két és fél éve szoktam rá erre, azóta hihetetlen mértékben javult az alvásaim minősége.

(#79771) #64052736 válasza tomcica (#79766) üzenetére


#64052736
törölt tag

Ilyennel még soha nem találkoztam. Mindig azt hittem, hogy majd az izom lesz a vízválasztó, vagy lesérül porc(ettől rettegtem az elején), vagy úgy járok, mint szegény android és elszakadnak az inak. Mikor régen néztem a meccset nem értettem, hogy minek a focistáknak pszichológus. Igaz ott nagy nyomás volt a meccsek miatt. Nem véletlenül létezik sportpszichológus sem. Mára megértettem. A bringa hogy nem hozta ki?
Miben más a futás? Ott is tekertem, mint a gép, izzadtam, akár a versenyló. Mégis olyan jókat aludtam, hogy nem igaz.

(#79772) xy.zsolt válasza tomcica (#79769) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Azt ugye tudod, hogy a zöldtea is full koffein!?

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#79773) Peterhappy válasza #64052736 (#79771) üzenetére


Peterhappy
őstag

Bringánál hiába tekersz, mint egy őrült, maximum percekig fogsz olyan (esetleg kissé magasabb) pulzuson pörögni, mint egy kocogás alkalmával.
Ha meg kicsit tempósabbat futsz, össze sem lehet vetni a két mozgás pulzusértékeit.

(#79774) tomcica válasza #64052736 (#79771) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Futas -> a teljes sajat testsulyodat emeled minden lepessel...temponal extran oda is csapod...ez eeeegesz mas terheles X ido utan,mint egy bringa,uszas,sifutas,elliptikus,evezes :K
Utobbiakat napi 2-4-6oran at is lehet alacsony intenzitassal vegezni..futasnal 2-3ora/nap mar nagyon keves embernek fenntarthato edzes,plane az elso nehany evben (evtizedben ;) ).
Ebben mas.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#79775) #64052736 válasza tomcica (#79769) üzenetére


#64052736
törölt tag

A futás miatt dobtam a kávét, a sört. A sört is úgy ittam, hogy egy üveget két napig.(röhögtek is nagyokat :D )A másik adag a hűtőbe. Alkoholt egy éve nem iszom, kávét sem. Szinte mindent beáldoztam. Se pizza, se hamburger. Már a kenyerem is kovásszal készült. Nincs szörp, nincs cukor, édesítőt soha nem fogyasztottam. Péksütemények ugrottak, cukrászok szintén. Nápolyi, ropi, egyéb feldogozottak szintén leves.

(#79776) tomcica válasza xy.zsolt (#79772) üzenetére


tomcica
Topikgazda

tudom,de a zold tea adaptogen is egyben,egesz mashogy viselkedik mint a tiszta koffein...

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#79777) tomcica válasza #64052736 (#79775) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ez jol hangzik...akkor csak restalrtolj kicsit...relax plane h igy hirtelen jott a meleg :K
nyugis joleso poroszkalas,rovid 20-30perc/nap...regeneracio...utana majd jon ujra a lendulet... ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#79778) #64052736 válasza Peterhappy (#79773) üzenetére


#64052736
törölt tag

Na ezt sem tudtam. :R Az megvan, hogy a gravitációt le kell győzni és emiatt nehezebb. A pulzust nem néztem. Alap 42, mikor idegesebb vagyok, vagy nyugtalan felmegy 60-ra.
Már idegbeteg sem tudok lenni. :O :D

(#79779) #64052736 válasza tomcica (#79777) üzenetére


#64052736
törölt tag

Az izzadásra adj valami tippet. Az a kutya nálam. Mikor nagyon megindul, akkor jön a kiégés jelenség. A pulzus nem száll el, csak a fejem valami brutális lefárad tőle. Emiatt gatya az egész nap. Tegnap este is ezért ment el. Lefáradtam 13 alatt. Vicc az egész. A lábaim meg tele erővel.

(#79780) Peterhappy válasza #64052736 (#79775) üzenetére


Peterhappy
őstag

:R
Alkohol nálunk is nagy ritkán, átlag hetente-kéthetente egy doboz (jobbféle) sör, amit elfelezünk Feleségemmel.
Kávé már csak napi egy. Ritkán még egy, ha kapok valahol tejjel (mert amúgy tejet nem iszom).

Nekem a péksütik a gyengéim :( Meg a cukrászda, és általában az édességek. Jó minőségű csokikat veszek, de veszek. Nagyon ke kéne erről jönnöm, én meg ehhez vagyok mentálisan kevés.

#79778: Óóó, dehogynem tudsz! Akarsz fogadni? Kölcsönadjam egy hétre a Gyerekeimet? :D

@Zsolt: Egyet tudok veled érteni. A kávéval az a baj, hogy nem is koffeinfüggő vagyok, hanem általában én nagyon szeretem a kávé ízét, és illatát...

[ Szerkesztve ]

(#79781) xy.zsolt válasza tomcica (#79776) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Na, ezt viszont én nem tudtam. Én anno csak fogyás/anyagcsere felpörgetés miatt ittam napi 3x....kávé akkoriban nem is kellett pluszban 🙂 Mondjuk azóta is csak 1 espresszo csúszik le naponta, az is inkabb az íze miatt.

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#79782) xy.zsolt válasza #64052736 (#79779) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Addig jó amíg izzadsz....akkor lenne baj ha futás közben egyszer csak megszűnik. Pl én bringan még kesztyűt sem hordtam mert éreztem, hogy kell az a tenyérnyi szabad felület is a teljesítmény maximalizálásához.... Az izzadás szükséges kellemetlen dolog....ami aktív mozgás közben normális és nem ciki

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#79783) #64052736 válasza tomcica (#79777) üzenetére


#64052736
törölt tag

A másik az anyagcsere. Az valami iszonyat begyorsult. Annyit járok rötyire, mint tízen évesen. Ez belassult 20 éves koromtól ,mint valami vénembernek. A bringa hangyányit dobott rajta. Most a gyerekkori anyagcserém jött vissza. Akkor rohangáltam ennyit a mellékhelyiségre. A cukrom rendben van és akkor is rendben volt. Elővettem a fénykép albumot, felröhögtem. Úgy nézek ki, csak nagyobban, mint a '80-as években. Egy az egyben úgy fogytam vissza. A bordáknál, hasnál, mindenhol.

[ Szerkesztve ]

(#79784) dom1n0 válasza #64052736 (#79768) üzenetére


dom1n0
aktív tag

Ashwagandat probald ki, es megfelelo eletritmust felvenni szerintem.
Reggeli mozgasok, megfelelo vitaminok, asvanyi anyagok, es odafigyelt kajalas csodakra kepes ebben.
Hasonlo volt nalam is, es a fentiek csodat tettek!

(#79785) #64052736 válasza xy.zsolt (#79782) üzenetére


#64052736
törölt tag

Csak tudod én már így izzadok: [link] :DD

(#79786) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

Annyit azért megszoktam tenni, hogy futás előtt egy erős 48H-s izzadásgátló stifftel húzok egy csíkot a homlokomra, hogy minél kèsőbb follyon az izzadtság a szemembe 🙂

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#79787) #64052736 válasza dom1n0 (#79784) üzenetére


#64052736
törölt tag

De jó, köszönöm, erről még nem hallotam, pedig vadászom a gyógynövényeket. :R

(#79788) #64052736 válasza xy.zsolt (#79786) üzenetére


#64052736
törölt tag

Szagom nincs, az eltávozott. Amit olvastam bevált! Az írás arról szólt, hogy aki elkezd egészségesen táplálkozni, annak eltűnik a testszaga. Nálam jelentősen csökkent.
Régen volt, mikor hitvány módon éltem. A görény is vigyázzmenetben ment el mellettem. :D

(#79789) tomcica válasza #64052736 (#79779) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Iktass be mosdas,par korty viz (kutak,csapok,ami elerheto) ha kell ne menj el csak 2-3km-re egy ilyen ponttol es erintgesd. Par nap es majd elkezd atallni a test,persze bizonyos korlatokon belul.
Az jo ha izzadsz :K csak potolni kell mindent. Az asvanyi anyagokat is,szoval lehet azert keszulsz ki mert felhigul a vered. Elektrolitok legyenek potolva...kalium plane...magnezium/kalcium szinten (ezek futas utan is raernek,de nyaron ugyelni kell ezekre is extran).
B vitamin komplex aranyat er a faradt idegrendszerre (B6 plane) azt is megnovelheted par hetig..teljes spektrum (B12is) es ilyen combos adag,sportoloknak (ergo napi 1000% vag ymeg tobb).

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#79790) LanyUs válasza #64052736 (#79768) üzenetére


LanyUs
senior tag

Óóó ezek a nyári reggelek, mint a piknik! Ellenben a hideg -5-ös, sötét téli hajnalok... Na oda kimenni a meleg ágyikóból :) Én még mindig ugyanaz a kategória vagyok, mint 3-4-5 évvel ezelőtt! Apa fut hajnalban egyedül vagy napközben babakocsival, annyi különbséggel, hogy már rendszert vittem bele Tom segítségével. Futással töltött perc pulzuslimittel. Tempó másodlagos... Izzadás ezerrel!
Edzéseken általában szépen muzsikálok. Versenyen vagy beteg vagyok vagy elfutom és ledobja a láncot :)

[ Szerkesztve ]

(#79791) Peterhappy válasza xy.zsolt (#79786) üzenetére


Peterhappy
őstag

:C

(#79792) xy.zsolt válasza Peterhappy (#79791) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Örülök ha újat mondtam 🙂 Amúgy egyáltalán nem használok stifftet mert futásnál pont jó ha izzadunk. Sőt, mivel káros anyagokat tartalmaz a szervezetnek emiatt a hétköznapokban is kerülöm a használatát. Csak a futásnál használom az említett módon és céllal

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#79793) tomcica válasza LanyUs (#79790) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Lehet nem artana par versenyt pulzuslimittel tolni :K csak,hogy meglegyen egy fegyelmezett rutin...esetleg azt is lehet,hogy a verseny 75%-ig limittel,utana elengedheted a lovakat (ha birod meg).
Meg kell tanulni a versenyritmus fegyelmet is.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#79794) #64052736


#64052736
törölt tag

Na megjöttem, most 7818m sikeredett, mert erős hasmenés jött rám. Megvan mi volt a gond. Felfújt, hitvány erős paprikát ettem este, ami kihajtott belőlem mindent. Dupla hasmenés. Ezért sem szeretem a hajtatott élelmiszereket. :(((
Este megint rápróbálok, akkor sem adom fel. Megyek háromszor, vagy ötször. Már csak azért is!

(#79795) #64052736 válasza tomcica (#79789) üzenetére


#64052736
törölt tag

Köszönöm. Lehet most már be kellene nekem is szereznem tabikat, porokat. Vagy ami most lesz, napont többször megyek rövideket és úgy jön ki a tavaszi hosszú.
Kutak nem jók, ott már faragtam rá. Most övtáskában viszem a flakont. Veszek ahogy tudok övet, meg rendes kulacsot is.

(#79796) #64052736 válasza LanyUs (#79790) üzenetére


#64052736
törölt tag

A sötét, hideg jöhet, meg az eső. Azokat nagyon szeretem. Az esti eső a legjobb. :K
Az esti eső + kivilágított város + pocsolyákban tükröződő fények = a keselyűnek manna! :C

(#79797) LanyUs válasza tomcica (#79793) üzenetére


LanyUs
senior tag

Akkor megvan a taktikai hiba! Eddig első pillanattól kezdve ráálltam 98%-ra, ráadásul megfelelő alap nélkül és a felénél atomokra hullottam. De bevittem a testet! :) Finomítok rajta 89%-ra, azt ki tudom tartani 2 óráig is. A tavalyi női győztest fogom követni, aki 10 percet vert rám ( féltávon előzött meg 11 km körül ). Általában ennél sokkal lassabban kezd, majd egyenletesen fokozza a tempót. Brutális alapja van és iszonyatosan jó dombfutó, tehát kellenek a jó lábak is majd. Véres csatára készülök :K

(#79798) tisn válasza xy.zsolt (#79792) üzenetére


tisn
addikt

en ezert vettem egy fejpantot. persze nem hasznalom ;)

(#79799) Chuck Norris válasza xy.zsolt (#79786) üzenetére


Chuck Norris
senior tag

Na ezt kipróbálom én is. Bringázás közben van amikor már annyira nem látok, hogy inkább leveszem a szemüvegemet, hogy kicsit lefújja rólam a szél a vizet.
@dom1n0: gyógyulást, hogy sikerült összehozni?

(#79800) xy.zsolt válasza Chuck Norris (#79799) üzenetére


xy.zsolt
őstag

Na, ez sem tart örökké, de mindenképpen jobb mintha egyből patakokban folyna az izzadság a homlokodról. Bringázásnál én hidegvizes kendőt kötöttem a bukó alá....ami előszőr a fejemet hűtve megszáradt, majd aztán az izzadságot beszívta...akkor kicsavartam és hidegvízzel átitatva ismét felkötöttem....., stb

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.