Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63351) V/ válasza pvt.peter (#63350) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha megkapod az árút aminek visszakérted az árát, azt ki szoktuk fizetni kérés nélkül.Tisztességes vevő jellemző tulajdonsága.

(#63352) V/ válasza thomasvold (#63345) üzenetére


V/
Topikgazda

Miért kérdezed kétszer, itt (#63209) már leírtam a választ :F

(#63353) pvt.peter válasza V/ (#63351) üzenetére


pvt.peter
őstag

Ez így korrekt tudom.

Én előzőleg úgy jártam, hogy kaptam refundot és megkérdeztem, hogy hova küldjem vissza az árut, de nem kaptam rá semmi konkrét választ illetve előzőleg sem kérte az áru visszaküldését pedig korábban is megkérdeztem tőle ...

Nyilván nem nagy értékű dologról van szó de ha nem ír semmi konkrét választ akkor én azzal nemtudok mit kezdeni.

Amúgy számomra meglepő volt, hogy mennyire készséges volt bizonyos értelemben, csak azért hogy ne adjak negatív értékelést neki ...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#63354) thomasvold válasza pvt.peter (#63350) üzenetére


thomasvold
őstag

Igen, kérte, hogy fizessem vissza, ha megérkezne az áru. Egy percig nem gondolkodtam rajta egyébként sem.

(#63352) V/: Tudom, hogy írtad, csak még nem jöttem rá, hogyan kell. Mindegy, majd akkor ráírok az eladóra.

[ Szerkesztve ]

(#63355) V/ válasza thomasvold (#63354) üzenetére


V/
Topikgazda

Még mindig egyszerű. Megírod hogy megkaptad, szeretnéd kifizetni, ezért küldjön egy Paypal pénzbekérőt, Ennyit írj neki.

(#63356) spidersoft


spidersoft
senior tag

Üdv! Másik topicban már feltettem, de úgy látom, itt eléggé más a látogatóközösség, így engedelmetekkel betenném ide is:

Valakinek van tapasztalata ózongenerátorokkal? Mennyire lehet működőképes/megbízható egy ilyen kínai cucc? Kész készülék idehaza 10x ennyibe kerül... (nyilván tudom, hogy több kilovolttal dolgozik, ennek megfelelő ház kell neki, ventilátor, stb... de akkor is megérné, ha nem pukkanna el azonnal egy ilyen cucc) Előre is köszönöm! :R

(#63357) pvt.peter válasza thomasvold (#63354) üzenetére


pvt.peter
őstag

Visszaküldeném én is, de nem tudom értelmezni ezeket a ?kínai? kriksz-krakszokat ...
Ezért is kérdeztem meg tőle többször a pontos címet ...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#63358) radi8tor válasza spidersoft (#63356) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Annyira jó mint bárminek a kínai másolata. Puding próbája az evés. Látatlanban szerinted ki fog neked véleményt alkotni róla?

⭐ Stella

(#63359) V/ válasza spidersoft (#63356) üzenetére


V/
Topikgazda

Kész készülék idehaza az milyen gyártmány? Nem kínai alkatrészek vannak benne?

(#63360) szcsabaa


szcsabaa
csendes tag

sziasztok

ebay eladással itt van valakinek tapasztalata?
pontosan milyen költségekkel jár? maga a hirdetés után is kell fizetni vagy ha csak eladtam valamit?
postaköltséghez nekem utána kell járni minden egyes országba előre vagy hogy?

esetleg ha valaki tudna írni egy rövid összefoglalót ennek menetéről azt nagyon megköszönném

(#63361) spidersoft válasza radi8tor (#63358) üzenetére


spidersoft
senior tag

no offense, de szerinted miért írtam, hogy valakinek van-e tapasztalata? ;) :U :B Ha nincs tapasztalat, max. bepróbálok egyet... £14.5 a 2x3.5g-os, ez tetszett meg, a 10g-oshoz képest ennél egyszerűbb/olcsóbb cserélni a lapot, ha kell. Elvileg kerámia lapon nikkel és ezüst vegyület a fegyverzet, remélhetőleg nem tartalmaz sugárzó anyagot, és nem ránt karóra a hatóság érte :D

(#63359) V/: ugye szoktuk mondani, hogy ami nem kínai, az hamisítvány :DDD gondolom az itthon pártízezerért kaphatóban is hasonló bél lehet (youtubeon van pár bontós videó), itt csak az a kérdés, hogy mennyire lehet jó egy ilyen random pick termék, vagy ebből is vannak márkásak, amik kicsivel drágábban de stabilak (ld. USB töltők, LED villanykörték esete). Kína már a 12V-tal se boldogul maradéktalanul, ha nagyon olcsóra kell valamit csinálnia, 5kV-tal akkor vajon mit sikerül kihoznia? :D No, ilyen kérdések azok, amik miatt írtam: vajon ebből ez az 5-6.000-es szett nagyon gyatra lehet, vagy ez esetleg olyan árukategória-e, ahol nincsenek annyira gyatrák, mint pl. az USB töltőkben/LED körtékben, és egy ilyen random tétel is teljesen jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#63362) somnia válasza szcsabaa (#63360) üzenetére


somnia
őstag

...a lap tetején van az összefoglaló!...
esetleg a kereső is segíthet

[ Szerkesztve ]

(#63363) V/ válasza szcsabaa (#63360) üzenetére


V/
Topikgazda

esetleg ha valaki tudna írni egy rövid összefoglalót ennek menetéről azt nagyon megköszönném
Szóval rövid összefoglalót nem lehet írni, egy normális eBay eladással foglakozó anyag úgy 200 oldal egy A5-ös formátumú könyvben.
Hsz-ekben már beírtunk úgy 60 oldalnyi "összefoglalót", ha valaki összegyűjti akkor a topic gazda biztos betenné az Összefoglalóba.
Én személy szerint nem érek most rá gyűjtögetni, "nyomda" alá rendezni a tapasztalataimat, ha szánok rá időt akkor az meg pénzbe fog kerülni.

(#63364) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok

Ha Paypal-lal fizetek, akkor az OTP még levon nekem kezelési költséget?

(Sosem figyeltem sajnos)

(#63365) V/ válasza RAiN91 (#63364) üzenetére


V/
Topikgazda

Az OTP és a többi bank eddig nem vont a kártyás fizetésért semmit, a Paypal is az, ha a hozzáadott kártyával fizetsz.

[ Szerkesztve ]

(#63366) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Sziasztok!
Kéne egy kis segítség.
Van egy termék amit kinéztem, rá is kérdeztem az eladóra, hogy el tudja-e küldeni, mert nem volt megadva szállítási költség. Azt mondta nézzek utána... (Na mondom ez is jól kezdődik...)
DHL-t néztem, de oda regisztráció kell a kalkulátorhoz.
Angliából jönne a cucc. Ötlet, hol lehet körülnézni? Konkrét céget, vagy mit kellene nézni?
Rendeltem már a szigetországból, de ott oda volt írva a konkrét összeg (általában ~6000 Ft-nak megfelelő Font).

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#63367) Crockett75 válasza flymi (#63366) üzenetére


Crockett75
csendes tag

Utánanézni az eladónak kell(ene).Pl a Royal Mail oldalán meg tudná nézni.Te megnézed,megírod neki hogy ennyi lenne,ő elmegy a postára,ott mást mondanak neki és jön a bonyodalom.Szimplán lusta lehet...

(#63368) flymi válasza Crockett75 (#63367) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Valószínűleg az.
:R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#63369) V/ válasza flymi (#63366) üzenetére


V/
Topikgazda

Add meg az adatokat ezen az oldalon és megadja a szállítási lehetőségeket.
A Popular melletti fülön a nemzetközi elsőbbségi, illetve ha tudod a csomag méreteket a súly mellet akkor a Refine search-al tudod finomítani az ajánlatokat.

[ Szerkesztve ]

(#63370) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

Lenne egy pár kérdésem.
Az ebay-ről rendeltem egy eladótól két terméket. Szóval egyszer leadtam egy rendelést,rá 30 percre pedig egy másik. Szóval két különálló csomagról van szó. Mind a kettőnek van követési száma.

A magyar posta nyomkövetési oldalán az egyik csomagot amit a mai napon meg is kaptam ez volt írva.
2016.09.15 Belföldi feldolgozásra továbbítva Még alá is kellett írnom hogy átvettem.

A másik csomagot pedig még nem kaptam meg pedig ott az időpont 2016.09.13 Belföldi feldolgozásra továbbítva. Két nappal korábbi.

Ha a postás autóból két csomagot is kapok akkor két papírt kellene aláírnom ugye ?
Csak mert most vettem észre hogy azon a papíron amin a címzett meg az feladó is rajta van, azon ez is látható.[link]

Ez mit jelenthet ? Ugye nem azt hogy a két csomagomból az egyik ? A másik pedig ott maradt a postásnál ? :D Vagy lehet az eladó írta rá ezt a kettest ?

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#63371) V/ válasza Directors (#63370) üzenetére


V/
Topikgazda

A tintás írás postás, egy papírt írsz alá, ha egy nap viszi a két különböző számú csomagodat.
A kézbesítő napi listával dolgozik.
Nézd meg mit látsz a Posta oldalán az át nem vett csomagra. ha kézbesítve akkor gáz van.
Kérdezz rá telefonon ha nem egyértelmű.
Ha gubanc lenne a kézbesítési listát elkérheted és tudod egyeztetni, hogy ha egy listán van te írtad-e alá mindkettőt.

[ Szerkesztve ]

(#63372) Laraxior


Laraxior
titán

[link]

Kell aggódnom valamiért, vagy csak várjam, hogy elvileg meg fog érkezni...
Esetleg írjak az eladónak, hátha válaszol is... :F

Progress of your item
Item: OZ004742136PY
Status: Sorry - we don't recognise that reference number.
Please check the reference number is correct.

Royalmail, bár ugye Kínából jönne, tehát nem adhatták fel Royalmaillel.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#63373) flymi válasza V/ (#63369) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Köszönöm! :R

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#63374) V/ válasza Laraxior (#63372) üzenetére


V/
Topikgazda

Tévedsz ez bizony Royal Mail levél lesz, 16-án kaptam meg 18 napra ezzel a számmal OZ003711733PY. Kidobtam a csomagolást de oké volt a dolog, RM. Nézd meg a trackitonline.org-n az enyémet és látod majd, hogy a tied mikor ér ide úgy 11-12 nap a London-heathrow bejegyzés után.

Ez a tied:

13.09.2016 00:47 Megérkezett a feldolgozó központba Longgang,shenzhen,china
14.09.2016 17:42 Elfogadóhelyen Shenzhen,china
15.09.2016 11:00 Megérkezett a feldolgozó központba Shenzhen
15.09.2016 15:32 Elhagyta a postázót Shenzhen,china
15.09.2016 17:08 到达香港 Arrived at Hong Kong hub Hongkong
15.09.2016 20:28 Átadta Légitársaságnak/Szállítmányozónak Hongkong
16.09.2016 01:41 Elhagyta a repteret Hongkong
16.09.2016 13:55 Megérkezett a Reptérre London

[ Szerkesztve ]

(#63375) Laraxior válasza Laraxior (#63372) üzenetére


Laraxior
titán

trackitonline.ru-n megtaláltam :R

(#63374) V/ : Köszönöm, elkezdtem beírogatni a követéses oldalakra, ki is dobta. Köszi mégegyszer a helpet :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#63376) Directors válasza V/ (#63371) üzenetére


Directors
senior tag

Köszönöm a segítségedet! :R

Amit átvettem ma, arra a http://www.trackitonline.ru/ azt írja legutolsónak hogy "19.09.2016 07:05
Érkezés a szállítási pontra
匈YáLì HU"

Gondolom a postának idő kell amíg felfogja és kiírja hogy most mi is a helyzet a csomagommal mert ott még ugye mindég azt írja hogy "Belföldi feldolgozásra továbbítva." Pedig megkaptam.

Amit pedig nem kaptam meg arra a magyar posta azt írja "Belföldi feldolgozásra továbbítva.".
A trackitonline pedig Import (Megérkezett a célországba)
匈YáLìBùDá佩Sī HUBUDA "

Ezek szerint akkor szerencsére nem maradt a postásnál a csomagom. Hátha holnap itt lesz. A nyomkövetést pedig figyelem ezerrel. :)

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#63377) bl0ck


bl0ck
tag

Üdv.

Egy ártatlan kérdés csak, remélem nem gond. Mi a különbség az add to cast, és buy it now közt?
Vennék pl 3 dolgot ami add to cart gomb is van, meg másik kettőnél csak buy it? Ilyenkor, hogy vagy, s mint?
:R :R

(#63378) DJ. Ru$y válasza bl0ck (#63377) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Az add to cart egy fizetős szolgáltatás az eladó részéről az eBay felé. Így nem minden eladó vagy nem minden termékéhez állítja be. Amit meg tudsz venni Add to cart-tal azt nyilván ki tudod fizetni egy fizetéssel, egy összegben. Ami viszont Buy it now, azt mind meg kell venni külön-külön.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#63379) bl0ck válasza DJ. Ru$y (#63378) üzenetére


bl0ck
tag

:R :R Megvilágosultabb lettem.

(#63380) Krissz80 válasza V/ (#63338) üzenetére


Krissz80
senior tag

Köszönöm.
Bár ez csak levélként történő feladásra igaz, nem?
Vagy a csomagot fel lehet adni értékbiztosítással is levélként?

Néztem DPD árlistát és Angliába 14 EUR + benzinköltség a szállítás, lehet az jobban megérné.

(#63381) V/ válasza Krissz80 (#63380) üzenetére


V/
Topikgazda

2 kg-ig levélküldeménynek minősül. A DPD nagyon szépnek tűnik, de ha €-os árat nézel az akkor nem a magyar felvételi árról beszélünk, de rosszat nézel mert Angliába 24,28 € 3 kg-ig és mai MNB árfolyam 307,73 Ft, ezért ki kell fizetned 7472 Ft-ot és ha otthon vagy nem náluk adod át akkor még 1905 Ft-t, + 8% üza az 9977 Ft össz.

Itt a DPD árlista

[ Szerkesztve ]

(#63382) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Nem sok vásárláson vagyok túl, de amint átutaltam az adott eladónak a pénzt nem sokra rá jött is a pozitív értékelés minden egyes eladó esetében csak egynél nem.

Nos ő miért nem?
Feladta a csomagot 16-án(ebayon a csomag ikon szerint) de nem jött értékelés.
Amúgy üzleti eladóként van regisztrálva!

(#63383) Crockett75 válasza Teodor52 (#63382) üzenetére


Crockett75
csendes tag

Ez egyén függő,hogy úgy mondjam,ki mikor ad feedbacket.Van aki egyből ad,miután fizettél,mások megvárják,amíg megérkezik az áru és te jelzel elsőként.Megint mások egyáltalán nem adnak.Ez így működik.:)

(#63384) Crockett75


Crockett75
csendes tag

Az lenne a kérdésem,hogy a Standard shipping mennyi időt vesz igénybe Angliából?Ma van pontosan 3. hete,hogy várok egy csomagot,de lassan kezdek aggódni.Az eladó azt írta a postán utána néz,dehát tracking nélkül úgysem fog kideríteni semmit.Egyébként 2000+ eladása van,99,8 %-os,úgyhogy nem rá,hanem enyveskezű postás barátainkra kezdek gyanakodni...

(#63385) V/ válasza Crockett75 (#63384) üzenetére


V/
Topikgazda

Ez sok, max 15 nap. Mivel kapott számos nyugtát, küldemény átvételi igazolást és nem a Magyar Postából kell kiindulni, hogy ők nem tudják még a saját ajánlott küldeményüket sem nyomonkövetni, előfordulhat hogy a kinti posta tud információt adni a feladónak.

[ Szerkesztve ]

(#63386) MaxxDamage válasza Teodor52 (#63382) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Én átvettem a csomagot és rá pár nappal írtam rá az eladóra, hogy elfelejtett értékelést adni (azt én már rég adtam...) erre írt, hogy elnézésem kéri, stb....stb... majd megfelelően értékelt is... aztán rendeltem tőle (megint) és akkor már körültekintőbb volt, egyből értékelt is. (eddig 2 ilyen emberrel találkoztam, mind2 az üzenetre megfelelően reagált és azután értékelt is) :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#63387) Teodor52 válasza Crockett75 (#63383) üzenetére


Teodor52
senior tag

Köszi! :)

(#63386) luimapeiz: Neked is.

[ Szerkesztve ]

(#63389) Crockett75 válasza V/ (#63385) üzenetére


Crockett75
csendes tag

Értem és köszönöm!Akkor hátha kiderít valamit.:)

(#63392) Directors


Directors
senior tag

Sziasztok!

"Halad" a csomagom.

Ez mit jelent ? "Küldemény információ:
Továbbküldve a kézbesítő postára / Inbound item forwarded to delivery Post
Kiegészítő információ:
tévirányított"

Ja most látom hogy Adonyba küldték nem Abonyba ahová kértem.
Diló posta...... :W :W Nem tudnak olvasni.

Ilyenkor mi a teendő ? Mi lesz a csomagommal ? Végül is elküldik a városom postájára majd kiszállítják ?

[ Szerkesztve ]

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#63393) V/ válasza Directors (#63392) üzenetére


V/
Topikgazda

Ja most látom hogy Adonyba küldték nem Abonyba ahová kértem.
A borítékon a jó cím van? Ha igen akkor a Posta telefonos ügyfélszolgálatán keresztül elérheted a másik postát és egyeztess velük, mert ott ez kézbesíthetetlen csomag lesz és nem biztos, hogy a jó címre küldik vissza, hanem a feladónak.

[ Szerkesztve ]

(#63394) Directors válasza V/ (#63393) üzenetére


Directors
senior tag

Sajnos azt nem tudom hogy a jó cím van-e rajta. :/ Az ebay-en a Shipping address-nál jó cím van. Nem beszéltem az eladóval még. Gondolom jó cím hisz a másik csomagot megkaptam tőlük. Azon jó volt a cím.

Mely telefonszámon tudom őket elérni ? Ezen 06-1-767-8282 ?

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#63395) Directors válasza Directors (#63394) üzenetére


Directors
senior tag

Sikerült elérnem őket. Ezen a számon:0617678282
Azt mondták a magyar logisztikai központba elírták és holnap vagy holnapután megkapom a helyes címen.

Ha ilyen kedves fiatal lányok dolgoznának a postánkon mint a telefon ügyfélszolgálatos lány akivel beszélte feszt a postára járnék :DDD Ehelyett a postánkon többségébe csak arogáns beképzeltek hitehagyottak melóznak(Tisztelet a kivételeknek.). Feszt rám akarnak tukmálni minden.

Köszönöm a segítségedet V/ :R

A hamis barátok olyanok, mint az árnyékunk: miközben sétálunk a napsütésben, szorosan velünk tartanak, de azonnal elhagynak, amikor árnyékba érünk.

(#63396) kuntics


kuntics
aktív tag

Sziasztok!

mág júl.26-án rendeltem ebay-ről 4db biciklilámpát,ami még nem jött meg. Múlt héten fel is vettem a kapcsolatot az eladóval,aki még egy hét várakozási időt kért.Az egy hét letelt,de a csomag még mindig nincs nálam,ezért kértem küldje újra a csomagot.Ezt a választ kaptam:

"Dear friend, It is OK to make resend if you can wait another 45 days. Please help to close the case and then email us via eBay message to get new shipment arranged. We await your fast response and emails. Nice day, Ella "

If you're satisfied with this solution, you can let the seller know by sending a message in the Resolution Center. If you don't want to accept this offer, we encourage you to send the seller a message with solution that you'd be happy with.

Sajnos nem nagyonbeszélek angolul,még 45 nap várakozást kér?Érdemes ilyenkor még várni,vagy inkább kérjek refundot és rendeljem meg mástól a lámpákat?

üdv
Balázs

(#63397) V/ válasza kuntics (#63396) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kér 45 napot, csak tájékoztat, hogy az újraküldés esetén akár 45 napot is kell várnod, mert annyi lehet a szállítás.
Nem szoktunk újraküldést kérni, pénz vissza és megvesszük máshol. Ha hibás lenne amit megkapsz később nem lesz már eBay védelmed, csak a Paypal-n tudsz reklamálni.
Egyébként meg előfordulhat, hogy olyantól vásárolsz másodjára lámpát akitől 12-20 nap alatt megkapod az első szállításra.
Meg azt hogy zárd le a Case-t és majd értesít az elküldésről.
A helyedben visszakérném a pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#63398) kuntics válasza V/ (#63397) üzenetére


kuntics
aktív tag

köszönöm a segítséget,írok is neki.

(#63399) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Üdv!

Pár napja vettem egy terméket azonnal le is vont a pénzt paypallal. Jött a mail ebaytől, hogy törölte az ealdóa terméket és a tranzakció se ment végbe menjek a resolution centerbe és válasszam ki a megfelelő opciót. Meg is történt. A paypalon vissza tudtam hívni az összeg azaz megszakítani a tranzakciót sikerült is és írta is, hogy a számlámra vissza került az összeg, de én mégse látom, hogy az összeget vissza utalták volna.

Mi lehet a gond több napot kell rá várni mire vissza utalják?

ALL: Köszi, akkor várok tovább. :R

[ Szerkesztve ]

(#63400) havri1 válasza SzlobiG (#63399) üzenetére


havri1
félisten

3-5 munkanap, mire megjelenik.

havri

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.