Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62601) DJ. Ru$y válasza bluuzia (#62600) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Akkor a gyártóval kell felvenned a kapcsolatot, ha vállalják a 2 évet.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#62602) radi8tor válasza ZsoltG60 (#62597) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kattints a sárga gombra:
Claim your money now.

Def26: nem kell! Rosszul értelmezed.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#62603) Roxbury válasza Roxbury (#62598) üzenetére


Roxbury
őstag

Erre valaki?😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#62604) ZsoltG60 válasza radi8tor (#62602) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

rákattintottam továbbít a paypal bejelentkező oldalára, de ha ott belépek nem történik/nem látok semmit...bejön a fő oldal és annyi..látom az előzményeket..de a refundnak nyoma sincs

Lumia 950XL

(#62605) Def26 válasza radi8tor (#62602) üzenetére


Def26
félisten

Akkor elnézést. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#62606) radi8tor válasza Roxbury (#62598) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Posta intézi majd a vámkezelést. Meg fognak keresni téged emailben/levélben. Meg kell adni a kért adatokat (általában a vásárlást igazoló PayPal nyugtát). Ez alapján vámkezelik.
Kézbesítéskor vagy postahivatalban átvételkor kell fizetned. Nem csekkes megoldás van.

ZsoltG60: a mellékelt képeden alul ott van mit kell tenni, ha nem működik a gomb.
Nekem még nem volt ilyen esetem, nem tudom mit kellene csinálni ha nem megy.

PayPal-on a vásárlás tranzakciójánál nem jelent meg egy új refund összeg?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#62607) Roxbury válasza radi8tor (#62606) üzenetére


Roxbury
őstag

Koszonom😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#62608) ZsoltG60 válasza radi8tor (#62606) üzenetére


ZsoltG60
aktív tag

Majd még próbálkozok.. most írtam az eladónak.. hátha attól okosabb leszek.. ilyen még nekem sem volt.. eddig mindig simán jött a refund..semmi ilyen hülyeséget nem kellet külön csinálni, most néztem de nincs nyoma paypalon.. :F

Lumia 950XL

(#62609) bluuzia válasza DJ. Ru$y (#62601) üzenetére


bluuzia
aktív tag

A gyártó ezt írta:
"In this case you will have to contact the shop from where you have purchased the unit and with the invoice/receipt that you were provided when you have purchased the unit, you can exchange it for a new one."

Erre reagálta az eladó ezt:
"Ich entnehme Ihrer EMail an den Support das Sie da was von ebay gekauft haben. Wenden Sie sich daher bitte an ebay."

Én meg nem találom e-bayen belül, hol lehet írni ilyen témában a supportnak.

Az a baj, hogy nem tudom milyen típusú a probléma, mert ha csak pár ezer forint, akkor nem szarakodnék vele. Viszont ha súlyos, akkor benyalom az egészet. Nem tudom mi a jó megoldás.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62610) havri1 válasza bluuzia (#62609) üzenetére


havri1
félisten

Fent van még a termék ebayen? Link esetleg? Ennyi idő után amúgy sok mindent nem tudsz tenni..főleg, ha a gyártó is lepasszolta a dolgot.

[ Szerkesztve ]

havri

(#62611) bluuzia válasza havri1 (#62610) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Nincs már fent ennél az eladónál. Lehet, hogy tényleg kár erőlködnöm vele? :(((

(#62595) Innen indult.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62612) radi8tor válasza havri1 (#62610) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gyártó persze, hogy elhajtotta mivel nem hivatalos kereskedőtől vette a cuccot. Nem igazolható mikori eladás.

⭐ Stella

(#62613) bluuzia válasza radi8tor (#62612) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Lehet, hogy nem viszont eladó, de mégsem egy magánszemély, hanem egy Műszaki áruház ami e-bayen keresztül is árusít. Hivatalos számlám van róla a vásárlás időpontjával, paypal tranzakciós számmal.

A bolt oldalán már csak a Nagy Tesó kapható.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62614) radi8tor válasza bluuzia (#62613) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Akkor viszont eBay-en keresztül kell kezdeményezned a termék visszaküldését.

Ez az opció már nem elérhető?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#62615) somnia válasza radi8tor (#62614) üzenetére


somnia
őstag

....elkerülte a figyelmedet, tavaly novemberi vásárlás...már a PP 180 napja is lejárt!...

(#62616) Lackooo84 válasza somnia (#62615) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Számla van (vásárlás dátuma, stb.)? Mert elvileg azt a gyártónak el kéne fogadnia, főleg, ha már "megszűnt" a forgalmazó ahol vetted.

The Truth is out there...

(#62617) bluuzia válasza Lackooo84 (#62616) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Igen, van számla.
Sajnos az eBay oldalán csak "contact & follow seller" van. De ezeken már túl vagyok.

Akkor csak marad a gyártó, bár már nekik is írtam; de lehet, hogy azt hitték magánszemélytől vásároltam, ezért irányítottak vissza hozzá !?

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62618) somnia válasza bluuzia (#62617) üzenetére


somnia
őstag

Küldd el a gyártónak a számlamásolatot!

(#62619) bluuzia válasza somnia (#62618) üzenetére


bluuzia
aktív tag

Újra írtam a Hercules supportnak, csatolva a számlát és hivatkozva az oldalukon feltüntetett 2 év garira. Kíváncsi leszek mi lesz belőle. Majd megírom, hátha valaki kíváncsi a fejleményekre.
Ha visszadobnak, akkor elviszem itthon egy szervízbe, talán megtudják javítani.

[ Szerkesztve ]

Segítség a GTA V. napi feladataihoz: https://logout.hu/bejegyzes/bluuzia/gta_v_daily_objectives_tippek.html

(#62620) Lackooo84 válasza bluuzia (#62619) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

De ugye megírtad, hogy megszűnt a forgalmazó, ahol vetted, és ezért már csak hozzájuk tudsz fordulni? A normálisabb gyártók ilyenkor nem szoktak szarakodni. Nemrég a Turtle Beach-nek írtam emailt, hogy mikor lehet megint kapni fülpárnákat az Elite 800 füleshez az eu raktárukból ebayen, erre elkérték az sn-t és küldenek ingyen.

The Truth is out there...

(#62621) cbmfan


cbmfan
senior tag

brit ebayen volt valakinél olyan, hogy kérte kártya adatokat licit előtt? még soha nem volt ilyen, viszont amerikain licitáltam ugyanarra és szó nélkül engedte.

Close the world, ʇxƎu ǝɥʇ uǝdo

(#62622) Djuree


Djuree
félisten

az most hogy van, hogy eladtam (volna) egy 100k ft értékű cuccot, de az eladó nem fizet és nem is válaszol, 0 értékeléses csaló, de mégis eladottnak veszi és utána kéne adóznom csomó pénzt az ebaynek. ezt most le fogja vonni tőlem mikor nem is fizette ki? én újra feltettem eladónak a cuccot azóta. nem értem...
indítottam unpaid item case-t de mintha be lenne zárva:

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#62623) Djuree válasza Djuree (#62622) üzenetére


Djuree
félisten

azt hogy tudom kivenni h ne vonja le a pénzt a paypalomról automatikusan? mert nem tudom kiszedni az auto fizetést. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#62624) radi8tor válasza Djuree (#62622) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Le fogja vonni eBay, de szerintem vissza követelheted tőlük.
Unpaid item case-t nyitottál már?

⭐ Stella

(#62625) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#62309) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Megjött a válasz PayPal -tól a korábbi eBay -es vásárlásomra amit tudtok (sokat beszéltünk róla) és az üzenet végén a lényeg...

"We were able to recover 29.00 GBP and this amount has been credited to you to the card ending XX7633 on the 18-Aug-2016 ." :C :B

Közben volt hasonló problémám más eszközzel is amit pont így vásároltam abban az időben... (aznap) és nem érkezett meg a termék, közben eltünt 60 napnál régebbi) és értékelni sem lehet már, de eladóval felvettem a kapcsolatot és segítőkész volt, vissza fordítaná a pénzem, de elmondása szerint azt nekem kell kezdeményezni, csak én nem tudom.... (ez is tárgyalás alatt van PayPal munkatársakkal... 1x talán végére jutok)

Tanulság!?
Senki ne vásároljon olyan kártyával ami nincs beregisztrálva PayPal rendszerbe, fiókba ! :R

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62626) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#62625) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Gondolom eBay-en az ilyet nem is lehet "értékelni" vagy tévednék? :) :R
Ahogy elnézem, az eladó 100% -os és nincs kitiltva sem... :U :F [link]

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62627) radi8tor válasza MaxxDamage (#62626) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért lenne kitiltva? Simán lehet, hogy a postán tűnt el a csomagod. Arról az eladó nem tehet.
Refundot ő adta vagy PayPal/eBay adta valami case-n keresztül?

⭐ Stella

(#62628) MaxxDamage válasza radi8tor (#62627) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nem hinném, mert mikor én észbe kaptam, arra más már jelentette és vásárlástól eltelt pár napon belül a hírdetése nem volt jelen (eBay által) mert jelentve volt más által...

PayPal és eBay segítségét kérve PayPal rendezte 10 napon belül a pénzem vissza juttatását a számlámra (még nincs rajt, de 34.-ik hét elején már várható) PayPal munkatárs elmondása szerint felveszik az értékesítővel a kapcsolatot és ha nem válaszol, vagy nem sikerül rendeznie a dolgot, akkor a 11.-ik napon automatikusan az összeg a számlámra jóváírásra kerül (és ez történt, 11.-ik napon jóváírták és kaptam róla egy üzenetet is - értesítő emailt meg PayPal Message Centerbe egy üzenetet) :K

Mindent el lehet intézni, csak utána kell járni, míg nem oldódik meg az ügye az embernek :R

UI.:
Refundot ő adta vagy PayPal/eBay adta valami case-n keresztül? ---->>> Caset nem is tudtam nyítni mivel nem PayPal rendszerbe (fiókba) regelt kártyával fizettem.... (pech) :DDD

L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62629) radi8tor válasza MaxxDamage (#62628) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

eBay-en is lehet case-t nyitni nem csak PayPal-on.

⭐ Stella

(#62630) MaxxDamage válasza radi8tor (#62629) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Esetemben ezt nem lehetett megtenni (ezt korábban hosszasan kibeszéltük) :R
Ezért is fordultam eBay munkatárshoz és ők PayPal-t javasolták, mert eBay nem tudott konkrétan segíteni és PayPal-al sikerült letárgyalnom. :K

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62631) radi8tor válasza MaxxDamage (#62630) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Durva mennyi bonyodalom van egy nem regisztrált kártyás vásárlással... :U
Csoda, hogy ez az opció egyáltalán lehetséges eBay-en.

⭐ Stella

(#62632) MaxxDamage válasza radi8tor (#62631) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen! :U
Nem kis munka és utánajárás a nem jogos kifizetést vissza szerezni... (de sikerrel jártam és a pénz jóváírásra fog kerülni a számlámon , ez a lényeg)

Ezért mondtam, hogy a tanulság az egészből, hogy aki vásárol az jól nézze meg mit s hogyan tesz, mert pórul járhat... (most már van tapasztalatom e téren is, de többet nem szeretnék így járni, mert tudom azt, hogy nem egyszerű vissza szerezni a pénzem és minden szálat megmozgattam amit hivatalos úton tudtam tenni megtettem)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62633) RAiN91


RAiN91
őstag

Sziasztok
Szeretnék venni amerikából ebay-en 4-5 darab drága telefont (kb. 100e Ft összérték, egy csomagban). A magyar vámon nem akadnak fent, hogy mit akarok csinálni ennyi telefonnal? Illetve mi van, ha eltűnik útközben?

(még egy extra kérdés. Pár éve Németországból rendeltem egy telefont, azt a Trans-o-flex nevű cég hozta ki nekem. Panelház lenti bejárati ajtajára kívülről ragasztotta az értesítőt, és átvételnél semmi személyit nem kért, illetve lementem a ház elő, mert kére, és csak aláírtam és átvettem, ennyi erővel bárki átvehette volna. Ezt hogyan lehet kivédeni?)

(#62634) HUTCHDB


HUTCHDB
nagyúr

Ismet gondom van a korabban mar emlitett vasarlasom miatt.
Az elado egyszeruen nem hajlando torolni az uzletet, de most mar odaig fajult a helyzet, hogy maga az ebay letiltott, semmit nem vehetek, mivel kifizetetlen tetelem van a kosarban.
Mit tudok tenni ilyenkor?
Most epp egy licitben vagyok, es igencsak ideges vagyok... :W

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#62635) radi8tor válasza HUTCHDB (#62634) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem tudsz mit tenni. :( Licitálás az fizetési kötelezettséget von maga után.
Hány vásárlásod (pozitív értékelésed) van amúgy?

⭐ Stella

(#62636) blurayoutlet


blurayoutlet
csendes tag

Azt szeretném megkérdezni, hogy mostanában sokszor 8-15 napokat is az országban van a csomag és csak utána kapom meg ez másnak is úgy van, mostanában...?
régen nem telt ennyi időbe...

Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

(#62637) HUTCHDB válasza radi8tor (#62635) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nemrég regisztráltam, 3 vásárlásom van...

Lehet nem ismered az előzményt: Leütöttem egy terméket, amiről utána derült ki, hogy hamisítvány. Ezt az eladó is elismerte. Megállapodtunk, hogy törli ezt az item-et, így a vásárlásomat is. Semmi nem történt azóta, csak annyi, hogy a kosaramban továbbra is ott volt/van a termék.
Mivel nem kaptam semmilyen értesítést már napok óta, így nem foglalkoztam vele, csak ma este jelezte a licitálásom során maga az ebay, hogy kifizetetlen tételem van, és emiatt nem licitálhatok tovább.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#62638) Roxbury


Roxbury
őstag

Ha egyszerre rendelek 4-5 termeket, amik onmagukban nem olyan ertekuek, hogy a vamon afat dobjanak ra, de mivel egyszerre rendelem igy nem gond a nagyobb vegosszeg? A paypal nyugtan a vegosszeg szerepel majd, vagy tetelenkent a kis, nem afa koteles osszegek kulon a megvett dolgokra?

Emailben kapom majd a Paypal nyugtat?

Koszonom szepen. 😊

[ Szerkesztve ]

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#62639) KamuMazsola válasza Roxbury (#62638) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Külön csomagba rendeld, ha egy eladótól rendeled, akkor a megrendelések között várj egy-két napot. Így biztosan nem lesz áfa, mert értekhatár alatt marad.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#62640) Roxbury válasza KamuMazsola (#62639) üzenetére


Roxbury
őstag

Koszi😊

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#62641) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

eBay-en miként tudom megadni PayPal címem, hogy vissza tudják küldeni a pénzem?

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62642) somnia válasza MaxxDamage (#62641) üzenetére


somnia
őstag

....miért kellene külön megadni, meg van az eladónak?!...

(#62643) varadigabor


varadigabor
senior tag

Sziasztok!

Próbáltam eladni ebay-en német ps1 játékokat, de mindegyikre rá számolt 1,27 dollár valami "Advanced listing upgrade fees" néven, arra is amit el se adtam. Ezt hogy lehet ki kapcsolni hogy ne kelljen fizetnem?

Köszi

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#62644) MaxxDamage válasza somnia (#62642) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Nincs meg, ő szeretné a pénzt vissza küldeni, nincs mód a hivatalos vissza fizetésre és a termék nem érkezett meg. PayPal-ra nem volt regisztrálva a kártya amivel fizettem így nyoma sincs PayPal-on :N (ugyanaz az eset mint 29GBP-s fizetésnél, de itt az eladó korrekt és segítőkész) 60 napon túli kifizetés már (termék nem jött meg)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62645) somnia válasza MaxxDamage (#62644) üzenetére


somnia
őstag

Keress rá gugliban, Facen az eladóra vagy add meg neki a telefonszámod, hogy hívjon fel!
Esetleg a hirdetésében nincs benne az ő mail címe?

(#62646) MaxxDamage válasza somnia (#62645) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Semmit nem tudok róla mivel nem jött a megszokott mail PayPal és eBay-től sem (majd ennek is utána járok...azt lesz valami) :U

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62647) somnia válasza MaxxDamage (#62646) üzenetére


somnia
őstag

...de a hirdetését megtalálod, nem?...

(#62648) MaxxDamage válasza somnia (#62647) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Persze.
Vásárlás is megvan , nézhető, kapcsolat felvehető és értékelhető (még) de eladóval már egy ideje beszélgetek... pénzt vissza juttatná, de én kezdeményezésemre vár (hiába mondom neki, hogy nem tudom kezdeményezni a rendszeren belül... :N )

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62649) Lackooo84 válasza MaxxDamage (#62641) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Elég csak a PP fiók email címét megadni, és akkor arra tudja küldeni a pénzt.

The Truth is out there...

(#62650) MaxxDamage válasza Lackooo84 (#62649) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Igen, csak email címet nem enged küldeni az eBay rendszer...ez a baj. :)

L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.