Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62851) atyca válasza somnia (#62849) üzenetére


atyca
senior tag

:R

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#62852) V/ válasza vigyori78 (#62844) üzenetére


V/
Topikgazda

Ezt gondolom nem nekem írtad, nem véletlenül utaltam arra, hogy bizonyíték kell arra hogy hamisítvány, mint ahogy írod amit megvett annál a hirdetésben egyértelmű hogy csak "hasonló" volt leírva, így pedig az nem hamisítvány.

(#62853) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Rendeltem egy 3DS játékot Ebay-en a Egyesült Királyságból, a hirdetés szerint 20 Font volt, és ingyen posta 3 napig az egész világra.
Ez volt szombaton. Tegnap kaptam egy auto üzenetet hogy az eladó törölte a rendelést. Megnézem a terméket még egyszer és 1 Fonttal növelte az árát. Mivel indokot nem írt, gondoltam elszámolta az ingyen postát, így megint megrendeltem, de üzenetet is írtam neki. Erre megint törli de legalább ír üzenetet, hogy drága neki a posta, ha Magyarhonba akarja küldeni.

Leveszi a hirdetést és átrakta csak UK-ra a szállítást.

Azóta már elkelt az összes termék és a régi hirdetés sincs meg.

Az autó üzenet azt írta visszatérítette a pénzem mind a két esetben, de 3-5 nap, mire visszakapom. Illetve egyből levette a pénzem is a bankból, és gondolom díjat számol fel még az oda-vissza utalás miatt.

Mennyi pénzem ment erre el kb.? Van ilyen esetben valami bejelentés, vagy egyáltalán érdemes evvel foglalkozni? Vagy csak túlreagálom... Mivel már rendeltem UK-ból játékot max 1 font postával, gondoltam, minden rendben lesz evvel is.

Előre is köszönöm a választ! :R

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#62854) V/ válasza Unteroff (#62853) üzenetére


V/
Topikgazda

Utaltál vagy kártyával fizettél? Ez utóbbi esetében nincs díj. Fizettél 20 Fontot és visszakapsz 20 Fontot.
Te is elállhatsz a vásárlástól és az eladói is, a magas postaköltség az elfogadható indokok közt van és ez alapján mindkét fél megteheti.
A bankodtól függ az hogy veszteséged lesz vagy nyereséged a pénz mozgásban.
A bankod elszámolja a fizetést X deviza árfolyammal és elszámolja a visszatérítést Y árfolyammal, ahogy a kártyás vásárlásokra megállapította. Így vagy veszteség vagy haszon is lehet a két dolog közt eltelt idő miatt.

[ Szerkesztve ]

(#62855) Unteroff válasza V/ (#62854) üzenetére


Unteroff
aktív tag

Paypallal Mastercard-os kártya adataival megadva fizettem.

De ha jól tudom, hó/év végén kapok jó pár száz forintos levonást...

Szerkesztve:
Akkor mindegy, nem foglalkozok vele, max ha 1-2 ezer kevesebbet kapok vissza...

Kb. 3-5 nap, mire visszakapom?

[ Szerkesztve ]

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

(#62856) V/ válasza Unteroff (#62855) üzenetére


V/
Topikgazda

A bankok nálunk nem számolnak fel a kártyás vásárlásért jutalékot, persze van éves kártyadíj. Igen 3-5 nap ha nem egy Takarékszövetkezet vagy egy lassú bank a pénz kezelőd.
Nem olyan sok, de függ az összegtől, de mint írtam, lehet + vagy -, volt amikor többet kaptam vissza, gondolom azt te sem küldenéd vissza a banknak.
Pl ha 24-én vásároltam volna 20 Fontért az 7232 Ft lett volna, ha ma jóváírják mint visszatérítés, akkor kapok 7253 Ft-ot. +21 Ft, a jövő héten meg -20 Ft is lehet

[ Szerkesztve ]

(#62857) pvt.peter


pvt.peter
őstag

Sziasztok,

Szeretném az eBay -es accountommal összelinkelni a PayPal -es accountomat de sehogy sem sikerül.
eBay -en a PayPal account -ot kiválasztva majd a "Link My PayPal account" -ra rákattintva feljön a PayPal bejelentkező oldala, de utána hiába adom meg a jelszavamat majd a kétlépcsős azonosítás miatt hiába kérek kódot SMS -ben, visszadob a PayPal login oldalára.
Felhasználónév, jelszó biztos, hogy jó illetve az SMS kódot is helyesen írom be.
Próbáltam már több gépen és böngészővel is (Chrome, FF, IE).

Találkozott már vki hasonló problémával?

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#62858) Zoleee89


Zoleee89
aktív tag

Sziasztok!

Nem teljesen ide kapcsolódik, de hát ha tudna valaki segíteni.
Vásároltam egy telefont amit meg is vámoltak, de mivel rosszat küldtek ezért vissza küldtem az eladónak.
(minden beszélgetés és vissza posta dokumentum megvan)
Közben úgy alakult, hogy inkább az árát kértem vissza és nem csere készüléket.

A kérdésem pedig az lenne, hogy van-e valami lehetőség arra, hogy a befizetett vámköltséget vissza kapjam?
Ha lehetséges akkor hol tudok részletesen utána nézni, hogy mi a teendő? Vám fizetésről mindent megtaláltam, de vissza igénylésről nem igazán.

(#62859) pvt.peter válasza pvt.peter (#62857) üzenetére


pvt.peter
őstag

Nagy nehezen, de sikerült kikapcsolnom a kétlépcsős azonosítást (Security key) a régi PayPal felületen.
Egész pontosan itt

Ezek után a korábbi procedúrát megismételve sikerült összekötnöm a két accountot ...

Ez egy .50-es rombolópuska, elég szép visszarúgással.

(#62860) V/ válasza Zoleee89 (#62858) üzenetére


V/
Topikgazda

Nem kapod vissza sem az Áfát, sem az eljárási költséget, magánszemély nem igényelheti vissza. Legfeljebb a csere telefont nem vámolják újból, ha egyértelműen, CN23-al igazolod a kiküldést és van vám határozatod az előzőről, de az biztos megvan.

[ Szerkesztve ]

(#62861) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Simán nem fizetném ki. :)

⭐ Stella

(#62862) pimmi


pimmi
senior tag

sziasztok, vettem egy telefont, az eladó több darabot eladott belőle, másnap jött egy mail az ebaytől hogy törölték az aukciót, ha nem kapom meg mennyek a rezso centerbe és inditsak vitát, megnéztem ezt valóban törölték de más terméket még árult az eladó, ez után jött egy mail az eladótól hogy lépjek be a pp accomba mert ott a feladási cn, és ne izguljak, hiába törölték ő elküldte mindenkinek, ok, szépen követtem is, ma nézem, és kézbesítették pénteken, csakhogy az ágfalvai posta, de én meg Bp. -n lakom, mit tegyek, köszi
szerk. most néztem ez van az accoutjánál: többé nem regisztrált felhasználó
gondolom indítsak vitát, de hol pp vagy ebay? köszi

[ Szerkesztve ]

(#62863) V/ válasza pimmi (#62862) üzenetére


V/
Topikgazda

Talán az eBay-n kellene kezdeni, majd ha ott nem jön össze a Paypal.

(#62864) pimmi válasza V/ (#62863) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi, és próbáljam megmagyarázni hogy rossz helyre küldte szndékosan valsin. vagy annyit hogy nem érkezett meg? mert ugye valaki átvett valamit......

(#62865) pimmi


pimmi
senior tag

A rezszo centerbe ha bejelölöm hogy nem kaptam meg akkor a cn alapján látják hogy valaki megkapta, akkor azt jelöljem hogy megkaptam de nem felel meg? ezt most nem tudom, jó nagy szívás, köszi a segítséget

(#62866) radi8tor válasza pimmi (#62865) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem az igazságot írd. Meg azt is írd oda hogy te nem ott laksz.
Néha előfordul, hogy kamu trackinget adnak meg. Lehet egy korábbi vásárlása trackingjét adta meg? Dátumok stimmelnek?

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#62867) pimmi válasza radi8tor (#62866) üzenetére


pimmi
senior tag

igen minden stimmel, aug 09. én vettem, 10. én jött mail az ebaytöl hogy feladta, 12. én jött mail megint az ebaytől hogy törölték a listázást, és visszakérhetem a pénzt ha nem érkezik meg, erre 4 óra mulva küldött mailt az eladó hogy a cn a pp accomban van, ott is volt, ez a cn RS173097731CN [link]

(#62868) radi8tor válasza pimmi (#62867) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Magyar postánál is érdeklődhetsz ezzel a számmal. Többet látnak a belső rendszerükben, mint te a tracking oldalon.

⭐ Stella

(#62869) Camembert válasza Lackooo84 (#62815) üzenetére


Camembert
tag

szia,

végül a Royal mailes küldeményt nálam nem a GLS hozta, hanem a magyar posta.
A TN kezdőbetűi nem Rx hanem LV volt, van valamii külön jelentéstartalma a TN kezdőbetűinek?
A csomagoláson volt egy piros címkés R betű is, Nemzetközi ajánlott Registered.

(#62870) M@Db0Y válasza pimmi (#62867) üzenetére


M@Db0Y
senior tag

Írd le az ebaynek a történetet. Ebayen megadott címedre kell küldenie ha jól tudom ha ez nálad nem ágfalva akkor nyert ügyed van szerintem. Egyébként sima kamu az egész, tuti egy korábbi TN-t adott meg és ezzel akarja megúszni.

(#62871) pimmi válasza M@Db0Y (#62870) üzenetére


pimmi
senior tag

köszi nektek, megírtam, meglátom mi lesz, de tuti kamuvan, mert miután megvettem kb 1 héttel néztem miket árul, mert akkor még volt 2 futó aukciója, az egyiknél volt egy jvc fejegység 50 dollárért, rákeretem és az árukeresőn 110 ezerért volt legolcsóbban, de most már nincs ilyen, sőt ő sincs ahogy írtam.

(#62872) V/ válasza Camembert (#62869) üzenetére


V/
Topikgazda

A küldemény fajtáját jellemzik

[ Szerkesztve ]

(#62873) Camembert válasza V/ (#62872) üzenetére


Camembert
tag

És lehet tudni, hogy az "LV" kezdő karakterű, milyen fajtájú küldemény?
Ezidáig mindig "R(X)"kezdőbetűs küldeményekkel volt dolgom.

(#62874) Zoleee89 válasza V/ (#62860) üzenetére


Zoleee89
aktív tag

Köszönöm válaszod.
Bizakodtam benne, hogy lesz rá megoldás, mert így ablakon kidobott pénz lett :W

(#62875) kisspepe


kisspepe
tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne, hogy ha ebay-en kaptam egy hibás terméket, akkor az eladó mielőtt visszafizeti az árát, kérheti, hogy én küldjem vissza a terméket, hogy ők bevizsgálják?

Rendeltem egy Powerbankot. Tudtam jól, hogy nagyon könnyen előfordulhat hogy rossz lesz, ezzel a tudattal rendeltem.

A powerbank valóban rossz lett, ezt meg is írtam az eladónak. Kérte próbáljam ki újra. Kipróbáltam, még rosszabbul teljesített. A powerbank ára 10.89 USD. Elősször az eladó felajánlott 4 USD-t, és hogy akkor nem kell visszaküldenem a hibás terméket. Nem fogadtam el. Másodszorra felajánlott 6 USD-t és azt írta, hogy ha teljes visszatérítést kérek, akkor vissza kell küldenem a terméket, hogy bevizsgáltassák.

Jelenleg azt írtam neki, ha nem fizeti vissza a teljes árat, akkor felveszem a kapcsolatot az ebay-el.

Nektek mi a véleményetek?

(#62876) V/ válasza Camembert (#62873) üzenetére


V/
Topikgazda

Elsőbbségi levél.

(#62877) somnia válasza kisspepe (#62875) üzenetére


somnia
őstag

Jelenleg azt írtam neki, ha nem fizeti vissza a teljes árat, akkor felveszem a kapcsolatot az ebay-el.

Az eBay is azt fogja mondani, hogy küldd vissza!

(#62878) kisspepe válasza somnia (#62877) üzenetére


kisspepe
tag

De gondolom én simán visszaküldhetem úgy, hogy a postaköltséget ő fizesse.

Amúgy már 7 USD-t ajánlott fel.

[ Szerkesztve ]

(#62879) kisspepe válasza kisspepe (#62878) üzenetére


kisspepe
tag

10.89 USD helyett felajánlottam neki hogy 10 USD-t kérek. El is fogadta, már vissza is kaptam a pénzt.

Azért érdekes. 4 USD-ról indult. Szerintem ha kitartok, visszatérítette volna a teljes árat.

[ Szerkesztve ]

(#62880) V/ válasza kisspepe (#62878) üzenetére


V/
Topikgazda

A posta költséget általában a visszaküldő fizeti. Az eladó csak akkor ha ezt önként vállalta a termék leírásnál a Return feltételeinél, a fogyasztóvédelmi törvények szerint is a vevő fizeti.

[ Szerkesztve ]

(#62881) Teodor52


Teodor52
senior tag

Sziasztok!

Az összefoglalóban megvan adva ugye egy formátum mi a hivatalos de ez nem feltétlenül vonatkozik az egyes csomagküldő szolgálatokra igaz?

Mert ahogy azt korábban írtam én is hogy pl a DHL-nél pl a fuvarlevélszám(10 karakter) alapján lehet nyomonkövetni az árút.

Most pl rendeltem Németországból ami DHL Pakt International-el érkezik és kaptam 12 számból álló TN-et amit beírva a DHL.de oldalra részletes leírást ad a csomag hollétéről.

A dhl.hu oldalon megadott fuvarlevélszám alapján történő követés az tuti pontos saját tapasztalat gondolom a dhl.de oldalon megadott 12 számú TN is pontos akkor.

Az összefoglalóban mégis csak a betűvel nyitó és záró formátum az elfogadott.

Megszeretném kérdezni mi ennek az oka?

(#62882) V/ válasza Teodor52 (#62881) üzenetére


V/
Topikgazda

A DHL futár cég, azok más tipusú azonosítót használnak, használhatnak.
Hogy néz ki a Tracking number?
Általában ebben a formában találjuk meg EE123456789XX,

Lényeg az általában szó.
Mivel legtöbb terméket amit megveszünk a Postai szolgáltatók szállítják, ez esetben a nemzetközi postai nyomkövetési szám a példa szerint így van meghatározva.
Amikor készült az Összefoglaló bejegyzés, a nagyobb számok elve alapján, mert többnyire a postai szállítás van használva lett megmagyarázva. Ha olvasod a szöveget egyértelműnek tűnhet.
A futárcégek csomag azonosító kód rendszerének magyarázata nem volt szükséges, mert kisebb mértékű, nem egységes és ezért nem sok értelme lenne. Nagyjából senkit sem érdekel. A fuvarlevélszám felépítése is izgalmas lehet, valakinek.
De ott az utalás:
Hol tudom megnézni a Trackinget?...............DHL és UPS nemzetközi futárszolgálatok hivatalos oldalain.

Az összefoglalóban mégis csak a betűvel nyitó és záró formátum az elfogadott.
Nincs ott ilyen leírva, ez a te következtetésed. Itt nem kell elfogadni semmit, tanácsot kérnek vagy elfogadják vagy nem.

[ Szerkesztve ]

(#62883) erikke17


erikke17
őstag

Sziasztok.

Lett egy olyan gondom hogy rendeltem gitár pengetőket 100darabot. Viszont csak 25darab jött kisebb csomagolás. Azért is tűnt jó vételnek mert a 25ős csomag árán volt a 100 darab.
Írtam eladónak hogy mi s szitu kíváncsi vagyok. Szerintetek? Más járt már hasonló helyzetben?

Előre is köszi :)

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#62884) V/ válasza erikke17 (#62883) üzenetére


V/
Topikgazda

Pontosítod vele, hogy te 100 darabot fizettél -az azért ellenőrizd le, hogy tényleg annyi lett kifizetve- és kéred hogy adja vissza a különbözetet, a hiányzó mennyiség elküldését nem javaslom.
Jártam így, megoldás ez volt, mivel elnézést kért, hogy rosszul készítette össze és szó nélkül elfogadta, hogy küldi a pénzt még az értékelése is pozitív lett.

[ Szerkesztve ]

(#62885) erikke17 válasza V/ (#62884) üzenetére


erikke17
őstag

Már írtam neki hogy mi a helyzet.
Tuti hogy 100darab Quantity: 100Pcs(1Set) direkt ellenőriztem egyből hogy jót e rendeltem.
Nem volt választási opció sem. Kíváncsi vagyok mit válaszol :)
Nem tűnik trehánynak feedback alapján.

||Wot / WarThunder - Erixx93|| Steam - erixx18 ||Xbox Series X - Erikk24 || BMW R1200GS || Opel Astra F X16XEL|| BMW E39 530d 142kW||DJI Mavic Pro||

(#62886) mrfire


mrfire
őstag

Üdv!

Tanácsot szeretnék kérni.

Vettem egy figurát az ebayen, ami elég olcsó volt. Azt hittem szerencsés húzás lesz, de most láttam, hogy van belőle egy olcsóbb kínai változat és valószínűleg azt vettem meg.

A probléma az, hogy a képen az eredeti volt, ami vagy százszor többet ér. Megtaláltam a képet az interneten, nem is az emberünk fotózta le, hanem csak letöltötte a netről.

Sajnos már ki van fizetve, de írtam neki egy órával a vétel után, hogy úgy látom ez nem az lesz, amit én akarok venni, és a képen az eredeti van, és én arra számítottam, úgyhogy törölje a vásárlásomat és kértem, hogy térítse vissza az árát.

A probléma az, hogy innentől tőle függ, hogy hogyan tovább, és nem ez az első eset, hogy írtam egy eladónak valami kapcsán, és szó nélkül küldte a cuccot, mielőtt elolvasta volna az üzenetemet. Általában csak csomagolással kapcsolatos dolgokat írtam nekik, ez az első ilyen, de nem lennék meglepve, ha csak azért is kiküldené.

Kínából jön a cucc, ki kell majd fizetnem rá az ÁFÁ-t, mikor megérkezik és csak azután küldhetem vissza, de az eBay szerintem semmit nem tesz a határon rápakolt ÁFA visszafizetése ügyében, pedig ilyen esetben jogosan követelhetném azt is vissza az eladótól, ahogy a visszaküldés árát is ki kell fizetnie.

Mit javasoltok?
Indítsak most egy case-t is, hogy biztos foglalkozzon vele az illető, és ha ez összejönne, akkor át se kéne vennem a csomagot?
Az a baj, hogy 99%, hogy az olcsó cuccot akarják rámsózni, de a képeken az eredeti van. Egyelőre nem tudom bizonyítani, hogy nem azt kapom, amit kértem, de ha bizonyítani akarom, akkor ki kell fizetnem a vámon a 27% ÁFÁ-t.
Replikának nem mondható, mert nincs márkajelzés, csupán azt fogja mondani az ember, hogy rossz képet töltött fel véletlenül.

Esetleg arra gondoltam, hogy elindíthatom a case-t most, hogy biztos foglalkozzon vele az eladó, szeptember 21-ig ide kell érnie a cuccnak, addig a case nyitva maradhat. Csak az a baj, ha addig az eBay bezárja, akkor nem nyithatom újra, mikor már nálam van és tényleg bizonyítható, hogy kamu volt a kép.

Volt már valaki ilyen helyzetben?

(#62887) totyak


totyak
aktív tag

Mi a különbség a "Tracked" és a "1st class signed" postázási mód között? Második olcsóbb kicsivel.

(#62888) radi8tor válasza totyak (#62887) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Első teljes nyomkövetéssel, második ajánlott de nyomkövetés nélküli.
Szerintem az első is ajánlott.

⭐ Stella

(#62889) V/ válasza radi8tor (#62888) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha ajánlott, akkor már nyomkövetett.
Royal Mail Signed For® 1st Class ez aláírás ellenében átadandó elsőbbségi Anglián belüli szállítás ezért olcsóbb, a másik International Tracked Anglián kívüli nyomkövetett, de nem átvételi aláírásos visszajelzésű nemzetközi szállítás.

[ Szerkesztve ]

(#62890) totyak


totyak
aktív tag

Tehát, ha nagyon biztosra akarok menni, akkor válasszam a Tracked-et, de valószínűleg a 1st class-szal sem lenne gond.

Egyébként UK-ból hozzánk jönne csomag értelemszerűen.

(#62891) radi8tor válasza V/ (#62889) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ok, én USPS first class-al tévesztettem össze.

⭐ Stella

(#62892) V/ válasza totyak (#62890) üzenetére


V/
Topikgazda

a 1st class-szal sem lenne gond.
Azzal biztos, mert az csak Anglián belüli postai szolgáltatás, csak a másikkal tudja küldeni Mo-ra.
Ezek vannak:

(#62893) totyak válasza V/ (#62892) üzenetére


totyak
aktív tag

Akkor ez el is dőlt, marad a drágább. Köszönöm mindkettőtöknek.

(#62894) V/ válasza totyak (#62893) üzenetére


V/
Topikgazda

Nézd választhatod az olcsóbbat, vagy elküldi annyiért, vagy kér + pénzt, bár legtöbbje nem variál. De a fizetési oldalon előfordulhat, hogy nem fogod látni a belső szállítást, így választani sem lehet, de lehet hogy szerencséd lesz mert nem paraméterezte pontosan a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#62895) totyak válasza V/ (#62894) üzenetére


totyak
aktív tag

Nem szeretem a variálást. Egyszer már volt problémám ilyenből, hogy megegyeztünk egy árban+postában, aztán plusz pénzt kért, stb. Jobb szeretem a tiszta dolgokat.

(#62896) Teodor52 válasza V/ (#62882) üzenetére


Teodor52
senior tag

Félreértés ne essék nem kifogásolni véltem az összefoglalót nem kell többet belegondolni mint amit írtam. :)

A nyitó záró tn elfogadott alatt én a hivatalos oldalát céloztam meg pontosabban hogy az az elfogadott és erre az első mondataidban választ is kaptam. :)

Igaz tényleg, hogy többnyire a magyar posta hozza a többi nem lényeg.
Csak én nekem ez annyira beégett az agyamba mármint a TN formátum, hogy mikor elküldte a Német tulajdonos a TN számot mindjárt arra következtettem, hogy már megint megetetnek egy hamis TN-el holott tudom, hogy a dhl-él ez a forma tn nem probléma.Plusz ott van a negatív hsz-ek a dhl-el kapcsolatban és egy pillanatra felmerült a bizonytalanság.

Amúgy köszi a felvilágosítást!

(#62897) net91


net91
senior tag

Sziasztok,
Vásároltam egy SD kártyát, amelyet nem kaptam meg.
Nyitottam egy request-et tegnap este és kértem az eladót, hogy küldje el megint a terméket.
Erre mire hazaérek két levél fogad, egy az eladótól és egy az eBay-tól.
Az eladó elnézést kért, hogy nem érkezett meg a termék és visszautalta az összeget, az eBay pedig tájékoztatott, hogy lezárták az ügyet.
És tényleg a Paypal számlámon ott a visszautalt összeg.
Egy nap alatt lezavarták.
Ez természetes dolog, hogy azt kérem, hogy ismét küldje el a terméket és teljes refundot kapok helyette?

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#62898) radi8tor válasza net91 (#62897) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, ez bevett szokás olcsóbb termékeknél.
Case is megoldódik hamar, te meg ismét meg tudod rendelni.

⭐ Stella

(#62899) net91 válasza radi8tor (#62898) üzenetére


net91
senior tag

Igen, meg tudom rendelni ismét, de ha azt is lenyúlják?
Korrektnek tűnik az eladó, az már nekem lenne kellemetlen, ha a második termék sem érkezne meg és ismét fizetnie kellene.

[ Szerkesztve ]

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#62900) radi8tor válasza net91 (#62899) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha így állsz a dologhoz, hogy azt is lenyúlják akkor talán nem való neked a netes vásárlás.
Persze meg van az esélye, de ne aggódj ennyire szerintem.

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.