Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#63601) somnia válasza Turbobacsi (#63600) üzenetére


somnia
őstag

...inkább ide!

(#63602) V/ válasza Turbobacsi (#63600) üzenetére


V/
Topikgazda

somnia segítségével ez lenne:
You can contact Customer Service to report a listing you think violates this policy. Go to that listing, and then click the Report item link on the right side of the page.
Menj a hirdetés oldalára és a képen látható helyen

Konkrétan írd le mennyivel kellett fizetni többet MBN árfolyamon átszámítva az adott devizára amiben hirdetve volt, ez neked károkozás, hosszabb volt a szállítási idő, de nem tájékoztatott, hogy máshonnan küldi és hogy ha nem Angliából érkezik, akkor természetesen nem vetted volna meg.

[ Szerkesztve ]

(#63603) jjeahh


jjeahh
nagyúr

Hi! Ha paypalről elfogy a keretem vásárlás közben, automatik pótolja a kártyámról?

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63604) Turbobacsi válasza V/ (#63602) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

kösz skacok, elindítottam a folyamatot

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#63605) V/ válasza jjeahh (#63603) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen.

(#63606) jjeahh válasza V/ (#63605) üzenetére


jjeahh
nagyúr

:R :R

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63607) Turbobacsi válasza V/ (#63602) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

még egy kérdés: az ebay report jelentés mellett a nyitott case-val mit csináljak? az eladó csak azt hajtogatja hogy zárjam, akkor fizet vissza: hagyjam nyitva vagy adjam át az ebaynak azt is?

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#63608) V/ válasza Turbobacsi (#63607) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt elfelejtettem, hogy ezt is be kellett volna foglalni, hogy a bezárásra"kér", ez is szabályzat ellenes.
Ha bezárod szerintem nem fogja küldeni, de az eBaytől visszakaphatod a vételárat és a +költséget a szabály megsértés miatt és az árú megmarad.
Írnák egy üzenetet, hogy a kérése ütközik az eBay szabályaival, de ennek ellenére akkor zárod. A Paypal-n 180 napig van védelem, úgyhogy nincs jelentősége, mert ott nyithatsz másikat.

(#63609) jjeahh válasza V/ (#63605) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Na úgy tűnik csak elvileg... :DDD Azt írja vegyem fel a kapcsolatot a bankal vagy nézzem meg biztos van-e rajta pénz. Pedig tegnap tettem rá.. Ilyenkor lehet a bank a hibás? Mert akkor elegem van már belőlük, amikor összekötöttem anno a kártyát a paypallel, akkor is fél évet kellett várjak mire működött is végre, úgy, hogy közben 3x becammogtam a bankba, hogy akkor most mi van... Persze csak a vállukat vonogatták, szerintem fel sem fogták miről beszélek :U .

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63610) V/ válasza jjeahh (#63609) üzenetére


V/
Topikgazda

Melyik bank, milyen kártya?
És amit írnak van rajta fedezet? De a Maestro kártya szokott tréfálkozni.
Az eBay profilodban a Account settings, PayPal Account-nál a Buying on eBay: Your eBay account is linked to this PayPal account for purchases.... -nél megadva a Paypal azonosítód? Ha nem akkor link.

[ Szerkesztve ]

(#63611) jjeahh válasza V/ (#63610) üzenetére


jjeahh
nagyúr

Nálunk BCR, asszem máshol Erste néven fut a bank, a kártya Visa és van rajta fedezet :K
"**** PayPal account for purchases.... -nél megadva a Paypal azonosítód?"
Igen :K
Szal franc tudja... :D

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#63612) V/ válasza jjeahh (#63611) üzenetére


V/
Topikgazda

Mivel nekem is ezek vannak, évek óta soha nem volt olyan gond amit írtál, folyamatosan ezeket használom Erste normál Visa és netes Visa. De hogy nálatok van-e rájuk korlátozás azt nem tudom, de nem valószínű.

[ Szerkesztve ]

(#63613) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Egy rendelésemnél ami elvileg 29-én az országba érkezett most ez az utolsó bejegyzés, ez mit jelent ??

Legutóbbi esemény -- 2016-10-06 08:19 Receive item at delivery office (Inb)

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#63614) V/ válasza rostiron (#63613) üzenetére


V/
Topikgazda

Azt ahogy ahol laksz abba a postába kiküldték.
Az enyém is 29-én érkezett, mostanig az állapota a posta szerint megérkezett, már a kézbesítő ide adta nálam van. Nem vezetik a nyomkövetési nyilvántartás azon részét amit mi is látunk, sem a külföldit, sem a belföldit.
A poén az egészben hogy Japánból jött a küldemény 09.25-én 17:26-kor adták fel Tokióban, 29-én hajnali 1/2 3-kor meg érkezett (majd 4 nap) és ma 6-án kaptam meg, 7,5 nap a magyar fogadás, kétszer annyi az idő.

[ Szerkesztve ]

(#63615) rostiron válasza rostiron (#63613) üzenetére


rostiron
őstag

Ez azt jelenti, hogy nyissam az ajtót, mert itt a postás :DD :DD :DD
Ebben a pillanatban megjött.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#63616) russel87


russel87
csendes tag

Sziasztok!

Egy gyors segítséget szeretnék kérni! Egy vásárlásom után ezt az e-mail-t kaptam. Mi a teendőm?

Hello .....
You were recently involved in a transaction for the following item:
...................................................
We’re writing to let you know that an unauthorized third party may have accessed the seller’s account to list this item. The item has been removed from the site, and the transaction was cancelled. We ask that you take the following precautions:
- If you already paid for the item, you may be protected by eBay. Open a request with the Resolution Center and choose, "I bought an item. I haven't received it yet." You can access the Resolution Center by visiting:
http://resolutioncenter.ebay.com
- If the transaction doesn't qualify for eBay’s protection, please immediately contact the payment service used to request a refund.
- If you haven't paid for your item, consider this transaction canceled and do not send payment.
In this situation, your account wasn't accessed by the third party involved. At eBay, we take a number of steps to help ensure the security of your account. Learn more about protecting your account at:
http://pages.ebay.com/help/account/protecting.html


(#63617) V/ válasza russel87 (#63616) üzenetére


V/
Topikgazda

Ami le van írva.
Kifizetted?
Ha igen akkor menj a Resolution Center-be válasz ezt a az okot: "I bought an item. I haven't received it yet." és utána a vásárlást és küldd el a visszatérítési kérelmet.

[ Szerkesztve ]

(#63618) russel87 válasza V/ (#63617) üzenetére


russel87
csendes tag

Köszönöm a segítséget! Így még soha nem jártam, pedig jó pár rendelésen vagyok már túl. :)

(#63619) debcamp


debcamp
aktív tag

Üdv!

Lehet -sőt..biztos- nem ide való, de kellene egy kis segítség.

Ha minden igaz, nyertem egy PS4-t egy nyereményjátékon, de helyileg Amerikában.
(az internet világágban ma már mindent lehet ugyebár.. :DDD )
Érdeklődnék, hogy ér e esetleg engem valamilyen fizetési vagy egyébb kötelezettség (vám,áfa,stb?) ha elküldik nekem ezt az egyébként nem kisméretű és értékű csomagot?

Ilyenkor van valami fontos dolog, infó amit nem szabad kihagyni, megtenni/megtetettni a feladóval? (valamit a csomagra kell írni, ráírt érték, atb) ?

Még nem volt ilyennel dolgom, elnézést.

(#63620) V/ válasza debcamp (#63619) üzenetére


V/
Topikgazda

Vám nincs, áfa igen 27%, amit a szállítási költség és a vételár alapján számolnak.
Nem a ráírt érték alapján dolgoznak, aki küldi neked annak mellékelnie kell egy vámárúnyilatkozatot az érték megjelöléssel, enélkül ki sem jöhet az országból és ez rajta van a küldeményen.
Mivel az USA-ban komolyabban veszik az adó és vám szabályokat nem valószínű hogy 0 $ értéket ad meg, főleg hogy érték alapú az elveszett csomag biztosítása is.
Ha beérkezik az országba akkor vámeljárás alá vonják (90%-os bizonysággal) ekkor kérni fogják a beszerzésről az igazolást. Esetleg ránéznek a ámárúnyilatkozatra és persze át is világítják a csomagot.
Innen jön az izgalmasabb rész.
Mivel nyerted nincs értéke, ezért a jogszabályi előírások alapján az elérhető beszerzési árak -internet, magyar vétel ár stb- alapján egy becsült érték lesz a vámérték alapja. Eddigi tapasztalatom az, hogy ez néha magasabb, mint egy eBay-s vételár. A vámrúnyilatkozat is szóba jöhet ha egy határon belül -szubjektív- valós az összeg. Erre számolják rá a 27% Áfát és ha a posta szállítja akkor 2500 Ft eljárási illeték. Ha futár cég akkor legalább 6000 Ft.
"B" lehetőség a csoda kategória, a 10%, simán megkapod.

(#63621) Spet


Spet
addikt

Sziasztok egy kis útmutatásra lenne szükségem.

Szeretnék licitálni egy termékre ami 'merikában található és Mo-ra is postázná, ha megnyeri az ember. Viszont nem fogadja el a licitet az alábbi hibakóddal:

We are sorry but the item you selected may not be purchased due to Seller shipping restrictions, country specific import/export or other relevant restrictions.
{e50960-779732x}

1 éves regisztráció, postázási cím megadva, paypal csatolva.

Szóval nem tudok rájönni mi lehet a hiba. Bárkinek bármilyen ötletét szívesen várom. Köszönöm.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63622) V/ válasza Spet (#63621) üzenetére


V/
Topikgazda

Azért segítene ha a hirdetést látnám, a szöveg az hogy az eladó korlátozta a Mo-ra történő szállítást.

(#63623) rostiron


rostiron
őstag

Sziasztok.

Egy nagy kérésem lenne, tegnap megjött a gearbest-ről rendelt beelinkM18 tv box, ami pár óra használat után megadta magát. Mivel ez az első rendelésem innen, és az angol se megy, segítene-e valaki akár privátba lelevelezni velük a dolgot. Gőzöm sincs mi a teendőm.

Gigabyte B55 Aorus elite v2, Ryzen 5600, 32GB DDR4, RX6600, XFX TS-550,

(#63624) Turbobacsi válasza rostiron (#63623) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

goto [link]

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#63625) Spet válasza V/ (#63622) üzenetére


Spet
addikt

Itt is a delikvens hirdetes.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63626) davenport válasza Spet (#63625) üzenetére


davenport
aktív tag

A rossz tapasztalatok, a postázás utáni panaszok és negatív visszajelzések miatt kizárólag az Egyesült Államokon belülre postáz.

[ Szerkesztve ]

No money, no honey.

(#63627) V/ válasza Spet (#63625) üzenetére


V/
Topikgazda

Oké meg van a probléma. Az eladó korlátozza, de a Global Shipping szállítás eladási szűrőjében és az felülírja az általános szabályokat.
Mondjuk írja is a leírás alján a csak USA szállítást, meg azt hogy külföldre nem, de olyan paraszt, hogy nem igazítja a hirdetést is hozzá.

This will only ship domestically in the US. I'm sorry, but I have had increasingly frustrating experiences trying to ship internationally myself, and now I've received nothing but complaints and hostile feedback (often justifiable) when I use the global shipping program.
De amit ír oknak az nyilvánvalóan baromság, nem is akarok belemélyedni. Tisztességesen le kell írni az állapotot és akkor nem kötnek bele a vásárlók. De meglepő módon még semleges értékelése sincs, nem hogy negatív. Vagy töröltette?

[ Szerkesztve ]

(#63628) Spet válasza V/ (#63627) üzenetére


Spet
addikt

Koszonom neked es davenport-nak is a valaszt, ezen az eladoi kijelentesen valahogy tovabbcsusztam. Bar akkir modosithatna a postazasi orszagok listajat....

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63629) V/ válasza Spet (#63628) üzenetére


V/
Topikgazda

Nincs ezzel gond, majd az eBay eldönti, hogy ez így korrekt hirdetés-e, elküldtem neki felülvizsgálatra.
Hogy igénybe vegye a GSP-s biztosítást USA-n belül -kedvezőbb mint az USPS igénybevétele- ezért az árút arra hirdeti meg, azután pedig letiltja a nemzetközi szállítást mert az előfeltétele a GSP-nek. A képernyőn ott vannak az országok, de a szállítás meg kamu. Ez nálam egyértelműen csalás kategória.

(#63630) gorje válasza V/ (#63588) üzenetére


gorje
senior tag

Változott a helyzet és lenne néhány kérdésem...
Ugye megnyitottam a "nem fizetett a vevő case-t" de most ott tartunk mégis igényt tart a termékre mivel felajánlottam neki egy kedvezőbb árat...
Kérdéseim:
1. Korábban az ebay.de oldalon eladtam már terméket és ha jól emlékszem a vételár rögtön elérhetővé vált a paypal számlámon (nem kellett várnom "kezdő eladóként" mint a .com oldalon). Más szabályok vannak e szerint a német oldalon? Lényeg, ha így van akkor inkább ott adnám el a terméket mert jobban örülnék ha az összeg rögtön elérhető lenne.
2. Amennyiben nem így van akkor az eladott, nyitott case-es terméknél küldök egy invoice-t akkor a módosulnak a dolgok? Az új eladási árnak megfelelő fee-t kell fizetnem és a case záródik ha kifizeti a vevő?
3. Angliába mivel érdemes postázni 100e Ft feletti, 0.5kg alatti terméket? Árban a postai ajánlott levél tetszene a legjobban, ha lehetne értéknyilvántartást kérni. Országlapja szerint nincs erre lehetőség. Nem tudom be merjem e vállalni pl ha eltűnik...
4. A vevő a levelezésben "elküldte" a paypal címét, hogy küldjek rá invoice-t. Jól gondolom, hogy az ebay-t kikerülve a paypalon lévő invoice miatt? Nem csináltam még ilyet és nem tudom kéne-e... Így kikerülném az ebay költségeket, de nem tudom mennyire "tiszta" dolog lenne ez és milyen kockázatai vannak.
5. A case-nél van egy ilyen lehetőség take action - receive fee credit. Ha ezt megteszem akkor záródik és törlik a kiszámlázott költségeimet? Unpaid item assistant preferences erre vonatkozik? Érdemes bekapcsolni, hogy automatikusan nyissa és zárja?

(#63631) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló!

Lehet kicsit OFF, de jobb topikot nem találtam...

Mennyire biztonságos a netes fizetés manapság ha az ember bankkártyát használ ?
Ezeket kéri az oldal:

Bankkártya száma // Lejárati dátum // CVC kód

Ezen az oldalon keresztül kellene fizetnem

a válaszokat előre is köszi :R

(#63632) V/ válasza asuspc96 (#63631) üzenetére


V/
Topikgazda

Mennyire biztonságos a netes fizetés manapság ha az ember bankkártyát használ
Mint ahogy a bankod tájékoztatott a kártyahasználat szabályairól, annyira biztonságos.
A készpénzes fizetés sem biztonságos, sőt a pénzhasználat sem.
Addig jó volt a biztonság amíg fel nem találták a pénzt. Csak az kardfogú tigris nem lett volna, no az nem volt biztonságos. ;]

A Barion egy fizetési felületet biztosító ugyanolyan cég, mint a Paypal, a Pay-u meg az összes ilyen fizetési klienst biztosító cég. Nyugodtan használhatod.
Google: Barion

(#63633) nagy@gmx.com


nagy@gmx.com
tag

Vásároltam egy rádiót, de mivel nem felelt meg az elvásásaimnak, így az eladóval felvettem a kapcsolatot, és írtam neki, hogy szeretném visszaküldeni a rádiót.
Írtam neki indokolást is.
Azt írta, küldjem vissza, és visszatéríti az árát.
Szerdán fel is adtam, Németországba.
Ma ezt az e-mailt kaptam az e-bay-től:

Ship your item back today
You started a return on Sep 30, 2016, for SANGEAN DPR-39 DAB+ NEW. If you haven't shipped the item yet, ship the item so you can receive your refund. If you don't ship by Oct 07, 2016, you may not receive a refund. Please upload tracking information to eBay as soon as you can.

Ha jól értelmezem, igazolnom kell, hogy feladtam a rádiót?
Az október 7 azt jelenti, hogy addig kell megérkeznie a rádiónak, vagy október 7-ig kell hogy feladjam?

[ Szerkesztve ]

(#63634) V/ válasza nagy@gmx.com (#63633) üzenetére


V/
Topikgazda

október 7-ig kell hogy feladjam?+
Igen.

A don't ship nem= Delivery

Mielőtt beírod az adatot nézd meg hogy a postai nyomkövetésen látszik-e már. És ha meg van még a feltöltésnél a melléklet csatolása, akkor a feladóvevény képe is jó lenne. Ha nincs akkor csak tedd el, ha bonyolódna a dolog akkor a Paypal-n még szükség lehet rá.

[ Szerkesztve ]

(#63635) nagy@gmx.com válasza V/ (#63634) üzenetére


nagy@gmx.com
tag

Köszi!

Ajánlott, elsőbbségi levélként adtam fel, elvileg ma, vagy hétfőn meg is kapja, a postán 2-3 munkanapot mondtak.
Tehát a nyomkövetés kilőve.
A feladóvevényt feltöltöttem az ebay-re, a tracking number-t üresen hagytam.

[ Szerkesztve ]

(#63636) gorje válasza gorje (#63630) üzenetére


gorje
senior tag

Valaki esetleg tudna segíteni?

(#63637) Spet


Spet
addikt

Újabb kérdésem lenne: ha keres valamit az ember de kiírja, hogy: XX items found from eBay international sellers, akkor azt a listát, hogyan tudom megnézni? Hiába kattintok rá a számra ugyanazokat a találatokat dobja ki mint előtte, aminek a mennyisége természetesen sokkal kevesebb mint a nemzetközi listán található termékek száma.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63638) V/ válasza gorje (#63630) üzenetére


V/
Topikgazda

Sok kérdésre sok a válasz idő.
1. Új regisztráció, új tiszta lap.
2. Nem az volt lényeg, hogy olcsóbban add, a case-t az eredeti összegre indítottad. Az ár módosítás az eladás után az eladói szabályok megsértése és emiatt a vevőnek nem kell fizetni, a szabály nem beszél arról ha csökken avagy növekszik az eladási ár. Zárd le és a számlakészítésnél írd a kevesebb összeget, elméletben a kiflizett összeg után vonja a jutalékot, de ez most egyedi eset, ha a case-re akarja fizetni akkor már én nem engedek az árból, leütés előtt kellene egyezkedni.
3. Angliába sajnos a Posta kivette ezt a szolgáltatást marad a Nemzetközi EMS gyorsposta 11220 Ft vagy a 9180 Ft Europa+ csomag és + az 5000 Ft-kénti 405 Ft vagy pedig futár cégek.
Ajánlat kérő egy
Ajánlat kérő kettő
(Amit nem értek, Írországba megmarad a 400000 Ft-os értékhatár levélküldeménynek)
4. A Paypal-en is lehet küldeni számlát, de eladási szabály megsértés, mert az eBay-n sztornózod, mintha nem adnád el, de közben meg mégis.
5. Ne kapcsold be, ha mégis, mondjuk akkor a 2 és 4 pont nem merülne fel.

(#63639) V/ válasza Spet (#63637) üzenetére


V/
Topikgazda

Ha rákattintasz arra a hirdetésre akkor meg lehet nézni.
Nem az item előtti számra kattints, a képen láthatóan a kiírás alatt ott a 26 tétel, ha nem akarod azt a listát elveszteni akkor amikor az adott hirdetésre kattintasz tartsd lenyomva a Ctrl gombot és új ablakban nyitja meg a böngésző.

(#63640) Spet válasza V/ (#63639) üzenetére


Spet
addikt

Na várj rosszul fogalmaztam, úgy látszik megint, képpel mutatom mire gondoltam:

Ugyebár ez a szám egy gyüjtőlink, de ha rákattintok, csak mixel egyet, de kb mindig ugyanazokat a találatokat dobja ki, én viszont a listán található összes terméket szeretném látni.

[ Szerkesztve ]

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63641) V/ válasza Spet (#63640) üzenetére


V/
Topikgazda

Értem, de erre mondtam hogy ne a számra kattints, állítsd a listát 200-ra és annyit fogsz látni, ez 3 képernyő lenne, illetve paraméterezd úgy hogy az USA van kizárva. Már írtam, hogy fordítva működik, ha ezt választod US Only akkor az azon kívüliek szerepelnek a keresésben. Europe-ra meg a North America, az Asia az jó az oroszokkal együtt :F

[ Szerkesztve ]

(#63642) Spet válasza V/ (#63641) üzenetére


Spet
addikt

Érdekes módon, ha kiválasztom hogy Európa, Amerika, akkor úgy kihozz csak 9-15 hirdetést a 400-ból és ugyanúgy ott a magasabb találati szám. Szóval ez számomra teljesen értelmetlen

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#63643) kelly7


kelly7
aktív tag

Sziasztok

A mai vásárlásomnál észrevettem, hogy meg változott a fizetés résznél a felület. Eddig ugye ki lehetett választani, hogy a bankom árfolyamát, vagy a paypal-os árfolyamot szeretném, de most a fizetés résznél az jön be, hogy paypal illetve credit card. Semmi más választás. Ez másnál is így van?

(#63644) V/ válasza kelly7 (#63643) üzenetére


V/
Topikgazda

Igen, így működik de nem mától. De a Paypal-t választva van módosítási lehetőség Change majd Manage és célszerű a konverziót előre beállítani. De az összesítő képernyőn ha a bankod vált ez látható:
This transacton will appear on your statement as PAYPAL *LTHf......................
Nincs konverziós kiírás

(#63645) kelly7 válasza V/ (#63644) üzenetére


kelly7
aktív tag

Mikor már ki választom, be lépek a pay pal felületre ott van? Én kerestem ilyesmit de nem találtam. Legközelebb meg nézem.

(#63646) V/ válasza kelly7 (#63645) üzenetére


V/
Topikgazda

Ment pü.

(#63647) choco01


choco01
addikt

Hali.

Olyan kérdésem lenne hogy megakarom venni ezt az Oukitel U7 Plus telót, és két német eladót néztem egyik ez a másik ez.

Lehet olyan hogy nem is németek, azaz nem németből jön a csomag és megvámolhatnak? :U

Köszi! :R

Applikáció fejlesztés, weboldal készítés, SEO, Online marketing » https://petadev.com

(#63648) somnia válasza choco01 (#63647) üzenetére


somnia
őstag

....simán, de akkor te elkéred tőle a pluszköltséged!...

(#63649) V/ válasza choco01 (#63647) üzenetére


V/
Topikgazda

A második biztos németből küldi, az elsőre meg rákérdezhetsz, de nem valószínű hogy nem németből jön, mert van EU-s adószáma az meg csak akkor kell ha itt működik és Shipping: EUR 10.00 (approx. 3,039.57 HUF) DHL Paket International, minek írnák ezt, ha nem igaz.
Nem valószínű hogy céges hirdetők ne lennének tisztában az eBay szabályokkal.

[ Szerkesztve ]

(#63650) KamuMazsola válasza choco01 (#63647) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Én a Tinydeal-től vettem 22 ben megállt. Mondjuk most már drágább lett egy kicsivel.

Üdv.: KamuMazsola

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.