Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#62853) Unteroff


Unteroff
aktív tag

Üdv!

Rendeltem egy 3DS játékot Ebay-en a Egyesült Királyságból, a hirdetés szerint 20 Font volt, és ingyen posta 3 napig az egész világra.
Ez volt szombaton. Tegnap kaptam egy auto üzenetet hogy az eladó törölte a rendelést. Megnézem a terméket még egyszer és 1 Fonttal növelte az árát. Mivel indokot nem írt, gondoltam elszámolta az ingyen postát, így megint megrendeltem, de üzenetet is írtam neki. Erre megint törli de legalább ír üzenetet, hogy drága neki a posta, ha Magyarhonba akarja küldeni.

Leveszi a hirdetést és átrakta csak UK-ra a szállítást.

Azóta már elkelt az összes termék és a régi hirdetés sincs meg.

Az autó üzenet azt írta visszatérítette a pénzem mind a két esetben, de 3-5 nap, mire visszakapom. Illetve egyből levette a pénzem is a bankból, és gondolom díjat számol fel még az oda-vissza utalás miatt.

Mennyi pénzem ment erre el kb.? Van ilyen esetben valami bejelentés, vagy egyáltalán érdemes evvel foglalkozni? Vagy csak túlreagálom... Mivel már rendeltem UK-ból játékot max 1 font postával, gondoltam, minden rendben lesz evvel is.

Előre is köszönöm a választ! :R

Steam: BlasiusUnteroffizier SC: Felcser Origin: Felcser_HUN Uplay:FelcserBlasius

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.