Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111951) emvy válasza #16695808 (#111949) üzenetére


emvy
nagyúr

Amikor EÜ miniszter lesz belőle, akkor majd meg fogod látni, hogy nem teljesen hülye :)

while (!sleep) sheep++;

(#111952) #16695808 válasza nubreed (#111950) üzenetére


#16695808
törölt tag

De basszus nincs ennek családja felesége gyereke anyja apja… tudom a családban lehet valaki elfogult mondjuk a gyerekével de akkor is azért annak is van határa… és ő meg még a szuper csapat ( rusvai, Szlávik stb) már vagy másfél éve csinálnak hülyét magukból akár 1 napon belül is képesek errre a bravúrra :))

(#111953) #16695808 válasza emvy (#111951) üzenetére


#16695808
törölt tag

:)) Ezt értem, de azért komoly ember sose lessz….ugyanis azoknak van tartásuk … ennek a szerencsétlennek ez sose lessz

(#111954) emvy válasza #16695808 (#111953) üzenetére


emvy
nagyúr

Hát akkor majd otthon sirdogal, hogy fjani1981 a PH fórumon nem nézi sokba , :DDD

while (!sleep) sheep++;

(#111955) nubreed válasza #16695808 (#111952) üzenetére


nubreed
veterán

De, nagy a család. Orvosdinasztia. Hát úgy látszik szerintük rendben van minden amit a fater nyilatkozik.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#111956) t72killer válasza #16695808 (#111949) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Másfelé nyal. Jövőre új kormány, ki lesz írva egy humánerőminiszteri állás...

#111957: javítva. Minimum 13fillért tennék rá, h ő lesz a következő, ha narancskormány lesz.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111957) #16695808 válasza t72killer (#111956) üzenetére


#16695808
törölt tag

Emberi erőforrás van csak 😀

(#111958) pjen válasza #16695808 (#111957) üzenetére


pjen
félisten

Most még. ;]

(#111959) #16695808 válasza pjen (#111958) üzenetére


#16695808
törölt tag

De miért nincs állati erőforrás minisztérium :DD

(#111960) FrezeR válasza BalanceR (#111942) üzenetére


FrezeR
senior tag

Értem hogyne. Nem jó ez így, hogy egymásnak esünk különböző vélemények miatt, bár tudom mindenkiben vagyis a legtöbbekben ott az indulat a helyzet miatt. Mindenki megoldást akar.

Ha már hoztál pár példát én is dobok egyet, amit ma láttam szintén a fosbukon felbukkanni és nem tudom mi a véleményetek erről, mert sokan rácuppantak. Ismerős ez a nő csak nem tudom honnan. :U Mi ez a felület amin beviszi az adatokat tudja valaki? Miért sejteti azt, hogy ők döntik el a pozitív esetek számát? Németországban van ez ha jól láttam. Ja és kérek mindenkit ne essen nekem a videó miatt, mert idehoztam, de nem baj ha ezeket megbeszéljük, köszi.

Videó

(#111961) #16695808 válasza FrezeR (#111960) üzenetére


#16695808
törölt tag

Ebbôl lavina lesz :)) :DD de annak elindítására tökéletes :D
Egyébként értelmes emberek közti megvitatásra mindenképpen alkalmas, mert elég gyanús hogy valódi dolgok vannak a videón.

(#111962) pjen válasza #16695808 (#111959) üzenetére


pjen
félisten

Addig jó az állatoknak.

(#111963) t72killer válasza FrezeR (#111960) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mi ezzel a baj :F? Egy nővér miért nem írhatná be a rendszerbe azt, amit mér/lát? UK-ben full civilként bedughatom egy kanál citromlébe az antigén tesztet és megvan a pozitív és 10napig bámulhatom a 4falat, sokan fizu nélkül, jó az nekem?
Nem figyeltem minden fél szóra, az nem világos, hogy ez a teszt mire való: ha pl pozitívként generálhat egy negatív eredményt és azt valahol elfogadják utazáshoz, az már gond.

Utána beszél egy rakat baromságot "szabadságotazalusipkának" címszó alatt, az az ő baja.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111964) FrezeR válasza t72killer (#111963) üzenetére


FrezeR
senior tag

Pont ez a lényeg, hogy szerinte ezzel úgy lehet manipulálni az adatokat ahogy akarják és szerinte meg is teszik ezt.

(#111965) t72killer válasza FrezeR (#111964) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mutass nekem egy adatot, amit nem lehet manipulálni :F? Konkrétan bankszámládnál is - sajnos ritkán - előfordulhat, hogy az azon dolgozó banki melós meglöki a billentyűzetet és hopp, ott az egyenleged végén plusz két nulla. Mégcsak rossz v jó szándék se volt mögötte, csak egy banális hiba.

Az állását a hülyeségétől jogosan féltő lánykánk ott téved hogy az állam érdeke sokkalinkább az, hogy eltitkolja az eseteket és kerülje a DRÁGA lockdown-okat. Az oltatlanokkal nem kell csinálni semmit, nem értem ezt az üldözési mániát a részükről - majd utoléri őket a vírus - csak amikor ez megtörténik, tessék szépen otthon kifeküdni a cuccot, majd magánpraxisban long-terápiára járni (művese és hasonlók, sztem sokkal tisztább, profibb is a kiszolgálás, mint a leharcolt államiban).

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111966) BalanceR válasza FrezeR (#111960) üzenetére


BalanceR
addikt

Ezmiez? :DDD lefekvés előtt ilyet azért nem kellet volna linkelni, full ijesztő...
Btw, mi a kontextus?
A videóban látható homlok izé TongPo, vagy pokemon... Vagyis hölgy... azt hiszem...
Szóval a szőkeség egy manuális teszt eredményét rögzíti egy ?légitársaság? rendszerébe utazás előtt?
Kérdés, hogy amikor fizikailag checkel be kérnek-e egyéb dokumentumot, vagy elég az a nyilatkozat? Sanszos, hogy nem, és ez csak egy "előszűrő" konkrétumok nincsenek a videóban. Ha valóban ez alapján engedik beszállni, az elég gáz.
Azt, hogy miről magyaráz, hogy a politikusok érdeke, hogy pozitív legyen, és manipulálható...
Mi? Egy beszállókártya matricája? Az miért is jó? Csak mert az ilyesmi nem kerül be semmilyen eü rendszerbe, ha veszel otthoni gyorstesztet, és ellövöd otthon az sem rögzül sehol.
Ha mentő jön tesztelni házhoz, akkor azt ő rögzíti, nem te, és az már valóban bekerül a "rendszerbe". Vagy a laboros teszt eredménye szintén nem a user által, hanem az operátor által kerül be a rendszerbe. Ott valóban lehetne "csalni", de ennyi erővel az összes orvosi laboreredményed visszaélés-gyanús, mert jellemzően azok is lehetnek kézi rögzítésűek.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111967) t72killer válasza BalanceR (#111966) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezesetben eldöntheti, hogy jól kib.szik magával és pozitívat ír be, így nem repülhet, vagy negatívat, így meg a gonosz háttérhatalommal b.szik ki és nem gyűlnek a pozitív teszteredmények :DD.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111968) BalanceR válasza t72killer (#111967) üzenetére


BalanceR
addikt

Azt pont leszarom, ha magával baszik ki bárki ezzel, de ha valóban nincs "proof check", amit továbbra is kétlek, akkor akár teszt kitöltése nélkül is két kattintással gépre lehetne szállni, sőt full pozitívan, akár betegen is be lehetne checkolni, szétfertőzve a többi utast.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111969) Reggie0


Reggie0
félisten

Azt nem tudjatok, hogy melyik oltoponton hajlandoak 2 pfizerre 3-nak is pfizert adni?

(#111970) t72killer válasza BalanceR (#111968) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Fogalmam sincs, hogy megy a németeknél, a britek mind2 tesztre (repülés előtt és érkezés után) pecsétes laboreredményt kérnek egy leinformálható laborból. Még az ősidőkben kaptak el százas nagyságrendben hamis teszttel utazókat, mivel nem sok kedve volt a népségnek 100£ körüli összeget perkálni fejenként (ez sem lep meg valahol ugye, utazni meg néha muszáj...).

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111971) Reggie0 válasza t72killer (#111970) üzenetére


Reggie0
félisten

En tudok olyanokrol akik a mai napig photoshopoljak a teszteket. Ugysem ellenorzik le sehol, csak a cetli kell.

(#111972) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Maryland man allegedly kills pharmacist brother for 'poisoning people' with COVID-19 vaccines

+akit még ért a környéken. Ez az a híresneves szabadságharc?

#111971: a briteknél a repülés előttit lehet elvileg - az viszont olcsó és 4.e óta már nem is kell.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111973) t72killer válasza Reggie0 (#111969) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A komoly kocsmában is kérdezz rá :R

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111974) pjen válasza Reggie0 (#111969) üzenetére


pjen
félisten

Én megkérdeztem a házidokit, azt mondta kérjek pfizert és azt adnak.Kollégámtól egyszerűen megkérdezték milyet szeretne.

(#111975) #16695808 válasza pjen (#111974) üzenetére


#16695808
törölt tag

Ilyen az amikor nem szakemberek irányítják a járványkezelést…. Csak bemondásra olyat kapsz amit kérsz… az hogy azok összepasszolnak e arra senki nem mond semmit csak legföljebb annyit hogy jobb mint a semmi :Y csak fogyjon a vakcina…

(#111976) pjen válasza #16695808 (#111975) üzenetére


pjen
félisten

Kik a szakemberek?Kollégám a Délpesti korházban kapta a harmadikat. Nekem orvos mondta, hogy ha lehet pfizert esetleg modernát kérjek. Mégiscsak a facén vannak a szakemberek vag kérdezzem a szomszéd Mari nénit? :)

(#111977) lacos001 válasza lacafaca (#111945) üzenetére


lacos001
senior tag

Na mi a titok? Mindjárt jön... jönne :D
Már már vicc rt az ország ilyen téren, nem meglepő, ha 3 perc eltéréssel, de más szabályok lépnek életbe.

(#111978) Reggie0 válasza pjen (#111976) üzenetére


Reggie0
félisten

Es Delpestiben meg is kapta?

(#111979) pjen válasza Reggie0 (#111978) üzenetére


pjen
félisten

Igen.

(#111980) lacafaca válasza lacos001 (#111977) üzenetére


lacafaca
őstag

nálatok manus ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111981) lacafaca válasza lacos001 (#111977) üzenetére


lacafaca
őstag

mivel a cicus nem nagyon ér rá fórumozni (gondolom csomagol :DDD ) nédda mit találtam tegnap: [link] ...hát na....nálatok sem szarral gurigáznak :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111982) csiga8 válasza BalanceR (#111934) üzenetére


csiga8
senior tag

A hihehetlen magas IQ-val rendelkező meg nem is gondol arra, hogy az egészséges ember számára káros a maszk úgy, ahogyan azt 99%-ban hordják. ( 2, max 4 óránként cserélni kéne) Nagyon sok tüdővel kapcsolatos beteg lett emiatt a kórházakban. /Ok, tudjuk, covid betegeknek vannak statisztikázva ők is. :) /

Másrészt aki beteg, az köhög. Én is átestem rajta, sokat köhögtem, tudom. Szóval a dzsuvát összegyűjtöm a maszkban, majd a köhögéssel, tüsszentéssel dúsított formában szóróm szét. :) De qrva jó! :)

A családban senki nem kapta el tőlem. Anyós, hogy el tudjon menni a nyugdíjas klubbal fürdőzni, nyáron beoltatta magát. Az első szuritól szarul lett, a másodiknál csak annyit mondtam anyjuknak, hogy figyelj anyádra, mert amíg mozog, én nem hívok mentőt. :)

Kettő nyugger klub tagja anyós, már nekik is feltünt, hogy sokak közülük az oltást követően 2 hét és 2 hónap közötti időszakban elhunytak. Anyós se akarja a harmadikat, pedig én bízom benne, hogy meggondolja magát. :)

Szóval én mindenkit bíztatok az oltásra. Ok, lehet kicsit antiszoc vagyok, de hát istenem... :)
Túlnpesedés van na.

(#111983) t72killer válasza csiga8 (#111982) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

"Ok, tudjuk, covid betegeknek vannak statisztikázva"

A maszktól pozitív PCR-ed lesz? Ez új...

Azt azért felfogtad, hogy aki beteg = tünetes, az normális esetben karanténban ül otthon? Ha meg pl dokihoz megy, a dzsuvás maszkot cseréli időnként.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111984) BalanceR válasza csiga8 (#111982) üzenetére


BalanceR
addikt

"Nagyon sok tüdővel kapcsolatos beteg lett emiatt a kórházakban."
Hogy mi? :D Ilyeneket honna veszel? Tudnál egyetlen hivatalos kimutatást, kutatást, ami bizonyítja, hogy emberek maszkhordás miatti tüdőbetegséggel kerültek kórházba?
Jöhet bármelyik országból.

"Szóval a dzsuvát összegyűjtöm a maszkban, majd a köhögéssel, tüsszentéssel dúsított formában szóróm szét."
Aki úgy köhög, hogy "dzsuvár köp" az maradjon otthon, ott nem kell maszk, de ha nagyon ki kell mennie emberek közé, akkor inkább maszkba köhögjön, mint másokra telibe.

"Az első szuritól szarul lett..."
- Úgy hívják oltási reakció, és kb bármilyen injekció után előfordulhat. Pár nap gyengeség, végtagfájdalom, influenzaszerű tünetek...

"Kettő nyugger klub tagja anyós, már nekik is feltünt, hogy sokak közülük az oltást követően 2 hét és 2 hónap közötti időszakban elhunytak."
Mindent kétséget kizárólag az oltástól lett?
Csak mert 80+os korban már nem meglepő ha az ember eltávozik
:R

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111985) nubreed válasza BalanceR (#111984) üzenetére


nubreed
veterán

Én nem tudtam volna ilyen higgadtan reagálni a kollega kommentjére, csak forgattam a szemem, hogy mi ez már. Amit pl. a maszkról ír elég nagy bullshit. Az ezzel kapcsolatos, teljesen hasonlókat hangoztató konteók már a covid járvány elején megjelentek, úgy látszik, ezeket időről időre fel kapja valaki. Ezeket a dolgokat már rengeteg orvos, tudós megcáfolta.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#111986) t72killer válasza BalanceR (#111984) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azok a halálos maszkok...
2020:

1918:

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111987) t72killer válasza nubreed (#111985) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ivermectinnel féregteleníteni kell a maszkot, ennyi.

;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111988) BalanceR válasza t72killer (#111987) üzenetére


BalanceR
addikt

Mekkora ötlet! :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111989) nubreed válasza t72killer (#111987) üzenetére


nubreed
veterán

:DD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#111990) pjen válasza t72killer (#111987) üzenetére


pjen
félisten

Néhányat látok amit inkább DDT vel kéne, esetleg füstölgő kénsavval.

(#111991) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ebből a kultúrkörből jön az antivaxxer-antimaszker-antiminden bölcsesség:

#111990: az tuti... sok 1x használatos maszk fogja túlélni a járványt :Y .

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111993) t72killer válasza syberia (#111992) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A gyógyszerjelöltek túlnyomó többsége megbukik valamelyik tesztelési körben. Legtöbben még a legelején.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111994) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elképesztő gyűlölet és támadás áldozata lett az a fiatal szlovákiai férfi, aki egy kórházban készített videóban ismerte el, hogy hülyeség volt nem komolyan venni az oltást, ugyanis megfertőződött és állapota súlyossá vált. A közösségi hálón terjedni kezdtek olyan álhírek, miszerint ő csak egy fizetett színész, és eljátszotta, hogy megfertőződött.

Mondjuk az lepett volna meg nagyon, ha nem lett volna azonnal magyarázat a konteósoktól és nem lendültek volna instant támadásba. Ezeknek nincs más, csak a saját tapasztalat egyes szám első személyben, a buborék fala túl kemény a gyémát fúrófejnek.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111995) #16695808 válasza syberia (#111992) üzenetére


#16695808
törölt tag

Ugyan fordítsd már le haver… ez egy magyar nyelű topik!
Nem lehet valaki ekkora ….

[ Szerkesztve ]

(#111996) t72killer válasza #16695808 (#111995) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Guglitranszlét. Nem fog mindenki neked fordítgatni minden kötőszót, nem 1970et írunk és nem kínaiul van.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111997) syberia válasza #16695808 (#111995) üzenetére


syberia
veterán

Próbálkozz kicsit, biztosan menni fog mérsékelt hozzáértéssel is.

A biológiai sík megértéshez egy kis segítség, csak neked haver. :)

Amúgy a molnupiravir esetében teratogén hatásról is ír a szakirodalom.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#111998) #16695808 válasza syberia (#111997) üzenetére


#16695808
törölt tag

Másik topikban már megy neked is …. Nem olyan nehéz ez a magyar nyelv😀

(#111999) #16695808 válasza t72killer (#111996) üzenetére


#16695808
törölt tag

Magyar nyelvű a topik, nem tudom mi ebben olyan nehéz…
Legalább írjatok után egy kivonatot magyarul hogy mit is jelent a belinkelt szöveg…

(#112000) nubreed válasza #16695808 (#111999) üzenetére


nubreed
veterán

Oké magyarnyelvű a topic de szerintem egy informatikai fórumon eleve elég sokan tudnak legalább alapszinten angolul, ezért nem gondolnám, hogy gondot jelent egy angol nyelvű szöveg linkelése. Főleg akkor ha az adott anyag nem érhető el a nyelvünkön. De a másik meg, tényleg ott a translate, 2 kattintás a fordítás.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.