Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112901) t72killer válasza maczika (#112900) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Akkor ismét kérdem, miért is nem halnak ezrével-tízezrével az emberek? Napi 30-50ezer pozitív, mindenféle variáns megfordult az országban. Romániában miért bukják 10:1-hez arányban a halálozási meccset az oltatlanok?

Szívesen látunk a komoly kocsmában, levezetheted nekünk miért is van ADE a covid-oltásoknál :R .

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112902) nubreed válasza BalanceR (#112896) üzenetére


nubreed
veterán

A hatalmuk megtartása mindennél fontosabb. Ez van.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#112903) syberia válasza maczika (#112900) üzenetére


syberia
veterán

"a korábbi fertőzésre adott válaszból megmaradt antitestek a későbbi fertőzést kimondottan „segítik”

Az eredeti antigén bűn ugrott most be nekem, de egész más a mechanizmus:

'amikor egy új kórokozótörzs jelenik meg, az immunrendszer kevésbé reagál erre, mint az eredeti törzsre. Ez azért történhet meg, mert az első törzsre reagáló memóriacellák működésbe lépnek, miközben az újabb törzsre szabott válaszreakció kifullad.

https://howbad.info/

(#112906) pjen válasza #20749568 (#112905) üzenetére


pjen
félisten

Mér, nincs teljesen igaza?

(#112908) pjen válasza #20749568 (#112907) üzenetére


pjen
félisten

Sajnos eznem irónia, ez a szomorú valóság.

(#112909) BalanceR válasza Z.É.T. (#112904) üzenetére


BalanceR
addikt

:W
Gyönyörű cikk...
Csak azt nem értem, az ilyen AW oldalakat miért nem darálja be a google...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112911) lacafaca válasza BalanceR (#112909) üzenetére


lacafaca
őstag

mert mi köze egy weboldal üzemeltetéséhez?...amúgy is van bőven élet guglin túl ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112912) BalanceR válasza lacafaca (#112911) üzenetére


BalanceR
addikt

Az üzemeltetéséhet semmi, a DNS poolbol viszont lehetne bannolni....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112913) pjen válasza #20749568 (#112910) üzenetére


pjen
félisten

Igazad lehet, most, hogy végig olvastam a cikket, bár nem hiszem, hogy ezt bárki is komolyan veszi.Legalábbis remélem.

(#112914) pjen válasza BalanceR (#112909) üzenetére


pjen
félisten

Inkább a béke menetet darálta volna be, ha már darál.

(#112916) maczika válasza t72killer (#112901) üzenetére


maczika
csendes tag

"lassan olvasd, hogy megértsd"

Úgy érzem a legnagyobb jóindulatom ellenére sem sikerült az óvó intelemnek eleget tenned, de lásd mennyire generózus vagyok, segítek: az ADE nem azt jelenti, hogy meg fogsz halni.

Ez világosan kiderült volna számodra a hszemből, ha elolvasod és megpróbálod értelmezni azt. Annak ellenére, hogy látván egyik se sikerült én nem neheztelek rád.

(#112917) t72killer válasza maczika (#112916) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Melyik dengue oltásból adtak be 6milliárd dózist, egy éven át :F?

Látom az osztrák szomszédokat is felzabálja az ADE-turbósított vírus...
És persze az is teljesen logikus, hogy a régen oltott, kevesebb ADE-t okozó antitesttel rendelkezők kapják el nagyobb arányban.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112918) t72killer válasza syberia (#112903) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az OAS/Imprinting még nyitott kérdés, lassan kéne boncolgatni pl oltás után bétával vagy mű-vel fertőződött emberek antitestjeinek szekvenciálásával. Emiatt nem akarom túlzásba vinni a vuhani szerkezet adagolását, elég lesz 2 dózis jó hosszú oltásközzel. Annyi van, hogy a moderna tesztel egy béta-specifikus boostert és úgy néz ki működik ahogy kell.

Az ADE egy jóval durvább jelenség, és igen hamar kibukna: a 3x oltott, "rossz" antitestekben fürdő emberek lényegesen könnyebben kapnák el és betegednének meg, mint az ilyen antitestekkel nem rendelkezők. Ennek pont az ellenkezőjét tapasztaljuk.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112920) lacafaca válasza BalanceR (#112912) üzenetére


lacafaca
őstag

ahhoz még mindig hiányzik egy lépcsőfok :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112921) t72killer válasza t72killer (#112919) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

További hírek a szomszédból: A koronavírus kiejtette a Román Kupából az oltástagadó Becali focicsapatát <<- :DDD

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112922) Ricardo válasza t72killer (#112921) üzenetére


Ricardo
félisten

:DDD Okos

(#112923) pjen válasza #20749568 (#112915) üzenetére


pjen
félisten

Ez magas nelem, gondolod, hogy komolyan gondolta.

(#112926) syberia válasza t72killer (#112921) üzenetére


syberia
veterán

Nekem az autószerelői munkássága miatt maradt meg az emlékezetemben. Amúgy pásztorból lett valahogy milliárdos, de a vagyonbéli gyarapodás az intelligenciát nem módosította nála.

(#112924): Azt olvastam hogy felkötik a tanárokat Ukrajnában. :DDD Vadkelet, na.

(#112918): Magasabb vírusterhelés is jelezhet ADE-t, nehéz lenne igazolni.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#112927) t72killer válasza syberia (#112926) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Náuk pásztor, nálunk gázszerelő :)).

Néhány bűnelkövetőnek én is szoktam 2,5méter felfüggesztettet kívánni ahelyett, hogy 25évig etesse őket az ember, de ezek igen ritkán kerülnek ki a tanári kar köreiből:Y.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112928) lacafaca


lacafaca
őstag


Fire/SOUL/CD

kemény tököd van jóbarát és emberségből is csillagos ötös!

olvastam a tegnapit, ha mindenki így állna a dologhoz, nem kellene ezt a paranoid hisztériát sem nyomatni a világban és mehetne az élet a normális kerékvágásban💪🤝

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112929) syberia


syberia
veterán

Gondolkoztam, hogy bedobjam e ezt a kerekasztal beszélgetést(van magyar felirat) az "oltáscentrikus erőtérbe", mi baj lehet belőle? :D

Kory szerint a hosszú covid legfőbb okozója a kezelés hiánya, vagy alulkezelés. Talán nem meglepő a következtetése, hiszen az idejében megfogott vírusnak jóval kevesebb az esélye az idegrendszeri-sokszervi károkozáshoz.

(#112928) lacafaca: Részemről is nagy RESPECT neki! :R

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#112930) t72killer válasza syberia (#112929) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Véletlen a forward-gombra klikkeltem és ezt hozta be következő videóként:DDD

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112931) Asbee válasza syberia (#112929) üzenetére


Asbee
veterán

Mi a hatékony, bizonyított kezelés? A kuruzsló szintű feketekömény rágcsáláson és hatástalan ivermektinen most lépjünk túl

(#112932) t72killer válasza Asbee (#112931) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen vastag pénztárcával kevés beteget lehet a következő forgatókönyv szerint kezelni:

1. mindennapos teszt = azonnal tudod, hogy megérkezett a vírus
2. ha érkezett, a tudomány mai állása szerinti antiretrovirális és egyéb segédcuccok, Syberia is említett vitaminokat (nem csak D), cink
3. KORAI stádiumban oxigén
4. Súlyosbodás esetén nem intubálás, hanem műtüdő (ECMO) - ezutóbbi kb ferrari vs trabant viszonylat a hagyományos lélegeztetőgépes kínlódáshoz képest mind képességekben mind költségvetésben. Magyarországon nem tudom menyi, talán tucatnyi ilyen gép lehet összesen...

Szóval nem kérdés, ha egy politikus nagykutya telibekapja, azt akkor is 80% valószínűséggel megmentik, ha a genetikája + eü állapota alapján normál kórházban fel se kötnék a lélegezetőre esélytelennek sorolva.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112933) Z.É.T. válasza #20749568 (#112925) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Azért tegyük hozzá, hogy tisztelet a kivételnek :)

(főszerkesztő-helyettes voltam egy darabig egy tech+kulturális magazinnál, amíg az ügyvezetőnk szét nem kergette a csapatot, éppen azzal, hogy a saját pecsenyéjét akarta sütögetni, miközben nekünk, a kreatív csapatnak - tesztelő, szerkesztő, tartalomgyártó stb - az alapkoncepciónk tech területen az objektivitás és ellenőrizhetőség, míg a zene-, és filmművészet terén a szubjektivitás és lelkesítés volt...
Onnan maradt meg az itteni nickem is - Zenei Élet Terem - de a magazin végül más néven futott volna, aztán az utolsó pillanatban halva született és lett eltemetve. (Presser, Varnus Xavér és hasonló vendégszerzőink voltak... Annyit akartam mondani, hogy az újságírás nem alapból gáz, csak annyiban, amennyiben a vezetőség az)

(#112935) snecizero


snecizero
senior tag

Testvérem Németországban él. Oltás ellenesek ! :Y
Olyannyira el lehetetlenítik őket mert nincsenek oltva hogy szinte sehova nem mehetnek be teszt nélkül. Állandóan tesztelik őket. Ezért a mai napon megkapták az első oltást.😃 :DDD

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#112936) UberMutant válasza snecizero (#112935) üzenetére


UberMutant
őstag

akkor most már nem oltásellenesek?

(#112938) ooloo


ooloo
őstag

Oltakozik a tö..m.... ;] maszkra fel... :C


[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#112939) pjen


pjen
félisten

Azért elgondolkotató, hogy az Olasz állami Rü vezrtőjr szerint a valós covid halottak száma a eddigi létszámnak csak a 2.9% a. HIRSTART.

(#112940) lacafaca válasza ooloo (#112938) üzenetére


lacafaca
őstag

nehogy azt gondold, megússzuk egy sima maszkolással és nem tudnak olyant kanyarítani, ami a minimum 90%-ot nem fogja beterelni...nézzed meg, mire készülnek az osszik ;] aztán ha ezt elérték, a maradék 10 meg ki lesz kiáltva tömeggyilkosnak, akiket el kell különíteni a dolgos és jogkövető (sicc/ide mást írtam, de jobb a békesség) tömegtől és sakkmatt..ők az ismételt bokaláncot, mi a mélytorkot választjuk...pici kis porbafingók vagyunk mi a gépezetben, még porszemek sem...kemény menet lesz, de ezt is már mikor elmondtam...szóval ilyen karácsonyi biszbasz nézegetése helyett tervezz, ha az oltatlanságot választod :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112941) kwzatz válasza lacafaca (#112940) üzenetére


kwzatz
őstag

"a maradék 10 meg ki lesz kiáltva tömeggyilkosnak"
A "nagymamagyilkoshoz" már úgyis hozzászokott az ember. :DDD

(#112942) laszlohu


laszlohu
addikt

Egy kis off topik : Novembertől kapható lesz az influenza A és B - re is jó

Vakcina Orrspray :
neve : Fluenz Tetra

Kijöhetne már Covid-ra is , és mindjárt többen adatnák be.

(#112943) ooloo válasza lacafaca (#112940) üzenetére


ooloo
őstag

A jó öreg kummunista szalámitaktika ... ( működik ! ) Szeretett vezérünk ezt a leckét (is) megtanulta a pártiskolában . Kutyából nem lesz szalonna .... vagy valami ilyesmi . :DDD

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#112944) BalanceR válasza laszlohu (#112942) üzenetére


BalanceR
addikt

"Kijöhetne már Covid-ra is , és mindjárt többen adatnák be"
Vagy nem. Mert fúj, micsoda kísérleti kotyvalék ( akkor is , ha megvolt a Phase3+ 6 hónap utánkövetés , meg természetesen abban is lenne valami fantázia-anyag, a grafénoxid már foglalt, szóval fullerén-szorbát, vagy gallium-monoklorát...
És persze három nap alatt fullra jelentenék a VAERS-t súlyos esetekkel olyanok, akik nem kapták meg...
Alapvetően inkább jöhetne valami 100% mortalitású nyavaja, ami csak a hülyéket fertőzi, amolyan Tajgetosz-kór, van szelektálni való bőven.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112946) BalanceR válasza #20749568 (#112945) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát az minden cseppfolyós vakcinában van, ráadásul Bill Gates, Tedros, Fauci pedig napi szinten issza... Sőt fürdenek benne!
Véletlen lenne?
Aligha!

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112948) BalanceR válasza #20749568 (#112947) üzenetére


BalanceR
addikt

Borzalmas! Hát ezt megosztom a fészbúúkom!
Ha nem baj, akkor úgy posztolom, hogy az én ismerősömmel történt, és ketten is belehaltak, egy meg megrokkant, és ezt két Orvos is látta...

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112950) pjen


pjen
félisten

Azért ha igaz amit most az olaszok állítanak, hogy a több mint háromszázezer covid számlájára irt halottból kb 3500 a valós covid halott, akkor érdemes ezt az,egészet átgondolni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.