Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112451) BalanceR válasza lacafaca (#112450) üzenetére


BalanceR
addikt

Majd én (csak most volt időm megnézni):
ivermectin: továbbra sincs semmilyen hiteles, bizonyító erejű tanulmány, ami a hatékonyságát alátámasztaná, de legalább az antivaxxerek miatt egyre szatabb a megitélése.
Köszönjük, a tudomány hátráltatását minden AW arcnak:R
Ui: ugyanitt orgonit kristály eladó (holdfénnyel feltöltve)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112452) t72killer válasza lacafaca (#112450) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:F :F :F

Tőlem max nagyritkán fogsz videókat látni, utálom amikor fél óra meséből kell kivakarni a lényeget.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112453) lacafaca válasza BalanceR (#112451) üzenetére


lacafaca
őstag

aha...szóval már a lógyógyszer tudományos kutatásának (egyértelmű "tudomány"szintű hátráltatása) lassúsága is az antivaxxerek számlájára írandó...nekik, akik képesek a galamboknak/lovaknak gyártottat is beszedni akár...azigen :C
remélem tisztában vagy az általad használt tudatmódosítók hosszútávú hatásaival...ajánlhatok megoldást rá, ha nem tudsz magadtól lejönni róluk :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112454) BalanceR válasza lacafaca (#112453) üzenetére


BalanceR
addikt

Pontosan.
Hála az áldásos tevékenységeiknek ( hamis információk / hírek terjesztése, valótlanságok, megkérdőjelezhető / nem ellenőrzött, vagy téves kutatási eredményk tényként való hirdetése...)
oda jutott az Iver, hogy már a tudományos világ is véres rongyként tekint rá.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112455) lacafaca válasza BalanceR (#112454) üzenetére


lacafaca
őstag

legalább csökkentsed az adagot, higgy nekem, nem lesz jó vége :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112456) Elemental


Elemental
addikt

Januárban voltam koronás, májusban és júniusban kaptam a pfizert, és most is valószínű, hogy koronás voltam, vagyok. Egy hete torokfájással kezdődött, utána orrfolyás, majd íz szag elmenés. Ezek után már olyan védett leszek, hogy csak na.

(#112457) t72killer válasza Elemental (#112456) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kár, hogy nem lehet szekvenciálást kérni, elég combos variáns az, ami az ex fertőzés +mRNS-en átmegy.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112458) Asbee válasza t72killer (#112457) üzenetére


Asbee
veterán

Nincs benne semmi meglepő. Több ilyen embert is ismerek. 2-3 nap átlag tünetek, aztán minden ok. Se long, semmi.

[ Szerkesztve ]

(#112459) viharhozo válasza lacafaca (#112442) üzenetére


viharhozo
addikt

Leirom neked a konkluziot:

amig a több ezer éves megfigyelések, megtapasztalások, megoldások-ra alapoztak az eletuk az emberek, addig hamar megdoglottek. Amiota megjelent a modern orvostudomany, azota a varhato elettartam megduplazodott/triplazodott. Termeszetesen ez nem kizarolag az orvostudomany erdeme, hanem ugy altalaban az emberi fejlodese. Ettol fuggetlenul a 112398-ban szereplo mondat az egbekialto fszsg tokeletes tankonyvi peldaja.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#112460) lacafaca válasza viharhozo (#112459) üzenetére


lacafaca
őstag

segítek, mert szemmel láthatóan te is szenvedsz a mai idők fő problémájával:
több ezer éves megfigyelések, megtapasztalások, megoldások és azok ötvözése a modern kor tudásával
ha így sem, hát... :D
a konklúziómat meg inkább megtartom :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112461) BalanceR válasza lacafaca (#112460) üzenetére


BalanceR
addikt

Az ötvözés, annyit tesz, hogy "nemkellazótás'" megy hogy "azorvosoknemtudtak meggyógyítani, de vidékre költöztem, és a gazok kigyógyítottak" , illetve "nemkellgyógyszer" .
:C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112462) , válasza Elemental (#112456) üzenetére


,
addikt

Ezek a tünetek mondjuk nekem minden évben vannak augusztus-szeptember-október hónapokban, mivel allergiás vagyok. (Amikor nem voltam allergiás, olyankor is voltak, hiszen az őszi-téli szezonban teljesen alap volt mindig egy kis torokfájás, orrfolyás, stb.)

(#112463) viharhozo válasza lacafaca (#112460) üzenetére


viharhozo
addikt

De ha a mai orvostudomany nem ad gyogyirt, akkor hol az otvozes? Ott, h az interneten hirdeted az iget? Ennyi a modern kor tudasa?

A himlo tobb mint egymillard embert olt meg, amig több ezer éves megfigyelések, megtapasztalások, megoldások-ra alapozva harcoltak ellene, aztan az orvostudomany vhogy megallitotta.

Hagyjuk ezt, allunk kinn a napsutesben, es bizonygatod, h az eg az bizony zold, csak a sok hulye keknek latja. Endre megmondta mar reg.

Durvasága miatt töröltem - moderátor.

(#112464) Cs1csó válasza lacafaca (#112460) üzenetére


Cs1csó
félisten

az "ötvözés" pont az oltás, az az orvostudomány egyik legjobb fegyvere.

(#112465) lacafaca válasza Cs1csó (#112464) üzenetére


lacafaca
őstag

álljunk csak meg egy szóra: soha nem állítottam (szólítottam fel bárkit is rá) olyant, hogy ne oltasson senki, vagy ne szedjen gyógyszert, sőt egyenesen figyelmeztettem mindenkit, hirtelen felindulásból véletlenül se kövessen...árnyékboxoltok itt páran ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112466) lacafaca


lacafaca
őstag

[link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112467) t72killer válasza lacafaca (#112466) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD :DD

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112468) Qtya123 válasza lacafaca (#112466) üzenetére


Qtya123
őstag

Tízszer is át fogja gondolni a kormány, hogy visszahozza-e vagy mikor hozza vissza a maszkot.
Mindjárt itt a választás. Vigyázni fognak a pógár idegrendszerére, mint a hímes tojásra. Nehogy még a végén az legyen, hogy felhúzzák magukat a népek, hogy miazhogy megint maszk kell, hát beoltattam magam! És máris veszélyben a dolog, hogy jó helyre húzza-e az X-et! :DDD

t72killer:
Ez jó hír! Meg fogok gazdagodni! Oltatlan fehér lekvárt tessék! :))

(#112469) lacafaca válasza Qtya123 (#112468) üzenetére


lacafaca
őstag

van egy jó teóriám a rezsim ezirányú működésére, eddig minden lépésük igazolja :DDD

nebassz tankos :Y nincs elég bajom a walletjeim tartalmának dagadásával, még ez is? aranykor ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112470) kwzatz válasza t72killer (#112467) üzenetére


kwzatz
őstag

"21.000% áremelkedés az oltatlanok spermájáért."
Blow-off top. :DDD

lacafaca: Itt is mehet a yield farming. :D

[ Szerkesztve ]

(#112471) t72killer válasza kwzatz (#112470) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Holnap már csak 5x-ös áron lehet kapni marmonkannát a benzinkúton, holnapután meg hiánycikk lesz :(

;]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112472) laszlohu válasza lacafaca (#112466) üzenetére


laszlohu
addikt

Ezt a hírt vártam, pirospont.

(#112473) laszlohu


laszlohu
addikt

Más téma , ma olvastam, hogy az Ausztrálok tovább fejlesztették a
Kínában népszerű végbeles covid teszteket,
már a leszálló repülők szennyvizében vizsgálódnak covid után.

(#112474) pendre54


pendre54
addikt

Ez a topik bezárható, üzeni az Astra Zeneca-vakcina kifejlesztője, Sarah Gilbert, saccperkb, 3,5 milliárd halott várható. :DDD [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#112475) tom_tol válasza #20749568 (#112447) üzenetére


tom_tol
addikt

[Ez igaz ?] Már hogy jövő tavaszig el akarják húzni a cirkuszt?

(#112476) t72killer válasza pendre54 (#112474) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:)) . Végülis ezt egy meteoritbecsapódás is el tudja intézni :)
Ha annyira könnyen jönnének létre ilyen világpusztító mutánsok, akkor már rég ledarálta volna az emberiséget valamelyik. A nipahnak konkrétan meg kellene tanulnia "repülni", azaz ennyi erővel kb bármelyik komolyabb vírussal ilyesztgethetne a néni, HA az ebola megtanulna levegőn életben maradni és aeroszolban terjedni, HA a marburg megtanulna teleportálni, HA...

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112477) Nowhereman válasza t72killer (#112476) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ebben az a fájdalmas, hogy ha már feltűnést és pánikot akar kelteni ez a szerencsétlen, akkor simán találhatna olyan vírust, amely elvan a környezetünkben, de már megtette néhányszor azt az evolúciós ugrást, hogy járványt robbantott ki népeket és birodalmakat letarolva. De még ez is magas. A covid meg náthává szelídül szerinte. Komolyan csodálja valaki, hogy nem meri valaki bevállalni azt a szurit, amelyet ilyen emberek kotyvasztanak...

Utánam a kondenzcsik!

(#112478) BalanceR válasza pendre54 (#112474) üzenetére


BalanceR
addikt

Agypusztító vírus? :DDD
Hát van egy pár felébredt , az "élet iskolájában tanult" megmondóember, akiben nem sok dolga lesz.
BTW:
A ismét feltűnt a magát Molekuláris biológusnak mondó, vakcinaellenes hölgyemény akit mellesleg több tízezren követnek Magyarországon, és hozott néhány hasznos infót mindenkinek.
Bevallom férfiasan, én túl buta vagyok hogy megértsem, miket beszél, és nem tudtam végignézni, szerintem ez olyan, mint a Kör, ha megnézed, hét nap múlva meghalsz....
Laca, ezt csapasd fel Bittubera, mielőtt törli a YouTube. :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112479) lacos001 válasza BalanceR (#112478) üzenetére


lacos001
senior tag

Léccíííííves, kódoljad be nekem azt a 200 embert és a legnagyobbat, aki mindenki felett áll.
Ő nem mondta el....... A világ igazi irányítása nem politikai
Igen....miattad megtaláltam a fényt.
rohadjak el, de nem ikszeltem ki.. :D

(#112480) FrezeR válasza t72killer (#112476) üzenetére


FrezeR
senior tag

Ha ebbe is belenyúlnak kicsit, mint valószínűleg a koronába is tették, akkor bármi lehet :U

(#112481) t72killer válasza FrezeR (#112480) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Arra van sokkal hatékonyabb alany.

Egy esetleges világháború esetén pár hét kérdése lenne a civil lakosság 90%-ának eltüntetése, konteómókusék nagyon el vannak tévedve a grafénoxidos meg 5g csippes hülyeségeikkel.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112482) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Svaby mar megint vagy csak eloszor kovidos?
Ha jol emlekszem nala nem volt antitest az oltas utan.

(#112483) BalanceR válasza lacos001 (#112479) üzenetére


BalanceR
addikt

Oh, keményebb vagy, mint hittelek, ha végignézted... :D
Nyugtass meg, hogy ilyen "odakint" is van, ugyanekkora követőtáborral, és nem Hungarikum a teljes elmebaj. :U

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112484) BalanceR válasza Gsx-rr (#112482) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem, nem volt még. Viszont ő propagálta (csinált belőle riportot) hogy hiába nem lett szinte egyáltalán antiteste a kínaitól, a sejtes védelem ettől függetlenül biztos megerősödött nála is, és az is ugyanolyan jó.
Hát annyira azért mégse...
Még egy ok csak sinoval oltottakat boosterrel oltani.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112486) BalanceR


BalanceR
addikt

Ha esetleg valaki éppen grafénmérgezést kapott a "szörnyű vakcináktól" komoly orvosok tudnak segítséget:


#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112487) -Skylake- válasza BalanceR (#112486) üzenetére


-Skylake-
addikt

Köszi a linket, évek óta keresek egy jó atlantiszi energetikus pszi-sebészt.

[ Szerkesztve ]

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#112488) BalanceR válasza -Skylake- (#112487) üzenetére


BalanceR
addikt

Azért egy ilyenhez egyszer be kellene kopogtatni, és megkérni, hogy legyen szíves gyógyítsa szájrátétellel a fitymaszűkületet...... :W
Mondjk aki ilyenhez fordul az vagy nagyon kétségbeesett, vagy egyszerűen sötét, mint a középkor.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112489) MaximPeti válasza BalanceR (#112484) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Megtaláltam a riportot: [link] 11:45-től kezdődik a lényeges rész. Arról beszél, hogy a vizsgálat alapján megfelelő védelme van az eredeti és a brit variánssal szemben is.



ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#112490) BalanceR válasza MaximPeti (#112489) üzenetére


BalanceR
addikt

:R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112491) ooloo


ooloo
őstag

Baxki....

Valószínű , hogy ez a húzásuk csak nekem tűnik undorítónak . :U

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#112492) BalanceR válasza ooloo (#112491) üzenetére


BalanceR
addikt

Undorító? :Y
A hátrányos helyzetű , mélyszegény réteg jellemzően nem a patika egészségi állapotáról híres, se nem a kiváló higiéniáról, vagy az egészségtudatosságról.
Ezen felül a iskolázottságuk / tájékozottságuk sem feltétlenül makulátlan. (Köztük könnyebben terjed el a "mindmeghalunkazótásó" hülyeség, és egy esetleges fertőződés rájuk jóval nagyobb hatást gyakorolhat, magasabb a kórházi kezelés szükségességének esélye, mint mondjuk egy középosztálybeli , egészséges embernek.
Még jó, hogy kell valami, ami ösztönzi őket az oltásra, ráadásul az államnak is olcsóbb a "oltást ösztönző díjat" kifizetni, mint hetekig ápolni / kezelni utógondoozni a kórházakban őket.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112494) BalanceR válasza #20749568 (#112493) üzenetére


BalanceR
addikt

Teljesen érthető az is amit Te mondasz, de az megint csak bizonyos körök hőzöngésére, meg a "szabadságjogok korlátozása" miatti ájvélokásra adna okot.
Csak plusz egy kátrya lenne a MélyAntiwaxxok kezében, hidd el.
Mondjuk van olyan szakértő, aki úgyan így látja.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112496) BalanceR válasza #20749568 (#112495) üzenetére


BalanceR
addikt

Mert ezeknél a szerencsecsomagoknál, kb úgy jelenne meg, hogy még több elmebeteg hülyeséget, kamuhírt posztolnának, mégnagyobb összeesküvést látnának bele mindenbe, tüntetések, felvonulásokat rendezgetnének minden hétvégén, mint a románoknál.... Nincsenek sokan , de 100-200-500 potenciális elmebeteg egy helyen már akár veszélyes is tud lenni... kinek kell az?
Felelős antivaxx apuka tombol az iskolában....:W

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112497) t72killer válasza ooloo (#112491) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

100x jobb helyre megy, mint a választási krumpli. Csórófalván kéne ezt tolni, ahol a legalacsonyabb az átoltottság, néhány Mátyás és hopp Marcsinéninél el is tűnt a gonoszgyógyszergyárak meg a grafénoxid amit mondott a drágalátos Pócsdoktorúr.

#112493: nevezheted fájdalomdíjnak a szuri utáni karfájásért :DD. Dobtak már ki ebben az országban nagyobb összeget a semmire, ráadásul azok a pénzek távolról sem a szegényebb rétegek zsebében landoltak.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#112499) ooloo válasza t72killer (#112497) üzenetére


ooloo
őstag

Értem én , hogy a szegénysorban élőknek minden segítség jól jön , de ..... Lehetne zsarolás nélkül is segíteni a rászorulókon ? Hányinger ami ebben az országban megy , és ehhez nyugodtan csatolhatjuk a földgolyó többi - az egy kottából "zenélő" - országát , államát .
Manapság (is) , majdnem annyian halnak éhen - vagy talán többen - mint amennyi áldozata van a covidnak . Ha emberéleteket akarnak menteni , akkor kezdjék az éhezőkkel , és ott ahol nincs tiszta ivóvíz . Álszent világ ez ....

Mondjuk a stadionokra , és a legfrissebb hírek szerint templomok építésére elköltött milliárdokat az oktatásba és az egészségügyre kellene költeni . Nem ezt teszik .... okkal .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#112500) t72killer válasza #20749568 (#112498) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értelek, csak számolj egy kicsit utána, igen erősen valószínű így olcsóbb. Gondolj bele, milyen költségei vannak a mélyhülyék véleménybuborékból történő ki/nemkirobbantásának, még egy legális, békés tüncikézés biztosítási költsége sem aprópénz - és amíg a buborékjukban vannak, fognak ezek mindent csinálni.

#112499: zsarolás: ha oltás nélkül kilépsz az utcára, elkap a yard és 100eFt bünti.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.