Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112301) radi8tor válasza t72killer (#112299) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De miért? Semmi értelme, ugyanakkor húzod lejjebb vele a színvonalat és méginkább afelé tereled a dolgokat ami ellen tiltakozol.
Ez is csak az online térben létezik, mert a való életben nem vennéd a fáradtságot hogy kivagdosd a Blikkből a cikkeket és mondjuk kiragaszd a faliújságra csak azért, hogy mások is értesüljenek arról, amivel nem értesz egyet. Wtf.

⭐ Stella

(#112302) radi8tor válasza BalanceR (#112298) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezt már megint nem értem. Miért ellenpont az hogy ugyanolyan vaxxer oldalak tartalmát osztod meg a fórumon? Főleg ha nem értesz vele egyet.
Laca veled szemben azért osztja meg, mert egyetért vele.

[link] óhajod parancs, "Magyarország úgy döntött, hogy 50 intenzív kezelésre szoruló beteget vesz át Romániától" [link]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#112303) t72killer válasza radi8tor (#112301) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van még ennél lejjebb :F? Attól, hogy valaki kulturált köntösbe csomagolva adja itt le a FB-on tanult okosságait, még nem lesz magasabb a színvonal, csak szebb a festék.

Kozmetikában persze van lejjebb, FB-on direktbe megy az anyázás, b.zizás, minden, ami szem-szájnak ingere.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112304) BalanceR válasza radi8tor (#112302) üzenetére


BalanceR
addikt

"Ezt már megint nem értem. Miért ellenpont az hogy ugyanolyan vaxxer oldalak tartalmát osztod meg a fórumon?"
Elmagyarázom:
Azért, hogy legalább valahol mélyen belül elgondolkodjanak azok, akik a totál bullshitet osztják, hogy miért van az, hogy akikkel egy véleményen vannak covid kérdésben , túlnyomórészt igazi kretének, ugyan úgy hisznek abban, hogy az 5G az halálsugár, hogy mágneses grafénoxid van a vakcinában, hogy chemtraillel szórják a népet, mint abban, hogy a vakcinák feleslegesek, vagy hogy nincs szükség maszkra, lezárásra, kötelező EÜ oltásra, minden orvos, és szakember összejátszik egy háttérhatalmi játszmában...
Ha például én totálisan meg lennék győződve róla, hogy a hold bizony sajból van, és 1000 emberből 20 - 50 vagy akár 100 ugyan ezt gondolná, propagálná, mint én, majd azt látnám, hogy annak a 20 - 50 vagy 100 embernek, aki egy véleményen van velem, 80%-a szellemi fogyatékos, szektás, vagy éppen híveket gyűjtő populista politikus, és túlnyomórészt abban is hisznek ezek az emberek, hogy a fogtündér, és a mikulás létezik + kemencét fűt a pók, abban sülnek a cipók.... megfordulna a fejemben, hogy "lehet, hogy a rossz oldalon vagyok?".

Az óhajom akkor teljesülne, ha az ideküldött betegekért cserébe vinnék mondjuk Pócsot, Lenkeit, Tamasit, Fótizst, Gödényt, + még vagy 45 Aw véleményvezért.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112305) lacafaca válasza t72killer (#112303) üzenetére


lacafaca
őstag

akkor ugye nem akarod te sem, hogy ez a platform (még ez a szobája sem) is arra a szintre süllyedjen...és fb posztokat, meg debil hozzászólásokat sokszor látok itt befényképezve...szal na...de szerintem lapozzunk ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112306) lacafaca válasza BalanceR (#112304) üzenetére


lacafaca
őstag

Azért, hogy legalább valahol mélyen belül elgondolkodjanak azok

de kik azok az azok? itt árnyékboxolsz hónapok óta a démonjaiddal :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112307) BalanceR válasza lacafaca (#112306) üzenetére


BalanceR
addikt

Keress vissza (mármint neked az az előre, mert lent van fent, mint tudjuk 🙃) hogy hány olyan alkalom volt amikor totál retard kontent lett itt prezentálva "felébredt" topictagok által, mint "tudományos tény" , vagy "bizonyíték".
Na ők az "Azok", meg aki pl AW tüntetésnek nézte afalunapot olaszba' 'osz jött a BT vidivel, mint bizonyíték. :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112308) laszlohu


laszlohu
addikt

Vakcina terén beelőztek a szlovákok,náluk már nemrég óta 5 éves kortól adható a
covid-vakcina gyerekeknek.

(#112309) lacafaca válasza BalanceR (#112307) üzenetére


lacafaca
őstag

sokat kell még tanulnod a világról, benne az emberekről, de nincs ezzel semmi baj, ez így természetes ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112310) lafaty80 válasza radi8tor (#112301) üzenetére


lafaty80
őstag

Bár nem védeni akarom, de ezt a színvonalat itt nem BalanceR állította be és nem is miatta kellett másik topik a témával kapcsolatban.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#112311) zolivissza válasza lafaty80 (#112310) üzenetére


zolivissza
aktív tag

szerintem a színvonal rendben van, a demarkaciós tart túl sokáig

amor fati

(#112313) t72killer válasza Di Natale (#112312) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem hülye az, nagyonis jól alkalmazkodik és használja ki a humanoidok hülyeségét.

Más: a két szép barna szeméért: Aki szimpatikus volt, olcsóbban jutott hamis oltásigazoláshoz az egyik oltóközpontban (Románia - de ugye EU van, a külföldi ál-oltásokat is el lehet szépen ismertetni bármelyik európai országban)

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112314) BalanceR válasza t72killer (#112313) üzenetére


BalanceR
addikt

Azért biztos nem ez volt a jellemző ott sem, de sajnos szintem minden országból jön hír egy-két elszigetelt , hasonló esetről.
Az okosak fizetnek azért, hogy többszörös legyen az esetleges súlyos covid lefolyásának lehetősége. :C
Viszont ezzel nem csak magukkal b@$znak ki, mert olyan helyre is bejuthattak a kamukártyával, ahová elvárt , és indokolt lett volna a valódi ( pl kórházi látogatás alkalmával immungyenge miliőbe, vagy külföldre pár órás repülőút összezárva 120 emberrel szűk légtérbe) és a magasabb vírusszórással generálnak egy remek kis gócot. Az orvosok is lehet, hogy más protokoll szerint kezdik meg az ellátást, ha tudják, hogy nem oltott + ha meg esetleg elpatkol megy az oltott halottak közé oltatlanul.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112315) t72killer válasza BalanceR (#112314) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az ilyen behajtani-tilos táblák viszont a jelenlegi oltások mellett sima demagóg reklám kategória minimális járványügyi haszonnal. Az oltottak jó ha 10-20%-a lehet érdemben védett attól, hogy hordozó legyen - Romániában még kevesebb, mert nincsenek 3x oltottak és a gyengébb alfa hullám miatt kevesebb a sokantitestes átesett+oltott.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112316) BalanceR válasza t72killer (#112315) üzenetére


BalanceR
addikt

Tény!
De az is, hogy aki oltva van, és van elegendő antitestje, már a fertőzés pillanatától dolgozik az immunrendszere a virnyák ellen, kisebb a vírus szaporulat (ezért nem kell sok esetbe kórházi ellátás) és ezért kevesebbet is szór.
Aki meg oltatlan, mire a saját sejtes védelme elkezdi a harcot, már jó eséllyel nagy számban szuszogja ki a vírust.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112317) t72killer válasza BalanceR (#112316) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igen, a mennyiség mellett az is egész biztos, hogy rövidebb ideig szórja.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112318) BalanceR


BalanceR
addikt

1249 új fertőzött, 10 beteg halt meg
A jövő héttől már fixen napi 1200+ lesz , és kb. ~két hetente duplázunk majd.
Kezd alakulni az augusztusi tippem, lesz még itt kötelező maszk zárt térben, talán lagzi-bann / online suli bizonyos helyeken/korcsoportban...
A Black Friday ismét helytálló lesz pár családban :(

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112319) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Repülő honfitársak!

Akinek PCR teszt kellett beutazás előtt, az hogyan igazolta ezt a légitársaságnál? Azt írják hogy "Required languages for the test certificate are English, French, German, Italian or Spanish."
A tesztet két nyelven nyomtatják? :)

(nem engem érint a dolog, nekem van már világjegyem - van két Sputnikos kolléga)

⭐ Stella

(#112320) t72killer válasza radi8tor (#112319) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ha normális helyen csináltatják (Whitelab a menő) akkor foglalásnál ki lehet választani az angolt/egyebet :R

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112321) pjen válasza BalanceR (#112318) üzenetére


pjen
félisten

Előbb utobb úgyis megfertőződik mindenki, ha tényleg nem lesz nagyon beteg aki be van oltva akkor nem is baj.

(#112323) t72killer válasza FrezeR (#112322) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kemény. Ez Angliában kicsit több, mint 1napi adag.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112325) BalanceR válasza pjen (#112321) üzenetére


BalanceR
addikt

A kormány is így gondolja, ezért hoz létre szándékosan gócpontokat.
:W
Egyébként ezt mondta Merkely is és bármennyire nem bírom a palit, ebben igeze lesz: mindenki át fog esni rajta, akár oltott, akár oltatlan, csak nem mindegy, hogy milyen védelemmel megy neki az ember, és hogy mikor kapja el.
Pl az Antiwaxx propagandának bedőlt (amúgy immungyenge) oltatlan nyuggernek a tetőzéskor esélye sincs, mert a túlterhelt EÜben biztosan nem tudnak annyi erőforrást ráfordítani, mintha mondjuk augusztusban kapta volna el.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112326) pjen válasza BalanceR (#112325) üzenetére


pjen
félisten

Ez a tulterhelt eü megy az agyamra, ha a sportra és egyházra fordított pénz felét az eü kapta volna ez a kifejezés nem is létezne.

(#112327) Di Natale válasza BalanceR (#112325) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Utálom a gócpontokat!! :((

(#112328) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nagyüzemben gyártották a hamis oltási igazolványokat Győrben

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112329) pjen válasza t72killer (#112328) üzenetére


pjen
félisten

Nem értem mi ezzel a gond, az öngyilkosokat se büntetik.

(#112330) BalanceR válasza Di Natale (#112327) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD :R

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112331) BalanceR válasza t72killer (#112328) üzenetére


BalanceR
addikt

Right to Jail...

pjen #112326:
Na igen, egyetlen feleslegesen felhúzott stadinon, vagy a pénznyelő tehetségtelen aranylábúink fél évi zsebpénze, elegendő lenne a helyzet javítására, de nem....

BTW a teszt is működhetne úgy pl. hogy felhívod a dokit, hogy szarul vagy, ha a tünetek alapján valószínűsíthető a covid, nyom egy gombot eeszt-ben, másnap futár kiviszi a gyorstesztet, lerakja az ajtó elé, te meg az eredményt befotózod és küldöd, az idősek meg telefonon bediktálják.
A pozitívoknak covid ambulancia, a negatívaknak körzeti...
Ha a nemzeti konzultácót mindenkinek ki tudták postázni milliárdokért, bele kell, hogy férjen ez is.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112332) t72killer válasza pjen (#112329) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hamis okirattal visszaélőnek nincs sok köze az öngyilkoshoz.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112333) kwzatz válasza syberia (#112324) üzenetére


kwzatz
őstag

Tegnap láttam belőle ezt a részletet:
Joe Rogan - Sanjay Gupta
Azon gondolkoztam, hogy Sanjay Gupta vajon pontosan mi okból vállalhatta ezt a nyilvános megaláztatást (mert nyilvánvalóan nem azért, mint amit okként megnevezett :D ).

A fenti videót ajánlom egyébként a "lóféreghajtózás" szintjén megrekedt félkegyelműeknek is. :D

(#112334) pjen válasza t72killer (#112332) üzenetére


pjen
félisten

Hogyne lenne, nem az eladónak a vevőnek. Vesz igazolást, jár-kel aztán covid és meghal.

[ Szerkesztve ]

(#112335) pècsimunkás


pècsimunkás
addikt

Sziasztok!

Megint az alkohol... :D

Múlt szerda reggel volt a Janssen oltásom.
Azóta nem ittam szeszt :D !
Viszont, holnap lenne egy kis kaja, pia, darts szombat.
Szerintetek várjak még pár napot, vagy már lecsúszhat pár sör?
Ha hosszú távon jobb az oltás hatása, meg tudom állni, hogy ne igyak, nem erről van szó.
Csak gondoltam megkérdezem a fórumtarsak véleményét :R

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#112336) pjen válasza pècsimunkás (#112335) üzenetére


pjen
félisten

Engem a pfizer egy pillanatig sem hátráltatott a sörivásban.Nem is mondtak semmi ilyent. :)

(#112337) Cs1csó válasza pècsimunkás (#112335) üzenetére


Cs1csó
félisten

Múlt szerda? HOl van az már? Azt se tudom én mit ittam akkor!
Ha nem érzed magad rosszul akkor hajrá. 20 évesen dél körül véradáson voltam, este meg ivászat volt rendesen.

(#112338) pècsimunkás válasza pjen (#112336) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Olvastam 3-4 szesz mentes naptól 40 napig mindent.
Mindegy. Meglátom mi lesz a helyzet holnap.

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#112339) lacos001 válasza Cs1csó (#112337) üzenetére


lacos001
senior tag

"20 évesen dél körül véradáson voltam, este meg ivászat volt rendesen."
Az nem meló, ha forditott a sorrend, naaaa azzz igen :D

(#112340) Cs1csó válasza lacos001 (#112339) üzenetére


Cs1csó
félisten

:Y

(#112341) BalanceR válasza kwzatz (#112333) üzenetére


BalanceR
addikt

Nézzük sorban:
-Rogan Bácsi beszopja a covidot.
Ez már a fertőződés legelején kibukik, mert della bőven van gyakori tesztre és ideje, kapcsolatai is vannak.
-Elkezdi kúrálni magát házilag mindenféle immunboosterrel, vitaminnal, antiszeptikus pirulával (pénz kb nem számít) köztük van a valamilyen kontakton keresztül beszerzett emberi ivermectin is.
Az alapvetően fitt, jómódú, jó egészségi állapotban lévő 50 alatti férfi, 5-6 nap alatt felgyógyul.
Következtetés: az ivermectin mentette meg, mindenkinek azt kellene adni?
Ráadásul úgy, hogy nem csak azt szedte, már a korai szakaszban bogyózta magát, eleve jó karban volt. Semmilyen bizonyítéka nincs arra, hogy iver nélkül nem ugyanez lett volna a gyógyulási idő.
De ha használna is valamit az iver (ami továbbra sem bizonyított) akkor is önmagában édeskevés, ráadásul már a kora szakaszban szedni kell, ami az átlagemberek esetében nem életszerű.
A covidba jellemzően nem a milliomosok halnak bele, hanem az átlagemberek, bár ez más betegségre is igaz, ha pénz van, van "egészség" is.
Te is simán beledöglenél egy olyan rákba, amiből temérdek pénzért ki tudnának kezelni, ha ki lennél tömve egy pár millió dollárral.

A podcast vendége a CNN riportere (ex idegsebész) akit azzal támad, hogy a CNN hazudik, amikor arra figyelmezteteti az embereket a hírekben hogy "az emberek ne vegyenek be állati gyógyszert, állati féreghajtót"
Namármost az államokban sem kapható a boltban, gyógyszertárakban csak úgy emberi ivermectin, (bizonyos paraziták elleni verzió törzskönyvezve van emberi felhasználásra de azt csak doki írhatja fel. férgekre pl) de állatoknak valót bárki vehet szinte bármelyik állatkereskedésben, gazdaboltban...
Kérdés, jogos a figyelmeztetés?
Hát qrvára az, mivel az átlag-redneck soha nem fog emberi (parazita elleni) ivermectinhez hozzájutni, viszont állatoknak valóhoz bárhol, bármikor.
Az meg full más hordozóanyagokkal készül, az eltérő összetétel miatt más a felszívódási ideje, más adagok kellenének, ezért veszélyes.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112342) Cs1csó válasza BalanceR (#112341) üzenetére


Cs1csó
félisten

Sőt ezek a gazdagok akár vérplazmát is adathatnak be maguknak, olyanokét akiknek van antitest a vérükben.

(#112343) BalanceR válasza Cs1csó (#112342) üzenetére


BalanceR
addikt

Azt Trump nyomta, Rogan nem hinném, hogy élt vele, ott inkább az van, hogy túl nagy jelentőséget tulajdonít a gyógyulásában az ivertmektinnek, egyetlen mintából (saját maga) azt szűri le, hogy csodaszer és számára ezt erősítik meg a közösségi médiában terjedő alaptalan hype.
Ráadásul még ha valóban használna is valamennyire, nem lehet mindenkinek adni csak úgy, az átlag fertőzöttek akkor tesztelnek amikor már nagyon szarul vannak, akkor meg már kb semmit nem ér.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112344) Cs1csó válasza BalanceR (#112343) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez a fő probléma, az elején kell szedni, de ahhoz ugye minden reggel kellene egy tesztet nyomni vagy a pontatlanabb tesztből többet. Aztán ha pozitív AZONNAL tolni nem még elmenni a háziorvoshoz - aki nem dolgozik hétvégén vagy épp aznap délutános stb. - aztán meg ugye vagy van vagy nincs a gyógyszertárban Inver izé.

(#112345) t72killer válasza BalanceR (#112341) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Továbbra is egy olyan betegségről van szó, amit az 60 alatti nem különösen beteg emberek 80%-a max 2hét lázzal, ház körül alapból megtalálható teákkal (=folyadékpótlás), multivitamintablettákkal (=étvágytalanság esetére tápanyagpótlás) kihever. Ezekután BÁRMILYEN ANEKDOTIKUS "megmentettazivermectin" sztori teljesen értelmetlen, hisz bőven 50% felett volt az illető esélye arra, hogy ne fajuljon kórházi esetté a dolog. UK-ben abszolút nem divat az ivermectin, mégis a napi 40ezer eset töredéke kerül csak a kórházba. Oltatlanból több, de azok is messze 50% alatt.

Csakis ellenőrzött körülmények közt lehet egy covid-gyógyszer hatékonyságát érdemben felmérni, mivel nem egy veszettségről van szó, ahol tudnánk, ha veszettkutya harapás után x tablettát beveszel, megmentett, akkor az definíció szerint hatott is, mert 99%-od volt az elpatkolásra.

#112344: még a PCR is csak valami 60% körüli hatékonyságról indul a tünetek megjelenése előtt, és ugye +24óra míg eredmény van. Gyorsteszt akár tünetesen is negatívnak mérhet.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112346) BalanceR válasza t72killer (#112345) üzenetére


BalanceR
addikt

:K
Ezt ne nekem, a Zacinak mondd...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112347) kwzatz válasza BalanceR (#112341) üzenetére


kwzatz
őstag

+ t72killer:
Ez megint szép gyerekek, de rohadtul nem írtam egy sort sem az Ivermectin hatékonyságáról/hatékonytalanságáról Covid ellen, mindösszesen azt a tényt emeltem ki, hogy szándékosan megtévesztően folyamatosan "lóféreghajtóznak" a médiában ezzel egy téves képet festve a gyógyszerről, amit aztán egyesek elhisznek/átvesznek/előszeretettel használnak. Hasonlóan, mint ahogy az egybitesek antivaxxereznek mindenkit, holott így egy másfél év után már legalább addig el kellett volna jutni, hogy mennyire ostoba, behatárolt jelentéstartalom nélküli a kifejezés az utóbb időben használt formájában, de hát...

Rogan is kiemeli, orvos írta fel neki az emberek számára készült gyógyszert, és igen is vannak orvosok az USA-ban, akik felírják ezt a változatot az általuk megfelelőnek ítélt adagolás mellett, attól hogy hivatalos ajánlás nincs Covid ellen. Azzal van problémája, hogy a CNN az ő esetében is lóféreghajtózott.
Értelmesebbekben fel kellene merülni a kérdésnek, hogy mi szükség erre, miért nem lehet a valóságot közölni, vagyis azt, hogy az Ivermectint emberek százmillióinak kezelésére (még ha nem is Covidra) használták biztonsággal orvosi felügyelet mellett évtizedek óta, aztán kiemelni, hogy van nem embereknek szánt változata, amit nem ajánlanak senkinek. Azt is hozzátehetik, hogy nincs hivatalos ajánlás Covid ellen, vagy hogy szerintük nem alkalmas a kezelésre. Ilyen egyszerű lenne, amit jelenleg látunk a médiában az propaganda.
Nobel-díj járt a felfedezéséért és csodagyógyszerként emlegették még 2-3 évvel ezelőtt is.

[ Szerkesztve ]

(#112348) t72killer válasza kwzatz (#112347) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Igazad van, nem ló, papagáj:

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112349) lacafaca


lacafaca
őstag

nem tűnt fel senkinek valami érdekes? :U

hová tűntek az eddig havi rendszerességgel megjelenő gyilkos mutánsok?🙄😂

kifáradt a mainstream mémgyár ;]

más: lesz idén kariaji? [kép]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112350) t72killer válasza lacafaca (#112349) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindent kiirtott a delta. Ha rendesen átfertőzi a világot, akkor hosszabb nyugi is lehet.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.