Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112151) t72killer válasza radi8tor (#112146) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem kellenek turisták, simán terjed a vírus a jelenlegi oltottak között, semmiféle "rést" nem kell keresni a pajzson. Itt egyébként minden el van eresztve, úgy üzemel, mint 2019ben. Szóval a mai 85 kórházi esetet ennek fényében kell hasonlítani a full, UK többi részéhez képest szigorúbb wales-i lockdown (pl ISKOLABEZÁRÁS majdnem egész télen) idején mért számokhoz. Oltás nélkül ez tömegkatasztrófa lenne.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112152) radi8tor válasza t72killer (#112151) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jó hát nem is akkor engedték el a gyeplőt amikor nem voltak átoltva, hanem most hogy át vannak oltva.

⭐ Stella

(#112153) t72killer válasza radi8tor (#112152) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Így van, az alfa hullám lefutásával és az átoltottság növekedésével nyitottak. Lett belőle egy fura delta hullám rengeteg esettel de a korábbi kórházi-halálos esetek töredékével.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112154) lacafaca válasza csapee (#112142) üzenetére


lacafaca
őstag

na egy újabb tag az éo csapatban jep :)

radi nem hinném...nézzed meg a tüntikézéseket pl...nem hinném, hogy ott oltottak vonulnak. autóval meg a mai napig átjárható az eu, oda mész ahová akarsz :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112155) lacos001 válasza #20749568 (#112145) üzenetére


lacos001
senior tag

Oké, de ez úgy értendő, hogy ha olyan helyre akarsz betérni, ami ezt "megköveteli"...
Meeee még asziszik itten, hogy kilépsz az otthonodból, azt ezzel indítod a napot :D

Én, aki sosem járt tömeg helyekre, az pl most sem fog. Szóval nem mindenkinek van erre szüksége. Nekem sem.
Szépen a pénzbe kerülő tesztelési megoldással csökkenő számok fognak a nagy hírös RKI oldalán mutatkozni.
Viszont ha okosak, kitalálnak egy még nagyobb baromságot, ami ehhez köthető.

A szerdai szülőin a suliba az oltottakat elkülönitette a tanárnéni a többiektől, mert mind köhögött. Ok, hogy a 3G érvényesült a szülőin is és senki sem +, de ha mégis vmi gebasz lenne emiatt...Érted...

Remélem olvastad, hogy nagylelkűen megfontolják, hogy az őszi 2 hetes szünet után 1-2 héttel már a 3.-4. osztályosok is levehessék a maszkot magukról mikor a helyükön csücsülnek...
Kánaán lesz azoknak is.

(#112156) Eagl3 válasza lacafaca (#112140) üzenetére


Eagl3
veterán

Jól látom, hogy ez egy antivaxer oldal?

(#112158) lacafaca válasza Eagl3 (#112156) üzenetére


lacafaca
őstag

és? ez valamit változtat a tényeken? :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112159) BalanceR


BalanceR
addikt

Elérhető már a pontos szám, hogy hány EÜ dolgozó lett bannolva a védőoltás fel nem vétele miatt Magyarországon?
Pár hónapja itt a topicban az EÜ összeomlása, meg tízezres felmondási hullám volt beharangozva.
Vagy ez a buli is elmarad, mint az ősszel mindmeghalunk?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112160) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezért nem magánügy az antivaxi hobbi minimum az egészségügyben:

Poszt-Covid-szindrómás kisbaba életéért küzdenek Izraelben

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112161) Angelina87 válasza BalanceR (#112159) üzenetére


Angelina87
tag

Minek írják be neked? Úgy se hiszed el!!! :)
Írhatja itt bárki, hogy összeomlófélben van valami, de mivel az újságban megjelenik, hogy minden rendben van, Te úgy is belinkeled...
Mert képzeld... én most tudok olyat hozni, ahol 30 ember hiányzik... Elküldték őket, mert egyik sem oltatott (egészségügyisek)de nem hozok, mert most jelent meg egy cikk a polgármestertől, hogy jobban teljesítenek, mint tavaly... Pedig első kézből tudom, hogy nem úgy van.. :C
De te hidd el továbbra is a média blődségeit :D

" A világon vendég vagyok."

(#112162) lacafaca válasza BalanceR (#112159) üzenetére


lacafaca
őstag

[link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112163) BalanceR válasza lacafaca (#112162) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen, ennél, valami frissebbre gondoltam, ez a cikk járt már itt egy pár napja, remélem, vannak már konkrét számok, de nem találtam még hivatalosat.

Angelina87: szóval hivatalos adat nincs kiadva, de neked konkrét számaid vannak, és mi vagyunk a hülyék, ha megkérdezzük, honnan?
Forrásmegjelölés nélküli adattal aztán tényleg ne fáradj.
(Az "ismerősöm ismerőse, meg a fészbúkon írta egy doktornő" nem számít forrásnak)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112164) t72killer válasza BalanceR (#112163) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Csigalom nyugavér, sztem 1-2hónap míg lesznek értelmezhető számok. Pl felmerült korábban az átesett MÉG NEM OLTHATÓ dolgozók helyzete, velük mi van? ha akarnák se kérhetnék az oltást, illetve ha most nekiállnának beléjük szúrni, az immunológiai öngól lenne, az optimálisnál alacsonyabb védettséget adva. Egyetértek az elvvel, de körömvágásra lehet kereshettek volna a láncfűrésznél ergonomikusabb szerszámot.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112165) BalanceR válasza t72killer (#112164) üzenetére


BalanceR
addikt

A nem olltható EÜ tagok esetében fel sem merült az azonnali off, akár azért mert valamilyen autoimmun betegséggel , vagy allergiával , szív- érrendszeri betegségekkel akár egyéb kizáró okkal rendelkeznek.
Az általad felsorolt okok is ebbe a kategóriába esnek, az ő esetükben volt "felmentés" a határidő azoknak szólt, akik ilyet nem tudtak felmutatni (illetve semmilyen észérvet) mégsem vették fel.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112166) BalanceR


BalanceR
addikt

:))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112167) t72killer válasza BalanceR (#112165) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

ITT azt írják: " Egyes szakmai csoportokban sokan panaszkodtak, hogy a közelmúltban átestek a Covid-fertőzésen, és hiába igazolták laborlelettel, hogy nagyon magas az ellenanyagszintjük, kötelezték volna őket is az oltásra." - ez nonszensz, mindenképp a maximális immunitás elvét kell követni, ami oltásoknál is a 3-4hetes rohamoltás helyett a hosszú oltásköz, megelőző fertőzés esetén pedig a több hónapos (esetleg egész év?) várakozás. A fertőzést mindenképp elsimerném egy vakcinadózisnak és ha generált elég antitestet, 6hónapnál korábban semmiképp sem oltanék rá. Kár az oltóanyagért és gyengébb lesz a végeredmény.

#112166: <<.- :DDD :DD :C. A "Doktor Úr" valóban sok csajt látott már pucéran, de nem gyógyítási céllal :)).

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112168) lacos001 válasza #20749568 (#112157) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem tudom mi merre halad, de fogadnék, hogy a nagy emberek sem.
Sodródunk az árral és rázzuk a fejünket, mint eddig is.
A számok amit minimum 3szor változtatnak a nap folyamán az RKI oldalán majd szabályoznak. Erre verik mióta..
Néha fröcsögnek ezt azt, de amúgy nagy a csend. Semmi történés.

(#112169) FrezeR


FrezeR
senior tag

"Az Angol Közegészségügy ismét közzétette a 36. és 39. hét közti időszakra vonatkozó COVID vakcina jelentését (link: https://bit.ly/3AtcmWA). Bár a jelentés szerint a vakcinák védenek a kórházi ápolásra szoruló COVID megbetegedése ellen, az "esetszám" tekintetében ismét ellentmondásos a helyzet (ld. az ábra utolsó 2 oszlopát): a 30 év feletti oltottak körében ugyanis magasabb a PCR pozitív "esetszám" (ami ugye nem más, mint virális RNS kimutatása a légúti kórokozók kiszűrésere és megállítására szolgáló orrnyálkahártyában ill. az azt védő nyákrétegben).

Ugye ezeket az esetszámokat szokta a magyar média brutális exponencialitású, ijesztően berobbanó járványadatokként eladni. Akkor most mégis mi a fontosabb: az ha valaki nem kerül kórházba vagy pedig nincs virális RNS a légúti kórokozók kiszűrésere és megállítására szolgáló orrnyálkahártyájában? Amúgy meg hogy legyen valaki védett, ha a szervezete nem találkozik vírus részecskével? Ez 2 egyszerű kérdés, amikre nem tudják a médiában a választ. Mert ha tudnák, nem riogatnának."

Ábra

(#112170) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Negyven oltásellenes tüntető rohamozta meg szombaton a római I. Umberto kórház ambulanciáját, mivel oda szállították be a rendőrök az egyik elfogott, és megsérült társukat. Egy ápolónőt üveggel csaptak fejbe

Érdekes módja a társadalmi szimpátia megszerzésének... Ez az a 25% aki polgárháborút akar nyerni?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112172) BalanceR válasza t72killer (#112170) üzenetére


BalanceR
addikt

Hála a közösségi médiának, aminek a használatához nincs szükség IQ tesztre, a Facebooknak, Twitternek, zárt telegram csoportoknak, meg a hatalmas szabadságjognak, ahol nincs helye a dezinformáció szűrésének, és bárki bármit posztolhat felelősség nélkül, már európában és nálunk is megjelenik az a jelenség, ami az államokban évek óta tart, és a Capitolium ostrománál volt a leginkább megfigyelhető:
Álhírek, téves, információk, ferdítések, és félrefordítások által felhergelt könnyen befolyásolható ostoba csürhe összejön, és tör-zúz...
Idő kérdése, és nálunk is lesz hasonló eset, a Karikó falfestmény megrongálása, és a szatyros, zavart öregemberek egy hónapja tartó sátras tüntetése a vakcinák ellen már ennek a trendnek az előszele.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112173) syberia


syberia
veterán

(#112169): Az esetszámokat a magas átoltottság ellenére sem sikerül a járványhullámot megelőző szint közelébe lenyomni, megoszlanak a vélemények a miértről.

Ha valaki azt gondolja, hogy a Delta az utolsó variáns, az nagyon optimista.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#112174) t72killer válasza syberia (#112173) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:P
Meglep, hogy a szomszéd indiából nem jött át a delta hónapokkal ezelőtt. Igaz a két ország közt az utóbbi időben elég fagyos a viszony, esélyesen alig van határforgalom :F .

A nagy karanténépítősdi akár az Evergrande-balhéban nyakig ülő építőiparnak is lehet kisebb mentőövecske. Más kérdés, ha ebbe embereket kezdenek bezárni, annak politikai következményei is lehetnek.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112175) syberia válasza t72killer (#112174) üzenetére


syberia
veterán

Átment az Kínába, csak a járványinfók valahogy nem jönnek onnan kifele :DDD

https://howbad.info/

(#112176) lacafaca válasza syberia (#112175) üzenetére


lacafaca
őstag

naa...most miért szedted ki a mérsékelten korlátoltból... :))

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112177) t72killer válasza syberia (#112175) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó, de ez így olyan, mint az audio only p0rnhub :DDD .

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112178) Angelina87 válasza BalanceR (#112163) üzenetére


Angelina87
tag

Elmész te tudod hova a hivatalos adataiddal... :) Konkrét számom van a helyen, ahol dolgozom, mit mondjak még... te .... Ennyire vak vagy, én tehetek róla? :) Biztos nem! :)

" A világon vendég vagyok."

(#112179) BalanceR válasza Angelina87 (#112178) üzenetére


BalanceR
addikt

És az a konkrét szám ráhúzható az összes EÜ intézményre százalékosan, függetlenül attól, hogy pesti klinika, vagy vidéki rendelő?
Nem.
Szóval majd akkor hőzöngj, ha objektíven látod az országos képet, nem a buborékból, mert az ilyen töredék-információk semmire sem alkalmasak.
Btw, hamár olyan jól értesült vagy, hogy alakul a képzettségi arány a felmondottak között? Mennyi a doktori címmel, diplomával... rendelkező orvos, és mennyi az, akinek csak valamilyen szakiskolai képzettsége van, illetve mennyi a "kiszolgáló személyzet" (portás, recepciós, adatrögzítő, takarító, beteghordó...)?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112180) Angelina87 válasza BalanceR (#112179) üzenetére


Angelina87
tag

Nem írtam országos képről..., egy helyről írtam össz-vissz.

Hőzöng a franc, te vered itt magad egész nap, ha nem vetted volna még észre :C

Befejeztem veled, úgyis beír valaki valamit, ami nem egyezik az elképzelt kis világoddal, már nyavajogsz, mint az óvodás, aki a kisboltba nem kapta meg a kakasos nyalókát :C

[ Szerkesztve ]

" A világon vendég vagyok."

(#112181) BalanceR válasza Angelina87 (#112180) üzenetére


BalanceR
addikt

Csodás, hogy nem írtál országos képről, de az volt a kérdés.
Sokra enged következtetni, hogy Nyékládházán a helyi rendelőben Marika néni meg Katika ki lett rakva. Nem homogén az eloszlás egyetlen puszta számadat egy adott régió egy adott területének egy részéről.
Abból meg, hogy nem válaszolsz a kérdésre sejthető, hogy nem éppen orvosok, meg adjunktusok lettek elküldve....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112182) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"A parlamenti sikítófantom, Diana Şoşoacă elkötelezett híveként, eddig két pofára hirdette, hogy az oltás méreg, a vírust kitalálták, és az AUR járványszabály-ellenes tüntetéssorozatainak helyi kiadásain is aktívan részt vett." [link] :

A posztot azóta levette, de a net nem felejt.

Laca, csak nem Te kommentelsz ott alatta :DDD?

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112183) KillArmy


KillArmy
tag

Sziasztok.

Mi újság most, engedik a Janssent Sputnik után vagy sem? Tudtok olyan oltópontot BP-n ahol nem problémáznak ezzel?
A háziorvos elhajtott, úgyhogy az az opció felejtős :).

köszi

(#112184) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

"a 12évesem is szedi" - izé, papagálydózisban?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112185) BalanceR válasza t72killer (#112184) üzenetére


BalanceR
addikt

A 60+-os mama a zinterneten a fészbúkon megtalálta a csodaszert, de a 41 éves lánya nem akarja bevenni...
Hát.... Ezek a butus gyerekek semmitse tudnak.
Mondjuk legalább a papagáj adag nem tesz kárt akkor sem, ha titokban a teájába keveri...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112186) BalanceR válasza KillArmy (#112183) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát tudtommal sehol, mivel mindkettő Adeno alapú.
A Sputnik két dózisa két különböző adeno vektorral jut be (humán adeno5, és adeno26 vírus)
Erre azért van szükség mert a szervezet, az immunrendszer könnyen adaptálódik, amikor másodszorra találkozik a gyenge adenovírussal, már benne van a pakliban, hogy még azelőtt elpusztítja, mielőtt a bele csomagolt dns-darabot az bejuttatná a sejtmagba, hogy az ott tüskefehérjét gyártson.
A Janssen szintén adeno 26-ot használ hordozóként, szóval, bőven lehet, hogy teljesen hatástalan lenne ezt ráoltani egy Sputnikra.
Moderna, Pfizer, Sinopharm esetében nincs ilyen gond, viszont még eg Sputnik, vagy Astra nem javallott.
Halgass az orvosodra, nem véletlenül mondja, amit mond. És hasonló kérdéseket célszerű a komoly topicban is feltenni, mert ez itt csak egy homokozó. :K

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112187) Angelina87 válasza BalanceR (#112181) üzenetére


Angelina87
tag

azt írtam: egy helyről tudok... de azzal is csak kötekedsz, akkor ki írjon itt a teljességről? Most megírják neked hogy 5000 ember lépett ki, úgy is azt fogod válaszolni, hogy nem érdekes, mert ebből 4000 takarított... Látom előre... :)

De ne legyen így :)
Nem tudom, milyen kis buborékvilágban élsz, hogy ennyire mindent elhiszel, amit elsőre olvasol, csak azért mert hivatalos :) Persze az lenne a normális, hogy az oké.. de sajnos sokszor nem az !
Remélem, az életben nem fogsz egyszer majd hatalmasat koppani e miatt. ...

" A világon vendég vagyok."

(#112188) pjen válasza Angelina87 (#112187) üzenetére


pjen
félisten

Ha a 4000 takarító kilép nagy baj lesz, nélkülük nem igazán működik a rendszer.

(#112189) KillArmy válasza BalanceR (#112186) üzenetére


KillArmy
tag

Köszi a választ - ezzel tisztában vagyok, úgy tudom az egyetlen "rizikó" a csökkentett hatékonyság, viszont Sputnikra oltva egyedül ezt ismerik el külföldön, határátlépésnél...

(#112190) BalanceR válasza Angelina87 (#112187) üzenetére


BalanceR
addikt

"azt írtam: egy helyről tudok... "
Remek, én meg azt kérdeztem:
"Elérhető már a pontos szám, hogy hány EÜ dolgozó lett bannolva a védőoltás fel nem vétele miatt Magyarországon?"
A kérdésre az "egy hely" adatai semennyire nem adnak releváns választ.
Kb, mintha azt akarnánk felmérni, országosan mi a legelterjedtebb autómárka, és erre azt mondanád, hogy te tudod, hogy, Budán a Rózsadombon mindenkinek G mercije van, szóval országosan a G merci a legnépszerűbb autó.

Akármennyi ember esik ki az EÜ-ből , az már sok, mivel olyan kritikán aluli állapotban van, hogy két ember távozása is sok lenne, viszont nem mindegy , hogy a viszonylag könnyen pótolható OKJ-s "bedolgozók" vagy az egész EÜ gerincét képző orvosok, szakképzett ápolók, főiskolát, egyetemet, hosszú képzési időt igénylő dolgozók mennek.
Pozitív oldalát nézve pedig bár az időzítés a lehető legrosszabb, de hosszútávon hasznos, az EÜ-ben dolgozók alkalmasságának felülvizsgálata.
Sz.v.sz, azoknak, akik pl. lazán felszállnak a konteó-vonatra, és EÜ-dolgozóként gráfén oxidról, nanochipről, meg veszélyes maszkokról hadoválnak, semmi keresnivalójuk az EÜ-ben.
Sajnos a szakképzett, több szakiskolát, komoly képzést végzettek (szakápolók , Főnővérek...) egy jelentős része már nem Magyarországon dolgozik, az utánuk keletkezett vákuumot pedig az évek során szépen feltöltötték a 3-6 hónapos OKJ-s tanfolyamot végzett, beugrós emberek, akiknek pl a farmakológiai, anatómiai , biológiai... ismeretei erősen hiányosak, viszont egy katétert bekötni, vagy lázat mérni, infúziós ballont cserélni, beteget forgatni... betanítás már után tudnak, szóval az operatív feladatok nagy részére alkalmasak, a többit meg megoldják a szakképzettek (ameddig nincsenek rommá terhelve, vagy nem üt be pl a covid).
Ezek az emberek további képzés nélkül csak tűzoltásra alkalmasak, mégis jellemzően "úgy maradnak, ahogy bekerültek", minden további edukáció nélkül, és jelen esetben a rutin már nem helyettesíti a tudást.
Akármerre nézel, jellemzően nem az orvosok, szakápolók... "harcolnak a vakcina ellen" az EÜ-ben, akiknek egyébként valós rálátásuk, hozzáértésük, kompetenciájuk is van, hanem a kisnővérek ( kb 90-%ban nők , akik nem oltatják magukat), gyógymasszőrök, gyógypedagógusok, szociális támogatók,takarítók, beteghordók, radiológiai munkatársak, operatív feladatokat végzők...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112191) pjen válasza BalanceR (#112190) üzenetére


pjen
félisten

Igen, csak akiket felsoroltál, hogy harcolnak a vakcina ellen elmennek, kirúgják megáll az EÜ.A takarító legalább annyira fontos mint az orvos. A legjobban elvégzett műtét se ér semmit, ha utána 26 féle fertőzést kap a korteremben.

(#112192) BalanceR válasza KillArmy (#112189) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát azért a csökkentett hatékonyság eléggé nagy rizikó.
Szerintem csak úgy lenne értelme, hogy előtte nézetsz egy laboros antitest szintet, majd a janssen után egy hónappal ismét, ha nincs valtozás, vagy a csökkent, akkor szükséges lesz egy negyedik (hogy valóban védve legyél, az utazgatáshoz nem... viszont az úgy gáz)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112193) F.E.K.. válasza pjen (#112191) üzenetére


F.E.K..
senior tag

A takarítót pont ne mond... volt a fiam kórházban, bejött a takarító, egy ronggyal végigtörölte a wc-t, majd a mosdókagylót és a padlót, kilincset is. Ugyanazzal a ronggyal, egy gyerekosztályon... :(((

(persze nyilván nem minden takarító ilyen)

[ Szerkesztve ]

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#112194) BalanceR válasza pjen (#112191) üzenetére


BalanceR
addikt

Írtam is, hogy minden egyes ember számít, és az is gáz, ha csak egy is elmegy, viszont az valamit javít a helyzeten, legalább olyanok mennek el főleg, akiket viszonylag könnyen, gyorsan lehet pótolni, nem kell évekig képezni őket a munkába álláshoz.
A takarítós példánál maradva, ha beüt a krach, és rengeteg takarító elmegy, ami már akadályozza a normális működést, egy megemelt bérezéssel viszonlyag gyorsan találnak mást.
(van az a pénz, amiért te is elmennél takarítani)

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112195) BalanceR válasza F.E.K.. (#112193) üzenetére


BalanceR
addikt

:W Na igen, ez is pont olyan példa, amit én is említettem, hogy vannak akiknak egyszerűen nincs helye az EÜ-ben, akármennyire is gáz a helyzet.
Ilyet normális ember nem csinál sehol sem, pláne nem EÜ intézményben.
Alapvető higiéniai ismeretek :U
Itt viszont belefér, mert darabra megvan vele a személyzet, ő meg akkor is megkapja a fizuját, ha jól csinálja, és akkor is, ha maszatol.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112196) lacafaca válasza pjen (#112191) üzenetére


lacafaca
őstag

majd a kávékevergetés mellé megtanulják az orvosok és lesz oka annak, ha bemész valamiért és óránként egy embert vizsgálnak meg (mint most is)...most éppen a takarítóműszakot nyomja a doki pill :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112197) pjen válasza BalanceR (#112194) üzenetére


pjen
félisten

Én nem akartam felsorolni, hiszen Te megtetted. Nem csak a takarítók. Unoka hugom amcsiban jár egyetemre, radiológus lesz, ha igaz.5 év. Olyan ez mint egy asztal, egyik lábát kirúgják, előbb utóbb össze döl.

(#112198) t72killer válasza lacafaca (#112196) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Efelől ne aggódj, kicsit kinyitja a csipáját a szektor, importálnak párezer ukrán takarítót, problem solved.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112199) lacafaca válasza t72killer (#112198) üzenetére


lacafaca
őstag

ne legyél már merev...a vicc már nem játszik nálad? :) persze egy takarító a legkönnyebben pótolható személy, és még importálni sem kell, jó pénzért bárki megcsinálja. csak kisvárosunkban van vagy 10 erre szakosodott cég, másnem majd kiszervezik.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112200) BalanceR válasza t72killer (#112198) üzenetére


BalanceR
addikt

Vagy a Mészáros és Mészáros kft. pályázik egy sürgősségi tenderre, 500 milliárdért, természetesen megnyeri, aztán kiszervezi a munkát magasabb bérért, mint jelenleg, de úgy, hogy azért egy 200 milliárd maradjon nála....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.