Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111451) pècsimunkás válasza radi8tor (#111445) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Egy hét. Majd megírom mi lett.

Kaba:
Köszi neked is.

[ Szerkesztve ]

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#111452) lacafaca


lacafaca
őstag

Hinye..most gurult itt el elottunk a foni...4 vinnyogo, meg 8 ajudi, kozepen a transportere :DDD jott szittyozni megint ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111453) Nowhereman válasza t72killer (#111428) üzenetére


Nowhereman
őstag

A video: kb. már 2.-3. perc után ezen pörög... én az 5. percnél félbehagytam, mert már gondolatban a billentyűt beleállítottam a monitorba. Az ilyenek fényében nem csoda, hogy a nyugati világ egyeduralmát gátló országokban blokkolgatják az ilyen agymosó-kémkedő platformokat.

A többivel körülbelül egyet is értünk. Én kb. úgy modellezném a vakcina hatását, hogy a tünetmentes-nátha-influenza-intenzív-lélegeztető-alagsor arányának megfelelően legjobban hasonlító oltatlanos eloszláshalmaznak feleltetném meg. (nekem elsőre olyan -20+ évnek tűnik, ami elég jó, ismerve a korral gyorsan romló esélyeket) Valszeg a long is ennek megfelelően tolódik.

Bendegúzokból lesz bőven. Az már régóta ismert dolog, hogy a covid messze leggyakrabban a szív idegpályáit gyilkolja le, a többi maradandó károsodás messze ritkább. És megteszi azt még náthaszerű tünet mellett is. A longról vannak rövid kínai és orosz tanulmányok, de ezek ugye eretnek dolgok nyugaton. Felénk a tanulmányoknak álcázott reklámok a divatosak. Ha belebotlok egybe, majd linkelem.

Utánam a kondenzcsik!

(#111454) t72killer válasza Nowhereman (#111453) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

igen, a szivet nagyon szereti a covid, enyhe tünetek mellett is. Valahol volt már 1 cikk, hogy az oltás VALAMENNYIT segít a long arányon, de max felezi az esélyt rá, ami valami, de még elég messze van az igazi megoldástól, főleg, hogy UK-ben simán lehet 50e felett a valós napi esetek száma.

Egyelőre úgy tűnik a covidot legjobb nem elkapni, akár oltott vagy, akár nem.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111455) Gsx-rr válasza t72killer (#111447) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Erdekes modon a cikk alatt 0 hozzaszolas!
En azt mondom ilyenkor erdemes egy ott elot meghallgatni, ugyanugy mint pl Ukrajnaban ahol a propaganda es az ott elok velemenye teljesen mas.

(#111456) t72killer válasza Gsx-rr (#111455) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mert Marinéni HSZ-ában lenne a valódi infó :F? Tessék, román számok, én a számoknak hiszek, nem a propagandának, vagy a 100m sugarú körből ki nem látó kommentelőnek. A járványt telibeszaró pincediszkós nyilván addig fogja neked mondani, hogy semmi baj, eszedbe ne jusson oltatni mert megvakulsz tőle - míg nem őt viszi konkrétan a mentő.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111457) Qtya123 válasza lacafaca (#111452) üzenetére


Qtya123
őstag

Most hirtelen nagyon felpörgette ezt a vonalat, hogy húdejó a pálinka, meg hogy mekkora rendes bácsi ő, mert engedi főzni a jobbágyoknak. Azt hiszem úgy fogalmazott, hogy a pálinkafőzés szabadsága, vagy valami ilyesmi dumát durrogtatott.

(#111458) Gsx-rr válasza t72killer (#111456) üzenetére


Gsx-rr
veterán

A vilag legkorruptabb orszabaiban hinni a koztetett szamoknak?
Na ezert mondtam
beszelgess olyannal aki ott el!
Ja lattuk New Yorkban is lapatoltak a hullakat tomegsirokba!
Neha ugy gondolom ti nem lattok tovabb 100 meternel!

[ Szerkesztve ]

(#111459) t72killer válasza Gsx-rr (#111458) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Miért tennének közzé rosszabbat, mint ami van :F?

Ok, én itt élek, random UK észak kiváros: kinézek az ablakon, minden nyugi. Akkor beírhatom neked, hurrá, UK-ben a helyzet tökéletes, és te ezt tényként el is könyveled :F? Még arra sincs bizonyíték, hogy egyáltalán UK-ben élek, lehet csak vmi somogyi fotelből osztom az észt.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111460) lacafaca válasza t72killer (#111459) üzenetére


lacafaca
őstag

Miertmiert...Keves az oltott ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111461) BalanceR válasza t72killer (#111459) üzenetére


BalanceR
addikt

Lassan be lehet jegyezni egy új fogalmat:
Statisztika tagadó, vagy lapos Adatszkeptikus...
A görbe nem görbe, hanem lapos!
:DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111462) lacafaca válasza Qtya123 (#111457) üzenetére


lacafaca
őstag

Minel hulebb a nemzet, annal konnyebb a dolguk a csicsashazban :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111463) Gsx-rr válasza t72killer (#111459) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Mindenki a sajat tapasztalatat osztja meg!
Nalunk a szallodak fullon, Ukran,Orosz,Roman akik teszt nelkul utaznak mivel nem menetrendszerinti jarattal jonnek es megint erdekes, egyutt toltenek 7-10 napot atlagban az Nyugat Europaiakkal ,Magyarokkal akik Nemet legitarsasagoknal teszttel utaznak(Franciaknal nem kell) most kb 100 Magyar van itt ossz 2 pozitiv esetrol tudunk Marcius ota.

A mar emlitett orszagok utasaival sokat beszelgetek,rohognek amikor a szamokat emlited nekik.
En emiatt ketelkedek.
Ukrajnaban rengeteg ismerosom van akkor van valami kapcsolatuk a coviddal mikor a kormany kezdi a barom zonankenti besorolasat.
Soha nem hordtak maszkot stb....
Ezert mondtam kicsit jobban kinyitott szemmel kell jarni a vilagban.
A kep most keszult

[ Szerkesztve ]

(#111464) Reggie0 válasza Gsx-rr (#111463) üzenetére


Reggie0
félisten

En csak egy csomo embert latok, akik varnak a megfertozodesre. Vagy mit kene a kepbol megallapitani? Meleg a tenger vize, hiszen belemennek?

(#111465) Gsx-rr válasza Reggie0 (#111464) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azt hogy Januar ota ez van szerinted arra varnak,ok meg jol erzik magukat es nyaralnak, kutya bajuk.
Te is nagyon optimista es joindulatu ember vagy :)

Leirtam mi van,ezt nem tudjatok cafolni, barhol tomegesen nyaralsbol megfertozodnenek emberek akkor a civid parti sajto ezen csamcsogna

[ Szerkesztve ]

(#111466) t72killer válasza Gsx-rr (#111463) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

És teszt nélkül szállnak fel a gépre?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111467) BalanceR válasza Gsx-rr (#111463) üzenetére


BalanceR
addikt

A statisztikai adatok szerint Magyarországon rengeteg élnek szegénységben, sőt sokan egyenesen mélyszegénységben élnek, de én nyitott szemmel járok, és kételkedem benne.
Minden kollégám nettó 500K-t hazavisz simán, sőt van aki ennél jóval többet, a barátaim , ismerőseim szintén minimum ennyit visznek haza havonta, az üzleti partnereim gazdasági helyzetét nem ismerem, de akikkel tárgyalok, mind jómódban él ,az öltözködése / autó / IT eszközei alapján ez látható. Mekkora hülyeség már, hogy csak nettó 290K az átlagkereset pesten, hát a hülye is látja, hogy mindenki jól él, a valóságban biztos több. Méghogy szegénység... Marhaság. Nincsen is annyi szegény, hiszen akkor velük is össze kellett volna futnom a tárgyalóasztalnál a nagy számok törvénye alapján, és nincs egy sem pedig nagyon sok online/offline meetingem van, rengeteg emberrel beszélek nap, mint nap.
Ugyan azt a logikát követve, amit te is használsz, kijelenthető, hogy ma Magyarországon nincsenek szegények.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111468) Gsx-rr válasza t72killer (#111466) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Igen! Charter jarat, de a menetrendszerinti Air France gepeken se kell teszt mivel tranzit utazo vagy.
Mindenhol a celorszag szabalyzata ervenyes!
En nem kotoszkodom, ertelmes magyarazatra vagyok kivancsi.
Amit meg mindtam pl a Romanokrol azert van ,mert ha en ezt megmutatom nekik kirohognek!
Ukranok szintugy!
Az nem erdekes olyen nagy a baj es rosszak a szamok Ukran Oroszoknak megis veluk van tele az osszes turistaparadicsom.
Orszagon belul van szigoritas,nyaralni meg mehetnek?!

[ Szerkesztve ]

(#111469) Gsx-rr válasza BalanceR (#111467) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ez jo,hogy a felvetesemre nem tudsz te sem magyarazatot adni,de orulok,meg sem probalod cafolni.
Mondjuk nehez lenne,mivel ezt en nem az ismerosomtol hallottam, hanem ezek az emberek kozott elek.
Mult hetem mar volt ,hogy nem tudtam tobb embert vinni,pedig jelentkezok voltak ,de nalam nem volt szabad hely!

Ezek utan hivjak ezt vilagjarvanynak?

(#111470) #16695808 válasza BalanceR (#111467) üzenetére


#16695808
törölt tag

Fujj ….hogy lehet valaki ennyire buroklátású. Menny már el dolgozni egy kormányhivatal ügyfélszolgálatán sorszámhúzónak … na az lessz a reprezentatív példa … ott aztán mindenkivel fogsz találkozni olyannal is mint Te magad(gazdag jólét NER) meg képzeld a többi emberrel is hiszen az ügyeket mindenkinek intézni kell … szóval akkor kilátnàl te is a magasan kvalifikált diplomás céges kapcsolataidon kívülre is!
ui:ha meg iróniának szántad akkor visszavonom 😀

[ Szerkesztve ]

(#111471) kenwood3 válasza BalanceR (#111286) üzenetére


kenwood3
őstag

Köszönöm a választ!

Most már csak az a kérdés, hogy mit kérjek 2 sputnikra?!
Lehetséges szivbetegsegben szenvedek, még nem tuti, mert most járok kivizsgálásra ezügyben ! Ezert is kérdéses számomra a dolog.

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#111472) t72killer válasza Gsx-rr (#111468) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kérdés honnan jönnek főleg és ott mi volt a helyzet 2-3 hete.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111473) Gsx-rr válasza t72killer (#111472) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ahogy irtam Kelet Europaival tele van naponta kb 1600-an jonnek 4 gep 400 fovel

(#111474) FrezeR válasza t72killer (#111459) üzenetére


FrezeR
senior tag

Pl. ez is román módi.

"Eltüntettek 35 ezer alkalmazottat az Oktatási Minisztérium nyilvántartásából, hogy kijöjjön a 60 százalékos átoltottság Romániában pár tollvonással megoldották, hogy 60 százalékos legyen a tanügyi alkalmazottak átoltottsága – írja az Edupedu szakportál alapján a Transindex. Maga az Oktatási Minisztérium játszott az adatokkal."

Hamis adatot közöltek a tanárok átoltottságáról Romániában

(#111475) Gsx-rr válasza FrezeR (#111474) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ja de higyjetek csak a statisztikaknak foleg a Kelet Europai orszagokban.
Amugy tenyleg senki arra nem gondol,sok orszagnak igenis van erdeke politikai celokra hasznalni a helyzetet!
Ja tudom konteo meg laposfold

[ Szerkesztve ]

(#111476) lacafaca válasza Gsx-rr (#111475) üzenetére


lacafaca
őstag

konkrétan az egész világon ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111477) t72killer válasza Gsx-rr (#111473) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Értem. A románoknál, ha pl tőlük jönnek sokan, csak kb 2-3hete kezdtek komolyabban felfutni az esetek, ez a többi K-Európaira is megáll. Ergo ők még csak most FOGNAK nektek szuvenírt szállítani.
#111474 + #111475: igen, csinosítani akarták a statisztikát. Na a fentebbi extra halálozás, sok eset meg pont hogy nem csinosítás...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111478) lacafaca


lacafaca
őstag

csak úgy...

minden a legnagyobb rendben, csak ojtass :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111479) t72killer válasza lacafaca (#111478) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az a mocsok ménsztrím sajtó mindent eltitkolt 44négynéégy!!négy!

1647 new COVID cases in Singapore, 2 (KETTŐ) vaccinated deaths

"The 79th and 80th COVID-19 fatalities are both Singaporeans: an 80-year-old woman, and a 74-year-old man. Both had been vaccinated against COVID-19 but had various underlying medical conditions. They are among 25 people who have died from the disease here this month."

Szörnyű, odarepülők és elhozom a városban fellelhető összes tartós tejet, nehogy megromoljon. 6milliós városállam egymás nyakában élő emberekkel, összesen 20ezer janem 80, azaz nyolcvan db halálesetük volt. Járványkezelési katasztrófa, vagy a háttérhatalom ivermectinnel féregtelenített maszkokat osztogatott köztük titokban??

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111480) Asbee válasza lacafaca (#111478) üzenetére


Asbee
veterán

Na, jöhet a napi ostobaság. Persze a lényegre nem tudtàl reagálni. ;)

(#111481) Reggie0 válasza Gsx-rr (#111465) üzenetére


Reggie0
félisten

Persze, senki sem tiltja, hogy kozben jol erezzek magukat. :)

Mivel nincs mit cafolni rajta. Hetekig lappang, es azert az 1 honapos nyaralas nem egy gyakori jelenseg, igy nyilvan jellemzoen nem betegen ernek haza az emberek.

[ Szerkesztve ]

(#111482) pècsimunkás válasza radi8tor (#111439) üzenetére


pècsimunkás
addikt

Megnéztem a regisztrációt, és el is van fogadva. Most akkor várakozó állásponton vagyok.
Jön e-mail? Vagy hívnak az időpont miatt?

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#111483) radi8tor válasza pècsimunkás (#111482) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem és nem.
Neked kell csekkolni minden nap. Legalább ingyen van az oltás. :D

⭐ Stella

(#111484) pècsimunkás válasza radi8tor (#111483) üzenetére


pècsimunkás
addikt

:R köszi!

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#111485) radi8tor válasza pècsimunkás (#111484) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Időpontot te magad választhatsz ki oltás fajta választás után. De ahogy korábban javasolták érdemes elmenni a legnagyobb oltópontra személyesen a kitöltött beleegyező nyilatkozattal. És szerencsét próbálni.

⭐ Stella

(#111486) lacafaca válasza t72killer (#111479) üzenetére


lacafaca
őstag

arról beszéljünk, hogy mit ér az oltás, amikor majd 100%-nál is ugyan úgy robog a cucc (segítek: szartse, persze bízzatok benne nyugodtan, az nem az én problémám, csak nehogy sírás legyen a vége)
ja halottak...mondjuk ott ojtás nélkül is vadászni kellett ezelött őket... ;)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111487) Cs1csó válasza lacafaca (#111486) üzenetére


Cs1csó
félisten

Milyen 100%
1. az oltottak is elkapják, és akár terjeszthetik is de gyorsabb és könnyebb lefutású és rövidebb ideig fertőzhetnek
2. nem tudok olyat ahol mindenki be van oltva valami normális vakcinával

(#111488) lacafaca válasza Cs1csó (#111487) üzenetére


lacafaca
őstag

nem érteni magyar? majd 100% az nem 100%

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111489) BalanceR válasza lacafaca (#111488) üzenetére


BalanceR
addikt

https://ourworldindata.org/covid-vaccinations?country=SGP
A te táblád képe honnan van?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111490) radi8tor válasza BalanceR (#111489) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR


47 fővel bíró Pitcairn-szigetek a győztes ha a csaló Gibraltárt nem nézzük. :DDD
[link]
A szomszédos Tahiti 4 nap hajóútra van, az út felfogható egy jó kis karanténnak is. :D
AZ oltást kapott mindenki, ami 15000 km-ről érkezett. Respect. :C

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#111491) lacafaca válasza BalanceR (#111489) üzenetére


lacafaca
őstag

[link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111492) BalanceR válasza lacafaca (#111491) üzenetére


BalanceR
addikt

Hát itt sincs ilyen tábla amit KÉPKÉNT belinkeltél....
Az a példány honnan van?

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111493) lacafaca válasza BalanceR (#111492) üzenetére


lacafaca
őstag

katt a vaccine fülre aztán a global progress aljánál nyissad a legördülőt

ja a képet én raktam össze a megbetegedés+vakcinálási adatok, így ahogy betettem nem fogod megtalálni, csak külön külön

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111494) BalanceR válasza lacafaca (#111493) üzenetére


BalanceR
addikt

Azt a 96,1%-os Dose 2-t sehol nem írja, semmilyen stat, sehol, csoda géped van neked öreg... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111495) lacafaca válasza BalanceR (#111494) üzenetére


lacafaca
őstag


nincs itt semmiféle csoda, max user error :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111496) BalanceR válasza lacafaca (#111495) üzenetére


BalanceR
addikt

Jah, usererror a Google szerverein...

Btw az általad linkelt képen is 4516000 a beadott 2nd shot, ami az 5700000 Szingapúri lakosra vetítve 79%.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111497) lacafaca válasza BalanceR (#111496) üzenetére


lacafaca
őstag

ne velem vitatkozz, hívd föl billt ;] #oriasatbaszas

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111498) BalanceR válasza lacafaca (#111497) üzenetére


BalanceR
addikt

Ohh, szóval Billgéc van emögött is, gonosz szándéka lejáratni téged úgy, hogy értelmetlen statot dob eléd, amit csak te látsz, ezért jóhiszeműen megosztod....
:))
Btw itt az ősz, nem kellett volna már mindmeghalunk az oltástól? Illetve hogy áll a hatalmas forradalom, meg kamionos blokád világszerte? Hány tízezer EÜ dolgozó lépett ki itthon? Hol vannak az ügyvédek, akik tömegesen beperelték az összes államot? Sorra halnak a 18 év alattiak is nemde?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111499) lacafaca válasza BalanceR (#111498) üzenetére


lacafaca
őstag

🤦‍♂️🤣

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111500) Gsx-rr válasza Reggie0 (#111481) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Aha es akkor most beszeljunk a teszt hatekonytalansagarol.

Tehat megfertozodik a teszt nem mutatja meg ki meg itt csak majd Magyarorszagon es ott is betegszik meg!
Ja mar ertem!
A szaksajto 4-5 nap lappangasi idot ir nem heteket!

Probalkoztok de meg mindig nem talaltatok fogast ezen a sztorin!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.