Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112251) Ricardo válasza BalanceR (#112250) üzenetére


Ricardo
félisten

Arénán kívül létezik már valami hasonló. Usztawka néven.

(#112252) syberia


syberia
veterán

Továbbra sincs hivatalos adat Magyarországon arról, hogy a koronavírus-fertőzöttek hány százaléka vett fel oltást, ahogy arról sincs nyilatkozat, hogy a kormány mennyire tartja súlyosnak a járvány negyedik hullámát. Zacher Gábor azt mondta, továbbra is értetlenül állnak a helyzet előtt. Mint fogalmazott:

Az EESZT-ből (Elektronikus Egészségügyi Szolgáltatási Tér) két perc alatt le lehetne hívni azokat az adatokat, hogy az új betegek közül mennyien oltottak és mennyien nem. A vakcinák hatékonyságáról is lehetne egyfajta képet kapni. Ezzel szerintem nem sértenénk semmilyen személyes adatot.

Zacher Gábor közölte, enélkül most ő és kollégái is a sötétben tapogatóznak. Mint jelezte, állítása szerint egyetlen orvos és a teljes egészségügyi szakma sem a betegek nevére vagy lakcímére lenne kíváncsi, hanem arra, hogy miként működnek az oltások.

https://howbad.info/

(#112253) Asbee válasza syberia (#112252) üzenetére


Asbee
veterán

A twitteren közölt bizonyítékok nélküli állítások az igazságot tartalmazzák ? Ha már más esetben elvárod a pontosságot. Vagy a hibás, meghamisított, laborban állatokon megfigyelt ivermectin " tanulmányok" ? Itt nem kell elfutnod, mint a másik topikban.

[ Szerkesztve ]

(#112254) BalanceR válasza syberia (#112252) üzenetére


BalanceR
addikt

Tény, hogy fontos lenne a Magyar számokat látni, de valószínű, hogy inkább töketlenkedés, szervezetlenség miatt nem elérhető. + a Magyar adatokat jelentősen lehúzza majd a sok Sino-t kapott öreg, akiknek már akkor sem volt elég magas antitest szintje, amikor kapta, hátmég fél évvel az oltás után.
Ha
Amikor meg kiadják a hivatalos Magyarországi adatokat, akkor meg majd jön a hazugság-kártya... :))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112255) BalanceR válasza Ricardo (#112251) üzenetére


BalanceR
addikt

Na igen, bizonyára megéri az a pár szétcsúszott kéz középcsont, törött borda, orr, és szilánkos arccsont a bulit, valószínűleg másnap a srácok nem pironkofnak a melóhelyen, hogy bucira verve / heges ököllel kell melózni.
Van aki tizenévesen kinövi a hülyeséget, a Rambo-t meg a harcosok klubját, van akik nem.
Btw az olaszoknál nem az ultra huligánok voltak az Antiwaxxerek között, akik átrendeztek egy kórházat?
Zsák a foltját... :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112256) Ricardo válasza BalanceR (#112255) üzenetére


Ricardo
félisten

Azért érdekes módon a foci az ami kihozza ezt az emberek egy részéből. Más sportágak kapcsán szerencsére nem nagyon fordul elő.

(#112257) t72killer válasza syberia (#112252) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

2 perc kiszűrni a kamupapírosokat? Szerintem túl sokat vársz a magyar rendszertől.

Egyébként az nem elég infó, hogy a 60%-ban átoltott magyar lakosság produkál napi 10-20 halottat, a 30%-osan oltott pedig ARÁNYAIBAN ennek bő 10x-esét?

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112258) BalanceR válasza t72killer (#112257) üzenetére


BalanceR
addikt

Mindenhol ott vannak....
Megint 50-es nő...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112259) Qtya123 válasza Ricardo (#112256) üzenetére


Qtya123
őstag

Igen, ezen én is gondolkodtam, hogy miért a focidrukkerek között vannak a legnagyobb türhő parasztok. Még csak a nagy számok törvényét sem lehet rásütni.
Ott van például az NFL, annak is rengeteg szurkolója van, ráadásul a "jajjdeostobabutaamcsik" és valahogy mégsem tépik szét egymást minden meccsen, mint a kenyérlángos képű sörvedelő szotyiköpködők...

Mondjuk kedves honfitárs szurkolóinknak nagyon más szórakozásuk nem is lehet, hiszen a magyar csapat semmi lényeges eredményt nem tud és nem is fog elérni kb soha, szóval a sok csalódás miatt duplán le kell vezetni a feszkót. ;]

[ Szerkesztve ]

(#112260) t72killer válasza Qtya123 (#112259) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Zagyrém, most is épp alakítottak egyet Londonban :W. Betársultak a "pajtás" lengyelek, hogy teljes legyen a kép.

#112258: Becsülni is nehéz így, hogy mennyi lehet a kamu. Utólag, ha kórházba kerül, igencsak macerás megállapítani (spec adenovírus nukleokapszid vagy mRNS alkatrész antitesteket kellene keresni a sok delta spec között) - és mint korábban leírtam, a kamupapíros értelemszerűen OKKAL fizet ki xtízezer Ft-ot a plecsniért és használni fogja. Azaz ha van 2%-nyi kamupapíros a népességben, az a bulika miatt simán kiteheti a kórházba kerültek 20%-át is. Ennyit a nagy szabadságharcról, hogy követeljük az oltott-oltatlan adatok kiadását a kórházaktól. Mondom oké, csak először bizonyosodjuk meg 100%-ban arról, ki kamuzik és az is szerepeljen az ismertetett adatok között.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112261) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Szörnyű, a zsarnok diktatúra már a tuják vírusvédelmét is szabotálja:

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112262) Ricardo válasza t72killer (#112261) üzenetére


Ricardo
félisten

Tujadoktor :DDD

(#112263) BalanceR válasza t72killer (#112261) üzenetére


BalanceR
addikt

Láttam én is a posztot több helyen, bekérzezték páran a non AW userek, hogy hogy is van ez, természetesen jött a mentegetőzés, hogy hát igazából nem is őt hívták vissza, hanem a rokona ismerősét, aki szentigaz, hogy nővér, és ő csak megosztotta, de nem mondhatja meg, hogy az a nővér hol, és milyen nővér....
Tipikus.

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112264) t72killer válasza BalanceR (#112263) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD , jaértem. A többes szám ELSŐ személy meg csak úgy ott maradt neki. :))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112265) BalanceR válasza t72killer (#112264) üzenetére


BalanceR
addikt

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112266) lacos001


lacos001
senior tag

Ezt most jelzőzzük "német logikának" vagy ....?

Tehát a zárt területen lévő karácsonyi vásáron aki inni-enni szeretne általában kis álló asztaloknál zajlik ez annak igazolnia kell, hogy volt fertőzött, megszúrt vagy a negatív teszt eredménye a zsebében. Ez alól kivétel a 18 éven aluli és az orvosipapiros. Okés eddig.
DE!
Aki csak sétálni/nézelődni vásárolni a boltban egy téli zoknit/bögrét/virgácsot/új sodrófát tehát nem enni/inni téved be, annak semmi ilyesmire nincsen szüksége. Pontosan úgy, mintha betérne egy élelmiszerboltba.

"Wer auf einem Weihnachtsmarkt Speisen oder Getränke (auch Glühwein ist möglich) zu sich nehmen oder ein Fahrgeschäft nutzen möchte, muss zuvor die vollständige Impfung, die Genesung oder eine aktuelle negative Testung nachweisen. Dies gilt nicht für Kinder und Jugendliche unter 18 Jahren oder für Menschen, die sich aufgrund medizinischer Kontraindikation oder der Teilnahme an einer klinischen Studie nicht impfen lassen dürfen. Wer auf einem Weihnachtsmarkt nur bummeln und/oder etwas einkaufen möchte, benötigt – ebenso wie im Einzelhandel – keinen Nachweis."

Ugye itt fullos tömeg lesz....szóval mire fel ez a baromság? Nem "együtt" lesznek ezek az emberek?
Akkor most továbbra is én vagyok a hülye, aki nem érti, nem tudja ezt felfogni/befogadni :D

Nem probléma, utáljuk az ilyeneket....csak, mint érdekesség...Az ilyen helyeken elférni lehetetlen.

(#112267) Gsx-rr válasza lacos001 (#112266) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Azt látom hogy nagyon sok helyen semmi koncepció nincs a döntésekben.

Nálunk is most elvileg hétfőtől mindenhol kérik az oltási papírt üzletekben konditeremben szórakozóhelyeken. Viszont a turisták által látogatott legnépszerűbb legnagyobb szórakozóhely a világszínvonalú Coco Bongo
Szabadon látogatható a turistáknak,helyieknek kell oltasi :D

(#112269) lacafaca válasza lacos001 (#112266) üzenetére


lacafaca
őstag

a logika az új pisztácia, az értelem a csokoládé :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112270) lacos001 válasza #20749568 (#112268) üzenetére


lacos001
senior tag

Tiszta sor. Persze, hogy baromság.
Mennyi megzavarodott emberke lesz, talán némi erőszakoskodással is vegyítve.

Addig sincs szurim/szurink ilyen-olyan okok miatt... akkor majd a kisasszony odamegy kérni a pultosbácsitól jófajta kolbászt azt a fehér köménymagos szart.. anyánakapának, mivel 8 évesnél nem számit semmi....
Miatta kell menni, ha szeretne, neki ez ámulat. Persze nem holmi városi gagyiba...tengerparti vásárra, az lesz az igazi, hogy le tudjon a homokba is feküdni nagykabátba :D

Na elég a hülyeségből, kikapcsoltam...

(#112271) maczika válasza syberia (#112252) üzenetére


maczika
csendes tag

Dr. Zacher és még sokan mások, sőt még az állatorvos dr. Rusvai is arról beszél.
Nincs tájékoztatás.

[link]

(#112273) Di Natale


Di Natale
aktív tag

Halihó!

Ma reggel a párommal beültünk egy kínai étterembe és azon agyalok, hogy az alapanyagokat ugye nem Kínából szerzik be? Ha esetleg mégis, akkor van esély, hogy elkaptuk a koronavírust?

(#112275) lacafaca válasza #20749568 (#112274) üzenetére


lacafaca
őstag

félek, hogy nem az :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112276) pjen válasza Di Natale (#112273) üzenetére


pjen
félisten

Mondjuk nem a kajától, de a szakácstól a többi vendégtől simán.

(#112277) t72killer válasza Di Natale (#112273) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Egyetemista koromban én is jártam kínaiba Budán, de nyers denevér nem rémlik a menüről :F

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112278) BalanceR válasza Di Natale (#112273) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha vicc / szarkazmus volt akkor: Ne aggódj, ha el is kaptad, nem lesznek tűneteid, mert a tünetek megjelenése előtt mindkettőtöket elvisz a Marburg virus... :))
Ha komoly, akkor meg : Le tudod ellenőrizni, hogy elkaptátok-e , bármelyik neurológia intézményben add elő ugyan ezt a sztorit. :D pizsit, törcsit vigyél

Más:
Kis antivaxxer kitekintő
Meglepő hogy külföldön is a természetgyógyász / csonkovács "doktorok" tolják az ipart?

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112279) Di Natale válasza pjen (#112276) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Köszönöm :R

(#112280) lacafaca


lacafaca
őstag

🐓

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112281) BalanceR válasza lacafaca (#112280) üzenetére


BalanceR
addikt

Van ugyan ilyen poll orvosokkal, virológusokkal, politikusok helyett? :))

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112282) lacafaca válasza BalanceR (#112281) üzenetére


lacafaca
őstag

"habár fölűl a gálya, s alúl a víznek árja..." ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112283) BalanceR válasza lacafaca (#112282) üzenetére


BalanceR
addikt

Az... Árja....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112284) radi8tor válasza lacos001 (#112266) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De hangulatos lesz. :)
Jövő héten milyen látnivalók lesznek Stuttgartban? Eljött végre az idő hogy nyakamba veszem a világot. :P

⭐ Stella

(#112285) lacos001 válasza radi8tor (#112284) üzenetére


lacos001
senior tag

Dehogy lesz. November 24től van ilyen
"In Stuttgart wird es ab dem 24. November einen Weihnachtsmarkt geben."

Látnivalók...mint mindig. kattincccsssáááááá sorry, kihagyhatatlan volt... :D
Legyen a zsebben € és a kártya ne üresen foglalja a helyet a brifkódban.

Én valahogyan sosem szerettem oda járni. 160 km volt akkor tőlünk..most 640km
Biztos lesz vmi, amivel el tudod/tudjátok ütni az időt. Lesz a közeledben ember, aki majd felvilágosít, mi merre hogyan érdemes.
Metrózzál, már az jó lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#112286) radi8tor válasza lacos001 (#112285) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Tuudom, de ezek olyan szabvány dolgok. Engem bennfentes infók érdekelnek.
Ja persze van helyi kolléga, múzeumok kilőve, mert kb 5-ig dolgozunk.

⭐ Stella

(#112288) lacafaca


lacafaca
őstag

készítsétek a kikoricát/kólát (sicc), ma bezárja kapuit a nagy rendezvény...(csak nehogy csalódás érje a csapatot, mert nem robban be a várva várt 4., mert akkor mi okból fogjátok minden reggel pocok posztját várva törgelni az ujjaitokat 😂)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112289) BalanceR válasza lacafaca (#112288) üzenetére


BalanceR
addikt

Oké, amég mi kukoricázunk, légyszi nézz utána, hogy milyen egy exponenciális görbe felszálló ága, meg hogy hogy alakultak a fertőzött/ halott / lélegeztető számok az elmúlt két hónapban minden kedden (a hétfő adatok többnaposak).
Segítek, nem úgy néz ki, hogy 2 - 6 - 10 - bumm.30.2090

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112290) lacafaca válasza BalanceR (#112289) üzenetére


lacafaca
őstag

dehogy nézek...pont leszarom a görbéket, azon rágódjatok ti, tudományos munkatársak...én inkább élem az életemet amíg lehet, aztán ha harangoznak bármi oknál fogva...na azt is pont le fogom már szarni :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112291) Asbee válasza lacafaca (#112290) üzenetére


Asbee
veterán

dehogy szarod le, itt vergődsz nap mint nap. Ha leszarnád nem írnál ide semmit.

(#112292) radi8tor válasza Asbee (#112291) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csodálom hogy BalanceR konteós cikkek meg képek megosztása nem zavar téged. Sajna azért ő is viszi a színvonalat lefelé ezekkel - és igazából nem értem minek osztja meg őket.

⭐ Stella

(#112293) lacafaca válasza Asbee (#112291) üzenetére


lacafaca
őstag

tartom bennetek a lelket...rimánkodtok magatokban, hogy azért mégis nekem legyen igazam :DDD 😘

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112294) Ricardo válasza lacafaca (#112290) üzenetére


Ricardo
félisten

"pont leszarom a görbéket, "
Hát persze :DDD

Azokat szarod le amik cáfolnak. Egyébként lelkesen osztogatod őket. ;)

[link]

(#112295) BalanceR válasza radi8tor (#112292) üzenetére


BalanceR
addikt

A színvonalat?......
Ez a topik szerinted színvonalas bármilyen aspektusból? :DDD
Oké, tegye fel a kezét , aki szerint igen!
- tücsökciripelés, enyhe szellő....
Lépjünk is tovább:
"BalanceR és konteós cikkek meg képek megosztása"
Hátszóval... ha a konkrétan konteós Bittube videjók jöhetnek szinte naponta, ha hetekig arról mehet a vita, hogy mit kell írni a babnak, hogy nőljön, ha van helye a twitter bejegyzésekre hivatkozni, mint megdönthetetlen , hiteles bizonyíték (bármire), akkor csak nem túl nagy baj, ha felkerül néha-néha egy-két (több száz vagy ezer ember által ) megosztott AW baromság.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112296) lacafaca válasza BalanceR (#112295) üzenetére


lacafaca
őstag

🙋‍♂️😁

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112297) radi8tor válasza BalanceR (#112295) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem érted, hagyjuk.

⭐ Stella

(#112298) BalanceR válasza radi8tor (#112297) üzenetére


BalanceR
addikt

"igazából nem értem minek osztja meg őket...."
Most akkor én nem érem, vagy te? :DDD
Utoljára:
Ameddig korlátozások, tényellenőrzés, moderáció nélkül, szabadon lehetnek jelen a topicban a nyilvánvalóan totálisan hiteltelen, megalapozatlan, konteós és antiwaxx tartalmak, addig lesz ellenpont is. Konkrétan ez választja el ezt a topicot a Facebook bármelyik elfajzott antiwaxx csoportjától, ahol minden hülyeséget, tudománytalan baromságot posztolnak, fogadnak el és osztanak tovább a tagok, hogy itt még van pár ember, aki rávilágít a tévedésekre, megmutatja, hogy az a hangos kisebbség mennyire logikátlan, irreális, túltolt, félre és belemagyarázott dolgokban hisz.
Tudni szeretnéd, hogy nézne ki a topic?
Nézz be ide, nézz tartalmat, videókat:
Példa
Példa 2

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112299) t72killer válasza BalanceR (#112298) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

+1 ezért írok ide néha én is. Ha már a moderáció szemet huny egyértelműen "photoshoppolt" "infók" felett, legalább legyen ott alatta/felette egy jelzés, hogy a kamu az kamu, és aki nem költözött még nem 8centi vastag véleménybuborékba, az legalább lásson mást is, mint a tömény antivaxi térítést.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.