Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112351) lacafaca válasza t72killer (#112350) üzenetére


lacafaca
őstag

aham..életszerű, pláne annak fényében, mi ment a deltáig. most csak úgy hipp hopp elfogytak....vaaagy, mégis az oltottak gyártották és mivel nincs újfajta szmötyi, leállt a mutáció is ;] (na ez viszont logikus látod tankos :DDD )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112352) BalanceR válasza lacafaca (#112351) üzenetére


BalanceR
addikt

Micsoda logika :DDD
Még véletlenül se pont fordítva?
Csakmert a mutációk akkor jönnek létre ha sok az "átugrás" , ha magas a vírusszám, vagy ha sokáig "küzd" egy fertőzöttben az immunrendszerel egy adott variáns.
Az oltások csökkentik a fertőzés (átadás/elkapás) lehetőségét, szóval átugrás csökkentése pipa.
Az oltások miatt lényegesen alacsonyabb a vírusszám (fertőződéskor már azonnal ott vannak az antitestek, szóval mire a sejtes immunválasz beindul, már rég nekiugrottak az antitestek is a virnyáknak).
Szóval ez is pipa.
Az oltások drasztikusan csökkentik a lefolyási időt ( például a fenti jelenség miatt is) , ezzel sem lehet vitatkozni, szóval megint csak pipa.
Biztos lesz még verzió, de sokkal lassabban, és valószínűleg az oltások és az átesés együttes védelme alaposan megnehezíti a dolgát.
Persze a te alternatív, kifordított, visszafelé világodban pont fordítva logikus. :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112353) t72killer válasza lacafaca (#112351) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kiszorult a többi jelenlegi variáns: D-Afrikában régesrég átvette a kormányt a delta és egyébként az is lement már nagyjából.
A d-afrikai c.1.2-ből nem lett semmi egyelőre.
D-Amerikából a mű ment tovább, USA-ba is, viszont nem sikerült megvetnie a lábát

Egyelőre ennyit tud a vírus.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112354) Di Natale válasza ooloo (#28365) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Felhozom ezt a kommentet. Ugyanis lassan két éve ömlik mindenhonnan a Covid, de a tényleges környezetvédelmi problémákat a szőnyeg alá söpörjük. :(

(#112355) Cs1csó válasza Di Natale (#112354) üzenetére


Cs1csó
félisten

A legjobb amikor olyan országokban is ez lett a fő probléma ahol naponta 100x annyian halnak meg kb. bármi másban: éhségbe, maláriába, stb.

(#112356) Di Natale válasza Cs1csó (#112355) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Nálam az csapta ki a biztosítékot, amikor háborús övezetben is maszkot hordanak. Az Iszlám Állam katonái is hordanak.

(#112357) BalanceR válasza Di Natale (#112356) üzenetére


BalanceR
addikt

Jah, meg az irakiak is. És a hülye katonákon még golyóálló mellény is van bevetéskor, meg sisak... Az is meghalhat, aki hodja, nem véd az semmitől, viszont kényelmetlen, nehéz, gátol a mozgásban, csúnya, és meleg is tiszta hülyeség.
Olvastam az interneten, hogy volt aki pont a sisak miatt halt meg, mert rászorult a fejére, sőt a mellény a súlya miatt komoly gerincproblémákat okozhat, ki tudja még milyen hosszútávú hatása van.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112358) gergo5991


gergo5991
őstag

mivel van pár találat hasmenésre leirom én is a tapasztalataimat elmult pár napban:
kedd - izzadok - lázasnak érzem magam hőmérő 36,5 öt mutat
szerda - egész nap izzadok mintha belülről égnék, hőmérő 36,7
csütörtök - erős hányinger (végül meghánytattam magam), 2-3x hasmenés, durva hasfájás egész nap, fáj a bőröm, csontok izületek minden, szédülés, fülsipolás, magas pulzus, hőmérő reggel 37,2 este 2db lázcsillapitó után is 38 at mutat
péntek: reggel 6:30 - hőmérő 37,7, trikócsere mert széjjel izzadtam,
11:30 kor hőmérő már 36,5 egész nap, elmúlt a fájdalom, kb mintha jól lennék, (csak egész nap korog mocorog a belem nemtom a sok viz miatt, vagy mert kb semmit nem ettem)

covid lehetett, vagy gyomorrontás? több embertől hallottam hogy gyomorrontáshoz nem társul ilyen láz

(#112359) t72killer válasza gergo5991 (#112358) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Van amikor társul, nálunk volt már olyan ételmérgezés (nekem életem utolsó kebabjától, asszonynak tonhalsteaktől), amivel jött láz is.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112360) , válasza gergo5991 (#112358) üzenetére


,
addikt

Ismerőseim körében 10-ből 9 embernek hányásos/hasmenéses tünetei voltak az elmúlt 1-2 hétben (oltottaknak és oltatlanoknak egyaránt). Háziorvos biztos tudna bővebbet mondani, hogy milyen kórság terjed jelenleg, ami ezt okozhatja.

(#112361) laszlohu


laszlohu
addikt

Tegnapi hír kiakasztott, a Budapesti maszkhordással kapcsolatban, azt akarják, hogy a polgármesterek saját hatáskörben döntsenek arról, hogy az adott településen kell-e maszk, vagy sem, és ha kell,
hol kell.
Remélem nem szavazza meg a kormány a javaslatot.

(#112362) radi8tor válasza laszlohu (#112361) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi ebben a kiakasztó? Tavaly is pont ez volt.

⭐ Stella

(#112363) S e t h válasza Di Natale (#112356) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ha megöl egy gyaurt, akkor 100 huri szopkodja neki fényesre odaát, de mi van akkor ha egy sátorban a saját tüdejét felköhögve fullad meg?
Most tényleg meg akarjuk magyarázni itthon egy fotelból, hogy pár ezer kilométerre vki mit miért csinál?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#112364) Cs1csó válasza gergo5991 (#112358) üzenetére


Cs1csó
félisten

Bármi, az izzadás az nagyon jó, ilyenkor be kell feküdni a dunyhába jól kiizzadni magad aludni egyet után kimosni mindent lefürödni és kész.

[ Szerkesztve ]

(#112365) Di Natale válasza S e t h (#112363) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Igen :K

(#112366) lacafaca válasza Di Natale (#112356) üzenetére


lacafaca
őstag

ja...pl itt is, mást sem látni :DDD édes istenem hol vannak már ezektől a "nyugati demokráciák" teremtés koronái
🙈🙉🙊

én kérek elnézést :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112367) Di Natale válasza lacafaca (#112366) üzenetére


Di Natale
aktív tag

Ezt honnan túrtad elő? :Y

(#112368) lacafaca válasza Di Natale (#112367) üzenetére


lacafaca
őstag

már mit? ezt a deviáns, vagy a videót :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112369) BalanceR válasza lacafaca (#112366) üzenetére


BalanceR
addikt

Mi köze van KimJongUn-nak egy női modellre elég bénán férfi fejet szerkesztett képhez? :DDD
Egyre vadabb dolgok jönnek itt elő...

A katonai bemutatón egy full elzárt (kb 40 éve folyamatosan LockDownban lévő) országban miért lenne érdekes, hogy nincs kötelező maszk?
Kb szarik a népre a csodás vezető, őt bármiből kikezelik, a nép meg legalább nem fog éhezni, ha előbb meghal. Viszont így azt tudja mutatni a világnak kifelé, hogy náluk minden rendben.

A kép amit linkeltél pedig egy béna fércmunka idióták megbotránkozására (sikerült) az eredeti így néz ki, és a 2017-es őszi női divat kiegészítőket mutatja be egy női modellen...
(Anya Hindmarch - tervező táskája)
De ugye ami a neten van az mind igaz, és hiteles.
:))

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112370) csapee válasza BalanceR (#112369) üzenetére


csapee
senior tag

Uhhh, megint megkapod hogy hisztizel itt meg kis taknyos tanulhatnál még. ;)

Csapee

(#112371) lacafaca válasza BalanceR (#112369) üzenetére


lacafaca
őstag

ugye azért az megvan, hogy nem a maszk miatt linkeltem...dehogy van :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112372) BalanceR válasza lacafaca (#112371) üzenetére


BalanceR
addikt

Miért lenne, hülyeség, sohabemisvót'



#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112373) lacafaca válasza BalanceR (#112372) üzenetére


lacafaca
őstag

jól sejtettem ;) :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112374) BalanceR


BalanceR
addikt

Szegény elbocsátott oltatlan EÜ dolgozók csoportja:



Szóval a 9000+ tagot számláló zárt közösségegben, ahol az ember azt hinné, nincs jelen a tudatlanság, a mélyhülyeség, merthát ez nem egy publikus Antiwaxx csoport, itt tanult ex EÜ-dolgozók vannak....
Maga a csoport adminisztrátor oszt meg olyat, hogy az oltottak fertőznek, és erre szerinte az a bizonyíték, hogy neki a teszt szerint nincs elég antiteste a védettséghez,
viszont valami minimális értéket azonban mért a teszt, és az biztos az oltottakból mászott át belé. :W
Tudomány, logika, intelligencia....
És senki a csoportban nem kérdőjelezi meg, senki nem szól, hogy ez egy óriási marhaság, még egyszer: Ezek elvileg EÜ dolgozók voltak, akik nem értik, miért lettek elhajtva :O

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112375) Qtya123 válasza BalanceR (#112374) üzenetére


Qtya123
őstag

Vannak akik a vírustól rettegnek, vannak aki meg az oltottaktól, hogy átmászik belőlük az oltatlanokba az antitest! :D
Szenzációs! Mindegy, csak legyen valami, amitől félni lehet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#112377) Qtya123 válasza #20749568 (#112376) üzenetére


Qtya123
őstag

Azt, hogy orvosi tűvel nem találkozol minden nap, de a gonosz és veszélyes oltott/oltatlan emberekkel igen. :DDD
Szóval a Te rettegésed eltörpül az ilyen bolondokéhoz képest. Ők naponta retteghetnek.

(#112378) lacafaca


lacafaca
őstag

érdekes szabadalom... ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112379) lacafaca


lacafaca
őstag

nem sok dóga lesz :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112380) lacos001 válasza lacafaca (#112379) üzenetére


lacos001
senior tag

Én a következő korona mutációt várom. Először az pörögjön le.
Mintha megrekedt volna minden a hírös deltánál. Nincs több, nincs tovább? Betű még akad... :B

(#112381) lacafaca válasza lacos001 (#112380) üzenetére


lacafaca
őstag

most a co-hiszti a fősodor...lenyomta kattintásszámban a görögöket :D te nem olvasol híreket? :U

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112382) lacos001 válasza lacafaca (#112381) üzenetére


lacos001
senior tag

Nem, nem olvasok hireket, pláne ezzel kapcsolatban nem.
Ami ide bejön phra, na én kb ott tartok. Néha index-telex (a legjobb oldalak :D )
1-2 német baromság amivel találkozok és ennyi.
Leszarom a világot, éljük életünket.

"most a co-hiszti a fősodor...lenyomta kattintásszámban a görögöket"<--emmegmi?

[ Szerkesztve ]

(#112383) lacafaca válasza lacos001 (#112382) üzenetére


lacafaca
őstag

jól teszed, szard is le...az a legjobb ma, ha valami lényeges van az aktuális hoaxokon kívűl, úgy is hozom ;]

alfabétagammadeltaetc :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112384) BalanceR válasza lacafaca (#112383) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD
Fordítok, jó?
"ha valami lényeges van az aktuális hoaxokon kívűl, úgy is hozom "
= Ha bármit találok a konteóbookon vagy a kétes hitelességű "alternatív" híroldalaimon, ellenőrzés, utánajárás, és főként gondolkodás nélkül idepakolom.
Ahogy szoktam.
;]

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#112385) lacafaca válasza BalanceR (#112384) üzenetére


lacafaca
őstag

valóságtagadókkal nincs mit tenni, legalább látható belőle itt is egy példány ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112386) Cs1csó válasza #20749568 (#112376) üzenetére


Cs1csó
félisten

Járok plazmát adni, de NEM nézem azt amikor megszúrnak és azt sem amikor jön le a vér és azt sem amikor kihúzzák. Ennyi. Volt már, hogy néztem, nem ájultam el vagy hasonló csak én sem szeretem nézni.

(#112387) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Megvan mentve a világ, a megvesztegethetetlen német orvosok kiborították a háttérhatalmi bilit. Indulhat a bakterház:

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112389) lacafaca válasza #20749568 (#112388) üzenetére


lacafaca
őstag

tán nem hallottál erről a mesterségről: pótold (nem zrika :N )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112390) lacos001 válasza t72killer (#112387) üzenetére


lacos001
senior tag

Ne képet linkelgessél, mert te is minden szemetet megtalálsz a neten hanem egy igazi, jó szaftos videót egy ilyesmi lénnyel, ahol ki van tárgyalva a nagy titok. Szeretem a titkokat, pláne a bújtatottakat.
Na nekem egy ilyen kellene, hogy elüssem az időt... Gyerek mindjárt elájul, olyan álmos feleség meg most leszar. :D
Szombat este van vagy mi, ráérek...

[ Szerkesztve ]

(#112391) t72killer válasza #20749568 (#112388) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

jajmár, nehogy komolyan vedd :DD. Csak egy random antivaxxi csoportból merítettem, az értelmi színvonalat szemlézve:))

#112390: "álmos feleség meg most leszar." - linkelgetnék én szívesen ilyen esetekre videókat, de tartok tőle úgy repülnék a fórumról, hogy a lábaim nem érnék a földet :DD.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112393) lacos001 válasza t72killer (#112391) üzenetére


lacos001
senior tag

Gyerek mindjárt elájul, olyan álmos--> , <--feleség meg most leszar.
A vessző lemaradt...
Tehát!!44!!4!4
Gyerek mindjárt elájul, olyan álmos, feleség meg most leszar.
:U

(#112394) t72killer válasza #20749568 (#112392) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Leszedte, már csak ez a pamfletje van meg egy trollgyűjtő-csoportban:R.

Egy "igazi" vérnemadós photoshop-hír.

#112393: OK:R, a vessző állapota befolyásola, milyen videót kérsz, minden világos :R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#112395) Ezekiell válasza #20749568 (#112388) üzenetére


Ezekiell
veterán

Az fasza, kivételesen nem Lengyelországot.

asdasdasdasd sírok :DDD :DDD :DDD :DDD
te ma sziporkázol :D :C

Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes békénkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes békénkben nem bízik, az áruló.

(#112396) syberia válasza lacafaca (#112379) üzenetére


syberia
veterán

A NER vírus már letarolt minden agyat a Nipah előtt itthon 🤣😂😂

Aweriot: 3) A halálos bakter az milyen? -Szerintem Matuska Szilveszterre gondolt a kifejezés alkotója. Érdekes összefüggésekre derül néha fény, a közösségi média bugyraiból.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#112397) laszlohu válasza radi8tor (#112362) üzenetére


laszlohu
addikt

De idén annyiban más, hogy pl. A merkely, vagy tudnék még pár példát sorolni, de kb. Egy hete OV, egy tanácsadójára hivatkozott, hogy a Deltát csak az oltás, és nem a maszkhasználat fogja megállítani.

(#112398) lacafaca


lacafaca
őstag

most kicsit komolyabbra veszem a figurát, tőlem szokatlan módon :DDD
amikor bő egy éve elkezdtem itt a hittérítést az egészséges életmód kapcsán, azt gondoltam, sok értelmes és okos ember gyűjtőhelye e platform és sokan fogékonyak lesznek rá az akkor kibontakozó őrület fényében. sajnos amint ezt az idő igazolta, tévedtem, de nagyot. na mindegy is, ez legyen az én keresztem...
szóval a lényeg nem változott, sokakkal (szinte mindenkivel) ellentétben ma is egy hit vezérel: a betegségekre (konkrétan erre a sarsra is) nem a mai orvostudomány és az általuk kínált módszerek a gyógyír, hanem a több ezer éves megfigyelések, megtapasztalások, megoldások és azok ötvözése a modern kor tudásával. lehet ezért köpködni, nem nagyon érdekel már, de én tudom amit tudnom kell, mind nálunk, mind a szűkebb környezetemben bizonyít, így szerencsére rászorulva sem vagyok senki tudományos tudására-tanácsára.
node ami a lényeg és már sokszor utaltam is rá, írtam le, de szinte mindenki csak legyintett rá, jóvanalusipkásmaradjálelmagadnak: csakis a naturális életmód ad megoldást és kínál minden problémára gyógyírt...mert nem attól van bajod amit nem eszel meg, hanem attól amit igen
és higgyétek (vagy sem), ez a kulcs...a kulcs, amit többször a kezetekbe adtam, de nem használtatok, a nitrogén monoxid...a legfontosabb vegyülete a szervezetünknek, a töltény az immunredszerünk pisztolyában, ha ennek termelésével baj van, összedől a vár, ha minden klappol odabenn, akkor nincs mitől félj, ez a csodálatos gépezet teszi a dolgát és mindent megold magától, mindenféle tudományos hókuszpókusz nélkül. ennek oka/hiányának okozója: az L-arginin...arginin a donorja a NO-nak, ha a szervezetedben ezt a rendszert fölborítod (egyik legfontosabb a földolgozott élelmiszerek nagy ívben kerülése, de ezt már guglizzátok ki ha érdekel egyeltalán), akkor bajban leszel.
no és végezetül (csak hogy alá is tudjam támasztani a nektek bibliaként funkcionáló lancettel, mert az nem ember, aki nem linkel onnan), csak keresik a tudósaitok is a tényleges megoldást: [link]
(persze itt is már eső után köpönyegként, ami soha nem igazi megoldás, megelőzés, megelőzés, megelőzés!!! mert tolathatsz magadba milliárd szám antitesteteket generáló alkatrészt, ha az immunrendszered tölténytára üres :) )
bocs kicsit hosszú lett és amúgy is laposföld ;]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#112399) Cs1csó válasza lacafaca (#112398) üzenetére


Cs1csó
félisten

Ez mind nagyon szép és jó, de pl. sok ember nem kellően aktív lusta ahhoz hogy naponta kétnaponta vagy akár heti 3 alkalommal sportoljon,és a "tökéletes" táplálkozás elérése is nehéz dolog. (azt szokták mondani, hogy "á nem kell külön vitaminokat és egyéb cuccokat szedni hanem vegyes étrend stb." én igyekszem változatosan étkezni, de én sem szeretek mindent, és én sem tudok akár megfizetni is mindent pl. mindig zöldség, minőségi vörös hús, minőségi fehér hús vagy akár halak stb.)
Tehát van létjogosultsága a különböző táplálékkiegészítőknek.

A másik, hogy a második világháború után gyakorlatilag az oltásoknak köszönhetőn szépen lassan legyőztük a járványokat az említett fekete himlő teljesen el is tűnk. Magyarország a 1900 körül a TBC-s megbetegedések terén az élen járt. Most alig van TBC-s, és kezelhető is.

Ezt mind oltásokkal értük el (persze semmi sem ennyire fekete-fehér hozzájárult a személyes higiénia fejlődése, hogy "szinte" minden háztartásban van már folyóvíz hideg meleg van külön illemhelyiség - jellemzően vízöblítéses vécével, tisztálkodószerek is fejlődtek, a táplálkozásunk minősége is javult "szinte" nem éhezik senki sem, a gyógyszerek, az orvosi ellátás is jobban elérhető)

Erre itt egy betegség amit oltásokkal kordában lehet tartani (ez talán a legjobb szó, hogy még elpusztítani nem is, és teljesen kontroll alatt tartani nem is de legalább kezelhető állapotokat lehet teremteni az oltással, hogy ne az legyen mint pl. most Romániában vagy tavaly tavasszal Olaszországban)

Tehát az egészséges életmód - mozgás, táplálkozás, stressz kerülés-levezetés, a boldogság megtalálása stb. - mind jó dolog, de nem elegendő.

(#112400) lacafaca válasza Cs1csó (#112399) üzenetére


lacafaca
őstag

mint szinte mindenre, erre is megvan a megfelelő magyar mondás: nemakarásnak... :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.