Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#111701) lacafaca válasza t72killer (#111698) üzenetére


lacafaca
őstag

jajj megint a mesedélután...mint elöbb írtam, egész közeli rokon dolgozott eddig a kórházban, elég sok mindent tudok, mi volt pl ebben...nyugodtan oszthatod a mainstream rémtörténeteit és nem kettővel ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111702) t72killer válasza lacos001 (#111700) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Inkább úgy gondolkoztam, hogy aki alapvetően alkalmas Ny-Európai munkavégzésre (nyelvtudás) az meglépi azt, amit 5-6éve is megléphetett volna.

A többieknek meg hoztam egy kis csámcsognivalót: Italy: Two children die shortly after 2nd Pfizer vaccination #eltitkoljaamédia, #gyógyszermaffialefizeti, #letagadják

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111703) BalanceR válasza lacafaca (#111697) üzenetére


BalanceR
addikt

"közeli rokon volt,ráadásul vezetői poziban..."
Nyilván rokon volt, meg közeli is , vagy legalábbis is ismerősőd ismerősének az ismerőse...
Az elmúlt egy évben milyen sokat hangoztattad, hogy közvetlen kórházi kontaktod van.
Ja nem.
Vezető pozi? Mit vezetett? Áramot? :DDD
"pár hét és megtapasztaljátok a hazai eü-ben, mi a valódi triázs. eddig mesélték, hogy van, most majd nem csak mese lesz..."
Ez megint olyan világvége lesz, mit az olaszoknál a 30-40ezres kamionos blokád ami megbénítja az országot a fészbúúúk alternatív univerzum szerint? ( Közben meg csak egy szokásos éves Szent Mihály napi kamionos-traktoros felvonulás volt? :C )
Attól tartok pár nap múlva , amikor konkrét számadatok jönnek, megint jöhetsz valami béna magyarázkodással...
Mint mindig... :C

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111704) lacafaca válasza BalanceR (#111703) üzenetére


lacafaca
őstag

komolyan, neked valami szakemberre lenne szükséged, nem itt tombolni, de nyugodtan tolhatod, engem tényleg nem zavar, mint írtam többször, végtelenül toleráns vagyok...amúgy hiszel amit akarsz, ez sem zavar...én veled ellentétben tudom a dolgokat és nem csak hallottam/olvastam a rémhírmédiában róla, mint te a kovidról...olyan vagy, mint egy véresszájú muzulmán, imádod az istenedet (ölnél is érte), miközben fingod sincs róla mit/kit:DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111705) BalanceR válasza lacafaca (#111704) üzenetére


BalanceR
addikt

én veled ellentétben tudom a dolgokat és nem csak hallottam/olvastam a rémhírmédiában róla, mint te a kovidról...
:DDD :DD :D :))
Oké....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111706) PuMbA válasza lacafaca (#111704) üzenetére


PuMbA
titán

"tudom a dolgokat"

Hmm...."A foolish man thinks he knows everything. A wise man knows he doesn’t.” ;]

[ Szerkesztve ]

(#111707) pjen válasza BalanceR (#111705) üzenetére


pjen
félisten

Á, nem tudod és Nálad sokkal okosabbak se.

(#111708) lacafaca válasza PuMbA (#111706) üzenetére


lacafaca
őstag

nem érteni madzsar? te se?...hijjnye de sokan vagytok :DDD (tudom a dolgokat, amik megtörténtek, mert informálva voltam, tudom mi a "kovid", leteperte😂 a családot...így átment? :U )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111709) Angelina87 válasza BalanceR (#111705) üzenetére


Angelina87
tag

Tudod a dolgokat???

Ez az utóbbi hónapokban kimagaslóan meg is látszott a kommentjeidből ... ... :C

" A világon vendég vagyok."

(#111710) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ez igaz?

Kormányinfó: Kegyeleti okokból nem közlik, hány oltott van a Covid-betegek között

(#111711) Cs1csó válasza Gsx-rr (#111710) üzenetére


Cs1csó
félisten

Igen, tehát az, hogy mondjuk 100 halottból mennyi volt volt beoltva és ha igen mivel az kegyeleti okokat sért.
Aki ezt elhiszi... remélem aki "bejelentette" meg tudta állni röhögés nélkül. :(((

(#111712) pjen válasza Gsx-rr (#111710) üzenetére


pjen
félisten

Kegyeleti okokról nem halottak esetében szoktunk,beszélni?

(#111713) t72killer válasza Gsx-rr (#111710) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nem akarnak a sino miatt lebőgni.

#111712: +1

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111714) BalanceR válasza Angelina87 (#111709) üzenetére


BalanceR
addikt

Életem, azt eddig is tudtuk , hogy a mondatok értelmezése, összefüggések megértésére nem az erősséged, de a szóban forgó mondatot a zalai orákulum írta, én arra reagáltam, láthatod is, hogy reply, mert címezve van. :DD
Komolyan egyre inkább hasonlít a topic valami galamb sakkörre... :C

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111715) lacafaca válasza BalanceR (#111714) üzenetére


lacafaca
őstag

úgy ahogy mondod...látszik rajtatok fiatal generációkon a magyar oktatás teljes leépülése...asszem már talán az utolsók között vagyunk értő olvasásban és ez baj..nagy baj :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111716) t72killer válasza lacafaca (#111715) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:Y .

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111717) Angelina87 válasza BalanceR (#111714) üzenetére


Angelina87
tag

Nem baj, mert én neked címeztem.. :) ... ... ... ... :)
Neked sem sok minden erősséged, ahogy az utóbbi időkben kiderült: Élsz a kis kocka világodban, de hogy kinézz az ablakon az már nem megy, inkább elhúzod a sötételőt is, biztos, ami biztos alapon :)

" A világon vendég vagyok."

(#111718) lafaty80 válasza lacafaca (#111697) üzenetére


lafaty80
őstag

Azért áruld el légyszi, hogy mi lenne/lesz mulatságos ebben neked? Beteges erre is smiley-t nyomni.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#111719) BalanceR válasza Angelina87 (#111717) üzenetére


BalanceR
addikt

Nem vagyok ti rokonok Lacácal?
Nála is ugyan így hangzana lefordítva az "uh bazmeg' valóban, bocsi, hülye voltam, benéztem." - mondat :D

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111720) daneel_hu válasza lacafaca (#111697) üzenetére


daneel_hu
addikt

"pár hét és megtapasztaljátok a hazai eü-ben, mi a valódi triázs. eddig mesélték, hogy van, most majd nem csak mese lesz ;)"

Triázs = sűrgősségi betegosztályozás, akkor is csinálják ha a saját lábadon mész be egy kórházba és akkor is ha a mentő visz életveszélyes állapotban.

(#111721) janeszgol


janeszgol
félisten

Itt egy butus összeállítás.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#111722) Sped válasza viharhozo (#111644) üzenetére


Sped
aktív tag

Nekem közvetlen kárt nem okoznak, de a viselkedésük véleményem szerint egy eltúlzott reakció egy eltúlzott porblémára. Addig amíg nekem nem kötelező maszkot hordani, állandó tesztekre járni addig tényleg nem zavar. A duplaoltásom megvan hagyjanak békén. :) A horgászatot nem tudom kommentálni, nem érdekel és semmilyen tengeri jószágot nem eszek meg.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#111723) Sped válasza Qtya123 (#111682) üzenetére


Sped
aktív tag

A dugóban állás tényleg borzasztó, még úgyis, hogy nagyon ritkán van szerencsém hozzá, mert nincs autóm csak tömegközleked meg bringázok, de néha kölcsön autóval megyek mert muszáj. Szörnyű... és így élni éveken át.. mennyi elpazarolt idő... :U

Amúgy a jelenlegi helyzet annyiban más, hogy már nincs tömegnyomor a metrón sem, bár csúcs időben ritkán közlekedek a HO miatt, de drasztikusan kevesebb a tömegközlekedők száma sajna.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#111725) S e t h válasza Angelina87 (#111717) üzenetére


S e t h
nagyúr

Lyézusom.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#111726) nubreed válasza Sped (#111723) üzenetére


nubreed
veterán

Amúgy a jelenlegi helyzet annyiban más, hogy már nincs tömegnyomor a metrón sem, bár csúcs időben ritkán közlekedek a HO miatt, de drasztikusan kevesebb a tömegközlekedők száma sajna.

Nem tudom te mikor jársz, de nekem teljesen más a tapasztalatom. Nagyon tud tömegnyomor lenni vonaton, metrón is. Valamelyest igaz volt, amit írtál, addig amíg nem kezdődött el az iskola. De most, hogy már újra vannak diákok, brutális tömegnyomor tud ám kialakulni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#111727) Qtya123


Qtya123
őstag

Egész nap csörög a háziorvosok telefonja, „igazolásgyárak” lettek: [link]

Én is tapasztalom. A kollégák nagy része a munkahelyen göthös, a feleségem iskolájában egy csomó gyerek meg van fázva, a fél tanári kar meg úgy van bent dolgozni, hogy neocitrant szürcsöl.

[ Szerkesztve ]

(#111728) nubreed válasza Qtya123 (#111727) üzenetére


nubreed
veterán

Mintha a Neocitrán bármire is jó lenne.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#111729) Qtya123 válasza nubreed (#111728) üzenetére


Qtya123
őstag

Gondolom önnyugtatás, hogy ezzel "megelőzik", hogy jobban beleessenek a megfázásba.

(#111730) Ricardo válasza janeszgol (#111721) üzenetére


Ricardo
félisten

Így van. Butus, és ez a legenyhébb szó rá.

(#111731) daneel_hu válasza Qtya123 (#111727) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Én is tapasztalom. A kollégák nagy része a munkahelyen göthös, a feleségem iskolájában egy csomó gyerek meg van fázva, a fél tanári kar meg úgy van bent dolgozni, hogy neocitrant szürcsöl."

Ha EZ A DELTA, akkör örülhetünk. :)

(#111732) t72killer válasza janeszgol (#111721) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az alsó a szuri elől menekül? Nem kell félnie, mert az a szám jó lesz 99.999%-nak is.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111733) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Magával hozta a menyét.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111734) Qtya123 válasza daneel_hu (#111731) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem hiszem. Néhányan a megfázottak közül teszteltettek és mind negatív lett.

(#111735) lacafaca válasza Qtya123 (#111734) üzenetére


lacafaca
őstag

tizes ciklusszámmal nem nagy dolog...majd ha visszatekerik 40 fölé (okt. 14-) na akkor figyelj jól majd ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111736) BalanceR válasza lacafaca (#111735) üzenetére


BalanceR
addikt

Mert a ciklusszám bezony olyan paraméter, amit háttérhatalom utasítására kapcsolgatnak a hitelesített laborok, legyen az magán, privát, független, vagy állami, és az operátorok, azok beosztottjai, és vezetői kérdés, nélkül eleget tesznek, mert csak.
Seems legit...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111737) janeszgol válasza t72killer (#111732) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem a vírustól csak, de valóban félreérthető. Én tudtam rajta nevetni, de azért, mert én és a családom a szerencsésebb nagyobb részben van. Volt betegség, van oltás, semmi gond.
Akikre viszont veszélyes lehet a vírus vagy maga az oltás (van ilyen is, ami több esetben azért van, mert ráoltanak a betegségre), azok nem biztos hogy humorérzéküknél vannak most.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#111738) lacafaca válasza BalanceR (#111736) üzenetére


lacafaca
őstag

sokat kell még tanulnod a világ működéséről, elnézem korodból adódó naívságodat ...uzsgyí ;)

máker vagy cicus, a placebós dobozból kaptad ;] legalább mehetsz nyugatra :DDD

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111739) janeszgol válasza lacafaca (#111738) üzenetére


janeszgol
félisten

:D
Én cicus? Az egy papagáj. Belelógott a káposztalevél a szemedbe. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#111740) lacafaca válasza janeszgol (#111739) üzenetére


lacafaca
őstag

nem neked írtam😂

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111741) janeszgol válasza lacafaca (#111740) üzenetére


janeszgol
félisten

Jah bocsi. :)
De klappolt arra is.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#111742) t72killer válasza janeszgol (#111737) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

" ami több esetben azért van, mert ráoltanak a betegségre"

Fene se tudja, a pfizert kapott olasz lánynál esélyesen a "szabványtól" eltérő, de nem beteg szívműködése zavart be. Persze a betegség is tud szívmacerákat okozni, igencsak komolyakat - amikre problémás a ráoltás. Ezért sem árt 4-5hónapot várni fertőzés után - ráadásul azt is láttuk már sok helyen, hogy a nagyobb oltásköz sokkal jobb eredményt ad: itt az első oltás a betegség, tehát tessék minimum 4-5hónapot várni rá, hogy aztán szüretelni lehessen az antitesteket.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#111743) Sped válasza nubreed (#111726) üzenetére


Sped
aktív tag

Pár hete utaztam vissza Budapestre vidékről, ott tényleg nyomor volt, de kimaradt vonat miatt, a WC előtt ültem végig a 2,5 órás utat. :D Metrón még nem tapasztaltam de mondom ritkábban járok már, szóval az is lehet az én szemüvegem torzít.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#111744) BalanceR válasza t72killer (#111742) üzenetére


BalanceR
addikt

"Persze a betegség is tud szívmacerákat okozni, igencsak komolyakat..."
De még mennyire hogy tud. És ez nem pl kicsit keményebb, mint az oltások mellékhatásaként emlegetett két hét alatt magától gyógyuló szívizom gyulladás...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#111745) Z.É.T. válasza Sped (#111743) üzenetére


Z.É.T.
őstag

"az is lehet az én szemüvegem torzít"

Ebben a topikban ez a mondatrész felért egy frissítő nyári záporral :R

[ Szerkesztve ]

(#111746) PuMbA válasza Z.É.T. (#111745) üzenetére


PuMbA
titán

Az már alapból óvakodásra ad okot szerintem, aki "ő biztosan tudja a dolgokat" hozzáállással indul neki a dolgoknak :) Én így működök és még bennem is van, hogy előretör ez a hozzáállás, de már szerencsére kisebb mértékben, mint évekkel ezelőtt. Emberek vagyunk, pszichológiából tudjuk, hogy nagyon sok kognitív torzítással, azaz részre hajlással, ezért nagyon ritkán tudjuk objektívan szemlélni a dolgokat, ha tudjuk egyáltalán, mert gyakorlatilag minden ember kicsivel mindenképp (vagy nagyon) máshogy látja a dolgokat, így egy egyetemes igazság nem létezhet számunkra.

[ Szerkesztve ]

(#111747) lacafaca


lacafaca
őstag

brühühü :O szegény falusilányból fölemelt világmegváltónak nem ismerik el a zsenialitását...pedig megmentette a világot ;]

na ha ez sem kondítja meg a harangot...akkor nincs is :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111748) Z.É.T. válasza lacafaca (#111747) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Pontosan tudjuk, hogy ha megkapta volna, akkor ezt írod:

"szegény falusilányból fölemelt világmegváltónak elismerik a zsenialitását... mert megmentette a világot
na ha ez sem kondítja meg a harangot... akkor nincs is!"

🤡

(#111749) lacafaca válasza Z.É.T. (#111748) üzenetére


lacafaca
őstag

hálistennek nincs még elveszve a világ, győzött a józan ész...inkább örüljetek ennek, mint elkezdetek fölösleges összeesküvéseket keresni ;)
nem írtam volna semmit, teljes mértékben tisztába voltam vele, sanszasevót (csak itthon megy ez a hájp, lépjél már végre ki a bubidbó :P )

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#111750) t72killer válasza lacafaca (#111747) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az ugye megvan, hogy minden évben osztanak ilyen sárgított lyukas 20fillérest, és a mindentgyógyító Ivermectinre se másnap adták?
Az orvosival egyébként én is várnék, az mRNS alapú rákkezelés nagyobbat üthet, mint az egyszeri vírusvakcina.

Az instant kárörvendéssel biztosamibiztos szerdáig azért várj még.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.