Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89001) szőröscica válasza dunc (#89000) üzenetére


szőröscica
addikt

Ő azzal nehezít, hogy guggolás közben még 30 kilós egykezesekkel kalapácsozik is. ;]

(#89002) dunc válasza szőröscica (#89001) üzenetére


dunc
nagyúr

Jaj hagyjátok már! :N
A többiek is írhatnának kezdő heti egy alkalmas lábedzéstervet!
Köszönöm!

(#89003) Woodslave válasza dunc (#89002) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Guggolás 5x5

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89004) littlelion21 válasza Woodslave (#89003) üzenetére


littlelion21
addikt

Nyugodtan írd utána hogy heti 3x, de akkor minden lennél csak fehér ember nem :D

(#89005) Zola007 válasza dunc (#89002) üzenetére


Zola007
veterán

~50 centis dobozra fellépés 100x
sétáló kitörés 3x amennyi megy
gobblet guggolás 3x20
merevlábas felhúzás rúddal 3x30
lábtoló szűken 2x20
lábtoló szélesebb terpeszben 2x20
vádli lábtolón 4x20

ez mehet heti 2x, el leszel vele egy darabig

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89006) Woodslave válasza littlelion21 (#89004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Haha ja. Pedig kezdokent belefér. és itt nen az egy hónapos atmozgatasra gondolok :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89007) userxy válasza IMIIKE1998 (#88991) üzenetére


userxy
őstag

70 kiló környékén már izmosnak fogsz látszani ne aggódj :D Addig meg kitartás.
És szard le a kaját zabálj mint egy disznó bármit. Benned még a levegő is izommá alakul.

(#89008) Ijk


Ijk
nagyúr

Ma kalapácsoztam, de megint csak 14 kilóval ment. Fényévekre vagyok még a 30 kilótól, igaz a karom is csak 43-as.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89009) Zola007 válasza Ijk (#89008) üzenetére


Zola007
veterán

én is kalapácsoztam ma
12 elég volt, így nem jutottam el a bűvös 30-ig

de szerencsére ennyi szög is frankón tartja a helyén a lambéria szegőjét

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89010) aelod válasza dunc (#89000) üzenetére


aelod
veterán

Hagyjad őket csak a szájuk nagy :P Ja nem Ijk 43as karokkal rendelkezik, Zola007 meg volt már 140kiló is. :) joamilestoné-t nem tudok kicsoda. Woodslave legalább izmos.

Guggolás
Melegítés rúddal 20ism. majd 40kg 20ism.
60-70-80-90-100kg mindegyikbe 20x
Lábtoló
200-12ism.,240-12ism.,280-12ism.,320-12ism.,360-10ism.,400-amennyi megy 8-10körül.
Combhajlító
Súlyt nemigen nézem úgy emelem mindig a súlyokat, hogy meg tudjak csinálni 4-5 sorozatban 12 ismétléseket.
Combfeszítő
Ugyan az mint a combhajlítónál.
Merev lábas felhúzás
Itt fix súlyt rakok a rúdra, ez legutóbb 60kg volt. 4*12ism.
Combfeszítő gép váltott lábbal
Itt is érvényes ua. mint a combhajlítónál.
Vádli
Szamár vádli - 20 ismétlés 4 sorozatban.
Vádli gép - 30 ismétlés 4 sorozatban.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89011) dunc


dunc
nagyúr

Kösz mindenkinek a láb tippeket! :R

(#89012) stickrs válasza IMIIKE1998 (#88991) üzenetére


stickrs
senior tag

Én is ilyen magas (alacsony) vagyok, 48kg-vel kezdtem edzeni, de 71el se érzem épp izmosnak magam. A kajàt meg komolyan kell venni,mert ha nem szàmolod akk nem fogsz eleget enni,mert neked nem lesz elég 200g ch,mint ah nekem se volt..szval kitartàs,és nagyon sok kaja kell.

Nokia 808 PureView, LG G5, Xiaomi MI 10 Ultra

(#89013) Eagl3 válasza aelod (#89010) üzenetére


Eagl3
veterán

30 kilós kalapács, 100kg-ba 20 guggolás, majd guggolás után 400kg lábtoló... neked inkább erőemeléssel kéne foglalkozni, fekve mennyivel nyomsz?

(#89014) HussarF válasza Eagl3 (#89013) üzenetére

Elég rég volt már, hogy versenyeztem erőemelésben, de anno még nem volt a versenyszámok között se a lábtoló, se a kalapács. Mesélj, mi változott?

(#89015) aelod válasza Eagl3 (#89013) üzenetére


aelod
veterán

(#89014) HussarF

Semmi :)

(#89013) Eagl3

Ha a klasszikus rúddal történő gyakorlatra gondolsz akkor nem nyomok fekve. Régebben nyomtam. Akkor az egy ismétléses maximumom 140kg volt. Amúgy felkértek korábban, hogy legyek egy újonnan induló power csapat tagja.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89016) Eagl3 válasza HussarF (#89014) üzenetére


Eagl3
veterán

Na ne mondd :)

(#89017) Zola007 válasza Eagl3 (#89013) üzenetére


Zola007
veterán

Én elhiszem neki
és egyúttal őszintén sajnálom is, hogy ha a korábban linkelt formához ilyen súlyokat kell nyomogatnia, akkor nem lennék az ízületei helyében 20 év múlva.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89018) Woodslave válasza aelod (#89010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

irigyek ezek mind :D

kaptál valami visszaigazolást a scitectől?

na úgy néz ki egy időre új termet kell keresnem.. Jól jött pont 4 hét kihagyás után kemény 3x sikerült is edzenem. Amúgy se a legnyugodtabb időszak a szeptember (iskolakezdés, óvoda stb.) hát még úgy hogy edzeni se tudok. Kaja aránylag pedig az elmúlt hetekben 70-80%-os. Pont most akartam növelni a ch mennyiségét, bár a gyomrom kezd savasodni.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89019) aelod válasza Woodslave (#89018) üzenetére


aelod
veterán

(#89017) Zola007

Ekkora súlyok? Miért ez sok? Miért ti mennyivel guggoltok/lábtolóztok? :U

(#89018) Woodslave

Ilyenre gondolsz, hogy köszönjük a jelentkezésed az elbírálásról értesítünk majd? Kurvára de semmit. :DDD

Savasodásra.
Milyen vizet iszol? Igyál menteset tegyél bele kis citromlevet. Lúgosít kicsit.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89020) KoVee84 válasza Eagl3 (#89013) üzenetére


KoVee84
senior tag

te mekkora troll vagy wazz :DDD ;] :R

(#89021) Woodslave válasza aelod (#89019) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sima csap. Reggel szoktam citromos vizet inni, de most 900 forint kilója inkább kihagyom :DDD

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89022) aelod válasza Woodslave (#89021) üzenetére


aelod
veterán

Én is azt iszom meló közben. Jó kis Duna víz :DDD
De akkor mitől savasodik a bendő?

Hova jártál terembe eddig? Miért kell váltani?

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89023) Woodslave válasza aelod (#89022) üzenetére


Woodslave
nagyúr

vidéki terem, technikai okok... :U Rosszat sejtek. Mindegy visszanézek ma a régi csarnokterembe, sajnos (vagy lehet szerencsére) gyakorlatilag semmi nincs csak rúd, súlyok meg padok, néhány csiga (ha nem akad vagy rohad szét) Lehet a tömegelés idejére visszatérek valami alapgyakis programra

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89024) aelod válasza Woodslave (#89023) üzenetére


aelod
veterán

A cutlernél jobb diccse pedig. :DDD ;]

Na akkor igazi hárdkór terem az. Én egy tűzoltó szertárban kezdtem falu helyen, esztergált súlyokkal/rudakkal. A kitöréseket az út mellett csináltam, néztek is hülyén rám a fél négyes buszról :)

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89025) Woodslave válasza aelod (#89024) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ja csak 200km-re van :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89026) dunc válasza Woodslave (#89023) üzenetére


dunc
nagyúr

Hol vagy most? Csak nem ab centerbe?

(#89027) Zola007 válasza aelod (#89019) üzenetére


Zola007
veterán

nekem nagy súly a 400kg
kevesebb mint a felével x12
Jár hozzánk pár bika gyerek, de eddig egy embert láttam 400kg körül lábtolózni, Jeneit, az egyik személyi edzőt: [link]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89028) aelod válasza Zola007 (#89027) üzenetére


aelod
veterán

Gyenge a lábad akkor.
Ezen csináltam. Nem a klasszikuson. Teli volt rakva az összes súly tartó rúdja :) Élmény volt lepakolni róla.
A teremben volt egy házi verseny is ezen. Saját súlyoddal mennyi ismétlést tudsz megcsinálni 3 perc alatt.

Woodslave

Ironizáltam. Divat terem sok majommal. Teltház állandóan. Mindenki oda jár mert ott a sok celeb.

(#89029) .: JuSzT :.

Tudatosan max úgy, hogy besenyő pitsabá' evett. Pl. tudatosan táplálkozott mert tudta, hogy épp eszik. Az izom eredési pontjain nem tudsz edzéssel változtatni, tehát ha neked nem ilyen formájú a kockád akkor nem is lesz a hasazástól más.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89029) .: JuSzT :. válasza Zola007 (#89027) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Na, kép alapján kicsit más.
Genetika vagy edzés stílus kérdése a has kockáinak milyensége.
Itt a képen függőleges téglalap a kockái, nekem meg vízszintes kéne.
Lehet erre tudatosan edzeni ?

(#89030) Zola007 válasza aelod (#89028) üzenetére


Zola007
veterán

akkor gyenge, nekem elég
azt azért remélem tudod, hogy ez nem lábtoló, hanem egy asszisztált guggológép

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89031) aelod válasza Zola007 (#89030) üzenetére


aelod
veterán

Hívd úgy. Nekem mindegy.

Sima lábtolón ami van a teremben nem merek 350-nél többet tenni mert elég régi és félek, hogy eltörik a kis pöcök amivel állítani lehet a talp részét a gépnek. Gyakorlatilag azon keresztül tartja az egész súlyt kinyomásnál.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89032) Woodslave válasza Zola007 (#89030) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én 130-ba beleguggolok (jóreggelt gyakizok :D illetve guggoltam párat) de lábtolón 100 kilóval is qrvára ki tudom készíteni magam. Faxom fog annyit pakolászni. Mondjuk el se tudom képzelni hogy 350 kilóval lábtolózzak :N

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89033) HussarF válasza aelod (#89028) üzenetére

Most nem mondod, hogy te etetsz itt minket, hogy 420-al lábtolózol 10-eket, erre kiderül, hogy egy ilyen Hoist gépre pakolod csak fel a súlyokat, aminél teljesen más a súly átterhelése a lábakra???

Ez vicc, csodálkoztam is, hogy én 500-ba tudtam 2-t nyomni, amikor beleguggoltam a 250-be, te meg ilyen 100-140-es guggolással kb. ugyanott vagy lábtolóban :F

Van az az érzésem, hogy a 30-as kalapácsot is ha megkaparatnánk, kiderülne, hogy van ott is valami turpisság ;]

(#89034) Zola007 válasza aelod (#89031) üzenetére


Zola007
veterán

Nem kell beduzzogni, nálunk is van ilyen gép, tudom, hogy működik

Lábtolót meg pakolhatod nyugodtan, a retesz csak a súly felét, annak is a cos45°-szeresét tartja (de majd HussarF kijavít, ha jónak látja, elvégre ő az fizikus)
Ha be van tolva rendesen, akkor az a 12-es edzett acél rúd egy autó súlyát megtartja

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89035) Ijk válasza Woodslave (#89032) üzenetére


Ijk
nagyúr

Múltkor lábedzés végén pakoltunk 310-et a lábtolóra, de leemelni alig bírtam, azt hittem felrobban a fejem, aztán 6-ot sikerült belenyomni. 350-et meg sem bírnék mozdítani.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89036) -Mike- válasza HussarF (#89033) üzenetére


-Mike-
addikt

Pedig már kezdtem elhinni a kalapácsot neki. :(
;]

(#89037) Zola007 válasza Ijk (#89035) üzenetére


Zola007
veterán

gyenge a lábad
kész, pont ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#89038) Ijk válasza aelod (#89028) üzenetére


Ijk
nagyúr

Te ezekkel a lábakkal 400 kilóval lábtolózol? :F Mondjuk a 30 kilós kalapács is megmozgatja a fantáziámat, tekintve hogy ehhez a formához 174 magas vagy. ;]

Zola007: De legalább az edzőtársam nem tudta kiemeleni, pedig az ő ötlete volt. A gyengeség relatív, nyilvál aeloddal nem mennék edzeni, mert gyenge szarnak érezném magam mellette. ;]

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89039) KoVee84 válasza aelod (#89031) üzenetére


KoVee84
senior tag

Ezzel a 400-as lábtolóval meg a 30-as kalapácsbicepsszel rendesen megráztad a pofonfát. Jöhetnek a videók :C ;]

(#89040) HussarF válasza Zola007 (#89034) üzenetére

Ha a piros pöcökre gondol, akkor ott más a terhelés, de eltörni nem fog ott semmi, jól gondolod, hogy sokat bírnak azok. Egyszer egy hegesztővel beszéltem arról, hogy a rögzítők mennyit bírnak vajon, amiket kihajtasz gyakorlatnál, majd a végén vissza. Ugye ott hegesztve van egy fémdarab, ami tartja a konzolt. Azt mondta a srác, hogy egy pöttyintés a hegesztőpákával a két fém közé, az kb. 200 kg-s terhelésre szakad el. Na most az a fémdarab rendesen végig van hegesztve 5 cm-en és van belőle kettő. Szóval nem kell attól tartani, hogy az elenged.

(#89035) Ijk
Szerintem egyébként bírnád, inkább csak meg kéne szoknod azt az irányú/fajta terhelést. Ha ráállnál menne. Persze nem biztatlak, vannak ennél jobb alternatívák is.

Nálam az alábbi módon néz ki egy láb nap eleje, nem szoktam határokat feszegetni, feldobom 300 kg-ra, aztán 3x10, ez az, amivel valamennyire a régi nagysúlyos guggolást helyettesítem, aztán jöhet a többi. Mondjuk bújkál bennem a kisördög mostanában, a videón is 310 kg van és kb. havonta mostanában rakok rá +10 kg-t. Megyek vele, amíg bírom a 3x10-eket. Kb. derékszögig engedem vissza, ahogy látszik, vagy egy kicsivel tovább, de igazából ha annál tovább engedem, annyira összehajtogatja a törzsem meg a beleim meg mindent, hogy kurvára fáj.

Nyugdíjas torna @ Paks - Revolution Fitness

(#89041) aelod válasza Ijk (#89035) üzenetére


aelod
veterán

A képen amit linkeltem 300 kiló van és abba megy 10-12ismétlés.

(#89033) HussarF

Más terhelést ad a lábaknak ez a gép. De pont lefosom, próbáld ki te is. Meglátod.

(#89038) Ijk

A magasság, hogy jön ide?

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89042) bbuffy válasza aelod (#89041) üzenetére


bbuffy
senior tag

Na az úgy más. Azzal én is nyomtam 320 at nyolcszor. Mondjuk térdműtét lett a vége...
Úgyhogy a jelenlegi állás szerint buzi vagyok mert nem lábazhatok. Csak a bringa. Úgyhogy egy életre megutáltam a labtolót.:-/

...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű. /Bohumil Hrabal/

(#89043) Ijk válasza HussarF (#89040) üzenetére


Ijk
nagyúr

Mi bi- és triszettben nyomjuk a lábat, így eléggé kizárt hogy még növelgessem a súlyokat. Nem számít amúgy sem, saját súlyos sissy-guggolás is ki tudja nyírni a combot. Nálunk az izomtömeg növelés a cél, de azért nem picsa súlyokkal. Mondjuk én már nem nagyon akarom a 64-es combjaimat növeszteni, inkább legyen benne egy kis állóképesség, erre jók a triszettek meg a futás néha és az úszás.

[ Szerkesztve ]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#89044) batai15 válasza aelod (#89031) üzenetére


batai15
félisten

Durva.

(#89045) aleister


aleister
veterán

Csak halkan jegyzem meg innét a part széléről, hogy nem kurvára mindegy, hogy ki, mivel, mennyit csinál? ...és ebből mi valós, s mi nem?
A végeredmény a fontos, hogy mit mutat a fotó. Teljesen mindegy, ha azt mondja valaki, hogy 1 tonnával bicepszezik, ha a karja olyan, mint a ropi.

Ezen pörögni full fölösleges.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#89046) HussarF válasza aelod (#89041) üzenetére

Na jó, azért eléggé sumákolsz valljuk be. Te arról beszéltél itt, hogy 420-ba tolsz 10-eket lábtolón. Aztán kiderül, hogy az nem lábtoló és rendes lábtolón, 300-ba tudsz 10-12-t. Azért elég vastag a különbség :)

Egyébként hogy jön ki az a 300 kg a képen? Az összes tárcsa 20-as? mert én inkább valahova 250 köré tenném azt a súlyt.

(#89047) Morris válasza aelod (#89022) üzenetére


Morris
veterán

Almaecet?

(#89048) Woodslave válasza Ijk (#89043) üzenetére


Woodslave
nagyúr

térd felett 64 cm? (mármint közvetlenül? :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#89049) aelod válasza HussarF (#89046) üzenetére


aelod
veterán

(#89045) aleister

Látod, hogy nem :N

HussarF (#89046)

420-at soha nem írtam.
Egyébként próbáltad már ezt a gépet? Eddig csak egy valaki írta, hogy próbálta volna...
Igen a belsők 20as tárcsák, a nagyok is 20asok és a két nagyobb között van még egy-egy 15ös. A 250kg-os guggolást koksz mellett csináltad? Csak kérdezem.

(#89038) Ijk

A te lábadról képet nem láttam még :U

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#89050) madle


madle
őstag

Most hogy így a lábazásnál vagyunk....

a lábtolót helyettesíti valami gyakorlat? Mert én soha büdös életbe nem csináltam, de nem lehet valami nagy dolog ha itt ilyen 4-500 kilókkal tologattok... :D :D jó csak viccelek!! :)
Tényleg soha nem csináltam még, nekem a lábazás mindig szinte guggolásból áll.

-Sima guggolás
-Előguggolás
-ATG guggolás a végére

utána jönnek a apróságok :D

-kitörés,
-combfeszítő
-combhajlító

Nekem ez bevált eddig, sokat fejlődött viszont a vádlim gyenge annak ellenére hogy edzem is. De kezdtem észrevenni, hogy a nagy súlyokkal való guggolás is hozza kicsit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.