Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#168001) aelod válasza Dinter (#168000) üzenetére


aelod
veterán

Mondjuk pihenhetsz is ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168002) Ļantos válasza Madwe (#167997) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Mert nem járnak utána csak mennek a többi birka meg a hírek után. Nálunk a terem sportegyesületet csinált, tele is vagyunk rendesen azóta. Ellenőrzések is voltak de csak ilyenekbe kötöttek bele, hogy nem lehetett fehérjét helyben turmixolni meg ilyen buziságok. Ezeket rendbetették, így most itt olyan mintha nem lenne vírushelyzet. A fertőtlenítőktől ugye eltekintve. Volt hét amikor jöttek egymás utáni napokon ellenőrizgetni.

(#168003) cscscs válasza atee_13 (#167991) üzenetére


cscscs
csendes tag

Köszi a tippet, a fehérje/vitaminok részét megoldottam (gymbeam), ami nagy érvágás nekem az az oats & whey szelet.. verhetetlen árú jó termék, aminek nem találtam itthoni kiváltóját és az általad linkelt oldalon sincs :(

(#168004) Macka válasza whitezo88 (#167996) üzenetére


Macka
veterán

Nem, nem engedjük el, és nem nézünk félre!!!
Amit mi ellenőrizni szoktunk:
-tagság, sportorvosi, versenyengedély a jogszabály által előírt tartalommal.
- igen, bűntettünk, ezután is fogunk, a termet, és a bent lévő személyt, ráadásul aminek kamu sportorvosi szaga van, magánokirat hamisítás miatt nyomozást folytatunk.
Konkrét példát ne kérj, nem fogok mondani, nem is mondhatok.

(#168005) Madwe válasza Ļantos (#168002) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meglepne ha az egyik legnagyobb s frekventált helyen levő terem nem járna utána s csak menne a többiek után. Nem 100% egyértelmű a helyzet, biztosra mennek.
(Pl tudtommal sportorvosi nélkül versenyengedélyt nem is kaphatnál, megelőlegezve adják ki a versenyengedélyt mondván utólag majd beszerzed hozzá azt is - már eleve ez is kiskapuzás...)

[ Szerkesztve ]

(#168006) aelod válasza Macka (#168004) üzenetére


aelod
veterán

A konkrét példa számít nem érted? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168007) Macka válasza aelod (#168006) üzenetére


Macka
veterán

Ja, de. :W
Engem ugyan nem érdekel, járjon mindenki saját belátása szerint, ha pedig a kiskapuk kijátszása nem sikerült, akkor vállalja a felelősséget.
Teljesen egyértelmű a jogszabályi háttér, amelyik terem kockáztat, az tegye, csak ne legyen sírás, ha bezáratjuk fél évre a pénzbüntetés mellett.
Akinek ér annyit az edzés, az, ahogy én is, meg tudja oldani, hogy meglegyen minden szabályosan neki.

(#168008) Woodslave válasza Macka (#168007) üzenetére


Woodslave
nagyúr

milyen versenyre készülsz most?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168009) Macka válasza Woodslave (#168008) üzenetére


Macka
veterán

Irreleváns. :DDD
Munkámmal összefügg, évek óta szövetségi tag vagyok, ahol a tagsághoz is amúgy kell a sportorvosi.
Most váltottam mellé egy versenyengedélyt, nyilván az edzés miatt.

(#168010) aelod válasza Woodslave (#168008) üzenetére


aelod
veterán

Védőtávolság tartási kinyomkodósra ;]

Macka

Teljesen egyértelmű a jogszabályi háttér, amelyik terem kockáztat, az tegye, csak ne legyen sírás, ha bezáratjuk fél évre a pénzbüntetés mellett.

Így van. Ilyenkor persze a hatóság a ..ci egyértelműen. Tv-ben hallottam, hogy mondták, hogy kis terem kinyitott sutyiban mentek is ellenőrizni volt akit elkaptak és voltak akik ifjak akik kiszaladtak, elmenekültek. Ment a bünti mindenkinek.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168011) Macka válasza aelod (#168010) üzenetére


Macka
veterán

Persze, mindig a rendőr a szemét. Hogy merik a jogszabály betartását ellenőrizni. Felháborító.

(#168012) aelod válasza Macka (#168011) üzenetére


aelod
veterán

Az előzőt jól leírtam.😆
Gi is lepk a dzsoporbol. ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168013) Apollyon válasza aelod (#168010) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ezt a #168011-re akartam írni, elnézést. :B

Nekem van kedves magyar, rendőr ismerősöm, azt nem mondanám, hogy a hatóság a ci. Azt viszont mondanám, hogy vannak olyan kollégái szerte az országban, akik miatt rászolgált a hatóság erre az általános negatív közvéleményre. Sajnos konkrét példát is tudnék mondani.

Meg arra is van erőforrás, hogy üldözzük a sportolni vágyókat, akik hiába vannak bezárva november óta, ****szák meg.
Persze igen, vírus. Csak tegyük hozzá, hogy a rendőrség felett is mocskosul korrupt az egész rendszer (ez is rátett a közvéleményre), meg csak úgy halkan megjegyzem, hogy aki kórházban hal meg pl. rákban az = koronavírusban halt meg. Szóval tessék elgondolkozni a statisztikán. Továbbá, mindenki maszkban jár, kijárási tilalom 4 hónapja, de azt a töredék mennyiségű embert aki mégis lemenne edzeni, pusztítsuk el. De ezzel persze nincs baj, ide nyilván nem megy ki a rendőrség.

De büntetés helyett egyébként miért nem lehet megoldani, hogy teszteljék az embereket? Vagy valamilyen rendszert bevezetni, ami körülbelül ugyanannyira ellenőrzött, mint a te sportorvosid, ami által igazolod (?) hogy nem vagy koronavírussal fertőzött, így lemehetsz mások közé edzeni? A stadionok sport országában valami módszert találni, hogy mégis le lehessen menni?

Nem, inkább küldjünk ki fél tucat rendőrautót a szabályszegő konditeremre, az sokkal jobb. :K Valahogy emlékeztet ez a mentalitás egy néhány évtizeddel ezelőtti eszmerendszerre, vajon miért.

Még mielőtt jönne a személyeskedés, én britben lakom és még annyira sem tudok lemenni edzeni mint a magyarországi, most már 'konditermi bűnözők'. Pláne, hogy tavaly március óta 3 hónapot lehetett nyitva minden terem országszerte. De van itthon súlyzókészletem, szóval igazából leszarom. De ez az igazságtalanság kinyitja a zsebemben a bicskát, pláne hogy annak a kevésnek a legnagyobb a szája akik ugyanúgy vígan lejárhat, a többieknek meg lehet lobogtatni a "jogszabályokat", amiket egyébként rendkívül kigondoltan alkottak meg és abszolút produktív.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#168014) aelod válasza Apollyon (#168013) üzenetére


aelod
veterán

Azt viszont mondanám, hogy vannak olyan kollégái szerte az országban, akik miatt rászolgált a hatóság erre az általános negatív közvéleményre. Sajnos konkrét példát is tudnék mondani.

Ahogy a gyúrós is rászolgált a buta gyúrós billogra. Ezt kb. minden társadalmi réteg el tudja mondani amelyik előítéletekkel sújtott.

De büntetés helyett egyébként miért nem lehet megoldani, hogy teszteljék az embereket? Vagy valamilyen rendszert bevezetni, ami körülbelül ugyanannyira ellenőrzött, mint a te sportorvosid, ami által igazolod (?) hogy nem vagy koronavírussal fertőzött, így lemehetsz mások közé edzeni? A stadionok sport országában valami módszert találni, hogy mégis le lehessen menni?

Teljes kontrollvesztés van már. Akiket teszteltek is mire mentek vele? Otthon ültek 2-3 hetet mert a 10 nap hivatalos karantén adminisztrációja elhúzódott.

Még mielőtt jönne a személyeskedés, én britben lakom és még annyira sem tudok lemenni edzeni mint a magyarországi, most már 'konditermi bűnözők'

Nathan DeAshat ott speciel ezért intézték a bobbyk úgy, hogy lábát törte.

De ez az igazságtalanság kinyitja a zsebemben a bicskát, pláne hogy annak a kevésnek a legnagyobb a szája akik ugyanúgy vígan lejárhat, a többieknek meg lehet lobogtatni a "jogszabályokat", amiket egyébként rendkívül kigondoltan alkottak meg és abszolút produktív.

Üdv. a XXI. században, ahol nem lehet már anyatejet sem kijelenteni csak mellkasi tejnek szabad hívni a genderlobbi miatt.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168015) whitezo88 válasza Apollyon (#168013) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ez a kiskapuk meg a mutyi országa, 40 év gulyáskommunizmus meg 30 év korrupció megedzette az embereket...

(#168016) aelod válasza whitezo88 (#168015) üzenetére


aelod
veterán

Utolsó off.

Nem megedződni kellett volna benne hanem rég magunk mögött hagyni a kádári lábszagú posztkommunista utópiát.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168017) Woodslave válasza aelod (#168016) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nem akarok poltizálni de nem ártana felülről példát mutatni (és most nem arra gondolok egyik punnyadt getzi se gyúr ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168018) HussarF válasza Woodslave (#168017) üzenetére

Hát én arra is gondolok ;]
De legalább jó nőket raknak pozícióba. Szentkirályi Alexandrától a nyálamon csúszok ;]

(#168019) aelod válasza HussarF (#168018) üzenetére


aelod
veterán

Elég alacsony az ingerküszöböd ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168020) Ļantos válasza Apollyon (#168013) üzenetére


Ļantos
aktív tag

Hiába mennek ki, a linkelt jogszabály kimondja, hogy nem kell a sportorvosi.

(#168021) Janaboy


Janaboy
veterán

Van olyan kollagén amelyikben nincs C vitamin? :F
Szedek 1000 mgos retard C vitamint, nem látom szükségét még többnek.
Illetve az szedhető "sima" whey protein mellett?

Janaboy

(#168022) marked one94 válasza Janaboy (#168021) üzenetére


marked one94
őstag

Egyel kocsonyát.

You'll Never Walk Alone

(#168023) Janaboy válasza marked one94 (#168022) üzenetére


Janaboy
veterán

Azt nagyon nem szeretem..

Janaboy

(#168024) aelod válasza Janaboy (#168021) üzenetére


aelod
veterán

Csirke alaplé.

Lantos

Olvasd el jobban :K

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168025) benfolds válasza Janaboy (#168021) üzenetére


benfolds
őstag

és ha nem szedsz külön c vitamint? :U

(#168026) Macka válasza Ļantos (#168020) üzenetére


Macka
veterán

Stort. tv. 3. § (4): A versenyengedély – ha a sportorvoslás szabályairól és a sportegészségügyi hálózatról szóló kormányrendelet kivételt nem tesz – csak a sportegészségügyi ellenőrzés adatait tartalmazó dokumentummal (sportorvosi engedély) együtt érvényes.

[ Szerkesztve ]

(#168027) szabi325 válasza Ļantos (#168020) üzenetére


szabi325
tag

De kell, mert ha megvan a sportorvosid is úgy már nem fertőz a vírus!!!444 :D

(#168028) Janaboy válasza benfolds (#168025) üzenetére


Janaboy
veterán

Gondoltam rá én is, de aztán elvetettem.

@aelod: köszi, de nem érzem ebben az esetben reálisnak, hogy legyen mindig "kéznél" csirke alaplé, még ha az egészségesebb mint ezek a kapható cuccok.

Mind1, majd lesz valami.
Köszi az infókat :)

Janaboy

(#168029) Woodslave válasza Janaboy (#168028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

mondjuk egy pure gold marha kollagén egy adagjában van 97 mg c vitamin. Azt hiszem a napi 1097 mg C vitamintól se lesz semmi bajod :U

olcsóbb meg nem lesz attól a kollagén hogy kihagyják a filléres aszkorbinsavat belőle

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#168030) Sterilzona


Sterilzona
senior tag

Sziasztok
Alkalmaz valaki cbd olajat ?
Mik a tapasztalatok vele ?

(#168031) Dare2Live


Dare2Live
nagyúr

myproteinen hogy szokott akció lenni? Már 3napja nincs... fura. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#168032) aelod válasza Sterilzona (#168030) üzenetére


aelod
veterán

Egy hónapig használtam 5%-os kiszerelést. Nem tudtam mit várjak tőle, este lefekvés előtt használtam de mintha jobban aludtam volna tőle.

Janaboy

7végén lefőzöl egy adaggal és elteszed azzal meg majd később lehet mindenféle ételt elkészíteni :K

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168033) Madwe válasza Dare2Live (#168031) üzenetére


Madwe
nagyúr

Hetente de párhetente kb fixen van 40% akció legalább, azt mindenképp érdemes megvárni... bár most valóban jó ideje nem volt :)

(#168034) roti86 válasza Dare2Live (#168031) üzenetére


roti86
őstag

Már más rendszer van náluk, legalábbis a myprotein.hu-n (kb. mióta megbírságolták őket vastagon). Nincs állandó kedvezmény, csak kb havonta egyszer, de akkor sem mindenre. A múltkor sem volt érvényes fehérjére.

(#168035) marked one94 válasza Sterilzona (#168030) üzenetére


marked one94
őstag

Én már egy ideje olvasgatom a tapasztalatokat vele kapcsolatban, de placebonak tűnik az egész. Ha meg azt akarod hogy érjen valamit sokkal többet kell bevenni mint amiket ajánlanak. Az meg egyszerűen nem éri meg. Max ha van felesleges 15-20k amit nem tudsz mire költeni akkor kipróbálhatod, de csodát ne várj. Alvás gondokra szokták sokan venni arra szerintem a melatonin, füldugó, szempárna normális matrac hasznosabb. Ha meg valaki daganatos nem tudom elképzelni mennyire tudna segíteni egy olyan csepp amiben alig van hatóanyag.

You'll Never Walk Alone

(#168037) Angel2014


Angel2014
addikt

Kardos Lali rendőr nyomozó a Soroksári futónő férje 1990 -es években 80kg.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168038) Macka válasza Angel2014 (#168037) üzenetére


Macka
veterán

Ő meg itt Sanyi.

(#168039) aelod válasza Macka (#168038) üzenetére


aelod
veterán

:DDD:DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#168040) S e t h válasza Macka (#168038) üzenetére


S e t h
nagyúr

:D :D :D

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#168041) smallmer


smallmer
őstag

Uraim!

Tudtok mondani olyan egyesületet, ahova tudnék csatlakozni?
Úgy látom nem lesz feloldva a korlátozás mostanában.

Köszönöm szépen! :R

(#168042) Angelina87 válasza smallmer (#168041) üzenetére


Angelina87
tag

Hali :)
Senior országos teniszegyesület - neten keress rá !!! ;) Igaz egy kicsit várakozós, mert nagyon sokan szeretnének most teniszezni, nagyon fellendült a klub iránti érdeklődés :DD
5millió magyar teniszező országa lettünk :C

Minden jót, Uraim :)

" A világon vendég vagyok."

(#168043) Angel2014 válasza Macka (#168038) üzenetére


Angel2014
addikt

Elvette a sok koksz az eszedet? Vagy irigykedsz hogy valaki koksz nélkül különb 80 kilósan?

Gondolom ezt nem jelentik a moddiknak?

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168044) whitezo88 válasza Angel2014 (#168043) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azt ugye te se gondolod komolyan hogy az általad linkelt képen az ember naturál ezzel a kinézettel? Pont a kilencvenes években, mikor mindenki két pofára tolta a patikai Nerobolt?

(#168045) bigmasterg válasza moma (#167930) üzenetére


bigmasterg
addikt

"A csukló mobilizáción mit értesz? Valami konkrét gyakorlatok esetleg?"

Úha, nem egyértelmű?
Nyújtani kellene, feszítés, hajlítás, akár padlón, saját testsúllyal terhelve. Esetleg rúdnál, megpróbálni front squat pozíciót felvenni. (legalábbis úgy oda állni és tolni be alá a csuklót). Nem árt labdzáni, masszírozni.

(#168046) bigmasterg válasza aelod (#167971) üzenetére


bigmasterg
addikt

Nem látom sok értelmét kiváltani a versenyzőit. November óta házi teremben tolom [kép] [kép] [kép] Leginkább poweresebb edzést csinálok, úgyhogy gyakrolatilag teljsen le tudok edzeni. Meg azóta bővült is ezzel-azzal a "terem".

(#168047) Angel2014


Angel2014
addikt

Pici alacsony és nincs több 80 kilónál ez inkább genetika és az elöző sportok. 1-2 versenye volt de az évekkel ezelőtt.

A másik a patika neroboltól nem így néztek ki az emberek. Majd minden eggyes kokszról meg lehet mondani ki mit tol.

Kiss Jenő vagy Molnár Ricsi növisek.. Berki ha kokszol tesztós pl propis. Előd mikor versenyre készűl stanazolos vagy winstrolos. :DD

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168048) Angel2014 válasza bigmasterg (#168046) üzenetére


Angel2014
addikt

Brutál jó! :R

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#168049) Macka válasza Angel2014 (#168043) üzenetére


Macka
veterán

:DDD :C :DDD :C
Igazából nem. Csak itt szerintem senkit nem érdekelnek az általad berakott netről leszedett képek.

Miért nem a saját tested rakod ki? Ja várj. Mert vállalhatatlanul zsíros vagy megint.

[ Szerkesztve ]

(#168050) bigmasterg válasza Janaboy (#168021) üzenetére


bigmasterg
addikt

Ebben nincs C vitamin. De tán' ebben sincs.
Azt nézem, hogy az ízesített, dobozos kollagénekbe meg raknak.
De miért nem szedsz inkább valamilyen rendes ízületvédőt glükozaminal, msm-el, kondroitinnal? A kollagénnek, zselatinnak, kocsonyának stb nagy részét úgyis megemészted.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.