Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#135001) Woodslave


Woodslave
nagyúr

eléggé haldoklunk témaügyileg úgy veszem észre.

Feldobok egyet ősrégi téma, edzés utáni egyszerű cukorbevitel. Most kivételesen nem hozok linkeket, kíváncsi vagyok ki hogy csinálja, ha igen van-e bármilyen tudományos, tapasztalati oka a sárga kapszulán kívül?

Kezdődött nagyjából azzal, hogy egyből cukor mert fel kell tölteni a glikogén raktárakat, meg vannak olyan elméletek, hogy (pongyolán fogalmazok és erre is kiváncsi vagyok ki mit tud róla) edzés után az izomsejtek gyakorlatilag inzulin rezistensek meg olyan is hogy inzulin nélkül is felveszik a cukrot. - ez lehet pont nem zárja ki egymást.

tudomány és személyes tapasztalat :U

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135002) Zola007


Zola007
veterán

Milo of Croton is alive!
[link]
az elejétől és 4:14-től ajánlom figyelembe

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135003) D3W1L3 válasza Woodslave (#135001) üzenetére


D3W1L3
tag

edzés után fehérjés zabos turmix meg 1 banán

(#135004) Woodslave válasza D3W1L3 (#135003) üzenetére


Woodslave
nagyúr

van valami oka (tudományos vagy ez jött be?) Foglalkozik valaki egyáltalán azzal hogyha valahol azt írják, hogy nem "jó" amit csinál, vagy lexarja, mert 1. tök mindegy 2. mindenki hülye 3. valaki más úgyis ezt mondja :D

csak pl

On the other end, bananas, grapes, mangoes, avocados are wrong choices for your post workout meal. Because of their high fructose or high fat content these are not well suited for post workout nutrition. Indeed, fructose tends to be shunted towards liver glycogen replenishment at the expense of muscle glycogen stores. Of course liver glycogen is important, but post workout the focus is to reestablish muscle glycogen levels. :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135005) Apollyon válasza Woodslave (#135001) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Edzés után utóbbi időkben én zabot toltam a fehérjéhez, most már azt sem, csak simán a whey-t, így az bőven elég addig, amíg haza nem érek, és eszek egy rendeset.

Ez utóbbit már egy éve csinálom, és a szőlőcukros/"vitargo"-s, zabos időszakokhoz képest semmi sem változott...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#135006) aelod válasza Woodslave (#135001) üzenetére


aelod
veterán

eléggé haldoklunk témaügyileg úgy veszem észre.
Hát miért mondod? Mindig van egy barát aki régen birkózott és most legalább 50-es pajszere van ;]

Edzés utáni turmixba megy fehérje, zabliszt. Utána egy banán lecsúszik ha van. Edzés utáni kaja meg ch-ban gazdag. Általában fehér rizs.

Fruktóz dolog nem a legjobb ch visszatöltésnek igen ezt írja a tudomány. Tapasztalatom nincs tényekkel alátámasztva, hogy most akkor melyik a legjobb ch forrás edzés után. Nekem ha csak sima fehérje lenne a turmixban akkor edzés után éhendöglenék míg nem jutok szilárd táplálékhoz. Így a lehető legtöbb ch-t magamba tolom. :DDD

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135007) God Vazzeg válasza aelod (#135006) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Anyagcsere függő, én diétában csak fehérjét tolok edzés után, vagy azt se, tömegeléskor szilárd kaja megy utána. Cukortól beszédülök, sose volt jó. Zabtól éhes maradok :D

Nekem lassú az anyagcserém, muszáj pörgetni sűrű kis étkezésekkel, mert különben azonnal jön az úszógumi :D

(#135008) MATEO6600 válasza Woodslave (#135001) üzenetére


MATEO6600
őstag

Én akkor 50g Supercarb Fast-ot tolok a shakerembe a fehérje mellé.

(#135009) rwin5 válasza Apollyon (#134967) üzenetére


rwin5
őstag

Gerit néztem napokban, hogy ő nagyon ráhagyta az egészet. Edz egyáltalán? Ha meg edz és úgy ekkora, akkor még 1 vonalat húzok oda, hogy igazán jól kinézni csak cuccal lehet.

(#135010) D3W1L3 válasza Woodslave (#135004) üzenetére


D3W1L3
tag

az a tudományos magyarázat, hogy ne szédelegjek és ne haljak éhen kajáig. kb 1óra múlva kajálok. nekem jó a banán és most hogy tömegelek minden turmixhoz eszek 1et.(napi 3 edzés előtt, közvetlen után,meg 1 valamikor :D)

(#135011) Zola007 válasza rwin5 (#135009) üzenetére


Zola007
veterán

néhány év után mindenki eljut a felismerésre
csak van akinek a "néhány" az 2, van akinek meg 15 :)

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#135012) Woodslave válasza D3W1L3 (#135010) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szóval úgy érzed hogy éhen halsz edzés után?

Én pl. nagyon ritkán vagyok éhes edzés után. Előtte kb. egy-másfél órával kajálok (ha nem variálom az ebédet akkor zabot fehérjével ha nincs rá időm akkor simán fehérjét edzés előtt)

És azt vettem észre, hogyha nem eszek (turmixot se), hanem várok fél-egy órát akkor sokkal tovább érzem a felpumpált állapotot, ha meg eszek akkor egyből vége..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135013) Woodslave válasza rwin5 (#135009) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] ez a kép tökéletesen szemlélteti amit mondtál :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135014) HussarF válasza Zola007 (#135002) üzenetére

Bazdmeg... Sárvédő jól beleállt a seggébe.
A lóval hogy elborult a fűben :D Okos dolog volt összekötni a lábait, mert szétrugdoshatta volna.

(#135015) aelod válasza Woodslave (#135012) üzenetére


aelod
veterán

Én nem tudok enni egy órával előtte, kihánynám. Azt sem értem akik edzés közben tolják a banánt... (mondjuk ott az intenzitás nem emel pulzust sem kb ha meg tudják enni...)

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135016) jpeetr válasza Woodslave (#135001) üzenetére


jpeetr
aktív tag

MEX Size Max
Nekem ez jött be, jó a szénhidrát része, nem cukor és/vagy maltodextrin.
Fehérje, vitamin, zsír arányok is megfelelőek, és árban sem vészes.

A cukorzabálástól én is minden alkalommal rosszul lettem, szédültem, émelyegtem.

[ Szerkesztve ]

(#135017) God Vazzeg válasza Woodslave (#135012) üzenetére


God Vazzeg
veterán

"És azt vettem észre, hogyha nem eszek (turmixot se), hanem várok fél-egy órát akkor sokkal tovább érzem a felpumpált állapotot, ha meg eszek akkor egyből vége.."

Ugyanez. Nyilván a vér elmegy a gyomorba emészteni..

Nekem pl jó ha eszek edzés előtt (legalább fél órával előtte) jobban durranok, és erősebb is vagyok.

(#135018) Woodslave válasza God Vazzeg (#135017) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekes ez. Én amúgy nem a legjobb megoldásnak tartom ezt a zabos kaját mert tök álmos leszek tőle, és pl. a legnagyobbakat akkor durrantam amikor nem ettem semmit edzés előtt (volt hogy egész nap de ez elég hülyeség volt, vagy nem ki tudja :D ) A múltkor viszont egy rántott hús sültkrumpli ebéd után edzettem egy annyira jót... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135019) kk831228 válasza Zola007 (#135002) üzenetére


kk831228
addikt

Nem gyenge a srác... :Y

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#135020) aelod válasza Woodslave (#135018) üzenetére


aelod
veterán

Én amúgy nem a legjobb megoldásnak tartom ezt a zabos kaját mert tök álmos leszek tőle

Persze mert tele van ch-val. Igaz a rost tartalma miatt nem gyors felszívódású.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135021) HussarF

Én a munkát nem tartom a legjobb megoldásnak, mert tök álmos leszek meg fáradt, mire hazaérek, de hát valamiből élni kell, bassza meg ;]

(#135022) Woodslave válasza aelod (#135020) üzenetére


Woodslave
nagyúr

50 grammot eszek abban van 30 gramm. Az nem olyan sok. De amúgy pl. reggel 75 grammtól nem leszek álmos, este mondjuk zabot nem nagyon eszek, de akkor meg a ch-től kimondottan energikus leszek.

Amúgy a kérdés folytatható. Kell-e ch edzés előtt... :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135023) Blackhole13 válasza Woodslave (#135018) üzenetére


Blackhole13
senior tag

Féloff: Min múlik, hogy kire mennyire van hatása az edzés előtti kajáknak? Nálam, atom ektoként, rettentően fontos, hogy legyen bennem minél több étkezés, sőt azt vettem észre a ch minőségén is múlik, ugyanolyan mennyiségű tésztás és rizses kajától teljesen máshogy megy. Inzulinreakció? Megszokás? Placebo?

(#135024) D3W1L3 válasza Woodslave (#135022) üzenetére


D3W1L3
tag

mindenkinek magának kell kitapasztalni. edzés előtti kaja meg intenzitástól függ(meg emésztési gyorsaságtól) nekem nem fér bele. edzés után meg nekem kell a szénhidrát, fehérje mert teljesen lenullázom magam

(#135025) God Vazzeg válasza Woodslave (#135022) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Különböző napi ritmusú emberek vannak, én is este vagyok élénk, délelőtt össze tudnék esni. Kávé kicsit segít :D Este meg nem lehet lelőni, késő éjjelig fent szoktam lenni. Lehet csak megszokás, de tizenéves korom óta így vagyok.. Edzeni is este mennék legszívesebben, de nem lehet. Majd talán ha lesz itthon termem. A saját termünkben se tudtam este edzeni mert telt ház volt :D

(#135026) Woodslave válasza God Vazzeg (#135025) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nálam csak a ch van így. Amúgy már 8-kor aludnék este (csak lehangoló hajnali 4-kor kelni :D )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135027) aelod válasza Woodslave (#135022) üzenetére


aelod
veterán

Én most 160 garammot eszem 40g fehérjével és 50g mogyoróvajjal reggelire.

Én speciel nem tudnék reggel edzeni mert nincs bennem semmi olyankor gyenge és kedvtelen vagyok. A nap végére amikor edzés előtt megvolt a 3 étkezés nap közben már optimálisan tudom magam terhelni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135028) Woodslave válasza aelod (#135027) üzenetére


Woodslave
nagyúr

nekem is férne még bár 100 felett nem szívesen eszek. Inkább az ebédnél látom hogy az 50 gramm brizs mellé férne még ch :D De úgyis annyit csalok hogy inkább hagyom alacsonyan most. Idén amúgy se tömegelek tervszerűen.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135029) Dzsoo2 válasza Woodslave (#135001) üzenetére


Dzsoo2
csendes tag

Én leginkább saját tapasztalataimról írnék:
Legelső edzés utáni szénhidrátom az dextrose volt. Hát úgy őszintén nem éreztem azt, hogy ez annyira szar, de azt sem, hogy edzés után éreznem kéne tőle valamit, hogy visszatöltött rendesen. Mivel ez volt az első élményem nagyon azt se tudtam mi van, vagy mit kellene éreznem

Ezután a sárga oldal (nyilván, hogy a vitargot sztárolják) elkezdte nagyon látványosan fikázni az egyszerű cukrokat mint pl. a dextrózt is. Kihullik a fogad, gyomrodnak nem tesz jót stb stb. Természetesen azonnal agyba hagytam a dextrózt, utána néztem valami más alternatívának. VitarGO-t kurva drágának találtam (találom most is :D ) ezért azt inkább nem, helyette én is elkezdtem a zabos témát. Én úgy csináltam, hogy minden edzés előtt 40-50 grammot ledaráltam és azt hozzákevertem szépen a tejsavóhoz. Ezt csináltam egy ideig, mikor eszméltem, hogy nekem ez kurvára nem jön be. Engem rohadtul eltelített, hiába őrültem halálra a végén. Na akkor gondoltam nézünk szét, próbáljunk valami mást.

Ekkor találtam rá a myproteinnél a waxy maize strach nevű termékre. Na nekem ez volt az ami igazán bevált. Itt éreztem azt, hogy visszatölt, nem telített el halálosan, tök jó és még az ára sem vészes. Viszont ami kurvára idegesített benne az két dolog:
1 - az állaga. Persze, nem katasztrofális dolog, de minden egyes rohadt alkalommal, amikor kiszedtem belőle két kanállal az egész konyhapultot lehetett takarítani, annyira szállt össze-vissza, nagyon fura állaga van.
2 - az íze. Vagyis a nincs íze. :D Tudom, hülyén hangzik, de én edzés után FŐLEG nagyon-nagyon kívánom az édeset, édességet ezért hiába raktam hozzá a tejsavóhoz, nem elégítette ki a cukros vágyaimat és nem tudtam annyira tisztán kajálni...

Most visszatértem a jó öreg dextrózhoz, hát nem ez a legjobb választás az tény, de úgy érzem, ez teljesen megfelel átmenetileg. Aztán lehet megint waxy maize strach lesz a dologból, csak jöjjön már a fizu :P

rwin5: Nyilván cucc nélkül nem nézz ki úgy, mint cuccal viszont én úgy tudom, már nem nagyon van ideje edzeni. Most dolgozik ezerrel, viszont amikor tuti, hogy edzett, de már nem cuccolt és nem versenyzett szerintem akkor még elég jó formában volt.

(#135030) Woodslave válasza Dzsoo2 (#135029) üzenetére


Woodslave
nagyúr

én is agyalok mindig pl. hogy ez meg mellé valami protein hidrolizátum edzés közben mennyit számítana hosszú távon. Aztán inkább azt mondom semmit..

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135031) aelod válasza rwin5 (#135009) üzenetére


aelod
veterán

Minek edzen amikor jól megél a barnításból? Mondjuk a 12ezer forint néha rohadtul nem éri meg amit barnítás címszóval művelnek. Tudom fészen mindenkinek sztárolnia kell a protant de volt, hogy direkt kértem valamit és mégsem azt kaptam. Elvégre még mindig egy szolgáltatást veszek igénybe tőlük és ha kérek valamit azt illik úgy elvégezni ahogy a kuncsaft/versenyző kéri. Nem okoskodni, hogy ez mag az, aztán rádfújnak egy f*st aki meg ismertebb versenyző arra meg érdekes rendes színt tudnak varázsolni, olajozással együtt...

(#135030) Woodslave

Én használtam a scitec hidrolizátum fehérjéjét (igaz nem edzés közben, továbbra sem tartom jó ötletnek semmilyen táplálék bevitelét edzés alatt) nekem nagyon bevált ízlett. :K Jól oldódott, cserébe marha drága volt. Szerencse, hogy nem full árban kaptam :B

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135032) jpeetr válasza aelod (#135031) üzenetére


jpeetr
aktív tag

(#135033) Shingen válasza Woodslave (#135013) üzenetére


Shingen
addikt

Ennyi....cucc nélkül nem lehet komoly dolgokat elérni ez is bizonyítja.. :U

風林火山

(#135034) bigmasterg válasza Woodslave (#135001) üzenetére


bigmasterg
addikt

Edzés utáni fehérjébe csak kreatint rakok.
1 úgysem számít,
2 "Pazarlásnak" érzem a turmixba a cukrot, vagy ch-t.
Ezt úgy értem, hogy ha épp számolja az ember a kalóriákat és makrókat, akkor a többi étkezéstől veszed el a ch-t, vagy akár cukrot. Ami jobban jön rendes kajában.
Ha meg lazaság van és nincs kaja számolgatás, akkor meg úgyis több ch-t viszek be, mint kellene, akkor meg minek vigyek be plusz cukrot még edzés után is.

[ Szerkesztve ]

(#135035) Fandango válasza Dzsoo2 (#135029) üzenetére


Fandango
veterán

Én most edzés után szintén az MP Waxy Maize-t tolom, előtte Maltodextrint.
De amit Wood linkelt azt még nem láttam, lehet teszek azzal egy próbát, mert úgy is lassan elfogy a Waxy.

(#135036) Shingen


Shingen
addikt

Bazzzzzzzzzzzzzzzzz

風林火山

(#135037) rwin5 válasza Shingen (#135036) üzenetére


rwin5
őstag

legközelebbi gyűrűk ura filmbe elmehet ork statisztának

(#135038) God Vazzeg válasza Shingen (#135036) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Amikor már a testépítés nem egy jobb külsőt teremt. De amúgy ez szerintem plasztika, ilyen torzulást még sose láttam :D

Még pár éve mondta nekem egy hölgy: minek edzek ha nem az a célom hogy jobban nézzek ki. Ezen elgondolkodtam, és azóta már ezt felelném: neked vagy nekem jobban? :D Lehet hogy ő magának így tetszik, én meg pont leszarom ki hogy vágja haza magát :D

(#135039) dybo válasza Woodslave (#135001) üzenetére


dybo
tag

Én regen mindig toltam az edzés utániba cht, legtöbbet super carb fastot. Aztán elolvastam ezt: http://amatorsulyemeles.hu/az-edzes-utani-szenhidrat-tonna-szam-iszod-a-cukrot-ok-nelkul/
Azóta csak fehérje megy, de igazából kurvára nem vettem észre a világon semmit ae chval se nélküle. Zablisztet is toltam egy ideig, de attól meg egész nap fingottam és szerintem szarul is emésztem.

(#135040) aelod válasza jpeetr (#135032) üzenetére


aelod
veterán

Számomra ez a srác nem tud újat mondani vagy tanácsot adni. Sehogy nem néz ki...okoskodik a yt-on. Nem kell vele foglalkozni.

(#135036) Shingen

Legközelebb írd oda a linkhez, hogy vigyázat velvet bs...

(#135038) God Vazzeg

Ezelőtt 10 évvel ha valaki megemlített egy testépítőt vagy testépítésről beszélt akkor az ember egy szörnyet látott maga előtt (Rühl, Coleman, Dilett). Ma már egy mens' phisique-es is annak számít újságírói körökben/médiában. Amikor kérdezik, hogy mivel foglalkozom sosem mondom magamról azt, hogy testépítő vagyok. 72 kilós verseny súllyal nem vagyok méltó ahhoz, hogy annak nevezzem magam. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#135041) Angel2014


Angel2014
addikt

Age5/30kg Age14/90kg Age29/190kg

Lol csipkerózsika vagyok a 140 kilómmal ;]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#135042) jpeetr válasza aelod (#135040) üzenetére


jpeetr
aktív tag

Nem konkrétan a srác érdekel, hanem amit ebben a videójában mond.
Mennyi lehet az igazságtartalma, kell e tényleg eszés után szénhidrát?
Illetve mi a helyzet a hires anabolikus ablakkal? Csak kitaláció lenne?

(#135043) HussarF válasza God Vazzeg (#135038) üzenetére

Nem hiszem, hogy plasztika lenne. Ki plasztikázná a fejét ilyen krumplira? (Leszámítva azokat a nagyon fogyatékosokat, akik Ken babára plasztikáztatják magukat, de ennyire nem tűnik betegnek) Ráadásul pont azok a részek nőttek meg neki, amik a növitől hajlamosak.

(#135044) flash-


flash-
veterán

üdv

tudtok segíteni mi lehet ez?

már kb 1.5 hete eléggé fáj az alkarom ?tudok emelni de fáj...
a kézfej felöli oldal (tehát az az oldal amelyik a szőrősebb - nem tudom másképp fogalmazni) és helyileg a könyök közelében tehát a felső részen ...
azt tudom hogy húzodszkodás után kicsit jobban éreztem amikor nagyon sokat toltam...(meg valamiért huzodszkodásnál az fáj eleve a legjobban nem a bicepsz)

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#135045) Angel2014 válasza flash- (#135044) üzenetére


Angel2014
addikt

Alagútnak tűnik.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#135046) Woodslave válasza flash- (#135044) üzenetére


Woodslave
nagyúr

sztem bicepsz tendonitis. Nekem is ott fáj (pár éve) attól függően mennyire vagyok idióta edzésen. Egy szteroidos injekció után jobb volt egy darabig..

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#135047) Angel2014 válasza Woodslave (#135046) üzenetére


Angel2014
addikt

Kokszos! ;] Biztos csak egy volt? :DD

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#135048) God Vazzeg válasza aelod (#135040) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Pedig testépítő vagy, bár az átlagember tényleg nem a 72kg-al von párhozamot :D Én csak annyit szoktam mondani hogy sportolok :D

(#135049) God Vazzeg válasza HussarF (#135043) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Botox is csúnya tud lenni :U :F

(#135050) Angel2014 válasza God Vazzeg (#135048) üzenetére


Angel2014
addikt

Amúgy ti fogjatok kezet Előddel mert ti nagy màgusok vagytok együtt ..

Beraktàl kèt kèpet..ami olyan àtlagos..

Jött az esküvő előtti napok ott meg màr szàlas forma lett.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.