Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#143001) GoTReX


GoTReX
őstag

Rendeltem Protein Buzz fehérjét kis tételben próbára.Kivancsi vagyok, a sutikremre. Próbálta már valaki?

Bocs az offèrt ;]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143002) aelod válasza GoTReX (#143001) üzenetére


aelod
veterán

Próbáltam, hígfosás lett az eredmény és -4 kiló. Végül is a vizet kihajtotta ;] :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143003) GoTReX válasza aelod (#143002) üzenetére


GoTReX
őstag

Nemáá ! Már berendeltem! :Y Remélem csak te vagy kényes rá

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143004) aelod


aelod
veterán

Tegnap guggoltam. 140ig mentem belenyomtam 3at. 130nál már megkértem egy random gyereket mert azé diétában nem biztos, hogy ha le is megyek fel tudok jönni. A srác életében nem láthatott ennyi súlyt a guggoló állványon és ez nem az én érdemem. :DDD Mindegy beleszuszogtam 6ot vagy 7et nem tudom már. 140nél mellettem volt egy edző "csaj" mondom megkérem azt mivel sehol máshol nem volt senki (random gyerek is elillant) ez meg tele van mint a déli busz olyan lába van mint nekem kettő. Kérésemre rosszallva mondta, hogy most edzést tart épp (hogy értsétek vihorászás az edzettel szuperszettben a telefonb@szkodással). Szakmailag levizsgázott ez is. Mögém áll és a könyökömet kezdi támasztani. Ó de qrvajó volt. Mondjuk én voltam a naiv, hogy elhittem neki tud segíteni. Mindegy.

(#143003) GoTReX

Ha nincs bajod az abban található édesítőszerrel akkor no para. :K Az én belem kényes rá.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143005) GoTReX válasza aelod (#143004) üzenetére


GoTReX
őstag

Ha valóban ilyen hatással van rád, miért nem eltel a panasszal?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143006) Zola007 válasza GoTReX (#143003) üzenetére


Zola007
veterán

Remélem nem ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143007) Zola007 válasza aelod (#143004) üzenetére


Zola007
veterán

Spottolni csak olyat kérj meg, akit láttál is már spottolni.
YT Gym fail videók pont az ilyen "megkérek valakit, de lehet hogy egyébként ő a takarító" gondolatmenetből szokott sarjadni

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143008) aelod válasza Zola007 (#143007) üzenetére


aelod
veterán

Igen aztán végigfutott az agyamon az összes ilyen videó amit eddig láttam amikor beálltam a súly alá. Mindegy már csak egy nagy súlyos láb edzésem van a versenyig ahol guggolok is.
Edzőtárs lebetegedett és ilyenkor qrvára hiányzik, hogy figyeljen.

(#143005) GoTReX

Nem a gyártó hibája ha a felhasználó nem tolerálja a termékben lévő valamelyik összetevőt. Gondolj bele ha valaki laktóz érzékeny és bever egy liter kakaós italt akkor mennyire lesz jogos a panasza a riska tejüzemnél.

(#143009) Apollyon

Felpuhította a musculus rectus abdominis felett található akadályt, hogy utat törhessen magának.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143009) Apollyon válasza aelod (#142982) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én megnéztem.
Az látható rajta, hogy ott áll Angel, félmeztelenül, és simogatja a hasát egész végig. Na mindegy, hasznos volt, olyan szempontból, hogy tanultam belőle, mégpedig azt, hogy többé nem nyitok meg semmilyen angel-es linket.
Ja közben látom van egy Zolás updated verzió, csodás. ;] :O

Angel: Ez a videó úgy mi volt? Milyen indíttatásod volt, mi volt a konkrét funkciója és célja annak, hogy csak úgy állsz egy tükör előtt félmeztelenül egy konditeremben, és simogatod a hasad?

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143010) GoTReX válasza Zola007 (#143006) üzenetére


GoTReX
őstag

Köszönöm a jókívánságot.Amennyiben drasztikus a hatás videozok, aztán majd kielemezzük! ;]

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143011) Zola007 válasza GoTReX (#143010) üzenetére


Zola007
veterán

Ok
A szinkront majd otthon felveszem hozzá ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143012) GoTReX válasza Zola007 (#143011) üzenetére


GoTReX
őstag

Amúgy komolyra fordítva a szót én valahogy úgy vettem ki hogy : ő "elvileg" nem behízott, hanem őőő vastag és kicsit lógós a bőre (?) ami not the same shit yo ! :U Jól értelmezem? Bocs de kettes voltam broscienceből. :B

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143013) Woodslave válasza aelod (#143004) üzenetére


Woodslave
nagyúr

érdekes guggolásnál soha nem jutott eszembe senkit megkérni hogy álljon mögém. Guggolni keretben szoktam, nem emlékszem még olyanra sem, hogy lent maradtam volna. Valahogy nem hiányzott soha

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143014) Apollyon válasza Woodslave (#143013) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Guggolásnál lehet egyáltalán így segíteni? Mert ha mondjuk valaki nagy súlyt nem tud felemelni, akkor ott 1 ember kevés lesz, pláne hátulról. :U Azért sokkal reálisabb és logikusabb 2 ember, akik a súlyzó 1-1 oldalán vannak és úgy segítik fel egyszerre.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143015) Zola007 válasza GoTReX (#143012) üzenetére


Zola007
veterán

Sok rajta a bőr valóban. Van zsírból is azért úgy 25% körül, de aki sokat fogyott vagy inga-effektus többször bejátszott, annak ez örök stigma.
Csak ehhez kell, hogy az ember napi szinten lásson ruha nélkül sokféle testzsírszázalékú embert, illetve értse a kötőszövetek anatómiáját
Ahhoz, hogy il

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143016) Woodslave válasza Apollyon (#143014) üzenetére


Woodslave
nagyúr

hát nem tudom, de az hogy egy fazon hátulról ölelgessen guggolás közben.. ;] :D Kösz de nem :D Guggolást amúgy se csinálom bukásig (nyilván) persze shit happens de akkor sokra nem megyek szerintem se egy sráccal aki megpróbál felrángatni engem meg a súlyt...

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143017) aelod válasza Apollyon (#143014) üzenetére


aelod
veterán

Lehet.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143018) HussarF válasza aelod (#143004) üzenetére

Ilyet nem szabad csinálni. Én is volt anno, hogy próbálkoztam random emberekkel, de aztán rájöttem, hogy jobban járok még egyedül is inkább. Aztán inkább olyan időben jártam edzeni, amikor tudtam, hogy mindig van lent olyan ember, aki tud segíteni, ha kell.

(#143016) Woodslave
Jobb esetben nem ölelget, csak készenlétben van. Amúgy simán fel tud emelni. Ha 150 kg-val nyomsz fekve, akkor sem kell, hogy a spotter bele tudjon bicepszni a 150-be. Ugyanígy, ha guggolásnál fogy az erőd, kicsit belenyúl a mellizom alatt a törzsednél és emel kb 10-20 kg-nyi erővel, ami pont elég, hogy fel tudj állni.

(#143019) Zola007 válasza Apollyon (#143014) üzenetére


Zola007
veterán

Ez egy téves szemlélet
A spotter nem azért van, hogy megtartsa a súlyt, hanem pár százaléknyit segítsen vagy stabilizáljon, ha elveszted az egyensúlyod.
A másik, hogy a sportoló sohasem hagyhatja magára a spottert a súllyal, mindig bele kell tenni maximálisan a maradék erejét az emelésbe továbbra is.
Rippetoe mondja, hogy egy rúddal kellene agyonverni ott helybena azt a sportolót, aki teljesen átrakja a spotterre a súlyt.

Aki nagy súllyal nyom vagy guggol, az tegye mindig powerlifting safety keretben, mert a gravitáció nem viccel.
Csak a legtöbb terembe járó hülye még az általános iskolai fizikához is.
Ha egy guggoló/fekvenyomó totál elengedi/elejti a súlyt, az talajszinten nagyjából 9.81 m/s2 gyorsulással szabadon esik.

Az átlagember reakcióideje ~0.4 másodperc.
Ez alatt bármilyen tárgy 3.9 m/s vagy 14 km/h-ra gyorsul szabadesésben és 80 centimétert tesz meg.
Fekvenyomás során a rúd tipikusan 50 centiméterre van a mellkasodtól, tehát mire megfogják, már meghaltál.

Na így lehet felnőtt fejjel meghalni a bench padon, mert facebookoztunk 6. osztályban

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143020) AsakuraDave válasza GoTReX (#143012) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Az emberi bőrnek is van ám tömege és egyénenként eltérő a vastagsága ergó nagyobb tömeg így Angel nem kövér csak "erős bőrözetű",nah meg a csontjai is vastagok meg adamantium bevonatuak.

Guggolással szivesen kisérleteznék de nincs edzőtárs idegenre meg nem bíznám a spottingot így maradok a max 100kgnál pedig tuti menne több csak félek :B Valszeg alá lövök a súlynak mert 80rol váltottam 100ra és nem az volt hogy baszki ez +20kg hanem oké nehezebb de nem érzem sokkal nehezebbnek. Fekvenyomásnál is stagnálok pedig ott is ezt érzem csak váll meg derék fájos vagyok így nem merem emelni a súlyt.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#143021) GoTReX válasza Woodslave (#143016) üzenetére


GoTReX
őstag

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143022) aelod válasza HussarF (#143018) üzenetére


aelod
veterán

Így van. Ahogy edzeni úgy spottingolni is meg kell tanulni rendesen. Nem kell ölelgessen csak benyúl mellkasnál és húz felfelé nem enged bebillenni és az a kevés segítség elég, hogy még 2 esetleg 3 ismétlést ki tudj magadból préselni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143023) GoTReX válasza AsakuraDave (#143020) üzenetére


GoTReX
őstag

Okés köszi, jegyzetelek! E-RŐS-BŐ-RÖ-ZETŰ! Falusi Mariant hova soroljuk? Erős bőrözetű vagy csak simán dagadt?Szèt van offolva az egész fórum, alig lehet már szakmázni komolyan....

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143024) aelod válasza GoTReX (#143023) üzenetére


aelod
veterán

Mivel igyam a shaket szakmai részt hiányolod vagy az anabolikus ablak betömését esetleg a BCAA fontosságát? ;]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143025) Zola007 válasza AsakuraDave (#143020) üzenetére


Zola007
veterán

100 kilóval nagyon szép lábakat lehet fejleszteni intelligens edzéssel

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#143026) Woodslave válasza GoTReX (#143023) üzenetére


Woodslave
nagyúr

[link] beszélgessünk, hogy mit is lehet elérni 24 éves korára naturálban az embernek :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143027) GoTReX válasza Woodslave (#143026) üzenetére


GoTReX
őstag

Natural alatt azt értjük hogy csak Anabolikus steroid és semmi növi? Amúgy én az éveim nem annyira számolom, egyik oka hogy letagadhatok simán mint ahogy az őseim is, másrészt nekem (is) csomó évem ment el tapasztalással amit megsporolhattam volna ha jobb lehetőségekkel rendelkezem, harmadrészt meg a múlt nem visszahozza tő.Szovsl próbálom ezeket nem magamra vetíteni, ha igaz, ha nem. Én elhiszek mindent. :)

[ Szerkesztve ]

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143028) HussarF válasza Woodslave (#143026) üzenetére

Nem tartom irreálisnak. Ha valaki ezzel foglalkozik már vagy 8 éve és tényleg ezt helyezi minden elé, akkor elképzelhető. +1 neki a Rob Zombie-ért

(#143029) Woodslave válasza HussarF (#143028) üzenetére


Woodslave
nagyúr

valahol mondta vki, hogy aki instán, youtube-n ebből él és naturál akkor nagyon hülye :D

amúgy rák túlélő a srác, volt nekünk is Józsa Béla nem tudom vele mivan, de anno rendesen kigyúrta magát (talán vkinek még a bemutatkozó képe is volt ;] )

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143030) Macka


Macka
veterán

Mennyi Éndzsöl... Képek, videó, van itt minden :DDD

(#143031) GoTReX


GoTReX
őstag

Otthon végezhető Aerob edzéshez tudnátok ajánlani pár tippet?

XBOX ID: GoTReX #4839 KERESEK: JÓÁRASÍTOTT BLUE Switches billentyűzetet

(#143032) Woodslave


Woodslave
nagyúr

délutáni edzést és 4 kaját figyelembe véve melyik jobb megoldás szerintetek. 3 kaja edzés előtt 1 utána, vagy inkább eltolva 2-2? És mondjuk diéta van

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143033) HussarF

Vettem amúgy Dymatize Elite Whey-t a hétvégén BP-en. Rich Chocolate íz, direkt a nosztalgia kedvéért, de ez már sajnos nem az az íz, ami 7-8 éve volt.

Amúgy a csakaszájtek-nek van új fehérjéje. "Izolátum domináns" [link]
Egyébként a sima 100% WPP is koncentrátum és izolátum keverék

Példa:
Összetevők:

100% WPP:
Eper: Tejsavófehérje-koncentrátum (emulgeálószer: szójalecitin), amely laktoglobulint, laktoferrint, laktalbumint és immunglobulint fehérje frakciókat tartalmaz; eper aromák, taurin, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav-monohidrát; nátrium-klorid, színezék: beetroot red; L-glutamin, édesítőszerek: aceszulfám-K, szukralóz; L-leucin, sűrítőanyag: xantán gumi; tejsavófehérje-izolátum (emulgeálószer: szójalecitin), bromelain Ananas comosusból kivonva (1200 GDU/g), Papain Carica papaya-ból kivonva (1.5 FIP U/mg), dextróz.

100% WPP+ISO:
Eper: Tejsavófehérje-izolátum (emulgeálószer: szójalecitin), Tejsavófehérje-koncentrátum (emulgeálószer: szójalecitin), eper aromák, nátrium-klorid, savanyúságot szabályozó anyag: citromsav; sűrítőanyag: xantán gumi; színezék: céklavörös; édesítőszerek: aceszulfám-K, szukralóz.

Amúgy érdekes, hogy a sima WPP-nek miért ennyivel hosszabb az összetevők listája. Részben jobban kifejtenek összetevőket, amiket az ISO-nál nem magyaráznak, de pl. abban van emésztést segítő enzim is, míg az utóbbiban nincs.

(#143032) Woodslave
3+1

[ Szerkesztve ]

(#143034) aelod válasza Woodslave (#143032) üzenetére


aelod
veterán

Én a lehető legtöbbet enném edzés előtt. Utána csak egyet hagynék.

(#143031) GoTReX

Kimész a kutyával, vagy lépcsőház lépcsőzés amit pakson végeznek ;] Ha nagyon elvetemült vagy akkor veszel egy rozzant szobabiciklit és tekersz.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143035) Apollyon válasza HussarF (#143033) üzenetére


Apollyon
Korrektor

A scitec oldala már évekkel ezelőtt is hagyott maga után kívánnivalót, ezekszerint ez azóta sem változott. Volt, hogy hiányoztak termékek, amik ellenben a boltban voltak, meg amit te is írsz, hogy 1-2 helyen hiányos a leírás. Valszeg valami nagyon alulfizetett, és/vagy átlag faxbúkos Mancika tölti fel a db-t tartalommal.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143036) Woodslave válasza aelod (#143034) üzenetére


Woodslave
nagyúr

+ Hussarf: én is így terveztem akkor nem variálok :K

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143037) Apollyon válasza Zola007 (#143019) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Én mondjuk nem vagyok powerlifter, leginkább a mozgás miatt csinálom, meg jó érzés, ha kifárasztom az izmokat, szóval nem vittem sosem így túlzásba.
Másrészt, amikor elkezdtem edzeni, akkor csak pár hónapig voltam többedmagammal, onnantól fogva én egyedül edzem, tizenéve. Egyszer volt, hogy egy évig volt egyhuzamban edzőtársam akire lehetett számítani minden edzésnél, de guggolásnál sosem volt ez a hátulról segítés. Ja meg, asszony is edzett velem, meg fog is majd még, de nagyobb súlyok támogatásában értelemszerűen nem lehet rá számítani.

Szóval mondjuk úgy, hogy mindig is magamra voltam utalva a súlyokkal, segítséget meg nem kérek soha, inkább csinálom annyival, amennyivel még elbírom / ki tudom emelni.

Szerencsére az új teremben ahová járok, fekpadokon is, meg guggolókereteknél is van ilyen safety cucc, ahová le tudnám tenni, ha nem bírnám el, így már agyban sem gátol a nekem nagyobb súly.)

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#143038) HussarF válasza Apollyon (#143035) üzenetére

Egyáltalán nem erre akartam kilyukadni. Törvényi előírás, hogy miket kell leíni, nem Mancikán múlik. Csak pl. míg a +ISO-n annyi szerepel, hogy "Tejsavófehérje-koncentrátum (emulgeálószer: szójalecitin)", addig a simán ki volt írva, hogy "Tejsavófehérje-koncentrátum (emulgeálószer: szójalecitin), amely laktoglobulint, laktoferrint, laktalbumint és immunglobulint fehérje frakciókat tartalmaz".
Az utóbbi szerintem feleslegesen terjengős. Jó, hogy nem írja oda, hogy nitrogén, oxigén meg hidrogén atomokat is tartalmaz.
Az, meg hogy az emésztőenzimeket nem írta oda az ISO-hoz, az valszeg nem azért van, mert Mancika lefelejtette, hanem, mert nincs benne.
Ezek pontosan azok a szövegek, amik a dobozok címkéjére is nyomtatva vannak. Vagyis azt hiszem, de délután le is tudom ellenőrizni.

(#143039) aelod válasza Woodslave (#143036) üzenetére


aelod
veterán

Nálam 3+2-re jön ki ha a turmixos löttyött étkezésnek lehet nevezni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143040) Dani82 válasza aelod (#143004) üzenetére


Dani82
senior tag

Ma voltam a Peakben :) Ez ott tortent?

(#143041) aelod válasza Dani82 (#143040) üzenetére


aelod
veterán

Há ott hát :DDD

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143042) Dani82 válasza aelod (#143041) üzenetére


Dani82
senior tag

melyik edzo? a Barbi? :D

(#143043) aelod válasza Dani82 (#143042) üzenetére


aelod
veterán

Neem a Barbi aranyos, asszony csinyájja neki a körmit. (Mondjuk elég érdekesen edz azt már megfigyeltem :) )
Valam Gendúr Reni.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#143044) Woodslave válasza aelod (#143039) üzenetére


Woodslave
nagyúr

reggel tojást eszek ch nélkül. Van két csirkerizs meg egy zabfehérje.

A zabfehérje délután edzés előtt annyira elálmosít, hogy nem tudok mit kezdeni (50 gramm zab pedig) Ezért bár ezt se tartom annyira jónak, de úgy döntöttem, hogy a két csirkerizs bemegy edzés előtt és a zabfehérje lesz az utolsó kaja. Mondjuk este meg edzés után pont nem álmosít, de ha igen akkor inkább akkor

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#143045) Dani82 válasza aelod (#143043) üzenetére


Dani82
senior tag

Jaja, Barbi cuki, de csak ot ismerem ott aki ilyen testepito fizikumu csaj :) Bar mar reg taliztunk, ma pont ott volt es kicsit most kezd visszaalakulni nővé :D

[ Szerkesztve ]

(#143046) gyuri860213 válasza Woodslave (#143032) üzenetére


gyuri860213
tag

Én pl diéta alatt csak napi 3x kajáltam, étkezések között minimum 4 órás szünetekkel. Az elmélet azt hogy a túl gyakori étkezéssel mindig relatíve magasan tartod az inzulin szintedet ami viszont teljesen gátolja a zsírégetést.
Lehet megy a 4-5 étkezés mellett is a fogyás csak a napi össz kcal számít. Én 12 hétig napi 3x ettem és fogytam is 9kg-t.

(#143047) gyuri860213 válasza GoTReX (#143031) üzenetére


gyuri860213
tag

Telefonra tabata timer, 20/10mp váltásokkal (20mp munka, 10mp pihenő) ebből lenyomsz 12 percet és kész. a mozgás pedig burpee és skater jump váltakozva. Gyilkos...

(#143048) gyuri860213 válasza Woodslave (#143044) üzenetére


gyuri860213
tag

Edzés után pedig jobb a rizs mivel gyorsabban visszatölti a raktárakat, nem a legjobb választás lassú ch-t enni estére/edzés után.

(#143049) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Mikor Angel pózol a háttérben és megpillantod a tükörben: video ;]

https://utdetailing.hu/

(#143050) Zola007 válasza Apollyon (#143037) üzenetére


Zola007
veterán

Ezt nem rád írtam, csak neked.

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.