Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-09 20:41:24

LOGOUT.hu

- kezdőknek infók itt: [link] és itt: [link]
- Drugs Bunny - A sárga kapszula (alapismereteket tartalmazó könyv .pdf formátumban) (alternatív letöltési link)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#170001) lacos001 válasza Qtya123 (#170000) üzenetére


lacos001
senior tag

és szavazhat ;] :D "dönt dolgokról"

[ Szerkesztve ]

(#170002) natë


natë
nagyúr

Sziasztok, tápióka gyöngy milyen ch forrás? Barna rizs helyett, mellett mehet diétánál?
Köszi

(#170003) aelod válasza Angel2014 (#169997) üzenetére


aelod
veterán

Na most megint más képét teszed be? Te tartasz még mindig itt. :U

És tudod mit mondok, amit te csinálsz, azt mondom nagyon kevés köze van a táplálkozáshoz, és edzéshez főleg neked Előd , én azt mondom egy jó, jóbb genetikával rendelkezel esetleg, főleg ekkora súllyal ami neked van. Amit én csinálok edzést evvel a korral , te kidőlnél mellettem még most is.

Tudom mit mondasz, továbbra sincs lövésed erről a sportról :N

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170004) Angel2014


Angel2014
addikt

Betehetném ronnie colmant is ha már őt hoztad fel.

A nagy súlyos edzés koksz nélkül minőségi és tartós izmot hoz.

Kérdezlek én itt kezdődött a diéta kinézek 160 kilónak?

És itt 117 -nek?

Miért ezt a képet tettem be? mert nem sokan fognak így kinézni 51 évesen itt 54-es bicepszel.

[ Szerkesztve ]

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170005) Agyrák666 válasza Angel2014 (#170004) üzenetére


Agyrák666
aktív tag

Valoban nagyon szexy a battya elftars. :K

(#170006) Angel2014


Angel2014
addikt

Mindig tisztességesen edzettünk és ettünk, soha nem figyeltük a makrókat,

Több minőségi izmot hoztunk, akár 30-40 kilós fogyásnál sem tűnt el.

Nem vagyok és voltunk versenyzők, egy évben 1x volt diéta stradfazonra amit februárban kezdtünk el.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170007) Woodslave válasza Angel2014 (#170006) üzenetére


Woodslave
nagyúr

ez kinek az emlékirataiból van idézve? :U ;]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170008) S e t h válasza Angel2014 (#169997) üzenetére


S e t h
nagyúr

Tudod több ezer embertől kaptam elismerést amit tavaly csináltam , itt bohócnak neveznek!

Hol kaptál ennyi elismerést?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#170009) benfolds válasza Madwe (#169987) üzenetére


benfolds
őstag

a hüvelyeseket hol szoktad megvenni? én diszkontáruházakban, aldiban főleg, de szerintem nem túl jó (a zacskón egyébként az van, hogy etiópiában termesztették. a lencse meg általában kanadai, a földimogyoró meg argentin). régen otthon nagy szemű tarkababból volt a babgulyás meg a főzelék, nem tudom hol lehet ilyet kapni most. gondolom piacon, de oda sosem jutok el.

tegnap nagyon bedurvultam. gondoltam, kirúgok a hámból, vettem egy üveg mogyorókrémet, hogy majd megeszem a 400 g-ot öt részletben, edzésnapokon, úgyis tele van a tököm, hogy nem hízok semmit. régóta csak nagyon ritkán eszem édességet, de elég volt két kanál, aztán már relapse-ben is voltam. betoltam fél üveggel egyszerre. 1120 kcal, 100 g cukor. ja meg 9,4 g fehérje. :DDD amúgy utána szerintem felment a vérnyomásom vagy nem tudom, de hevesebben vert a szívem. azért túléltem. :DDD minden tiszteletem azoké, akik ebből meg tudnak enni csak két kanállal. nagyon durva cucc.

(#170010) Madwe válasza benfolds (#170009) üzenetére


Madwe
nagyúr

Piacon, illetve a bioabc-be jártam az astorián, de az pár hete bezárt végleg :(

az ilyen cukros sós zsíros csodák etetik magukat, az biztos, kell hozzá lélekjelenlét h megálljon az ember ott ahol tervezte :)

(#170011) D1Rect


D1Rect
félisten

Tegnapelőtt voltam teljes hasi ultrahangon, semmi nyoma se epekőnek a ketotól, se vesekőnek a "sok" c-vitamintól.
Pedig szerintem lassan 15 éve, hogy grammos mennyiségben eszem a c-vitamint.

A keto is lassan 10 évhez közeledik, de azt csak ciklikusan tolom, ha szeretném megmagyarázni, akkor rá lehet fogni, hogy csak azért nem haltam még meg tőle. :)

(#170012) aelod válasza D1Rect (#170011) üzenetére


aelod
veterán

Persze mivel a c vitamintól nettó ..ság, hogy veseköved lesz..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170013) basaharc502 válasza aelod (#170012) üzenetére


basaharc502
aktív tag

Azért a nettó f@szság kicsit erős. A túlzott és egyébként teljesen felesleges c-vitamin bevitel hosszú távon fogalmazzunk úgy növeli a vesekő kialakulásának esélyeit:

A magas oxalát tartalmú ételek (pl. spenót, sóska, rebarbara, eper, vörösbor, csokoládé, stb.) kerülése ajánlott azoknál, akiknek magas az oxalát kiválasztásuk. A C-vitamin elő anyaga az oxalátnak, így valószínűleg szerepet játszik kalcium- oxalát kövek kialakításában, bár ez utóbbi feltételezés még bizonyításra vár. A nagyon nagy dózisú (napi 100mg feletti), tartós C-vitamin bevitel egyértelmű összefüggést mutat a húgyúti kövek gyakoribb kialakulásával.

(#170014) aelod válasza basaharc502 (#170013) üzenetére


aelod
veterán

Forrás? Az első rész egy feltételezés amiből levonja a következtetést. LoL

Megfelelő folyadékbevitel és normál mennyiségű (ezer felett nem sok haszna van) C vitamin esetén nem kell ilyeneken agyalni.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170015) bear_


bear_
aktív tag

Sziasztok!

Van egy hülye kérdésem: dinnyére lehet fehérjeshaket inni? Vagy prickolás lesz belôle?

(#170016) Qtya123 válasza bear_ (#170015) üzenetére


Qtya123
őstag

Próbáld ki! :) De tényleg. Teljesen emberfüggő. Én ehetek dinnyére, barackra joghurtot, tejet, fehérjét, meg úgy bármire bármit. Sosem kell futnom a wc-re.

Feleségem meg megeszik egy tejszínes-gombás tésztát, aztán véletlenül pár óra múlva ráiszik egy cappuccinot és már meg is van a baj.

[ Szerkesztve ]

(#170017) Woodslave válasza bear_ (#170015) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Van a vicc a skót a fia 10 éves szülinapjara dinnyét vesz. Amikor 18 éves lesz megkérdezi mit szeretne. A fia mondja egy sört. Erre a skót dinnyére sört? :Y

Bocs :U

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#170018) HussarF válasza bear_ (#170015) üzenetére

Én tegnap betoltam egy egész sárgadinnyét edzés után a fehérjére. Sprickoltam is utána, de nem amiatt ;] ;] ;]

(#170019) BÁ Nutrition


BÁ Nutrition
addikt

faxbukon volt egy video h egy kigyo bemaszik egy kislany melle egy szobaba egy nyitott ajton keresztul.
kommentek:
Kai Greene
I would never leave my kid alone and that too with the doors and windows open. That's terribly scary 😨
· Válasz · 1 ó.
Jan Hůlek
Kai Greene I would never rape grapefruit
· Válasz · 1 ó.
Mateo Romo
Kai Greene I wouldn’t leave my child with a grapefruit

:))

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#170020) aleister válasza basaharc502 (#170013) üzenetére


aleister
veterán

Napi 100mg, mint nagy dózis c-vitaminból? :F

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#170021) D1Rect válasza aleister (#170020) üzenetére


D1Rect
félisten

Az ajánlott 60mg. :)

(#170022) rwin5 válasza D1Rect (#170021) üzenetére


rwin5
őstag

:K Belgyógyászaton terápiás jelleggel szoktak ilyen 1000 mg-ket adni infúzióba.

[ Szerkesztve ]

(#170023) Angel2014 válasza rwin5 (#170022) üzenetére


Angel2014
addikt

A C-vitamin felfedezéséért Nobel-díjjal kitüntetett Szent-Györgyi Albert élete során napi 1000 milligrammot szedett a vitaminból, idősebb korában (93 évesen hunyt el) és betegség idején az adagot 8-9000 milligrammra növelte. A molekuláris biológiával foglalkozó, szintén Nobel-díjas Linus Pauling kémikusról pedig ismert, hogy napi 10 000 -18 000 milligrammot szedett élete során a vitaminból. A tudós 91 évesen hunyt el.

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170024) Tamoo válasza Angel2014 (#170023) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A szombszéd bácsi meg 96 évesen hunyt el és nem szedett egy grammot se életében.

(#170025) Madwe válasza Tamoo (#170024) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nagyapám 95 évesen halt meg s 14 éves kora óta eleinte napi 1, 20 éves kora felett napi 2 doboz cigit szívott :Pő se szedett c vitamint ;]

[ Szerkesztve ]

(#170026) HussarF válasza Madwe (#170025) üzenetére

Ha napi 3 dobozzal szívott volna, élhetett volna 100+ évig is... ;]

(#170027) Angel2014 válasza Tamoo (#170024) üzenetére


Angel2014
addikt

Régi öregeknek minek?

Főleg akik falun laknak.

Bármihez nyúlnak vitamin és antioxidáns.

Főleg a Bor! :K

Csak a Weider ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#170028) mastodon


mastodon
aktív tag

A shopbuilder-en ma már alig van akció, kedvezmény, még több tízezres vásárláskor is. Máshol is ilyen? Hol lehet olcsón tejsavófejérje, glutamin, BCAA termékeket venni? (Scitec, Biotech, Olymp, Optimum)

(#170029) bear_ válasza mastodon (#170028) üzenetére


bear_
aktív tag

(#170030) DamianB válasza mastodon (#170028) üzenetére


DamianB
őstag

Én eddig a Bestbuy topikban láttam a legolcsóbb ajánlatokat . Puregold nekem megfelelő eddig de gymbeamtől is rengeteget rendelek.

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170031) D1Rect válasza mastodon (#170028) üzenetére


D1Rect
félisten

Brexit előtt a myprotein verhetetlen volt, ha figyelted az akcióikat.
Sajnos már nem szállítanak ide, úgyhogy a kérdés engem is érint.
#utolsó15kgfehérje

(#170032) Jim-X válasza HussarF (#170018) üzenetére


Jim-X
őstag

Te allat! :DDD ;]

A játék az nem játék!

(#170033) aelod válasza HussarF (#170026) üzenetére


aelod
veterán

Erről ez jutott eszembe.

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#170034) CHIPman


CHIPman
nagyúr

Sziasztok!
Van olyan webshop, ahol SZÉP kártyával lehet Biotech cuccokat venni? :R Lenne hivatalos üzlet, ahol elfogadják, de a környéken sajnos nincs.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#170035) t256 válasza CHIPman (#170034) üzenetére


t256
őstag

Szia,

Ezt próbáld meg: ProteinBuilder.hu
Vagy Netpincéren a Biotech shop.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#170036) mike1334 válasza CHIPman (#170034) üzenetére


mike1334
veterán

Hol fogadják el üzletben? Ezt vadászom én is.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#170037) CHIPman válasza mike1334 (#170036) üzenetére


CHIPman
nagyúr

[link]
#170035 t256: A netpincéres dolog nem működik, nem szállít a lakóhelyemre, viszont a webshopjuk [link] megoldás lehet. A másik webshop is jó ötlet, megbízható? Ajánl kuponlehetőséget, nincs valami általános esetleg?

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#170038) basaharc502 válasza mastodon (#170028) üzenetére


basaharc502
aktív tag

A shopbuilder szépen lassan lekerül(t) a radaromról. Sem árakban sem pedig akciókban nem tudják felvenni a versenyt másokkal. Gymbeam és Pure Gold megy most nagyot, szerintem a forgalmuk az utóbbi időben sokszorosára növekedett. Szinte minenkinél ezeket a termékeket, kulacsokat, pólókat stb. látom.
Nálunk van Scitec és Biotech bolt is, amik konganak az ürességtől....a scitec-es srác már csak akkor nyitja ki az üzletet, ha a kiragasztott telefonszámon felhívod :DD

(#170039) t256 válasza CHIPman (#170037) üzenetére


t256
őstag

Én már többször is rendeltem a protein buildertől, mert elfogadták a szép kártya szabadidő zsebét. Megbízhatóak.
Kupon lehetőségről nem tudok.

Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

(#170040) Qtya123 válasza basaharc502 (#170038) üzenetére


Qtya123
őstag

Dettó. Eddig éveken át a builderről rendeltem. Pont tegnap tört meg a jég és adtam le egy nagyobb rendelést a Gymbeam oldalán. Egyszerűen jobb árban van a gymbeam.

(#170041) HussarF

Én meg bemegyek a Tüncikéhez a bioboltba és veszek Scitec/Biotech-et, ami épp van, és egészségpénztári kártyával fizetek. EP-re megkapom évente a maximális adóvisszatérítést, az kb fedezi is az éves tápkieg szükségletem :D

(#170042) mike1334 válasza CHIPman (#170037) üzenetére


mike1334
veterán

Jaaaa, hogy vidéken..nekem Bp kellett volna. De ez a builder jónak tűnik. Nem baj, ha drágább, mint máshol, ha megy szép kártyára.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#170043) Qtya123 válasza HussarF (#170041) üzenetére


Qtya123
őstag

Nem is rossz ötlet!
Ez a Biotech/Scitec cuccot áruló, EP kártyát elfogadó bioboltos Tüncike Budapesten van?

(#170044) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Kettlebell beszerzésére van valami jó forrásotok, ahol legalább acél és nem aranyárban van kilója? :B Egy 20kg-s vásárlásán gondolkodom.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#170045) HussarF válasza Qtya123 (#170043) üzenetére

Nem, de lehet, hogy ott is van ilyen, csak meg kell találni.

(#170046) DamianB válasza V.Stryker (#170044) üzenetére


DamianB
őstag

Minimum 24 est vegyél ha veszel 16 - 20 gyorsan kinövöd. Ha esetleg lenne fölös kereted akkor mellé vennék egy 16 ost később pedig 32 est .

De hogy on Is legyek a kettlebell csoportokban kérdeznék körbe FB.

[ Szerkesztve ]

"Arms wide open, I stand alone I'm no hero and I'm not made of stone Right or wrong, I can hardly tell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side of hell I'm on the wrong side of heaven And the righteous side, the righteous side of hell"

(#170047) Qtya123 válasza HussarF (#170045) üzenetére


Qtya123
őstag

Talán van itt valaki a fórumon, aki tud Budapesten hasonlót. :F :U

(#170049) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
Nehezen hízó, ektomorf testalkatú vagyok, heti 3x 1.5 órát kondizok.
Edzés után a biotech-féle tömegnövelőt szedem, viszont a vásárlásánál nem figyeltem, hogy glutén mentes legyen, de ha már elkezdtem, akkor elfogyasztom. Hamarosan elfogy, tudok ajánlani ár/érték arányban jó (jobb) tömegnövelőt? Hirtelenjében ezt találtam.

(#170050) Madwe válasza _stick_ (#170049) üzenetére


Madwe
nagyúr

A legtöbb sarki boltba vannak, banán, datolya s egyebek? :) ne ilyen szarokat egyél szerintem cukorral stb… fehérjét tudsz mellé bevinni amiből akarsz, creatint is szedhetsz mellé… ha a fogyasztással van gondod shake-eld, jobban csúszik…

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.